Nisi jedini...ovo je nenadjebivoaS_Roma je napisao/la:pa ja ne mogu da vjerujem gledao sam milion puta ovo i svaki put oplacempadobranac1978 je napisao/la:[youtube][/youtube]Dirk je napisao/la:Ne radujte se previse kazu da je Baljak vec uplatio kurs engleskog jezika da bi se mogao prijaviti na ovaj konkurs![]()
![]()
![]()
mogao ga je Baka besplatno poduciti![]()
![]()
![]()
Addio Balliachi!

