Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Bodovi saldo u direktnim okršajima za drugu poziciju (Bodovi protiv Francuske su bonus):
- Ukrajina osvojila 5 od mogućih 9 (uračunata bonus 2 boda)
- Finska osvojila 5 od mogućih 9 (nemaju bonus bodova)
- BiH osvojila 3 od mogućih 6 (uračunat bonus 1 bod), dakle imamo jednu utakmicu manje trenutno.
- Kazahstan osvojio 3 od mogućih 12 (nemaju bonus bodova)
Da smo sinoć pobijedili napravili bismo veliki korak ka barazu.
Dakle, za sada smo za nijansu u boljoj poziciji od drugih konkurenata:
Mi smo izgubili do sada 3 boda, Ukrajina i Finska po 4 a Kazahstan 9.
Bit ce veoma zanimljivo do kraja.
U svakom slučaju mi bismo trebali igrati baraz zahvaljujući LN jer je poprilično izvjesno da će svi iz grupe A izboriti plasman ili baraz kroz kvalifikacije, ako sam dobro razumio?!
Mi smo u prednosti u odnosu na Island jer je završio svoju grupu u LN s 0 bodova.
(Italija, Nizozemska, Poljska, Belgija, Danska, Engleska, Francuska, Portugal, Švicarska, Hrvatska, Španija, Njemačka, Švedska, Ukrajina)
Mi bismo trebali biti medju te 2 najbolje plasirane reprezentacije koje kroz kvalifikacije nisu izborile baraz za SP...
Izvisili bismo jedino ako bi Albanija i Finska zauzele 2.pozicije u svojim grupama a sto je nerealno za očekivati...hajd Finska inekako, Albanija (pre)teško.
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Tuta Petrov
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Tuta Petrov
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
U svakom slučaju sistem baraza kroz LN je cista glupost, pravi cirkus i to sam pisao i za prošli ciklus.
Zamisli pobijedis u grupi 2x Sjevernu Irsku, osvojiš grupu s 10 bodova a oni imali samo 1 bod...i opet im daješ priliku da igraju baraz upravo protiv tebe i izbace te iako si ih, naglašavam, prethodno 2x pobijedio i ostavio daleko ispod sebe.
To je tačno neko glup osmislio da ni on sam jos uvijek ne konta koliko je to glupo...ali eto.
Dobro je Klopp onda govorio...
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Tuta Petrov
- JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
- Kontakt:
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Sve je to tako na papiru i sve izgleda dohvatljivo, ali druga strana medalje govori da smo blizi soluciji da ne ostvarimo niti jednu pobjedu do kraja kvalifikacija.hurem je napisao/la: ↑08 sep 2021, 22:00Ukrajina je s 2 boda protiv Francuske faktički poništila jedan kiks protiv Kazahstana.
Bodovi saldo u direktnim okršajima za drugu poziciju (Bodovi protiv Francuske su bonus):
- Ukrajina osvojila 5 od mogućih 9 (uračunata bonus 2 boda)
- Finska osvojila 5 od mogućih 9 (nemaju bonus bodova)
- BiH osvojila 3 od mogućih 6 (uračunat bonus 1 bod), dakle imamo jednu utakmicu manje trenutno.
- Kazahstan osvojio 3 od mogućih 12 (nemaju bonus bodova)
Da smo sinoć pobijedili napravili bismo veliki korak ka barazu.
Dakle, za sada smo za nijansu u boljoj poziciji od drugih konkurenata:
Mi smo izgubili do sada 3 boda, Ukrajina i Finska po 4 a Kazahstan 9.
Bit ce veoma zanimljivo do kraja.
U svakom slučaju mi bismo trebali igrati baraz zahvaljujući LN jer je poprilično izvjesno da će svi iz grupe A izboriti plasman ili baraz kroz kvalifikacije, ako sam dobro razumio?!
Mi smo u prednosti u odnosu na Island jer je završio svoju grupu u LN s 0 bodova.
(Italija, Nizozemska, Poljska, Belgija, Danska, Engleska, Francuska, Portugal, Švicarska, Hrvatska, Španija, Njemačka, Švedska, Ukrajina)
Mi bismo trebali biti medju te 2 najbolje plasirane reprezentacije koje kroz kvalifikacije nisu izborile baraz za SP...
Izvisili bismo jedino ako bi Albanija i Finska zauzele 2.pozicije u svojim grupama a sto je nerealno za očekivati...hajd Finska inekako, Albanija (pre)teško.
Treba 100 % provjeriti to za baraž da malo bolje pratimo druge grupe i reprezentacije.
Svabo je to...
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
…
Tuta Petrov
- NerminFatic
- Postovi: 1940
- Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
- Kontakt:
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Po toj logici će se desit da skoro sigurno jedan, a moguće i oba učesnika baraža iz LN, ne budu pobjednici grupa.Maestro je napisao/la: ↑09 sep 2021, 09:19Vjerovatno su mislili na to da ce svi iz LN A se direktno plasirati ili biti drugi u grupi. A mi kao jedini iz LN A koji necemo biti prvi ni drugi u svojoj grupi punimo to mjesto ucesnika iz LN A.
Ostali bi samo mi i Island iz LN A bez prvog i drugog mjesta u kvalifikacijama. S tim da smo bolje plasirani od Islanda jer smo osvojili u LN A dva poena a oni ni jedan.
Zašto su onda spominjali kriterij - pobjednici grupa?
Imamo 4 lige, a dva mjesta u baražu i ne možemo pratit kriterij plasmana unutar pojedinačnih liga.
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Izbrisao sam post jer sam tek kasnije skontao da samo dvije ekipe iz LN idu u baraz. Mislio sam da najbolja ekipa iz A, B, C i D ide u baraz. A mi tako uzimamo mjesto koje pripada LN A posto svi idu direktno odnosno kao drugoplasirani svoji grupa u baraz.DrFilgud je napisao/la: ↑09 sep 2021, 09:30Po toj logici će se desit da skoro sigurno jedan, a moguće i oba učesnika baraža iz LN, ne budu pobjednici grupa.Maestro je napisao/la: ↑09 sep 2021, 09:19Vjerovatno su mislili na to da ce svi iz LN A se direktno plasirati ili biti drugi u grupi. A mi kao jedini iz LN A koji necemo biti prvi ni drugi u svojoj grupi punimo to mjesto ucesnika iz LN A.
Ostali bi samo mi i Island iz LN A bez prvog i drugog mjesta u kvalifikacijama. S tim da smo bolje plasirani od Islanda jer smo osvojili u LN A dva poena a oni ni jedan.
Zašto su onda spominjali kriterij - pobjednici grupa?
Imamo 4 lige, a dva mjesta u baražu i ne možemo pratit kriterij plasmana unutar pojedinačnih liga.
Pogledao sam na stranici UEFA ali nije jasno napisano.
Tuta Petrov
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Skonto sam.Maestro je napisao/la: ↑09 sep 2021, 09:37Izbrisao sam post jer sam tek kasnije skontao da samo dvije ekipe iz LN idu u baraz. Mislio sam da najbolja ekipa iz A, B, C i D ide u baraz. A mi tako uzimamo mjesto koje pripada LN A posto svi idu direktno odnosno kao drugoplasirani svoji grupa u baraz.
Pogledao sam na stranici UEFA ali nije jasno napisano.
Ovdje inače važi - babi se snilo, što joj je milo.
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
tj. mozemo se pozdraviti sa barazom jer ovako labilna ekipa ne moze uzeti 9-12 bodova iz zadnje 4 tekme!
uzecemo dovoljno da tuti produze ugovor za euro, napredak ocigledan, ekipa se uigrava, bla bla, samim tim se vec mozemo pozdraviti i sa narednim kvalifikacijama.
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Upravo prosto ko pasulj.babino je napisao/la: ↑09 sep 2021, 09:49prosto ko pasulj, NE MOZEMO u baraz preko LN:-)
tj. mozemo se pozdraviti sa barazom jer ovako labilna ekipa ne moze uzeti 9-12 bodova iz zadnje 4 tekme!
uzecemo dovoljno da tuti produze ugovor za euro, napredak ocigledan, ekipa se uigrava, bla bla, samim tim se vec mozemo pozdraviti i sa narednim kvalifikacijama.
Sva će se propaganda, i novinarskih i forumskih plaćenika, u naredna dva mjeseca koncentrisat bildanje "argumenata" da Tuti treba produžit ugovor.
Nakon neriješenog protiv KAZAHSTANA u Zenici, već je proglašen za genijalnog stratega, koji nema igrače da odgovore na njegove zamisli. Cirkus.
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
ali pazi, i ukrajini je kazahstan zabio gol u zadnjim sekundama:-)DrFilgud je napisao/la: ↑09 sep 2021, 10:01Upravo prosto ko pasulj.babino je napisao/la: ↑09 sep 2021, 09:49prosto ko pasulj, NE MOZEMO u baraz preko LN:-)
tj. mozemo se pozdraviti sa barazom jer ovako labilna ekipa ne moze uzeti 9-12 bodova iz zadnje 4 tekme!
uzecemo dovoljno da tuti produze ugovor za euro, napredak ocigledan, ekipa se uigrava, bla bla, samim tim se vec mozemo pozdraviti i sa narednim kvalifikacijama.
Sva će se propaganda, i novinarskih i forumskih plaćenika, u naredna dva mjeseca koncentrisat bildanje "argumenata" da Tuti treba produžit ugovor.
Nakon neriješenog protiv KAZAHSTANA u Zenici, već je proglašen za genijalnog stratega, koji nema igrače da odgovore na njegove zamisli. Cirkus.![]()
sa tutom na europsko aBd!
Re: Katar 2022. - Kvalifikacije Grupa "D" (BiH)
Tuta Petrov
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, 19vendetta87, 231983, adrenaline323, ajaca, ANamelessGhoul, antetokounmpo, aqarius, ArtemisFowl, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, boki86, Brazzzoo123, Brokula, Burberry46, CAGarfia, CHR, darker10, denza, Elddar, enobarca, exampLe., ExEsPerac, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Fudo, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Imamkarbarum, Jadnimi, jasmin10, karajlo, kinder_jaje, KockarVicin007, lakilone, LenyYoro15, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsiano, Micron, MokraKifla, Paromlinac, Pensioner26, RajvoSa89, RaZuti, rishovski, rukometubih23, SanaBosna, Shevko, smajke, SWOT, unavita, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Wlad55, Zaxon, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 455 gostiju.

