Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la JavierBosnia » 07 sep 2021, 18:51
BoixosNois1899 je napisao/la: ↑07 sep 2021, 18:04
Više me brinete vi koji ste spremni navijati protiv reprezentacije zbog kompleksa Asmira Begovića i njegovog ega. I on da voli reprezentaciju koliko priča ne bi stvarao ovakvu predstavu par dana prije utakmice.
Hoces nam to zabranit da podrzavamo najboljeg o najuspjesnijeg golmana reprezentacije svih vremena?
BEGOVIC ASMIR! BEGOVIIIC ASMIR
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3
-
Machak
- Postovi: 3454
- Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
-
Kontakt:
Post
Postao/la Machak » 07 sep 2021, 18:54
Super su ove analize ali realno ako cemo govoriti yebes ti nas ako hocemo na SP a ne mozemo Kazahstan pobjediti. A posebna realnost je to sto mi vise nemamo tim za velike stvari, jednostavno nemamo vise igrace.
U protleklim godinama i kvalifikacijama mi smo sami sebe porazili toliko puta da je to strano, kakve samo utakmice smo mi gubili i na koji nacin to je strasno.
Vrhunac svega je Sjeverna Irska gdje te pobjeda vodi na euro, domaca utakmica ali badava kad si sam sebi neprijatelj.
Mjau !
-
Captain4
- Postovi: 9114
- Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la Captain4 » 07 sep 2021, 18:58
Machak je napisao/la: ↑07 sep 2021, 18:54
Super su ove analize ali realno ako cemo govoriti yebes ti nas ako hocemo na SP a ne mozemo Kazahstan pobjediti. A posebna realnost je to sto mi vise nemamo tim za velike stvari, jednostavno nemamo vise igrace.
U protleklim godinama i kvalifikacijama mi smo sami sebe porazili toliko puta da je to strano, kakve samo utakmice smo mi gubili i na koji nacin to je strasno.
Nemamo naravno. Ali imamo sasvim respektabilnu ekipu iz koje sa pravim sistemom možemo ispunjavati realne ciljeve. Na početku ove grupe realan cilj je bio neko treće mjesto, uz malo sreće evo nas u borbi za baraž.
Pisao sam ja davno, ove kvalifikacije bih ja od starta halalio i ništa pretjerano očekivao, primarni cilj treba biti promocija novih igrača koji će se ušteliti do početka kvalifikacija za Euro. Svima je jasno da mi nismo top13 reprezentacija svijeta, ali da smo tu negdje između 20tog i 26tog mjesta - što je pokazatelj da se moramo boriti za kvalifikaciju na Euro u Njemačkoj za 3 godine.
"We need to suffer. And we need to fight."
-
313
- Postovi: 1291
- Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
-
Kontakt:
Post
Postao/la 313 » 07 sep 2021, 19:00
Begovićev otac demantovao prepiske
Walk on
-
MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la MortemHz » 07 sep 2021, 19:06
2:1 večeras
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 07 sep 2021, 19:17
Izisao je sastav:
Šehić - Ahmedhodžić, Hadžikadunić, Saničanin - Kolašinac, Stevanović, Cimirot, Pjanić, Nalić - Demirović, Džeko.
-
Sheyi
- Postovi: 13903
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 07 sep 2021, 19:18
Kad nema dijaspore na tribinama dobijes ovo

-
Arvid
- Postovi: 24103
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 07 sep 2021, 19:18
Miroslav

I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
RoninX
- Postovi: 2059
- Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la RoninX » 07 sep 2021, 19:18
kao da se prije nismo patili sa ovim bijelorusijama, kad je Miske rafalao?
ocekujem tvrdu utakmicu. bez Dzekinog dobrog izdanja mi nismo favoriti ni protiv koga pa ni Kazahstana.
Demirbey da ponovi rolu odvlacenja paznje i ganjanja odbrane. Bajevic nazalost nije imao sluha za blagodeti takvog igraca u tandemu sa Dzekom.
Zadnja izmjena:
RoninX, dana/u 07 sep 2021, 19:19, ukupno mijenjano 1 put.
-
braco
- Postovi: 8385
- Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la braco » 07 sep 2021, 19:18
-
Captain4
- Postovi: 9114
- Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
-
Kontakt:
Post
Postao/la Captain4 » 07 sep 2021, 19:20
Sviđa mi se sastav baš
"We need to suffer. And we need to fight."
-
DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
-
Kontakt:
Post
Postao/la DuljevinhoHaraldo » 07 sep 2021, 19:20
Goalgetter je napisao/la: ↑07 sep 2021, 19:17
Izisao je sastav:
Šehić - Ahmedhodžić, Hadžikadunić, Saničanin - Kolašinac, Stevanović, Cimirot, Pjanić, Nalić - Demirović, Džeko.
Najjači sastav
Idemo po pobjedu

⚜️~⚜️~⚜️
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 07 sep 2021, 19:20
Sastav je super, sad vidicemo kako ce to prenijeti na teren.
-
prisonbreak
- Postovi: 5324
- Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la prisonbreak » 07 sep 2021, 19:21
To je to od sastava. Tako smo i ocekivali.
Jos nijedna utskmica gdje Petev podbacio.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..
-
BoixosNois1899
- Postovi: 12611
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la BoixosNois1899 » 07 sep 2021, 19:21
Petev fenomenalan. Sad je sve na igračima.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"
FC Grizzlies
-
Arvid
- Postovi: 24103
- Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
-
Kontakt:
Post
Postao/la Arvid » 07 sep 2021, 19:22
Bravo Ivaylo, odličan sastav.
I found freedom. Losing all hope was freedom.
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 07 sep 2021, 19:23
8:0. Naši Bosanci se najbolje ujedine kad im neko udari na slobodu da prakticiraju mito i korupciju, bit će pravo motivisani.
-
h1a2s3o4
- Postovi: 2831
- Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la h1a2s3o4 » 07 sep 2021, 19:24
DuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑07 sep 2021, 19:20
Goalgetter je napisao/la: ↑07 sep 2021, 19:17
Izisao je sastav:
Šehić - Ahmedhodžić, Hadžikadunić, Saničanin - Kolašinac, Stevanović, Cimirot, Pjanić, Nalić - Demirović, Džeko.
Najjači sastav
Idemo po pobjedu
Idemo i dalje sa trojicom.
Petev izveo najbolji moguci, a i najhrabriji, sastav.
Svaka cast Mister.

Barba halali sto smo sumnjali.
Trenutno korisnika/ca: aqarius, bordobijeli, CAGarfia, DeeWa, delko, džakailibu, EnesSS, enobarca, exampLe., Goalgetter, hujdur007, insimadop, Lavcina, lisander, Majestic-12 [Bot], Micron, Paromlinac, prisonbreak, rukometubih23, Scholl i 157 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []