Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
Tekashi
Postovi: 16205
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Tekashi » 06 sep 2021, 20:29

Kakvi sve debili komentarisu na ss portalu :puke:

bablaz1
Postovi: 496
Pridružen/a: 03 maj 2015, 12:06
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la bablaz1 » 06 sep 2021, 20:37

Sutra igramo najbitniju utakmicu, a vi se ugatili oca od najnebitnijeg lika u ovom momentu. Sutra 1:0 ko kuća. Kazahstanci nisu bezveze, a pojedinci se nafurali da smo Italija. Da smo mi francuzi i da smo odigrali s Bosnom i Hercegovinom i Ukrajinom 2x neriješeno selektor bi dobio nadimak šuškavac, savez bi bio četnici, Džeko bi bio izdajica koji dolazi na hurđašicu a ne da igra. Po ovom sa strane meni Petev izgleda kao neko ko zna postaviti igru, bira najbolje u datom trenutku. Ovdje ima pojedinaca koji bi voljeli 0:3 sutrarezultat. Budite svjesni da imamo limitiranu ekipu, ali ovo što momci pokazuju u posljednjih nekoliko utakmica je samo za podrške. Manite se šuplje, idemo pokušati dobiti sutra.

Avatar
harry_90
Postovi: 19815
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la harry_90 » 06 sep 2021, 20:46

Volio bi da vidim da odu Vico,Petev,Misimovic i da ih zamjene Barbarez,Begovic i ostala ekipa.. da vidim sta bi to oni napravili kad toliko galame po twiteru itd..

Nisam za Vicu,od mene podrsku samo ima Petev,koji dobro radi posao bar za sad :kafa:
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Avatar
Sheyi
Postovi: 12327
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Sheyi » 06 sep 2021, 20:56

Jesu li nekakve mahalske price forum izgori, jedni su za Vicu i co, drugi su protiv, treci koriste priliku da napadaju i vrijeđaju dijasporu, cetvrti se podjebavaju itd. Slika i prilika drustva :bih:

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12758
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Mig_Mig » 06 sep 2021, 21:02

bablaz1 je napisao/la:
06 sep 2021, 20:37
Sutra igramo najbitniju utakmicu, a vi se ugatili oca od najnebitnijeg lika u ovom momentu. Sutra 1:0 ko kuća. Kazahstanci nisu bezveze, a pojedinci se nafurali da smo Italija. Da smo mi francuzi i da smo odigrali s Bosnom i Hercegovinom i Ukrajinom 2x neriješeno selektor bi dobio nadimak šuškavac, savez bi bio četnici, Džeko bi bio izdajica koji dolazi na hurđašicu a ne da igra. Po ovom sa strane meni Petev izgleda kao neko ko zna postaviti igru, bira najbolje u datom trenutku. Ovdje ima pojedinaca koji bi voljeli 0:3 sutrarezultat. Budite svjesni da imamo limitiranu ekipu, ali ovo što momci pokazuju u posljednjih nekoliko utakmica je samo za podrške. Manite se šuplje, idemo pokušati dobiti sutra.
Tako je kad se povrsno razmislja! Kriminal usao u sve pore NS a ti razmišljas o nebitnoj utakmici, to je jedina suplja. Da ima hrabrosti i dovoljno pameti, ovo bi se sutra bojkotovalo.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Maestro » 06 sep 2021, 21:13

bablaz1 je napisao/la:
06 sep 2021, 20:37
Sutra igramo najbitniju utakmicu, a vi se ugatili oca od najnebitnijeg lika u ovom momentu. Sutra 1:0 ko kuća. Kazahstanci nisu bezveze, a pojedinci se nafurali da smo Italija. Da smo mi francuzi i da smo odigrali s Bosnom i Hercegovinom i Ukrajinom 2x neriješeno selektor bi dobio nadimak šuškavac, savez bi bio četnici, Džeko bi bio izdajica koji dolazi na hurđašicu a ne da igra. Po ovom sa strane meni Petev izgleda kao neko ko zna postaviti igru, bira najbolje u datom trenutku. Ovdje ima pojedinaca koji bi voljeli 0:3 sutrarezultat. Budite svjesni da imamo limitiranu ekipu, ali ovo što momci pokazuju u posljednjih nekoliko utakmica je samo za podrške. Manite se šuplje, idemo pokušati dobiti sutra.
Sta si se usrao? Kazahstan je pobjedio u zadnje dvije godine jednu utakmicu. I toga se bojite.
Luzeri jedni. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

bavaria91
Postovi: 51
Pridružen/a: 22 avg 2019, 09:30
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la bavaria91 » 06 sep 2021, 21:22

Kakva je situacija sutra sa kartama i ulaskom na stadion? Hoce li biti karti u prodaji kod stadiona i sta spominju neko testiranje?

Avatar
Konzerva
Postovi: 2253
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Konzerva » 06 sep 2021, 21:24

avenija je napisao/la:
06 sep 2021, 19:56
slika

Jel zna neko provjeriti jel ovo fake ?

Jel uopste ima ovaj profil na Fb od Amira?

Neko ostavlja ispod ove vijesti na bhfudbal 3-4 ovakve prepiske.
je li moguce da se ovakva hajka dize na najboljeg BH igraca poslije rata i jos na njegova oca, pred ovakvu utakmicu...ovo meni vec sad pocinje smrditi, kao da neko najmerno dize glupe tenzije i hoce da pokvari atmosferu , da najbolje igraca uzruja na neki nacin....

ja sam srce i dusom sutra uz repku a hebe mi se za savez , hocu da gledam repku na svjetskom prvenstvu.

Hajde kad udara baggovic po savezu razumijem, ali udarati tako nisko po MIsketu...je za mene cisto preseravanje, a vidimo rezultate njegova djelovanja i lobiranja u odbrani repke

i jos sad ovaj skrin shot o Dzekovom ocu, heeeej molim te :damn: :damn:
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Maestro » 06 sep 2021, 21:27

Konzerva je napisao/la:
06 sep 2021, 21:24
avenija je napisao/la:
06 sep 2021, 19:56
slika

Jel zna neko provjeriti jel ovo fake ?

Jel uopste ima ovaj profil na Fb od Amira?

Neko ostavlja ispod ove vijesti na bhfudbal 3-4 ovakve prepiske.
je li moguce da se ovakva hajka dize na najboljeg BH igraca poslije rata i jos na njegova oca, pred ovakvu utakmicu...ovo meni vec sad pocinje smrditi, kao da neko najmerno dize glupe tenzije i hoce da pokvari atmosferu , da najbolje igraca uzruja na neki nacin....

ja sam srce i dusom sutra uz repku a hebe mi se za savez , hocu da gledam repku na svjetskom prvenstvu.

Hajde kad udara baggovic po savezu razumijem, ali udarati tako nisko po MIsketu...je za mene cisto preseravanje, a vidimo rezultate njegova djelovanja i lobiranja u odbrani repke

i jos sad ovaj skrin shot o Dzekovom ocu, heeeej molim te :damn: :damn:
Covjece igras protiv ekipe iz zadnjeg sesira. Ekipa koja je u zadnje dvije godine pobjedila samo jednu utakmicu. Jeste se to usrali od hebenog Kazahstana? :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
Beduin
Postovi: 16754
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Beduin » 06 sep 2021, 21:30

Kad cujem/procitam "ovo je najbitnija utakmica", povraca mi se odmah. 0vo je sve osim najbitnija utakmica. Tek bitna, kao i svaka druga, jer pobjeda treba radi samopouzdanja i odrzavanja prikljucka za ta prva 2 mjesta.

Najbitnija je bila ona protiv Danske na Kosevu, najbitnija je bila ona protiv Francuske 1:1, najbitniji su bili oni dvomeci u barazima, najbitnija je bila ona protiv Sj. Irske, vise se ne mogu ni sjetiti tih najbitnijih jer smo obicno tad i gubili u presudnom momentu. A sutra nam je bitna pobjeda radi nas samih i radi te bodovne razlike.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Maestro » 06 sep 2021, 21:31

Beduin je napisao/la:
06 sep 2021, 21:30
Kad cujem/procitam "ovo je najbitnija utakmica", povraca mi se odmah. 0vo je sve osim najbitnija utakmica. Tek bitna, kao i svaka druga, jer pobjeda treba radi samopouzdanja i odrzavanja prikljucka za ta prva 2 mjesta.

Najbitnija je bila ona protiv Danske na Kosevu, najbitnija je bila ona protiv Francuske 1:1, najbitniji su bili oni dvomeci u barazima, najbitnija je bila ona protiv Sj. Irske, vise se ne mogu ni sjetiti tih najbitnijih jer smo obicno tad i gubili u presudnom momentu. A sutra nam je bitna pobjeda radi nas samih i radi te bodovne razlike.
Ali pazi glupana pricaju o najbitnijoj utakmici a igra se s ekipom iz petog sesira. :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
avenija
Postovi: 13886
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la avenija » 06 sep 2021, 21:32

Konzerva je napisao/la:
06 sep 2021, 21:24
avenija je napisao/la:
06 sep 2021, 19:56
slika

Jel zna neko provjeriti jel ovo fake ?

Jel uopste ima ovaj profil na Fb od Amira?

Neko ostavlja ispod ove vijesti na bhfudbal 3-4 ovakve prepiske.
je li moguce da se ovakva hajka dize na najboljeg BH igraca poslije rata i jos na njegova oca, pred ovakvu utakmicu...ovo meni vec sad pocinje smrditi, kao da neko najmerno dize glupe tenzije i hoce da pokvari atmosferu , da najbolje igraca uzruja na neki nacin....

ja sam srce i dusom sutra uz repku a hebe mi se za savez , hocu da gledam repku na svjetskom prvenstvu.

Hajde kad udara baggovic po savezu razumijem, ali udarati tako nisko po MIsketu...je za mene cisto preseravanje, a vidimo rezultate njegova djelovanja i lobiranja u odbrani repke

i jos sad ovaj skrin shot o Dzekovom ocu, heeeej molim te :damn: :damn:
Ja sam mislio da je fejk i montaža ali sada sam detaljno provjerio i siguran sam da nije.


Samo steta sto nisam skinuo sa te stranice cijeli razgovor jer je Admin vec obrisao cim ovaj postavi ove screen..bilo ih je jos 3-4..

Na jednom pise Begovic nesto u stilu navijaci Ce uvijek stati na stranu Begovica samo ih trebamo uzdrmati Vico je Dodikov ko Ce njemu vjerovati.

Valjda sve ispliva u javnost mozda je jos neko skinuo razgovor da se vidi kako se kuju planovi da se uzdrma reprezentacija prije Kazahstana.

Sinoc pitam sto ovo rade kako im nije zao Dzeke Pjanica i igraca pred kljucnu utakmicu a on Pise da su Dzeko i otac mu smece najvece sad mi je jasno :urnebes:
06.10.2024 godine. 🆘⚠️

Posljednji pokušaj spašavanja grada Zenice iz ralja dželata Fuada Kasumovića useljenika u isti grad. 🆘⚠️

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la DrFilgud » 06 sep 2021, 21:37

Je li kapara legla na račun Begovićevog starog? :D
Koji jadni pokušaji da se skrene pažnja s najgoreg kriminala Vice i Tute, velikih bh patriota.

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4913
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Chapman1886 » 06 sep 2021, 21:39

da bog da ne bilo 0:5 nego 0:15,i to džeko smećar da zabije 3 autogola.menadžerska prčija.
Samo Sloboda | COYG

killafrommanilla
Postovi: 3606
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la killafrommanilla » 06 sep 2021, 21:40

Avenija prijatelju, mozes li mi objasniti kako si to detaljno provjerio da nije fejk, po kojim parametrima?

50.000 gruhno u travnjak na BP i odmah kupio pola krezubih zenicana kao ti jel
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

OnakoBa
Postovi: 581
Pridružen/a: 05 dec 2020, 18:28
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la OnakoBa » 06 sep 2021, 21:42

Vi niste normalni
Mi smo porodica i svi ćemo za BiH na terenu ostaviti srce. Meni državni dres sve znači. Tri smo nacije, ali jedna duša. Svi smo rođeni u jednoj državi i mislim da je konačno došlo vrijeme da shvatimo to.
- Dejan Malinović

Avatar
Fudo
Postovi: 4311
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Fudo » 06 sep 2021, 21:43

Po cemu je ovo tako bitna tekma? Pa i ptice na grani znaju da BIH ima moza 2% sanse da ode na Sp. Baraze igramo svakako fantasticno :rol: . Mi smo od zadnjih 14 tekmi jedino dobili b ekipu Kuvajta. :opaopa:
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Javier4
Postovi: 377
Pridružen/a: 10 mar 2021, 22:08
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Javier4 » 06 sep 2021, 21:43

killafrommanilla je napisao/la:
06 sep 2021, 21:40
Avenija prijatelju, mozes li mi objasniti kako si to detaljno provjerio da nije fejk, po kojim parametrima?

50.000 gruhno u travnjak na BP i odmah kupio pola krezubih zenicana kao ti jel
Al stvarno, samo ovi zenicani pokusavaju da vrate Amosferu oko repke ?? Zasto li to :bow:

Avatar
Chapman1886
Postovi: 4913
Pridružen/a: 21 maj 2018, 21:20
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Chapman1886 » 06 sep 2021, 21:45

zeničani su poznate ko prodane duše
Samo Sloboda | COYG

Avatar
Beduin
Postovi: 16754
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)

Post Postao/la Beduin » 06 sep 2021, 21:46

Maestro je napisao/la:
06 sep 2021, 21:31
Beduin je napisao/la:
06 sep 2021, 21:30
Kad cujem/procitam "ovo je najbitnija utakmica", povraca mi se odmah. 0vo je sve osim najbitnija utakmica. Tek bitna, kao i svaka druga, jer pobjeda treba radi samopouzdanja i odrzavanja prikljucka za ta prva 2 mjesta.

Najbitnija je bila ona protiv Danske na Kosevu, najbitnija je bila ona protiv Francuske 1:1, najbitniji su bili oni dvomeci u barazima, najbitnija je bila ona protiv Sj. Irske, vise se ne mogu ni sjetiti tih najbitnijih jer smo obicno tad i gubili u presudnom momentu. A sutra nam je bitna pobjeda radi nas samih i radi te bodovne razlike.
Ali pazi glupana pricaju o najbitnijoj utakmici a igra se s ekipom iz petog sesira. :urnebes:
Tako je kad izgubis kredibilitet, vjeru u sebe, samopouzdanje, unistis sve ono sto se pravilo godinama, dodjes na taj nivo da strepis od ekipa iz posljednjeg sesira. A ustvari je to opravdano kad si se doveo u situaciju da si samo 1 sesir iznad njih.
I sad treba vremena, pametna selekcija igraca (jer je smjena generacije prakticno uradjena) i jos neke kockice da se posloze da se izdignes kao fenix i dodjes u situaciju da te druge selekcije ozbiljno shvataju i strepe igrati protiv tebe. I pored svega ovoga, pored cinjenice da si dekintiran, da si pao u 4. sesir, da 2 godine ne znas za pobjedu, da ti jedan od najbitnijih ljudi u Savezu napada i udara selektora (koji je btw. trenerska i fudbalska legenda na ovim prostorima), da te igraci i legende reprezentacije prozivaju javno, da ne pozivas najbolje sto imas na raspolaganju, i na kraju da ti pored svega toga se ne mozes kao Savez probati izboriti da ti navijaci adekvatno dodju i bodre reprezentaciju gdje je dobar rezultat bitan i njima samima, a ne samo igracima i navijacima. Nedopustivo da bez ikakvog valjanog argumenta i opravdanja zabranis navijacima rekvizite na stadion, a da vec za 4 dana ce ti isti ljudi u domacoj ligi smjeti to raditi. Nemoguce i nevjerovatno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.