BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
frankwhite361
- Postovi: 22
- Pridružen/a: 04 nov 2021, 02:27
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
zar je nesto ovdje pripremljeno haha
samo ludak ili hajvan bi mijenjao nesto na cemu je radio i sta je funkcionisalo.
demirovic je morao igrati.
gojko ili amir vani.
dennis igrati, civic vani a sanicanin lijevo na stopera.
ali evo crveni pa valjda bod izvucemo.
seo je gotov izgleda.
- Jakobsen91
- Postovi: 921
- Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Poginuo dabogda Raitala
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
-
Cipiripiblicblic
- Postovi: 5208
- Pridružen/a: 06 jan 2021, 22:25
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Doktorsko suđenje, bez greške iako je utakmica katastrofalna za suđenje.
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
L'arbitro e l'alibi dei perdenti.
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Yebem ti vise turske polovnjake dok igraci iz Francuske sjede na klupi, iz Engleske nisu ni pozvani.....
-
Sanfrancisco
- Postovi: 1054
- Pridružen/a: 28 mar 2018, 22:57
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Zeljeznicar volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama..
/Internazionale Milano/
=NYK=
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Kakav si ti patriota, a ne znas takve stvari
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Nema sanse da bude spreman za Ukrajinu.
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, Alucard, bordobijeli, Bosnjo22, CHR, dariolovrinovic00, darker10, DeeWa, delko, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, feniksptica, Frankie, Fudo, GG3, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HalaMadrid, HariTz, Hazre, Iniesta12, J1897, jasmin10, Jet2Holiday, Kaunas, klasik, KockarVicin007, Kylian, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, Micron, Pensioner26, PeppermintSA, rossonero85, rukometubih23, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wilshere10, xinxee i 340 gostiju.






