BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Zeljeznicar volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama..
/Internazionale Milano/
=NYK=
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
“In peace, may you leave this shore. In love, may you find the next. Safe passage on your travels, until our final journey to the ground. May we meet again.”
- ElCartel11
- Postovi: 13439
- Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.
BOSANSKA KRAJINA!
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
VOLIM ZELJEZNICAR!!
RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF
-
LeonProfessional
- Postovi: 1724
- Pridružen/a: 09 maj 2017, 23:57
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
**** se Šeha, u peterac pade lopta čovjeku na nogu.
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
And when they need more, I'm right back like I'm Trent
-
jolicnikola
- Postovi: 4529
- Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
-
itatabisine
- Postovi: 661
- Pridružen/a: 28 okt 2021, 13:12
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
- Shategabri
- Postovi: 18979
- Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
- Kontakt:
- rio_Ferdy88
- Moderator
- Postovi: 26990
- Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
- Lokacija: Tamni Vilajet
- Kontakt:
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
Kakvo ponizenje, a taktika dobra?
Uhvati se moleraja sinko ti ne znas da je trava zelena, a pravis se pametan.
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
L'arbitro e l'alibi dei perdenti.
Re: BiH - Finska/BiH - Ukrajina (13.11/16.11)
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, AmorVincitOmnia, ANamelessGhoul, aqarius, AzRimiRzA, bavariapivo, Beli98, bh22, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, DanijelTZ, darker10, deda, delko, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, emir79, enobarca, exampLe., ExBlueone, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, greenwood, guillermo, haklamas, HariTz, Hazre, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, James1987, Jet2Holiday, JimmyPage, Jurica95, Kaunas, komax, lakilone, Lavcina, LeCoq, legendarnadruga, MacArsla, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Micron, MiranGlasnic, Nakata, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, Paromlinac, PeppermintSA, Pitar6785, Principatus, prisonbreak, Rio12345, rishovski, rossonero85, safun79, sagitarius, SanaBosna, Scholl, Shategabri, Shevko, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, Sveti, TefalTava, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zaxon, Zeko87, Zgemboo89 i 867 gostiju.









