FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
51
31%
Ne
112
69%
 
Ukupno glasova: 163

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 10 nov 2021, 13:28

GalileoGalilei je napisao/la:
10 nov 2021, 12:24
zagor1987 je napisao/la:
10 nov 2021, 11:14
Bice zeznuto otici u evropu. Valja Borac ugurat medju prva 4 tima. Igranke su vec pocele.
Mi prvo trebamo sebe kriviti, odnosno gledati. S ovakvom igrom, ni ne trebamo ići u Evropu, da se ne brukamo.
Ma 95 % će prva 4 na kraju sezone biti Zrinjski, Tuzla, Sarajevo i Borac, a Kup osvaja neko od tih ekipa, mimo Zrinjskog.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5887
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 10 nov 2021, 15:09

Svi mi znamo da je ciscenje najskuplje (moras isplatit ugovore ili digovorit raskid, moras dovest druge igrace itd))

Al ja bi definitivno tipove ko krsto, dupovac hebibovic ahmetovic, pokuso dogovorit da sporazumno napuste klub mislim da bi oni uz neku fer nadoknadu pristali jer znaju da su izmuzli klub, a nisu klubu nista dali bar u zadnje 2 godine..druga stvar okolnosti nam idu na ruku sto imaju samo jos 1.5 godinu ugovora navijaci nisu zadovoljni sa njima a oni mogu jos godinu dvije posebno hebibivuc i krste igrat po posusju radniku leotaru ahmet mozda moze i velezu..

Prodao bi Fanima, ako bi mogao dobit lovu da pokrijem radkide nabrojanim i 100 k km sto smo Musi dali..

Doveo bi igraca-e samo za onoliko para koliko bi se oslobodilo od nabrojanih. Ako to znaci 2 igraca ok 2 ostalo bi pokrio sa juniorima..

Uvjeren sam da bi izborili evropu, sto bi meni bio primarni cilj posebno ako bi kup osvoili.

Na ljeto palic kurdic pidro ti novi juniori plus bodul bagaric i ostali ko nebude zadovoljio ili imo kurcobolju ili neznanje fino i njih istjerat, dovest 4 dobra igraca od evropski para se to moze dovest i platit osteta za raskid ovima..

Cistku napravit uigrat ce se ekipa pofino kriz wvropu kroz pripreme i onda napast TITULU TACNIJE DUPLU KRUNU..

Ako se bad bude imalo love odnosno mirvic htjedne da potrosi ovo bi sve ubrzo i vec 5 decembra istjero 80% igraca Fanjima bi prodo

Ostavio belmina sanana pidru djokanovica lazica oremusa bagaruca kapica i bodula..

I dove 2 krila dva beka spica 2 stopera 3 vezna i to sve kvalitet Benke

Posteno treba reci ovi sadasnji igraci su ohrdine koje su pod krizom od 2 mjeseca pogubile se i ono malo anemicnog morala su pogubili..

Dizdarevic i saban najbolji igraci junior i igrac koji nije mogo u mladosti da igra najbolji igraci

I trener je klasicni kvalitet za ekipe6- 7 mjesto znaci sb sloboda i njega treba otjerat

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54706
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 10 nov 2021, 15:37

slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
robertkosar
Postovi: 3459
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 10 nov 2021, 15:48

MortemHz je napisao/la:
10 nov 2021, 15:37
slika
Dva Boska u dva coska Musemija u sredini pase onda nebrini :mrgreen: :bih: To je nekad tako bilo :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
sonpenn
Postovi: 3595
Pridružen/a: 12 avg 2013, 00:07
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sonpenn » 10 nov 2021, 15:54

Sarajevo ljubavi moja.

Avatar
FK1946
Postovi: 381
Pridružen/a: 07 jan 2021, 22:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FK1946 » 10 nov 2021, 15:55

MortemHz je napisao/la:
10 nov 2021, 15:37
slika
:ljepota: :ljepota:

slika

Avatar
PeakyBlinders
Postovi: 1143
Pridružen/a: 24 nov 2020, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PeakyBlinders » 10 nov 2021, 15:55

JVVVST je napisao/la:
09 nov 2021, 20:22
robertkosar je napisao/la:
09 nov 2021, 20:20
E sad smo presli na teren vjere!!! Sta ima veze koje sta evo ja sam iz mjesovota braka pa mi to nesmeta :kafa:
Normalno da nema veze. Ali ovakvo primitivno zatvaranje u torove je zlo. Jos kaze "postujem i cijenim" svacije . :zzz:
Što to ujedaš? Kakvi torovi? Kakvo zlo? Raspravu uvijek možemo nastaviti u pp.
Sarajevo ljubavi moja!
ORIGINAL 1987

bordobijeli
Postovi: 14288
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 10 nov 2021, 15:56

robertkosar je napisao/la:
10 nov 2021, 15:48
MortemHz je napisao/la:
10 nov 2021, 15:37
slika
Dva Boska u dva coska Musemija u sredini pase onda nebrini :mrgreen: :bih: To je nekad tako bilo :mrgreen:
Dva Boška u dva čoška Musemić u sredini za gol ne brini ;)

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54706
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 10 nov 2021, 16:56

FK1946 je napisao/la:
10 nov 2021, 15:55
MortemHz je napisao/la:
10 nov 2021, 15:37
slika
:ljepota: :ljepota:

slika
:opaopa: :opaopa:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Mokes
Postovi: 14979
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mokes » 10 nov 2021, 16:58

League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

NajvecaRadosti
Postovi: 6436
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 10 nov 2021, 17:02

ElCartel11 je napisao/la:
10 nov 2021, 10:35
Zakaric - Bodul - Amoah
............ Skuletic

Bilo bi sesa

PS. Bagaric nije za prvog napadaca nikako. Nije onaj klasični ubica koji ce trpati gore ili koji ce si sam stvarati prilike svojim kvalitetom. On je napadac koji po sezoni moze dati max 10 golova u ligi, sto je za klub kao Sarajevo slabo. Treba tu ubica sa 15+ golova po sezoni u ligi.
Skuletica treba zaganjati hitno dok je jos slobodan.
Amoah ide u Zrinjski u to sam uvjeren
Zakaricu prioritet inostranstvo.Da nije,siguran sam da bi potpisao novi ugovor sa Borcem s obzirom da tamo ima stvarno astronomsku platu za nase uslove.

Bagaric me mozda i najvise razocarao od svi pojacanja.Ocekivao sam svakako vise od njega.Kad je tek dosao to su bili golovi petom,lobovi itd.i odjednom samo stao.Sad da li je to zato sto je bas kasno doveden,ili je mozda razlog zato sto ga je svaku utakmicu na razlicitoj poziciji stavljao,to nez.Sve dok je igrao Bodul AM i Bagaric 9. odlicno je izgledalo.Cim ga je krenuo stavljati neke utakmice na krilo i ostavljat ga vecinu utakmica na klupi i uvodit zadnji 5-10 min on je izgubio neki kontinuitet i skroz se pogubio.
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

spezial
Postovi: 3713
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 10 nov 2021, 17:21

NajvecaRadosti je napisao/la:
10 nov 2021, 17:02
ElCartel11 je napisao/la:
10 nov 2021, 10:35
Zakaric - Bodul - Amoah
............ Skuletic

Bilo bi sesa

PS. Bagaric nije za prvog napadaca nikako. Nije onaj klasični ubica koji ce trpati gore ili koji ce si sam stvarati prilike svojim kvalitetom. On je napadac koji po sezoni moze dati max 10 golova u ligi, sto je za klub kao Sarajevo slabo. Treba tu ubica sa 15+ golova po sezoni u ligi.
Skuletica treba zaganjati hitno dok je jos slobodan.
Amoah ide u Zrinjski u to sam uvjeren
Zakaricu prioritet inostranstvo.Da nije,siguran sam da bi potpisao novi ugovor sa Borcem s obzirom da tamo ima stvarno astronomsku platu za nase uslove.

Bagaric me mozda i najvise razocarao od svi pojacanja.Ocekivao sam svakako vise od njega.Kad je tek dosao to su bili golovi petom,lobovi itd.i odjednom samo stao.Sad da li je to zato sto je bas kasno doveden,ili je mozda razlog zato sto ga je svaku utakmicu na razlicitoj poziciji stavljao,to nez.Sve dok je igrao Bodul AM i Bagaric 9. odlicno je izgledalo.Cim ga je krenuo stavljati neke utakmice na krilo i ostavljat ga vecinu utakmica na klupi i uvodit zadnji 5-10 min on je izgubio neki kontinuitet i skroz se pogubio.
Ali to je fakat cudno pravo, bukvalno smo super izgledali sa bodulom iza bagarica i cmiljom na krilu, po meni smo u toj postavi igrali najbolji fudbal. Cmilja je cudan, nije savrsen ali znao je bljesnuti bar probati nesto. Ne kontam sta smo dobili sto je vratio mersu u prvu postavu

Mislim haj da ne pretjerujem, nije ni to bio neki atomski fudbal, ali sjetim se tekme u prijedoru gdje smo imali 10 sansi, protiv posusja tamo smo isto bili solidni, protiv slobode takodje..

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2112
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 10 nov 2021, 17:32

Historicar je napisao/la:
10 nov 2021, 13:28
GalileoGalilei je napisao/la:
10 nov 2021, 12:24
zagor1987 je napisao/la:
10 nov 2021, 11:14
Bice zeznuto otici u evropu. Valja Borac ugurat medju prva 4 tima. Igranke su vec pocele.
Mi prvo trebamo sebe kriviti, odnosno gledati. S ovakvom igrom, ni ne trebamo ići u Evropu, da se ne brukamo.
Ma 95 % će prva 4 na kraju sezone biti Zrinjski, Tuzla, Sarajevo i Borac, a Kup osvaja neko od tih ekipa, mimo Zrinjskog.
Ma bilo kako bilo, nego ne mogu ove mrtve kuknjave svaki put. Ne možemo meda, igra nam nije ni za kurrac, ne možemo Rudar dobiti na Koševo, ali zato fokus treba biti na sudije.

NajvecaRadosti
Postovi: 6436
Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NajvecaRadosti » 10 nov 2021, 17:41

spezial je napisao/la:
10 nov 2021, 17:21
NajvecaRadosti je napisao/la:
10 nov 2021, 17:02
ElCartel11 je napisao/la:
10 nov 2021, 10:35
Zakaric - Bodul - Amoah
............ Skuletic

Bilo bi sesa

PS. Bagaric nije za prvog napadaca nikako. Nije onaj klasični ubica koji ce trpati gore ili koji ce si sam stvarati prilike svojim kvalitetom. On je napadac koji po sezoni moze dati max 10 golova u ligi, sto je za klub kao Sarajevo slabo. Treba tu ubica sa 15+ golova po sezoni u ligi.
Skuletica treba zaganjati hitno dok je jos slobodan.
Amoah ide u Zrinjski u to sam uvjeren
Zakaricu prioritet inostranstvo.Da nije,siguran sam da bi potpisao novi ugovor sa Borcem s obzirom da tamo ima stvarno astronomsku platu za nase uslove.

Bagaric me mozda i najvise razocarao od svi pojacanja.Ocekivao sam svakako vise od njega.Kad je tek dosao to su bili golovi petom,lobovi itd.i odjednom samo stao.Sad da li je to zato sto je bas kasno doveden,ili je mozda razlog zato sto ga je svaku utakmicu na razlicitoj poziciji stavljao,to nez.Sve dok je igrao Bodul AM i Bagaric 9. odlicno je izgledalo.Cim ga je krenuo stavljati neke utakmice na krilo i ostavljat ga vecinu utakmica na klupi i uvodit zadnji 5-10 min on je izgubio neki kontinuitet i skroz se pogubio.
Ali to je fakat cudno pravo, bukvalno smo super izgledali sa bodulom iza bagarica i cmiljom na krilu, po meni smo u toj postavi igrali najbolji fudbal. Cmilja je cudan, nije savrsen ali znao je bljesnuti bar probati nesto. Ne kontam sta smo dobili sto je vratio mersu u prvu postavu

Mislim haj da ne pretjerujem, nije ni to bio neki atomski fudbal, ali sjetim se tekme u prijedoru gdje smo imali 10 sansi, protiv posusja tamo smo isto bili solidni, protiv slobode takodje..
Tacno
Mislim da je Merso trebao ove sezone da ima ulogu sto ima Bagaric.Da ulazi zadnji 10-15-20 minuta.Nez zasto 8 godina mladjeg napadaca koji je u najboljim godinama drzi na klupi.....

Utakmice protiv Rudara(0:2),Radnika(2:1),Slobode(1:2)
Igrao je ovaj napad


Kobiljar........Bagaric.........Hebibovic
.....................Bodul

Realno nije ni tad nesto blistalo ali je bilo bolje od ovog sad sigurno.
Poslije utakmice na Tusnju koju smo za 10 odigrali krece razno mixanje,eksperimentisanje i izmisljanje pozicija igracima sto je rezultiralo tome da evo u zadnji 7 utakmica,samo smo u 1 uspjeli postici vise od 1 gola....Ili ako hoces,zadnji 6 utakmica nijednu nismo dobili vise od 1 razlike.Pa to je fkt sramno...I onda kazu nije do trenera....
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!🔴⚪

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5887
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 10 nov 2021, 18:30

Obavezno stavit bagarica na spicu, bodula na 10 tku popricat sa fanimom da nam pomogne u ove 3 tekme. Pokusat uzet 9 bodova, takodje hebibovica

Jer problem je sto mi imamo sve jalove spore igrace jos plus sto nekako nemaju nikakve volje za igru (neznam zasto ako su svi isplaceni))

Upravo ovo sto napisa jalovost bez zelje morala htjenja je Goran kriv, i takodje pisljivi novinari neznaju da postave upravo ovo pitanje zasto hodamo

fks74
Postovi: 9355
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 10 nov 2021, 18:58

Pitar6785 je napisao/la:
10 nov 2021, 18:30
Obavezno stavit bagarica na spicu, bodula na 10 tku popricat sa fanimom da nam pomogne u ove 3 tekme. Pokusat uzet 9 bodova, takodje hebibovica

Jer problem je sto mi imamo sve jalove spore igrace jos plus sto nekako nemaju nikakve volje za igru (neznam zasto ako su svi isplaceni))

Upravo ovo sto napisa jalovost bez zelje morala htjenja je Goran kriv, i takodje pisljivi novinari neznaju da postave upravo ovo pitanje zasto hodamo
Fanimo je svoje ispričao.

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5637
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hajdeee » 10 nov 2021, 19:00

Prekrizio ga je Sablic, a i klub.
- FKS -

keli
Postovi: 2891
Pridružen/a: 18 jun 2021, 14:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la keli » 10 nov 2021, 19:15

Hajdeee je napisao/la:
10 nov 2021, 19:00
Prekrizio ga je Sablic, a i klub.
Iduca mu stanica aBd bila Vllaznia, eventualno Flamurtari.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54706
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 10 nov 2021, 19:31

keli je napisao/la:
10 nov 2021, 19:15
Hajdeee je napisao/la:
10 nov 2021, 19:00
Prekrizio ga je Sablic, a i klub.
Iduca mu stanica aBd bila Vllaznia, eventualno Flamurtari.
Albanija, Slovenija ili Mađarska a i to ako budu platili obeštećenje našem klubu
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

VenamaHrabrih
Postovi: 2449
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 10 nov 2021, 20:08

Ne bih prodavao Fanima. Cijena transfera max. 150.000 i to u mokrim snovima. Sav iznos ne ide nama, tako da se, po mome mišljenju, to ne isplati.
Obzirom na njegovo ponašanje, poslao bih ga na tribine do kraja ugovora, bez prilike da trenira i da se našetava po Londonu. Davao bi 80% plate jer je na bolovanju, a bilesi bih ga poslao na ocjenu radne sposobnosti + psihijatrijsko vještačenje. Onda sve to zapakovao u dosije i poslao svakom klubu sa kojim bi dotični u budućnosti pregovarao. Ako smo klub koji drži do sebe, onda nas neće zayebavat engleski petoligaški igrač.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”