Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- feniksptica
- Postovi: 19114
- Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
- Kontakt:
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
BOT (ponude u inbox)
- crvenocrni
- Postovi: 1490
- Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
- Kontakt:
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Ovaj Meša debil pravi
Dzemidzic gov.no uvlakacko
- crvenocrni
- Postovi: 1490
- Pridružen/a: 18 nov 2010, 22:28
- Kontakt:
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
- Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Je li receno ista konkretno ili je samo suplja prica bila? Vidim ljigavci Begovic i Barbarez se nisu pojavili. Ovim "legendama" smeta sto opet nije jedan od njih na klupi. Napokon imamo strucnog selektora i reprezentacija nikad nije bolje izgledala, pa to pokusavaju da uniste.
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Gdje je to ko napisao...da pročitam.
A vidi, nema potrebe to ni pisati. To je jasno kao dan.
Vrancic da moze fizicki igrati u oba pravca on se ne bi vucarao po Championshipu gdje je vise bio klupa nego starter, već bi igrao u Premiershipu ili Bundesligi.
Tehnički veoma jak igrač (nesto slabiji od Medunjanina) i to ga je izvlacilo kroz karijeru...
Da nije superspor i da je trkač, imao bi mnogo bolju karijeru.
To sto spominješ Premiership i 626 minuta u ekipi koja je ispala u niži rang vec nakon 10 kola je jedan veoma dobar VIC.
Kako si to napisao ja sam pomislio da je bar 3,4 sezone spavao u Premiershipu.
Sad šalu na stranu...fin igrač i trebao bi biti medju 23.
Edit: znaci nisam ništa propustio ne pogledavsi emisiju...očekivano. Sve šuplja priča, ništa konkretno. Standardno.
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Zasyo ne Koljica zvati ponovo igraDuljevinhoHaraldo je napisao/la: ↑13 sep 2021, 22:31Nadam se da ce protiv Kazakhstana Petev izvesti drugog centarfora. Mozda probati sa Kodrom umjesto Dzeke ili cak Bajic, ali Kodro je bolji u skoku.
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Mjesecima se to pise, a i ti aludiras na to. Da je super spor i los trkac ne bi godinama igrao na vrhunskom nivou.hurem je napisao/la: ↑14 sep 2021, 06:17![]()
Gdje je to ko napisao...da pročitam.
A vidi, nema potrebe to ni pisati. To je jasno kao dan.
Vrancic da moze fizicki igrati u oba pravca on se ne bi vucarao po Championshipu gdje je vise bio klupa nego starter, već bi igrao u Premiershipu ili Bundesligi.
Tehnički veoma jak igrač (nesto slabiji od Medunjanina) i to ga je izvlacilo kroz karijeru...
Da nije superspor i da je trkač, imao bi mnogo bolju karijeru.
To sto spominješ Premiership i 626 minuta u ekipi koja je ispala u niži rang vec nakon 10 kola je jedan veoma dobar VIC.
Kako si to napisao ja sam pomislio da je bar 3,4 sezone spavao u Premiershipu.
Sad šalu na stranu...fin igrač i trebao bi biti medju 23.
Edit: znaci nisam ništa propustio ne pogledavsi emisiju...očekivano. Sve šuplja priča, ništa konkretno. Standardno.
Vrancic je u Premiershipu pruzao odlicne partije, pogotovo protiv Tottenhama i Uniteda, problem je bio sto je trener Njemac gurao svoje sunarodnjake naustrb igraca koji mu je donio plasman u PL.
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Ali to su uglavnom utakmice gdje se brane, manji radijus kretanja, pa do izražaja dodje njegova mirnoća i tehnika jer je odličan na lopti.
Bez sumnje, fali mu trke i zbog toga je najviše ispastao...brzina manje vise jer je i Pjanic recimo spor ali trkom sve nadomjesti. Njemu nije strano 12km pretrcati.
Opet kažem, da je Vrancic mogao vise trčati on bi sigurno imao dosta bolju karijeru, isto kao i Medunjanin.
U svakom slučaju bi trebao dobiti poziv za oktobar jer je baraz dostizan...zovi najbolje što imaš.
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
-
dinodino2019
- Postovi: 1537
- Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
- Kontakt:
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Cinjenica je i da je vrlo važno ko ce ti uci s klupe.
Evo sada malo da banaliziram - kad god je zdrav, Đurić bi se kod mene našao na spisku. Idealan za posljednih 10-15 minuta kada si u zaostatku a posjedom ne možeš probiti odbranu...ovako preskakanjem igre na njega (199cm) i Dzeku uvijek možeš probleme napraviti protivničkoj odbrani, biti opasan iz centarsuteva, prekida, izboriti prekrsaj u opasnoj zoni i sl.
Ovako kad ubacis Prevljaka dobiješ jednu veliku sipcinu.
Pri tome ne mislim da ovaj treba ostati bez poziva vec govorim o doprinosu pojedinih igrača posljednih 15 minuta kada te ne ide. Tada ti treba neko ko moze napraviti bitnu razliku u onome u čemu je dobar.
Đurić je suho zlato za posljednih 15 minuta u nekim utakmicama.
Ako ce Vrancic biti bolja opcija za sigurniji posjed lopte s više rješenja u napadu protiv Kazahstana, onda uvodis njega zadnjih pola sata a ne Loncara ili Gojaka, nebitno.
-
dinodino2019
- Postovi: 1537
- Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
- Kontakt:
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Odlicno napisano !hurem je napisao/la: ↑15 sep 2021, 12:26@dinodino...
Cinjenica je i da je vrlo važno ko ce ti uci s klupe.
Evo sada malo da banaliziram - kad god je zdrav, Đurić bi se kod mene našao na spisku. Idealan za posljednih 10-15 minuta kada si u zaostatku a posjedom ne možeš probiti odbranu...ovako preskakanjem igre na njega (199cm) i Dzeku uvijek možeš probleme napraviti protivničkoj odbrani, biti opasan iz centarsuteva, prekida, izboriti prekrsaj u opasnoj zoni i sl.
Ovako kad ubacis Prevljaka dobiješ jednu veliku sipcinu.
Pri tome ne mislim da ovaj treba ostati bez poziva vec govorim o doprinosu pojedinih igrača posljednih 15 minuta kada te ne ide. Tada ti treba neko ko moze napraviti bitnu razliku u onome u čemu je dobar.
Đurić je suho zlato za posljednih 15 minuta u nekim utakmicama.
Ako ce Vrancic biti bolja opcija za sigurniji posjed lopte s više rješenja u napadu protiv Kazahstana, onda uvodis njega zadnjih pola sata a ne Loncara ili Gojaka, nebitno.
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Reprezentacija više ne igra s krilima.dinodino2019 je napisao/la: ↑15 sep 2021, 13:20Nama gori desno, tu imamo rijesenja za narednih 10 godina u vidu Gazibegovica i malog Dedica iz mlade repke. Prema naprijed imas Dzeku, Demira, Pljevljaka i eto Đurića. Imamo problem i sa krilnim igracima, koliko god mozda i los bio u reprezentaciji fali nam taj Visca posebno u gostima
- ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
- Kontakt:
Re: Kazahstan - BIH/Ukrajina - BIH (9.10/12.10)
Pa i Vrančić je skoro Nijemac. Nihova škola.Wanderson je napisao/la: ↑14 sep 2021, 15:35
Mjesecima se to pise, a i ti aludiras na to. Da je super spor i los trkac ne bi godinama igrao na vrhunskom nivou.
Vrancic je u Premiershipu pruzao odlicne partije, pogotovo protiv Tottenhama i Uniteda, problem je bio sto je trener Njemac gurao svoje sunarodnjake naustrb igraca koji mu je donio plasman u PL.
Neko će eto rizikovati trenerski posao radi toga kako se neko zove.
p.s. on naravno treba biti na spisku.
Da će donijeti neki kvalitet, neće. Donijeti će malo veću širinu.
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ANamelessGhoul, antetokounmpo, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, Cwirek, dariolovrinovic00, DeeWa, farenhajt, Fudo, Goalgetter, HariTz, harko35, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, JayCatwright, jestamaji, Jurica95, karajlo, kenanktkt, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 394 gosta.


