Premijer liga BiH - aktuelno

retromoos
Postovi: 1025
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la retromoos » 22 sep 2021, 11:44

Ovaj transparent sa utakmice sa Listicom "republika srpska je dio srbije" NIJE POSTOJAO I NEMA NIKAVE ODGOVORNOSTI. Ovo je sad zvanicna odluka Disciplinske komisije BH. Delegat sa te utakmice Radika Maric je naveo da nije bilo "povrede disciplinskog pravilnika". Pa ti sad vidi ko vodi savez


slika

Avatar
Banjalucki
Postovi: 199
Pridružen/a: 22 mar 2021, 10:48
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Banjalucki » 22 sep 2021, 11:44

Ajde sada ako ima neki objektivni navijac seljackog novog kmeleža da kaže, da li bi uletili na teren da je bilo 1 : 1 !?
Zašto baš kad je Vranješ dao drugi go, zašto niste uletili poslje prvog gola koji hajde možemo reći da je 50/50 faul !?
Zašto igrači Veleža od prvog minuta vrište , smiju se i fataju za glavu poslje svakog starta, a poslje 5 sekundi se pomire sa tim nisu upravu...
Zašto igraju rukometnu taktiku na fudbalskoj utakmici i na najpapanskiji nacin pokusavaju dati go dok protivnici slave !?
A djeca na tribinama....hajd kod nas se nadje saka pijanih idiota koja na provokaciju odgovori sa nedoličnim uzvikom, ali djeca, ejjjj da pljuju i jebu majku cetnicku....
BANJA LUKA U SRCU VRBAS U VENAMA

Avatar
Enigma
Postovi: 499
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Enigma » 22 sep 2021, 11:44

MUSVDG

jubitubi
Postovi: 1406
Pridružen/a: 15 jan 2011, 10:17
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la jubitubi » 22 sep 2021, 11:45

retromoos je napisao/la:
22 sep 2021, 11:44
Ovaj transparent sa utakmice sa Listicom "republika srpska je dio srbije" NIJE POSTOJAO I NEMA NIKAVE ODGOVORNOSTI. Ovo je sad zvanicna odluka Disciplinske komisije BH. Delegat sa te utakmice Radika Maric je naveo da nije bilo "povrede disciplinskog pravilnika". Pa ti sad vidi ko vodi savez


slika
Mi vodimo i ima da nam ga duvate kad god nam se digne je l jasno

sviunapad1010
Postovi: 8106
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 sep 2021, 11:45

Cesc44 je napisao/la:
22 sep 2021, 10:46
sviunapad1010 je napisao/la:
22 sep 2021, 10:19
bordobijeli je napisao/la:
22 sep 2021, 10:05
Samo slijepci mogu reci da je sve ok sto se tice sudjenja u BIH. Dolazkom Vice vratili smo se u 2003 godinu. Gigovic, Grbić i ostali iz RS su otvoreno za borac to se vidjelo na nekolicini utakmica prošle sezone onda imaš balije mćMujića i Sabrija koji zbog licni interesa odnosno da sto vise sude naklonjeni su onom ko vlada, trenutno Vici i Valjicu. Ovo su kljucni problemi sinoc samo eskaliralo, kao sto reko s lopovima lopovski.
Prije Vice otvoreno se navlacilo godinama Sarajevu i Zrinjskom u zadnje vrijeme, prije toga Željezničaru, pa ste pisali može nam se. Eto sad se može Borcu. Vi ne bi trebali pisati o tome uopšte obzirom da ste isti, samo trenutno niste u glavnoj ulozi vi nego Borac i Vico, pa se bunite.
Ma ja Sarajevu i Zrinjskom jer su osvajali titule...
Navlacilo se za ovu trojku, mi nikad nismo imali vecinsku vlast u savezu, ali imamo dosta para pa je se ispod stola uzimalo, a kako smo stajali u savezu govori i suspenzija od 3 godine odnosno do dolaska Vice sudcu koji je sviro za nas penal.
Tu i jest upravo najveca razlika, jer je bilo izbalansirano, cak bi reko da se puno vise za Zeljo navlacila nego za Sarajevo, jer 2017 se navlacilo najvise za Zeljo i onda im titulu odnese sudijska greska, to ti isto koda sad Borac citavo vrijeme bude poguran i onda ih Tuzla u zadnjem kolu za titulu dobije uz pomoc sudaca, mozes li to zamislit, ja mislim da ne.
Nas ne mozes u isti kos prije svega jer svake prestupne imamo svog sudca i to je uobicajno za jace klubove, prije neki dan upalio Salzburg Vienne, pogledaj kakav je penal sudija sviro i to uz pomoc VARa, za Salzburg.
Ljudi ne kontaju da nije isto ostetit Zrinjskog ili Zeljo i Slobodu, opet se vracam na primjer Bjeljina gdje je sudija dobio ogromnu suspenziju za ostecivanje Zelje, a da je do Radnika taj ne bi ni na hladjenju zavrsio.
Al ovo sto radi Borac je ipak stepenici, pa i dvi vise, mislim ne prica se u ovolikoj mjeri o tom bezveze.
Potpuno isto se i prije Vice radilo samo za druge klubove. Cuj uobičajeno za jače klubove, ako je tako onda eto neka vam bude uobičajeno da trenutno kod sudija niste najjači.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PatriceKwedi » 22 sep 2021, 11:46

MortemHz je napisao/la:
22 sep 2021, 11:27
PatriceKwedi je napisao/la:
22 sep 2021, 11:23
Borac krade. Nisam gledao ovu utakmicu, ali jesam malo Borac-Siroki i ono je bilo tragikomicno. Lopta metar u terenu, sudac svira gol aut. Ne moram ici dalje, bilo je barem 10 smijesnih situacija.
To je stvar koja se mora rijesiti.
Ali ovo sinoc je preslo sve civilizacijske granice. Paliti automobil sa sucima, izvoditi teroristicke napade po tunelima, to je jednostavno nedopustivo ako zelimo zivjeti u koliko-toliko sredjenoj drzavi. Ovo se mora strogo sankcionirati, najstroze moguce. Prije svega, ti teroristi moraju dobiti dugogodisnje kazne zatvora, Velez kao klub mora biti adekvatno kaznjen, kao i huskac Hasic. Nulta tolerancija prema terorizmu. Ovo nije Bliski istok, ovdje ne vladaju talibani.
Nisi tako pisao kada su teroristi iz Širokog Brijega pokušali ubiti Valjića, da sad ne spominjem nacistička obilježja na tribini?
Ovo nije Bliski istok, ovdje ne vladaju talibani.
Ne znam za to, a vjerujem da bi mi ostalo u pamcenju da je bilo tko bilo kad pokusao zapaliti suce u automobilu.
🔹

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 22 sep 2021, 11:46

Fudbaler Borca u razgovoru za MONDO nakon burne noći ispričao je šta se dešavalo na terenu i oko njega, nakon što su domaći navijači uskočili sa tribina.

"Sve se izdešavalo nekako na brzinu. Kad smo zabili taj gol ja se u jednom trenutku okrećem i vidim navijače kako upadaju u teren. Zvonić iz Veleža mi je viknuo 'Bježi', ja sam se u tom trenutku nasmijao, mislio sam nema šanse da nas tuku, šta smo im mi skrivili? Ali je on ponovio 'Bježi, nije zajebancija' i ja sam onda krenuo da šprintam ka svlačionici", rekao je Lukić i nastavio:

"Taman mislim 'pobjegao sam im, ne mogu me stići' kad sam odjednom osjetio udarac u glavu. U prvi mah pomislio sam da sam udario o zid na ulazu u tunel, ali nisam opet baš toliko visok. Pogledam gore, a jedan cipelom udara, mlati da me još koji put udari".

Mladi reprezentativac BIH priznaje da mu u tim trenucima nije bilo svejedno i da je samo razmišljao da neko od njegovih saigrača i ljudi iz kluba ne nastrada.
Iskreno se nadam dostojnoj kazni za ovu sramotu od neandertalaca iz Vrapčića. Pa region piše o vama i sramotnom napadu na fudbalere.
Zadnja izmjena: ZaNjuBoriSe, dana/u 22 sep 2021, 11:47, ukupno mijenjano 1 put.
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Sariel1987 » 22 sep 2021, 11:46

admine reaguj na oveo jeboga trunka

retromoos
Postovi: 1025
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la retromoos » 22 sep 2021, 11:47

jubitubi je napisao/la:
22 sep 2021, 11:45
retromoos je napisao/la:
22 sep 2021, 11:44
Ovaj transparent sa utakmice sa Listicom "republika srpska je dio srbije" NIJE POSTOJAO I NEMA NIKAVE ODGOVORNOSTI. Ovo je sad zvanicna odluka Disciplinske komisije BH. Delegat sa te utakmice Radika Maric je naveo da nije bilo "povrede disciplinskog pravilnika". Pa ti sad vidi ko vodi savez


slika
Mi vodimo i ima da nam ga duvate kad god nam se digne je l jasno
**** od mene u skokovima smrdljiva Vlasino

Avatar
Evander
Postovi: 14610
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Evander » 22 sep 2021, 11:47

Borac - nacionalistiki klub pod protekcijom trenutnog saveza
Velez - seljacki klub sa najgorim manirima

Avatar
Shategabri
Postovi: 14997
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 22 sep 2021, 11:48

ZaNjuBoriSe je napisao/la:
22 sep 2021, 11:46
Fudbaler Borca u razgovoru za MONDO nakon burne noći ispričao je šta se dešavalo na terenu i oko njega, nakon što su domaći navijači uskočili sa tribina.

"Sve se izdešavalo nekako na brzinu. Kad smo zabili taj gol ja se u jednom trenutku okrećem i vidim navijače kako upadaju u teren. Zvonić iz Veleža mi je viknuo 'Bježi', ja sam se u tom trenutku nasmijao, mislio sam nema šanse da nas tuku, šta smo im mi skrivili? Ali je on ponovio 'Bježi, nije zajebancija' i ja sam onda krenuo da šprintam ka svlačionici", rekao je Lukić i nastavio:

"Taman mislim 'pobjegao sam im, ne mogu me stići' kad sam odjednom osjetio udarac u glavu. U prvi mah pomislio sam da sam udario o zid na ulazu u tunel, ali nisam opet baš toliko visok. Pogledam gore, a jedan cipelom udara, mlati da me još koji put udari".

Mladi reprezentativac BIH priznaje da mu u tim trenucima nije bilo svejedno i da je samo razmišljao da neko od njegovih saigrača i ljudi iz kluba ne nastrada.
Iskreno se nadam dostojnoj kazni za ovu sramotu od neandertalaca iz Vrapčića. Pa region piše o vama i sramotnom napadu na fudbalere.
Ovo ako nije delegat zabilježio ko da se nije ni desilo.
Pitanje je u onom metežu da li je.
Vjerovatno je napisao samo da su navijači uletjeli na teren i to je to.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 14997
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 22 sep 2021, 11:50

PatriceKwedi je napisao/la:
22 sep 2021, 11:46
MortemHz je napisao/la:
22 sep 2021, 11:27
PatriceKwedi je napisao/la:
22 sep 2021, 11:23
Borac krade. Nisam gledao ovu utakmicu, ali jesam malo Borac-Siroki i ono je bilo tragikomicno. Lopta metar u terenu, sudac svira gol aut. Ne moram ici dalje, bilo je barem 10 smijesnih situacija.
To je stvar koja se mora rijesiti.
Ali ovo sinoc je preslo sve civilizacijske granice. Paliti automobil sa sucima, izvoditi teroristicke napade po tunelima, to je jednostavno nedopustivo ako zelimo zivjeti u koliko-toliko sredjenoj drzavi. Ovo se mora strogo sankcionirati, najstroze moguce. Prije svega, ti teroristi moraju dobiti dugogodisnje kazne zatvora, Velez kao klub mora biti adekvatno kaznjen, kao i huskac Hasic. Nulta tolerancija prema terorizmu. Ovo nije Bliski istok, ovdje ne vladaju talibani.
Nisi tako pisao kada su teroristi iz Širokog Brijega pokušali ubiti Valjića, da sad ne spominjem nacistička obilježja na tribini?
Ovo nije Bliski istok, ovdje ne vladaju talibani.
Ne znam za to, a vjerujem da bi mi ostalo u pamcenju da je bilo tko bilo kad pokusao zapaliti suce u automobilu.
Nisu ih stigli, pobjegao im, eno imaš od Valjića oglasio se nakon ovog sinoć.
Neće ti ni biti u sjećanju kad se sve zataškalo.
Pa momak je ubijen u ŠB, odgovorni su pustani da pobjegnu iz zatvora.
Žalosno je to.
Koševo Zapad

Avatar
Balorda
Postovi: 3732
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 22 sep 2021, 11:51

Očekujem da Jovo Lukić postane Sveti Jovo Lukić.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

PatriceKwedi
Postovi: 1317
Pridružen/a: 03 avg 2021, 08:06
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la PatriceKwedi » 22 sep 2021, 11:52

Shategabri je napisao/la:
22 sep 2021, 11:50
PatriceKwedi je napisao/la:
22 sep 2021, 11:46
MortemHz je napisao/la:
22 sep 2021, 11:27


Nisi tako pisao kada su teroristi iz Širokog Brijega pokušali ubiti Valjića, da sad ne spominjem nacistička obilježja na tribini?
Ovo nije Bliski istok, ovdje ne vladaju talibani.
Ne znam za to, a vjerujem da bi mi ostalo u pamcenju da je bilo tko bilo kad pokusao zapaliti suce u automobilu.
Nisu ih stigli, pobjegao im, eno imaš od Valjića oglasio se nakon ovog sinoć.
Neće ti ni biti u sjećanju kad se sve zataškalo.
Pa momak je ubijen u ŠB, odgovorni su pustani da pobjegnu iz zatvora.
Žalosno je to.
Naravno da je zalosno sto nema pravne drzave, mada ne treba izjednacavati huligana koji je dosao traziti vraga i suce koji su samo automobilom putovali kuci.
🔹

killafrommanilla
Postovi: 3609
Pridružen/a: 23 mar 2020, 13:31
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la killafrommanilla » 22 sep 2021, 11:53

Balorda je napisao/la:
22 sep 2021, 11:51
Očekujem da Jovo Lukić postane Sveti Jovo Lukić.
navodno vec kuje maceve za boj
samo kad sam tu, neretva kroz mene teče, čudna jada od mostara grada svako veče

A i kada nema pobjede
Ili s nekim dijelis bodove
Nemoj brinuti, bodrit cemo te
Samo jako, nema predaje!

Avatar
forza_juve
Postovi: 2226
Pridružen/a: 06 nov 2010, 15:52
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la forza_juve » 22 sep 2021, 11:53

brig je napisao/la:
22 sep 2021, 11:30
forza_juve je napisao/la:
22 sep 2021, 11:13
brig je napisao/la:
22 sep 2021, 11:09


Ma realno isti **** samo druge uloge
Sarajevo i Zrinjski prije, nekad Zeljo a sad Borac

Isto sranje samo drugo pakovanje
Svaki veći klub ima tu neku zaštitu i guranje. Imali su je Sarajevo, Željo, Zrinjski i drugi ali ovo je sada ciljano namještanje i delegiranje. Pa kartonira rivala za sljedeću utakmicu i onda ne treba puno sudija mi da navlači na stranu Borca jer nema ko kvalitetno ni odigrati.
Prije igra Sarajevo- Radnik i navlači za Sarajevo ali u toj utakmici, sada imaš par utakmica unaprijed gdje se olakšava borcu
Slazem se
U ovoj mjeri nitko nije imao protekciju
Prošle sezone Bayern ne bi stigao zaostatak ali borac jeste zato što se kartoniralo kako je stiglo, davali se kartoni igračima Sarajeva ko na traci sto žuti tako i crveni pa da budu suspendovani, borcu se svaki šut svirao gol, svaki kontakt je bio penal, nije bilo ofsajda za borac i tako dalje.
Da ne zaboravimo prijetnje i udaranje Vranješa u tunelu sa Širokim
Suspendovan najbolji sudija lige a taj isti sudija sudi evropske utakmice, vico prica da je predsjednik Veleža zalutao u fudbal a taj isti vico ne priznaje državu u kojoj živi i koja mu daje platu kao predsjedniku saveza.
Pokušali su na početku i vidjeli da ne ide jer je borca tamburao ko je stigao pa su opet uzeli stvar u svoje ruke i u najmanju ruku će obezbijediti borcu Evropu ako ne i novu titulu prvaka jer sve je moguće sa ovim ljudima.
Olimpik istupio iz lige, MDK izbacili i pitanje je šta će biti sljedece
Dokle god Sarajevo, Zeljo, Zrinjski, Sloboda, TC, Široki, Velez i ostali budu sutili i ne udruže se dešavat će se i gore stvari.
❤️1946❤️
Na tronu može biti samo jedan

Avatar
Balorda
Postovi: 3732
Pridružen/a: 20 avg 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Balorda » 22 sep 2021, 11:55

killafrommanilla je napisao/la:
22 sep 2021, 11:53
Balorda je napisao/la:
22 sep 2021, 11:51
Očekujem da Jovo Lukić postane Sveti Jovo Lukić.
navodno vec kuje maceve za boj
S vremenom će cipela postati sablja, a jedan napadač hiljade njih. I naravno s vremenom će ispasti da Sv. Jovo Lukić nije bježao, nego su oni bježali od njega, dok su ga udarali sabljom po glavi.
Bijah uhvaćen u zamku
i pozvan da se predam
al' taj nisam ja

90minut
Postovi: 9783
Pridružen/a: 28 nov 2019, 17:40
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la 90minut » 22 sep 2021, 11:55

Samo pogledati protiv Tuzle Citya našu utakmicu i bice jasno gdje je izgubljena titula kartoniranje je uništilo timove tu se najviše i pokralo, al' to slabo ko gleda ono direktno u utakmicama je smiješno u poređenju koliko namjerno kartoniraju.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14997
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Shategabri » 22 sep 2021, 11:56

PatriceKwedi je napisao/la:
22 sep 2021, 11:52
Shategabri je napisao/la:
22 sep 2021, 11:50
PatriceKwedi je napisao/la:
22 sep 2021, 11:46


Ne znam za to, a vjerujem da bi mi ostalo u pamcenju da je bilo tko bilo kad pokusao zapaliti suce u automobilu.
Nisu ih stigli, pobjegao im, eno imaš od Valjića oglasio se nakon ovog sinoć.
Neće ti ni biti u sjećanju kad se sve zataškalo.
Pa momak je ubijen u ŠB, odgovorni su pustani da pobjegnu iz zatvora.
Žalosno je to.
Naravno da je zalosno sto nema pravne drzave, mada ne treba izjednacavati huligana koji je dosao traziti vraga i suce koji su samo automobilom putovali kuci.
Momak je ubijen. Sad da li je bio huligan ili ne...bio je sa navijačkom skupinom, oni koji su ga znali kažu da je bio korektan momak.
No dobro razumijem šta hoćeš reći, s kim si takav si. Činjenica je da je ubijen, a sve opet zbog fudbala. Tako su i ove sudije sinoć mogle stradati zbog fudbala. To su situacije kad je crta pređena i kad bi neko nešto trebao poduzeti. Prije svega tužilaštvo i istražni organi, jer se radi o krivičnim djelima.
Vidi jednu stvar, ti si možda pokojnog Vedrana vidio kao huligana, isto tako njegov ubica.
Sinoć su ovi koji su napali Sabriju njega vidjeli kao kriminalca koji je došao da ih pokrade.
Da li je to i u prvom i u drugom slučaju istina i zaista tako, to je stvar subjektivne procjene svakog.
Činjenica da je jedan mladi život ugašen.
I da su ovom zapalili auto.
Koševo Zapad

Avatar
Machak
Postovi: 3485
Pridružen/a: 05 nov 2019, 13:30
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - aktuelno

Post Postao/la Machak » 22 sep 2021, 11:56

Svako od ko odobrava ovu upotrebu sile, unsitavanje tuđeg, paljenje taj nije normalan. Da se neko povrijedi ili strada druga bi prica bila.

Velez ce biti drakonski kaznjen radi ovih desavanja, ne toliko radi uljetanja na teren sto opet niko ne opravdava, nego vise zbog ovih par sto su auto zapalili.

A naravno posebna prica kriminal i korupcija u savezu - BH fudbalu, time se niko ne smije baviti sto je najtuznije.
Zadnja izmjena: Machak, dana/u 22 sep 2021, 11:57, ukupno mijenjano 2 puta.
Mjau !

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Direktorcic, Maestro^^, minimalist, NisamIsmirMirvic, supervizor, Vanja8, Venom i 72 gosta.