Bundesliga

Moderatori/ce: Monolog,ribery,_dreamer_,hammers,geronimo

Koji klubovi neće izboriti opstanak

1) HSV
8
12%
2) Borussia (M)
0
Nema glasova.
3) Heidenheim
24
35%
4) St.Pauli
16
23%
5) Mainz
9
13%
6) Augsburg
9
13%
7) Union Berlin
3
4%
 
Ukupno glasova: 69

Cipiripiblicblic
Postovi: 5208
Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Cipiripiblicblic » 18 okt 2021, 15:52

Borussia osvaja ligu prvaka nakon što na zimu uzme Kimmicha i Upamecana.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 18 okt 2021, 16:30

Je li Sabitzer novi Gotze :?:
Je li uzet samo da bi se oslabio RB :?:

Ne znam je li ijednu utakmicu odigrao svih 90 minuta :hmmmmm:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Omerbavarac
Postovi: 17928
Pridružen/a: 12 maj 2009, 12:24
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Omerbavarac » 18 okt 2021, 17:25

kraljttbvb je napisao/la:
18 okt 2021, 16:30
Je li Sabitzer novi Gotze :?:
Je li uzet samo da bi se oslabio RB :?:

Ne znam je li ijednu utakmicu odigrao svih 90 minuta :hmmmmm:
Vidjecemo, za razliku od Gotzea od Sabitzera se ne ocekuje bas toliko plus nije Nijemac i nije toliki pritisak na njega.
Dosao je kod trenera koji ga je imenovao kapitenom u prethodnoj ekipi ali je i dosao u puno jacu konkurenciju.
Ne sumnjam u njegove kvalitete i vjerujem da ce sebi napraviti mjesto u ekipi.
Trenutno je u prvih 15 igraca sto znaci da je svaki mec na terenu pa makar to bilo 20 minuta.

S druge strane, nekako sam misljenje da se Goretzki obecao broj utakmica od prve minute samo da produzi ugovor pa je eto i to mozda potrebno ispostovati.

Puno je pitanja a malo odgovora no ono sto je sigurno jeste da ce sa Nagelsmannom skoro svaki igrac dobiti minute.
ato-femto-piko-nano-mikro-mili-centi-deci-kilo-mega-giga-tera-peta-exa-zetta-yotta-xona-weka-wunda-uda-treda-sorta-rinta-quexa-pepta-ocha-nena-minga-luma-BAYERN !!

Avatar
Maestra
Postovi: 102
Pridružen/a: 09 okt 2021, 21:04
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Maestra » 18 okt 2021, 17:30

Cipiripiblicblic je napisao/la:
18 okt 2021, 15:52
Borussia osvaja ligu prvaka nakon što na zimu uzme Kimmicha i Upamecana.
Pa ti si i od ovog Justina losiji troll. A to je bas tesko. :salut:
BE A GAME CHANGER, THE WORLD IS ALREADY FULL OF PLAYERS

Avatar
Bayo
Postovi: 2008
Pridružen/a: 13 avg 2019, 10:49
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bayo » 18 okt 2021, 20:16

Omerbavarac je napisao/la:
18 okt 2021, 17:25
Puno je pitanja a malo odgovora no ono sto je sigurno jeste da ce sa Nagelsmannom skoro svaki igrac dobiti minute.
Dobro je krenuo ali brzo pretjerano skratio rotaciju :shh:

Sensei
Postovi: 1116
Pridružen/a: 14 okt 2020, 22:50
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Sensei » 19 okt 2021, 21:27

Dortmund u LP.. :rol:

Pa i nek nazivaju BL farmers ligom kad ovakvi igraju.

eaglebvb09
Postovi: 1004
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la eaglebvb09 » 19 okt 2021, 21:28

Humelsu se treba zahvaliti na svemu do sada i poslati ga u penziju.
Kod prvog gola lik pravi prekrsaj na ivici kaznenog prostora... kod drugog gola glavom spusta loptu ajeksovom igracu na 20 metara od gola.
Lik kako je upoznao novu trebu , potpuno se pogubio.

eaglebvb09
Postovi: 1004
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la eaglebvb09 » 19 okt 2021, 22:00

Kako Ajax igra i koje transakcije radi , BvB ne zna da li je posao ili dosao.
Koji presing ljudi rade , kao BvB nekad pod vodstvom Kloppa .
Mogu se usuditi da napisem da ce Ajax daleko dogurati u ligi prvaka.

Bundesliga
Postovi: 12156
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bundesliga » 19 okt 2021, 22:30

Sta uradi ovaj medjed Adams. A i ovaj Gulacsi je za povracati da ovo nije mogao odbraniti :puke:
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 19 okt 2021, 22:56

Svaka čast Ajaxu za čas fudbala :thumbup:

Igraju ljudi atomski fudbal, prava su mašina :clap:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
coelho41
Postovi: 15696
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la coelho41 » 19 okt 2021, 22:57

Mislim da je krajnje vrijeme da Dortmund ne forsira više to neko rivalstvo s Bayernom, iz sezone u sezonu izgleda smješnije.

Vjeverica777
Postovi: 875
Pridružen/a: 24 maj 2020, 23:47
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Vjeverica777 » 20 okt 2021, 12:10

coelho41 je napisao/la:
19 okt 2021, 22:57
Mislim da je krajnje vrijeme da Dortmund ne forsira više to neko rivalstvo s Bayernom, iz sezone u sezonu izgleda smješnije.
Cinjenica je da nitko ne moze forsirati rivalstvo a Bayernom,jer su svi klubovi jadni izuzev Bayerna...Liga je totalno jadna

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 20 okt 2021, 17:04

coelho41 je napisao/la:
19 okt 2021, 22:57
Mislim da je krajnje vrijeme da Dortmund ne forsira više to neko rivalstvo s Bayernom, iz sezone u sezonu izgleda smješnije.
Ne forsira Dortmund, nego cini mi se novinari pokusavaju na sve moguce nacine ligu uciniti zamiljivom i najavljivati neke derbije, iako je liga Bayernliga i nikome osim nama sto gotivimo njihove klubove nije zanimljiva.

BL je obicna farmerliga, gdje klubovi (osim Bajerna) kupuju talente i dalje ih prodaju u PL da bi tom lovom punili budzete i tako zivjeli...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

CarlitoBrigante
Postovi: 723
Pridružen/a: 24 jul 2019, 07:43
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la CarlitoBrigante » 20 okt 2021, 20:28

Našamaralo ovaj kvaziklub iz Wolfjebine. :opaopa: Sve izgubili dabogda.

Avatar
Justin
Postovi: 11675
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Justin » 20 okt 2021, 20:29

kraljttbvb je napisao/la:
20 okt 2021, 17:04
coelho41 je napisao/la:
19 okt 2021, 22:57
Mislim da je krajnje vrijeme da Dortmund ne forsira više to neko rivalstvo s Bayernom, iz sezone u sezonu izgleda smješnije.
Ne forsira Dortmund, nego cini mi se novinari pokusavaju na sve moguce nacine ligu uciniti zamiljivom i najavljivati neke derbije, iako je liga Bayernliga i nikome osim nama sto gotivimo njihove klubove nije zanimljiva.

BL je obicna farmerliga, gdje klubovi (osim Bajerna) kupuju talente i dalje ih prodaju u PL da bi tom lovom punili budzete i tako zivjeli...
Evo i Wolfsburg nasamaran. Tri kluba odigrala i tri poraza. :thumbdown:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la kraljttbvb » 20 okt 2021, 21:14

Justin je napisao/la:
20 okt 2021, 20:29
kraljttbvb je napisao/la:
20 okt 2021, 17:04
coelho41 je napisao/la:
19 okt 2021, 22:57
Mislim da je krajnje vrijeme da Dortmund ne forsira više to neko rivalstvo s Bayernom, iz sezone u sezonu izgleda smješnije.
Ne forsira Dortmund, nego cini mi se novinari pokusavaju na sve moguce nacine ligu uciniti zamiljivom i najavljivati neke derbije, iako je liga Bayernliga i nikome osim nama sto gotivimo njihove klubove nije zanimljiva.

BL je obicna farmerliga, gdje klubovi (osim Bajerna) kupuju talente i dalje ih prodaju u PL da bi tom lovom punili budzete i tako zivjeli...
Evo i Wolfsburg nasamaran. Tri kluba odigrala i tri poraza. :thumbdown:
Zato ce ponos nacije da dobije Benficu :zviz:
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

eaglebvb09
Postovi: 1004
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la eaglebvb09 » 20 okt 2021, 21:49

Ponistise pogodak Lewatu ptotiv Benfice , zbog igranja rukom istog.
Da je kojim slucajem igrala se bundesligaska tekma , sudija bi pokazao na centar , bez provjere Vara.
Ipak je to drzavni projekat. :D

Bayern111
Postovi: 580
Pridružen/a: 19 apr 2017, 09:50
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la Bayern111 » 20 okt 2021, 23:11

Šta da kažemo,najbolji u Bundesligi,odemo u evropu i tamo najbolji šta je sad problem.
Nažalost kao fan Bundeslige moram reći da je zabrinjavajući pad kvaliteta a još više manjak želje da se napreduje i bude jači kod bundesligaša onih naravno od kojih se to očekuje
Sramotni i teški porazi
Ali Bayern zato maršira i igra fantastično

eaglebvb09
Postovi: 1004
Pridružen/a: 28 avg 2021, 20:08
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la eaglebvb09 » 20 okt 2021, 23:21

Igra dok ne naleti na pravog , pa Ajax bi tu istu Benficu demolirao sa 4:0 ili 5:0 u gostima.
Meni realno sada Ajax bolje igra od bayerna .
A mozda se i sastanu u liga prvaka , bez obzira sto bayern igra dobro , prolaz bi dao Ajaxu .. jer igraju atomski nogomet.
A da o Liverpoolu ne pricam tu bi ste isto zjanili.
Zadnja izmjena: eaglebvb09, dana/u 20 okt 2021, 23:22, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
coelho41
Postovi: 15696
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Bundesliga

Post Postao/la coelho41 » 20 okt 2021, 23:22

Ponos nacije za sve generacije.
Ovi žuti su potajno navijači Baye i kad tad će preć na pravu stranu historije. :salut:

Baš me čudi da je trener iz Bayernove škole razvalio Dortmund 4-0 :rol:
slika

Odgovori

Natrag na “Bundesliga”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []