Devetomjesto je napisao/la: ↑07 sep 2021, 20:17Da j barbarez selektor sad bi vec na semaforu pisalo 3-0![]()
Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Bosnausrcu19
- Postovi: 21
- Pridružen/a: 11 jan 2021, 00:27
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
-
Mostarwolf1981
- Postovi: 4092
- Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
- Kontakt:
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Nalić je poprilično pokretljiv i ima defanzivni učinak. Samo nisam siguran koliko je disciplinovan da ne ispada u kritičnim prostorima, tj. Da ga ne preskaču prelagano. Doduše igramo protiv Kazakhstana ova trojica nazad će morati biti fokusirani.
Mislim da Petev ide na to da se popune igrači u kaznenom, tu ce ti biti Nalic, Demirovic, Dzeko i ko god bude bio sa beka na 16 metara.
Bit će ovdje dosta ubačaja.
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Pa onda da vidmo sta cemo i kako cemo.
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Dobro dihtuje.
- Convicts1988
- Postovi: 3468
- Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
al je fuseraj parket vidi se da im je neki dijaporas ovo radio sto se ovdje predstavlja velikim patriotom
hajmo bosno i naprijed selektore jedne i jedine
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
I kada se okonca suspenzija opet isto.Machak je napisao/la: ↑07 sep 2021, 20:27Ja od srca zelim da UEFA suspenduje fudbal u BiH na pet godina, u smislu da reprezentacija ne ucestuvuje u kvalfikacijama, nema prijateljskih, nema lige nacija, fakticni ne postoji pet godina. Isto tako sve lige i klubovi moze da se igra tek tako, klubovi iz premijer lige na prvim pozcijma ne mogu da igraju predkola LP, EL, KL,...itd.
Pa onda da vidmo sta cemo i kako cemo.
Nista se nece promijeniti.
Ovaj savez i ovo uredzenje istog je aminovano od Fife i Uefe.
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
- Devetomjesto
- Postovi: 429
- Pridružen/a: 05 avg 2021, 16:47
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
Bosnausrcu19 je napisao/la: ↑07 sep 2021, 20:23Devetomjesto je napisao/la: ↑07 sep 2021, 20:17Da j barbarez selektor sad bi vec na semaforu pisalo 3-0![]()
Dobro
![]()
- SoulEclipsee
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
-
muhamedkonjic
- Postovi: 719
- Pridružen/a: 07 maj 2010, 11:46
- Kontakt:
Re: Francuska - BIH/BIH - Kazahstan (1.9/7.9)
- SoulEclipsee
- Postovi: 598
- Pridružen/a: 28 nov 2017, 17:35
- Kontakt:
Online
Trenutno korisnika/ca: 231983, adrenaline323, ajaca, antetokounmpo, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, boki86, Brokula, Cwirek, darker10, denza, Elddar, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, feniksptica, GG3, Hajdeee, HariTz, Imamkarbarum, InatSilniBosanski, jasmin10, KockarVicin007, kontra, kouadio, kovac, lakilone, MaroonBjelave, Marsal, Micron, MokraKifla, NeRi_K, Paromlinac, PeppermintSA, prijeratni mangup, rishovski, Riziko, SanaBosna, Shategabri, Shevko, smajke, StevieG8, tiketoke, Venom, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zgemboo89, ZmajOdBosne33 i 461 gost.







