Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
ZkaoZenica
- Postovi: 151
- Pridružen/a: 22 nov 2019, 15:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la ZkaoZenica » 01 sep 2021, 21:05
Puštaju nas Francuzi da i mi malo igramo fair play, smireni smo to me veseli nema krkanluka od iza
-
jestamaji
- Postovi: 17738
- Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la jestamaji » 01 sep 2021, 21:05
meni se ovi dresovi sviđaju
-
Pogba
- Postovi: 21269
- Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
- Lokacija: USA
Post
Postao/la Pogba » 01 sep 2021, 21:05
Sva sreca pa je neznalica Deschamps selektor Francuske.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░
#MaxOUT
-
OnakoBa
- Postovi: 581
- Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la OnakoBa » 01 sep 2021, 21:06
soccerfan je napisao/la: ↑01 sep 2021, 21:03
Zna selektor sta radi. Bravo momci!
Daleko od toga da ne zna, samo sto je na sumnjiv nacin izabran i to mi ne volimo.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović
-
BosniaBoston
- Postovi: 13806
- Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la BosniaBoston » 01 sep 2021, 21:06
Fenomenalna postavka Peteva, imamo glavu rep i sigurnost zasad
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim
-
Hare1902
- Postovi: 1604
- Pridružen/a: 22 dec 2019, 03:51
-
Kontakt:
Post
Postao/la Hare1902 » 01 sep 2021, 21:06
Dobar Susic
-
Tekashi
- Postovi: 17041
- Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 01 sep 2021, 21:06
Pjanic dosta dobar u odbrani.
-
Unknown2
- Postovi: 9065
- Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown2 » 01 sep 2021, 21:07
Gledaj Dzeke

-
Machak
- Postovi: 3454
- Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Machak » 01 sep 2021, 21:07
Koliko mozemo izdrzati ovako je pitanje ?
Steta sto smo silne godine propustili, sada vise i nemamo ekipu za nesto vise.
Mjau !
-
Madal
- Postovi: 6006
- Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Madal » 01 sep 2021, 21:07
Ako Ahmedhodzic vrati Mbappea na zemlju kad je skočio

To mali, udri ga, je.bi mu mater
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat
-
karajlo
- Postovi: 226
- Pridružen/a: 22 mar 2014, 19:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la karajlo » 01 sep 2021, 21:08
ovaj Demirović...prvi put ga gledam al po ovome što vidim najbolji napadač kojeg je ova reprezentacija imala...ima nešto valjda jer zna da primi loptu kako treba

-
Tekashi
- Postovi: 17041
- Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 01 sep 2021, 21:08
Zukanovic je napisao/la: ↑01 sep 2021, 21:07
Gledaj Dzeke
Odlican. Demirovic los i nikakav
-
Sveti
- Postovi: 10108
- Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
- Lokacija: Silent Hill
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sveti » 01 sep 2021, 21:09
Dragi susicu
naprijed rejal
-
Captain4
- Postovi: 9114
- Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la Captain4 » 01 sep 2021, 21:09
Francuzi ****
"We need to suffer. And we need to fight."
-
DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
-
Kontakt:
Post
Postao/la DuljevinhoHaraldo » 01 sep 2021, 21:09
Francuzi mnogo ozbiljnije igraju nego na Grbavici.
⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
-
Tekashi
- Postovi: 17041
- Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 01 sep 2021, 21:10
Tuta poslozio.

-
theKuPuS
- Postovi: 1189
- Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
-
Kontakt:
Post
Postao/la theKuPuS » 01 sep 2021, 21:10
Samo je pitanje trenutka kad će nas slomiti, i onda ide punjenje do vrha.
-
akisarajevo92
- Postovi: 19214
- Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la akisarajevo92 » 01 sep 2021, 21:11
Dzeko, kapiten, uzor kako se treba boriti za drzavni dres
Don't believe the hype.
-
Dimitrov
- Postovi: 284
- Pridružen/a: 10 avg 2021, 15:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Dimitrov » 01 sep 2021, 21:11
akisarajevo92 je napisao/la: ↑01 sep 2021, 21:11
Dzeko, kapiten, uzor kako se treba boriti za drzavni dres
Kad sam ja rekao da je on krampa.
-
OnakoBa
- Postovi: 581
- Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la OnakoBa » 01 sep 2021, 21:12
akisarajevo92 je napisao/la: ↑01 sep 2021, 21:11
Dzeko, kapiten, uzor kako se treba boriti za drzavni dres
A da treba s ledja da dodje da francuz samo olako padne, ne serj. Mrs.
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, addebisi, AnelMid, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, CHR, Cwirek, farenhajt, feniksptica, Goalgetter, GrbavicaHrammm, HariTz, Iniesta12, klasik, Lavcina, LenyYoro15, LjutaPaprika, MundijalVibes26, omanovski, oneday, ovisnik, Pensioner26, Rule_hz, Shevko, Sheyi, SHZ82, signalidunapark, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, Tracy3McGrady, TripleThreat, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey, Wolffire, Zgemboo89, Zglavkar i 342 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []