Ibrahim Sehic

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Zaslužuje li Ibrahim Šehić biti prvi golman reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 17 dec 2021, 15:37.

Da
7
78%
Ne
2
22%
 
Ukupno glasova: 9

Avatar
Sheyi
Postovi: 12327
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Sheyi » 14 nov 2021, 13:25

LAV JASIN

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Maestro » 14 nov 2021, 14:25

Sve dolazi na naplatu. Toliko je poena prosuto gdje je on bio krivac za golove.
Kikser teski.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la bhfanatic14 » 14 nov 2021, 14:36

Maestro je napisao/la:
14 nov 2021, 14:25
Sve dolazi na naplatu. Toliko je poena prosuto gdje je on bio krivac za golove.
Kikser teski.
Asmirova bol i suze su dosle na naplatu. Nemozes nekom radit lose a ocekivat dobro. Karma vraca sve. Sada preko tv-a neka gledaju svjetsko sa ovim kraljem peterca, uz neki sokic i jednu Shishu sa ukusom borovnice. Bosnjo zauvijek glupson.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Harise
Postovi: 2723
Pridružen/a: 22 sep 2018, 00:48
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Harise » 14 nov 2021, 17:13

bhfanatic14 je napisao/la:
14 nov 2021, 14:36
Maestro je napisao/la:
14 nov 2021, 14:25
Sve dolazi na naplatu. Toliko je poena prosuto gdje je on bio krivac za golove.
Kikser teski.
Asmirova bol i suze su dosle na naplatu. Nemozes nekom radit lose a ocekivat dobro. Karma vraca sve. Sada preko tv-a neka gledaju svjetsko sa ovim kraljem peterca, uz neki sokic i jednu Shishu sa ukusom borovnice. Bosnjo zauvijek glupson.
Gleda ce Svijetsko Prvenstvo na TV kod Seje Brajlovica svakako dolazi na odmor u BiH.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2043
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Rimes87 » 14 nov 2021, 17:14

bhfanatic14 je napisao/la:
14 nov 2021, 14:36
Maestro je napisao/la:
14 nov 2021, 14:25
Sve dolazi na naplatu. Toliko je poena prosuto gdje je on bio krivac za golove.
Kikser teski.
Asmirova bol i suze su dosle na naplatu. Nemozes nekom radit lose a ocekivat dobro. Karma vraca sve. Sada preko tv-a neka gledaju svjetsko sa ovim kraljem peterca, uz neki sokic i jednu Shishu sa ukusom borovnice. Bosnjo zauvijek glupson.
Mislim da ti kao navijac Asmira, Vrancica i Prcica, a ne reprezentacije, nemas pravo govoriti bilo sta o drugim reprezentativcima koliko god losi ili dobri isti bili.
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 15 nov 2021, 12:55

Ovo je timski sport. Svi zajedno smo krivi za svaki poraz. Nema pojedinaca. Psihološku pripremu bi igrači trebali odraditi sami za sebe. Ne mogu ja ići u svaku sobu ići i šamarati igrače da bi bili svjesni da igramo najvažniju utakmicu. Selektor je dobro pripremio utakmicu taktički. Finci su više željeli pobjedu od nas. Pobjeđivale su nas reprezentacije deset puta gore od nas baš zbog tog pristupa”, rekao je Šehić.
Idi ibrahime goni se u qrac
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Vucevich
Postovi: 11274
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Vucevich » 15 nov 2021, 12:58

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
15 nov 2021, 12:55
Ovo je timski sport. Svi zajedno smo krivi za svaki poraz. Nema pojedinaca. Psihološku pripremu bi igrači trebali odraditi sami za sebe. Ne mogu ja ići u svaku sobu ići i šamarati igrače da bi bili svjesni da igramo najvažniju utakmicu. Selektor je dobro pripremio utakmicu taktički. Finci su više željeli pobjedu od nas. Pobjeđivale su nas reprezentacije deset puta gore od nas baš zbog tog pristupa”, rekao je Šehić.
Idi ibrahime goni se u qrac
Ovakve izjave, identične, slušamo već 7 godina.

https://sportsport.ba/fudbal/dzeko-utak ... iti/176323

bavarian_bk
Postovi: 4882
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la bavarian_bk » 15 nov 2021, 12:59

Ko je ovom haharu dao neku bitnu ulogu u reprezentaciji?
Krivac za najgore kvalifikacije u historiji reprezentacije!

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Unknown2 » 15 nov 2021, 13:00

"Osjećam da igramo lakše u gostima, imamo manji pritisak. To je nešto u glavi, nekih igrača koji se ovdje ne mogu opustiti pred našim navijačima. Sve su to stvari koje utiču na igru, to se vidjelo u nekoliko zadnjih utakmica kod kuće", dodao je Šehić.

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Maestro » 15 nov 2021, 13:04

Zukanovic je napisao/la:
15 nov 2021, 13:00
"Osjećam da igramo lakše u gostima, imamo manji pritisak. To je nešto u glavi, nekih igrača koji se ovdje ne mogu opustiti pred našim navijačima. Sve su to stvari koje utiču na igru, to se vidjelo u nekoliko zadnjih utakmica kod kuće", dodao je Šehić.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
Koji clown. Lik koji je kriv u gotovo svakoj utakmici za jedan gol u ovim kvalifikacijama.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
miky_hz
Postovi: 23239
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la miky_hz » 15 nov 2021, 13:09

Zukanovic je napisao/la:
15 nov 2021, 13:00
"Osjećam da igramo lakše u gostima, imamo manji pritisak. To je nešto u glavi, nekih igrača koji se ovdje ne mogu opustiti pred našim navijačima. Sve su to stvari koje utiču na igru, to se vidjelo u nekoliko zadnjih utakmica kod kuće", dodao je Šehić.
Normalno kad u gostima nema dobrih kafana,a ni rodbine.

I kakav bauk prave oko tih navijaca,rekao bi covjek igramo pred 100 hiljada navijaca i fol pritisak to predstavlja,kad procitam ono jao prepast ce se gosti atmosfere u Zenici,gori sve,i ono pogledas ono 10 milja na tribinama cujes "Bosna je šampion". Napravili mit o stadionu i publici kao da je neznam ti sta.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
313
Postovi: 1112
Pridružen/a: 11 apr 2015, 13:06
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la 313 » 15 nov 2021, 13:12

Vucevich je napisao/la:
15 nov 2021, 12:58
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
15 nov 2021, 12:55
Ovo je timski sport. Svi zajedno smo krivi za svaki poraz. Nema pojedinaca. Psihološku pripremu bi igrači trebali odraditi sami za sebe. Ne mogu ja ići u svaku sobu ići i šamarati igrače da bi bili svjesni da igramo najvažniju utakmicu. Selektor je dobro pripremio utakmicu taktički. Finci su više željeli pobjedu od nas. Pobjeđivale su nas reprezentacije deset puta gore od nas baš zbog tog pristupa”, rekao je Šehić.
Idi ibrahime goni se u qrac
Ovakve izjave, identične, slušamo već 7 godina.

https://sportsport.ba/fudbal/dzeko-utak ... iti/176323
Ovo mi je prvo palo na pamet, da je 7 nego 77. Kažeš fino : "Momci i ja mislimo da ćemo samo izać i pobijedit ih" i onda kad vas razastru promijenićeš mišljenje. A ne ove floskule. Dok sam bio mlađi i vjerovo sam, i dok je bilo više prilika i kredita da iste prolaze i poslije chokanja u najbitnijim utakmicama, kontaš aj evo izgleda da su nešto skontali pa će se možda konsolidovat ubuduće.
Slušam izjavu Pjanića s Pressa prije Finske i one standardne odsutne izjave 'srce na teren, najbolji navijači, sigurno da moramo', aj ono lik je takav šta bi mu sad, al ostalo mi je kad zamuca nešto kao '..da ćemo dominirati' ko da prvo samog sebe a onda i novinara ubjeđuje da bi to trebalo tako bit.
Moramo se odužit navijačima, jah jes
Zadnja izmjena: 313, dana/u 15 nov 2021, 13:52, ukupno mijenjano 1 put.
Walk on

Avatar
meepo
Postovi: 4250
Pridružen/a: 15 nov 2020, 23:26
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la meepo » 15 nov 2021, 13:51

313 je napisao/la:
15 nov 2021, 13:12
Ovo mi je prvo palo na pamet, da je 7 nego 77. Kažeš fino : "Momci i ja mislimo da ćemo samo izać i pobijedit ih" i onda kad vas razastru promijenićeš mišljenje. A ne ove floskule. Dok sam bio mlađi i vjerovo sam, i dok je bilo više prilika i kredita da iste prolaze i poslije chokanja u najbitnijim utakmicama, kontaš aj evo izgleda da su nešto skontali pa će se možda konsolidovat ubuduće.
Moramo se odužit navijačima, jah jes

To je nas mentalitet nazalost i protiv toga se izgleda ne moze.

HeraklitMracni
Postovi: 5381
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la HeraklitMracni » 15 nov 2021, 14:18

Dzekin pajdas uništio repku a sad on došao nekom lekcije davati , majku mu ….

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Maestro » 15 nov 2021, 15:23

"Ne mogu ići po sobama i šamarati i udarati igrače da budu svjesni kakva nas utakmica čeka"
Naravno da ne mozes. Jer nisi ni u stanju komandovati odbranom. Protiv Francunske na Grbavici Dennis izbio loptu u korner jer ne moze vidjeti jel jos neko iza ledja. A ti se zakovao za gol liniju i cutis umjesto da komandujes. I iz tog kornera pada gol.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 15 nov 2021, 16:26

Definitivno jedan od najsmjesnijih golmana reprezentacije ikada, par izlijetanja je dovoljno da se zamazu oci.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Wanderson
Postovi: 2730
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la Wanderson » 15 nov 2021, 16:30

Mene bi bilo stid da sam na mjestu ovog lika.

Jos on daje neke izjave.. fuj

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la bhfanatic14 » 15 nov 2021, 16:35

Wanderson je napisao/la:
15 nov 2021, 16:30
Mene bi bilo stid da sam na mjestu ovog lika.

Jos on daje neke izjave.. fuj
Sta kaze nemoze on neke šamare dijelit :urnebes: frajer nesmije sa linije da se pomakne, u svom prostoru golmanskom on nije vladar a on ce nekog šamarat. A svakakvih klaunova u ovoj ekipi. Stvarno za postidit se ko sve moze nosit ovaj dres.
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

gruezi
Postovi: 3894
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la gruezi » 15 nov 2021, 16:37

Ova izjava otprilike je dovoljna da se zakljuci kakve luzercine pickice mentalni patuljci I kmecavci igraju za nasu repku... ibrahime ne blamiraj se , izadzi javno I reci da se nadas povratku begovica u reprezentaciju jer nisi dorastao tome da budes prvi golman

harixs
Postovi: 1690
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: Ibrahim Sehic

Post Postao/la harixs » 15 nov 2021, 16:38

Na sta je ova bijeda od rep. spala, da se jedan ispodprosjecan golman iz kukuruzspora ocituje nakon onakve bruke.

Mada gledajuci navijace nismo nista bolje ni zasluzili.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.