Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
_dreamer_
- Moderator
- Postovi: 6136
- Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la _dreamer_ » 07 sep 2021, 21:42
Zukanovic je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:39
Gore lopovi i ispod Husaric i Bulic skupa
Sad kontam sto je na tribinama 37% manje publike
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)
-
RoninX
- Postovi: 2059
- Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
-
Kontakt:
Post
Postao/la RoninX » 07 sep 2021, 21:42
uvesti Prevljaka umjesto Stevanovica oko 60 min. proce jedna.Pjanicev zadnji pas los, vidi se da ne igra dugo.
ova dva retarda, gorecka i neko glupavo dijete navijac sarajeva, su posao za sintore.
-
Drape
- Postovi: 9763
- Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
-
Kontakt:
Post
Postao/la Drape » 07 sep 2021, 21:42
adointer10 je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:41
Devetomjesto je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:37
Vadi kloca nek niko ne igra spica
De bgt prestani gledat reprezentaciju ako za Dzeku kazes da je kloc.. idi gledaj sjedecu odbojku.. zabit ce ga Edooo
Već je -2 gola.
-
forgempp
- Postovi: 6684
- Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la forgempp » 07 sep 2021, 21:43
Rafa Nadal!
EDIN DŽEKO!!!
-
svrakino1921
- Postovi: 19886
- Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
-
Kontakt:
Post
Postao/la svrakino1921 » 07 sep 2021, 21:43
Izgleda od Tute Bugarina
Petev polako ide do Sir Petev
-
holyman
- Postovi: 8934
- Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la holyman » 07 sep 2021, 21:43
Pavard je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:42
holyman je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:41
Kakav je samo zadatak Petev dao Ahmedhodzicu, a tek ovaj mali kakva je budala
Za 3-4 godine medju najboljim stoperima svijeta
Njemu je i Malmo previše.
A tebi i ulazak na forum.
NEMA NAZAD
-
AzRimiRzA
- Postovi: 1063
- Pridružen/a: 02 jul 2012, 22:43
-
Kontakt:
Post
Postao/la AzRimiRzA » 07 sep 2021, 21:43
Od muke dodjem ovdje da se nasmijem. Svaka vam cast :lol: :lol: :lol: :lol:
-
Pavard
- Postovi: 96
- Pridružen/a: 27 avg 2021, 08:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pavard » 07 sep 2021, 21:44
holyman je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:43
Pavard je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:42
holyman je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:41
Kakav je samo zadatak Petev dao Ahmedhodzicu, a tek ovaj mali kakva je budala
Za 3-4 godine medju najboljim stoperima svijeta
Njemu je i Malmo previše.
A tebi i ulazak na forum.
Kme kme
-
holyman
- Postovi: 8934
- Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la holyman » 07 sep 2021, 21:45
Kakav cudak hahahh
NEMA NAZAD
-
Mig_Mig
- Postovi: 13170
- Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
-
Kontakt:
Post
Postao/la Mig_Mig » 07 sep 2021, 21:45
Max Allegri
-
MoodyHank
- Postovi: 4776
- Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la MoodyHank » 07 sep 2021, 21:46
Može li trajni ban za svakog korisnika koji nick ima po nekom igraču Bayerna, jer je očito da se radi o mentalno bolesnom momku (Goretzka, Pavard)?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆
-
samoposmatram
- Postovi: 5737
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
-
Kontakt:
Post
Postao/la samoposmatram » 07 sep 2021, 21:46
Zao mi Demirovica, sto nezabi gol. Uradi sve kako treba i golman mu skine.
-
Pavard
- Postovi: 96
- Pridružen/a: 27 avg 2021, 08:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pavard » 07 sep 2021, 21:47
Šehić odličan ,bravo majstore.
-
Devetomjesto
- Postovi: 429
- Pridružen/a: 05 avg 2021, 16:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la Devetomjesto » 07 sep 2021, 21:47
Elddar je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:37
Devetomjesto je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:17
Ne zna ga djeko zabiti i gotovo
Nije ni cudo sto mu je mali isti ibricic
Koliko si ti bolestan, samo ti neko to treba reći. Teško mi je da zamislim kako izgleda tvoj prosječan dan, kakve ti sve bitke vodiš sa samim sobom jer si isfrustriran, iskompleksiran, i zavidan drugim na uspjehu.
I mala je ista ibro.
-
Anoniman
- Postovi: 1367
- Pridružen/a: 10 nov 2011, 18:24
-
Kontakt:
Post
Postao/la Anoniman » 07 sep 2021, 21:47
Brine mene ovo,
Ukrajina-Kazahstan.
29 - 5 udarci po golu.
9 - 2 i okriv gola.
Zavrsilo 1:1
-
Justin
- Postovi: 11675
- Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
- Lokacija: Ellicott City
-
Kontakt:
Post
Postao/la Justin » 07 sep 2021, 21:47
harden je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:38
Odlicna igra ovo poluvrijeme, ne vjerujem da ne vodimo.
Kakav teren kod prvog zicera Dzeke... Strasno, nije Edin tu kriv.
Dugo nismo bolje igrali. Da je Dzeko pogodio ono prvo bilo bi 3-0 na poluvremenu.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
-
Elddar
- Postovi: 2339
- Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la Elddar » 07 sep 2021, 21:48
MoodyHank je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:46
Može li trajni ban za svakog korisnika koji nick ima po nekom igraču Bayerna, jer je očito da se radi o mentalno bolesnom momku (Goretzka, Pavard)?
Momak jeste bolestan, ali nije jedini, nažalost. Prilikom registracije pod hitno uvesti neki mini IQ test.
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.
-
holyman
- Postovi: 8934
- Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la holyman » 07 sep 2021, 21:48
MoodyHank je napisao/la: ↑07 sep 2021, 21:46
Može li trajni ban za svakog korisnika koji nick ima po nekom igraču Bayerna, jer je očito da se radi o mentalno bolesnom momku (Goretzka, Pavard)?
14ogodisnji trolleri xD
Samo ignore
NEMA NAZAD
-
ArtVandelay
- Postovi: 1173
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la ArtVandelay » 07 sep 2021, 21:48
ZENICA ČEKA GOJAKA - MOMAK IMA MOTOR U GUZICI
Zar ćeš vjeru i naciju
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, aqarius, AzRimiRzA, b00t, bh22, Bing [Bot], Bobadilla, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, exampLe., farenhajt, Frankie, Fudo, Google Adsense [Bot], GrbavicaHrammm, greenwood, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, jasmin10, JimmyPage, karajlo, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, ludilompredozirani, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Mocvara1991, PeppermintSA, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, SanaBosna, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wlad55, Zaxon i 346 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []