FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

BegAx
Postovi: 3451
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 25 jan 2011, 21:54

aS_Roma je napisao/la:
padobranac1978 je napisao/la:
Dirk je napisao/la:Ne radujte se previse kazu da je Baljak vec uplatio kurs engleskog jezika da bi se mogao prijaviti na ovaj konkurs :lol: :lol: :lol: :lol:
[youtube][/youtube]

mogao ga je Baka besplatno poduciti :lol:
pa ja ne mogu da vjerujem gledao sam milion puta ovo i svaki put oplacem :lol: :lol: :lol: :lol:
Nisi jedini...ovo je nenadjebivo :lol: :lol:

Addio Balliachi!

Aldinn
Postovi: 165
Pridružen/a: 21 jan 2011, 19:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aldinn » 25 jan 2011, 21:56

Samo nek su zvaljka otjerali,veceras cu da se napijem od radosti :D ,sve ce ostalo biti kako treba,nek je prascic nogiran ;) Vidim zeljovci pukose od muke,nemogu da podnesu dobre vijesti iz naseg kluba,cak su poceli izmedju sebe da se pucaju od muke :lol: :lol: :lol: Hvala Bogu izgleda dolaze bolji dani za nase Sarajevo.

Avatar
molotovljev
Postovi: 2301
Pridružen/a: 24 jan 2011, 11:26
Lokacija: Sarajevo

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la molotovljev » 25 jan 2011, 21:56

..vazduh treperi..sprema se oluja..
F.K.SARAJEVO

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 925
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alen Škoro » 25 jan 2011, 22:17

Kako "malo" treba da se raja odmah digne.Do jutros nismo ni Evropu kako treba spominjali,sad mozemo pricat i o tituli,pa cak i o punom Kosevu. :lol:
Veliki Bože,hvala ti!
NON MOLLARE MAI

UPS
Postovi: 1582
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UPS » 25 jan 2011, 22:18

Zvaljak manje i to je za sada najbitnije, a dok god je MV trener ja se ne nadam nicemu pa makar nas i Kaka sutra pojacao. A svasta se prica :D

formance
Postovi: 2066
Pridružen/a: 09 jan 2009, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la formance » 25 jan 2011, 22:20

Sad mi je samo u glavi Zenica i ludnica koju ćemo napraviti :)
"I think for me the most talented of all times was Rios. But unfortunately he doesn't want to continue his tennis career, because when it's too easy for you, then it's boring. For me, tennis is not so easy" - Marat Safin

Profesionalnitenis.com

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 22:23

formance je napisao/la:Sad mi je samo u glavi Zenica i ludnica koju ćemo napraviti :)
ma satra se vise,samo kontam koji je ovaj sto nam treba doci,ali duga je noc ;) mozda se i skonta :lol:
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

hordeezla
Postovi: 65
Pridružen/a: 20 apr 2010, 20:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordeezla » 25 jan 2011, 22:29

Baljak ostaje u Sarajevu ali ne na funkciji direktora :evil: :evil: :evil:

Avatar
Dirk
Postovi: 1217
Pridružen/a: 13 jan 2010, 11:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Dirk » 25 jan 2011, 22:29

hordeezla je napisao/la:Baljak ostaje u Sarajevu ali ne na funkciji direktora :evil: :evil: :evil:
http://****.ba/v2/tekst.php?ID=14110
Pusti ih neka se bave glupostima ,Baljak vise nije na fuknkciji u FKS ;)
Rafa Benitez : " Ja sam jedan celavi idiot, koji je dosao na svijet da bi se igrao sa velikim klubovima i od njih napravio nizerazredne. Do sada sam vodio dva takva kluba, Liverpool i Inter i uspio sam u namjeri da ih dobro upropastim."

BegAx
Postovi: 3451
Pridružen/a: 30 sep 2010, 21:56
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BegAx » 25 jan 2011, 22:34

hordeezla je napisao/la:Baljak ostaje u Sarajevu ali ne na funkciji direktora :evil: :evil: :evil:
Ne ostaje!

hordeezla
Postovi: 65
Pridružen/a: 20 apr 2010, 20:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hordeezla » 25 jan 2011, 22:37

BegAx je napisao/la:
hordeezla je napisao/la:Baljak ostaje u Sarajevu ali ne na funkciji direktora :evil: :evil: :evil:
Ne ostaje!
Ostaje ali nece imati nikakvu funkciju

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 22:38

Dirk je napisao/la:
hordeezla je napisao/la:Baljak ostaje u Sarajevu ali ne na funkciji direktora :evil: :evil: :evil:
http://****.ba/v2/tekst.php?ID=14110
Pusti ih neka se bave glupostima ,Baljak vise nije na fuknkciji u FKS ;)
ostaje,vodice tombolu ;)
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5368
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 25 jan 2011, 22:41

Kad procitah ovo zivot mi je produzen za 10 godina ... :D :D

Avatar
harishp
Postovi: 18933
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harishp » 25 jan 2011, 22:42

Znate li sta ima jos novog????
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
HZ_ilidzaa
Postovi: 5368
Pridružen/a: 21 okt 2010, 19:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HZ_ilidzaa » 25 jan 2011, 23:00

[youtube][/youtube] vjerovatno novo pojacanje , umjesto Hamzagica...
http://en.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Montiel

Igrao za Udinese ...88 godiste...

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 23:03

HZ_ilidzaa je napisao/la:[youtube][/youtube] vjerovatno novo pojacanje , umjesto Hamzagica...
http://en.wikipedia.org/wiki/Jos%C3%A9_Montiel

Igrao za Udinese ...88 godiste...

:?: :?: :?: :?: :?:
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la miky_hz » 25 jan 2011, 23:04

Ma znao sam ja da ce ga iskopati raja pa da je pod zemljom :mrgreen: al eto sacekajmo potvrdu jel to taj
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 23:07

miky_hz je napisao/la:Ma znao sam ja da ce ga iskopati raja pa da je pod zemljom :mrgreen: al eto sacekajmo potvrdu jel to taj
ma ima ovih HOZETA koliko hoces,ali mogao bi biti ovaj ;)
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

nick
Postovi: 3583
Pridružen/a: 21 maj 2009, 17:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nick » 25 jan 2011, 23:10

padobranac1978 je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Ma znao sam ja da ce ga iskopati raja pa da je pod zemljom :mrgreen: al eto sacekajmo potvrdu jel to taj
ma ima ovih HOZETA koliko hoces,ali mogao bi biti ovaj ;)

da naglasim, ne provociram i djeca da ne odgovaraju... sta bi sa onim brazilcem sto je doso na pocetku sezone, bio aktuelan i nestade
spielführer_21 je napisao/la:A najgori među najgorima su Avdo Avdić i Sinan Sinanović. Pa kad im samo imena pročitaš, znaš da u toj familiji nije niko normalan...

padobranac1978
Postovi: 1441
Pridružen/a: 14 nov 2010, 11:56
Lokacija: Čekrčići
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la padobranac1978 » 25 jan 2011, 23:12

nick je napisao/la:
padobranac1978 je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Ma znao sam ja da ce ga iskopati raja pa da je pod zemljom :mrgreen: al eto sacekajmo potvrdu jel to taj
ma ima ovih HOZETA koliko hoces,ali mogao bi biti ovaj ;)

da naglasim, ne provociram i djeca da ne odgovaraju... sta bi sa onim brazilcem sto je doso na pocetku sezone, bio aktuelan i nestade
ma ubleha blekica,doveo ga Mirzi da ovaj nije imao pojma ko je,odigrao jednu tekmu u Visokom,lafo nesto uvijek bio povrijedjen :roll:
Zadnja izmjena: padobranac1978, dana/u 25 jan 2011, 23:13, ukupno mijenjano 1 put.
MI SLAVIMO TITULE NA GLAVNOM SKVERU
I IMAMO ULICU PO FUDBALERU!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bordo10, Turo, Vanja8 i 28 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []