Ivaylo Petev

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Treba li Ivaylo Petev ostati selektor reprezentacije BiH?

Anketa je završila: 27 maj 2022, 23:49.

Da
23
22%
Ne
80
78%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Vucevich
Postovi: 11268
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Vucevich » 10 dec 2021, 18:31

Kakva skupina invalida :rol:

Ovi ne bi dobili Gibraltar

Avatar
ASD
Postovi: 26274
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la ASD » 10 dec 2021, 18:34

Tristan10 je napisao/la:
10 dec 2021, 18:18
Meni je interesantno kako su ovi BiH novinari nasjeli i razglasili ovu nerelevantnu pricu. Bilbija totalno nebitan lik u kontekstu A reprezentacije, ali bosnjak razglasio ko da je pitanje biti ili ne biti BiH reprezentacije. Mislim da je Ahmetovic prosli put falio, nebi se ovako pisalo. Fakat cudan narod. Fokus bi trebao da bude sto sledeci igraci nisu na spisku; Ahmedhodzic, Hadzikadunic, D. Todorovic, Adi Nalic, Gazibegovic, Dedic, Grahovac. To je najmanje 7 igraca koji bi komotno igrali u prvoj postavi. Ili pokrenuti pricu da se da prilika odma Kahvicu i Cuicu. A nebi me iznenadilo da izgubimo ta dva igraca dok se ovamo prasina stvara. Jako puno smo kao reprezentacija izgubili od proslog puta kad se islo za Ameriku (Februar 2018). I tu su novinari imali kljucnu ulogu u prici kako treba forsirati igrace iz domace lige, jer eto kao da su isti nivo ko oni sto redovno igraju po Austriji, Belgiji, Holandiji. Tako je ta prica isla. Sad bi ti isti novinari trebali napraviti neki summary, gdje smo bili prije te avanture, a gdje poslije. Koje smo te igrace dobili, i kakve smo rezultate ostvarili.
Treba uzeti mogućnost da te igrače klubovi ne bi pustili jer nije pravi rok. Sve je na njima.

Avatar
Beduin
Postovi: 16718
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Beduin » 10 dec 2021, 18:35

Tristan10 je napisao/la:
10 dec 2021, 18:18
Meni je interesantno kako su ovi BiH novinari nasjeli i razglasili ovu nerelevantnu pricu. Bilbija totalno nebitan lik u kontekstu A reprezentacije, ali bosnjak razglasio ko da je pitanje biti ili ne biti BiH reprezentacije. Mislim da je Ahmetovic prosli put falio, nebi se ovako pisalo. Fakat cudan narod. Fokus bi trebao da bude sto sledeci igraci nisu na spisku; Ahmedhodzic, Hadzikadunic, D. Todorovic, Adi Nalic, Gazibegovic, Dedic, Grahovac. To je najmanje 7 igraca koji bi komotno igrali u prvoj postavi. Ili pokrenuti pricu da se da prilika odma Kahvicu i Cuicu. A nebi me iznenadilo da izgubimo ta dva igraca dok se ovamo prasina stvara. Jako puno smo kao reprezentacija izgubili od proslog puta kad se islo za Ameriku (Februar 2018). I tu su novinari imali kljucnu ulogu u prici kako treba forsirati igrace iz domace lige, jer eto kao da su isti nivo ko oni sto redovno igraju po Austriji, Belgiji, Holandiji. Tako je ta prica isla. Sad bi ti isti novinari trebali napraviti neki summary, gdje smo bili prije te avanture, a gdje poslije. Koje smo te igrace dobili, i kakve smo rezultate ostvarili.
To je sva bit, sto nisi isprobavao i uigravao ono od cega reprezentacija treba i moze imati koristi u buducnosti, a da vrijedi. Jos bih tu ubacio Besica, Koljica, Kovacevica i onog napadaca iz Amerike (nisam primjetio da su ova zadnja dvojica pozvana?), a nije da ih nema jos koji vrijede poziva.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DrFilgud » 10 dec 2021, 18:54

A u kom premijerligašu igra ovaj Ziljkić?
Inače bugarski prevarant radi odličan posao :thumbup:

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 10 dec 2021, 19:02

DrFilgud je napisao/la:
10 dec 2021, 18:54
A u kom premijerligašu igra ovaj Ziljkić?
Inače bugarski prevarant radi odličan posao :thumbup:
Ziljkic je tu zbog kontinuiteta

Avatar
hurem
Postovi: 8705
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 10 dec 2021, 19:20

Sasvim je ok da medju U23 bude par iskusnijih igraca. A ako si vec pozvao par starijih, iskusnijih onda si morao naći mjesta i za najboljeg igrača lige a ujedno i najboljeg strijelca Bilbiju...taman ovaj imao 38 godina.

HarisZe
Postovi: 1963
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la HarisZe » 10 dec 2021, 19:32

Petrov mi se od prvog dana zgadio i to prvenstveno nacin na koji je dosao. Dosta ljudi je govorilo pa stani trk je dosao,Mamici su ga falili, epizoda u Dinamu je samo nikad jaca Rijeka itd itd. Od samog pocetka sam govorio da je lik je teza neznalica i neko ko radi po naredzenju. Sjetimo se saml izbora strucnog staba, pa ono je cist primjer da absoutno niko nije htjeo da saraduje sa bugarom. Pa onda kompletna javnost a on Petrov sam na pocetku rece sudite mi u Novembru. Nadat je se jedino da dobije kakvu ponudu do proljeca i da ode. Za njega je albanska liga,moldavija 3 liga svedske i tako to.

Petrove molim te idi
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 10 dec 2021, 19:36

Jeste, bas je Hrvoje Barisic zasluzio poziv. Da nije dosao u BiH mogao bi samo japanke po Splitu prodavati. Veze on nema sa BiH, ali fino da se nadje neki sa iskustvom.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DrFilgud » 10 dec 2021, 19:37

HarisZe je napisao/la:
10 dec 2021, 19:32
Petrov mi se od prvog dana zgadio i to prvenstveno nacin na koji je dosao. Dosta ljudi je govorilo pa stani trk je dosao,Mamici su ga falili, epizoda u Dinamu je samo nikad jaca Rijeka itd itd. Od samog pocetka sam govorio da je lik je teza neznalica i neko ko radi po naredzenju. Sjetimo se saml izbora strucnog staba, pa ono je cist primjer da absoutno niko nije htjeo da saraduje sa bugarom. Pa onda kompletna javnost a on Petrov sam na pocetku rece sudite mi u Novembru. Nadat je se jedino da dobije kakvu ponudu do proljeca i da ode. Za njega je albanska liga,moldavija 3 liga svedske i tako to.

Petrove molim te idi
Rekao je - sudite mi u novembru, ali nije rekao u kom novembru.
Ispade sad da je govorio neistinu, a on je mislio na novembar poslije kvalifikacija za EP. Budite malo korektniji prema Tuti Bugarinu, čovjek radi odličan posao :stop:

HarisZe
Postovi: 1963
Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la HarisZe » 10 dec 2021, 19:44

DrFilgud je napisao/la:
10 dec 2021, 19:37
HarisZe je napisao/la:
10 dec 2021, 19:32
Petrov mi se od prvog dana zgadio i to prvenstveno nacin na koji je dosao. Dosta ljudi je govorilo pa stani trk je dosao,Mamici su ga falili, epizoda u Dinamu je samo nikad jaca Rijeka itd itd. Od samog pocetka sam govorio da je lik je teza neznalica i neko ko radi po naredzenju. Sjetimo se saml izbora strucnog staba, pa ono je cist primjer da absoutno niko nije htjeo da saraduje sa bugarom. Pa onda kompletna javnost a on Petrov sam na pocetku rece sudite mi u Novembru. Nadat je se jedino da dobije kakvu ponudu do proljeca i da ode. Za njega je albanska liga,moldavija 3 liga svedske i tako to.

Petrove molim te idi
Rekao je - sudite mi u novembru, ali nije rekao u kom novembru.
Ispade sad da je govorio neistinu, a on je mislio na novembar poslije kvalifikacija za EP. Budite malo korektniji prema Tuti Bugarinu, čovjek radi odličan posao :stop:
E vidis na to nisam mislio pa ima novembar i u 2022goj
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DrFilgud » 10 dec 2021, 20:11

slika

Evo, kad radiš odličan posao, završiš i na markicama

Avatar
Vucevich
Postovi: 11268
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Vucevich » 10 dec 2021, 20:19

Al' ozblijno, koji su ovdje kriterijumi za poziv? Fidrou, Kurdić, Vrhovac, Ćavar, Ćosić... :shock:

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Maestro » 10 dec 2021, 20:46

Vucevich je napisao/la:
10 dec 2021, 20:19
Al' ozblijno, koji su ovdje kriterijumi za poziv? Fidrou, Kurdić, Vrhovac, Ćavar, Ćosić... :shock:
:urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 10 dec 2021, 20:47

Je li neko upoznat sa kvalitetom protivnika?

DETAILED ROSTED BY POSITION (CLUB; CAPS/GOALS):

GOALKEEPERS (3): John Pulskamp (Sporting Kansas City; 0/0), Gabriel Slonina (Chicago Fire; 0/0), Matt Turner (New England Revolution; 12/0)

DEFENDERS (11): George Bello (Atlanta United; 5/0), Justin Che (FC Dallas; 0/0), Jonathan Gomez (Louisville City; 0/0), Kobi Henry (Orange County SC; 0/0), Henry Kessler (New England Revolution; 1/0), Brooks Lennon (Atlanta United; 0/0), Aaron Long (New York Red Bulls; 21/3), Kevin Paredes (D.C. United; 0/0), Bryan Reynolds (Roma/ITA; 1/0), Auston Trusty (Colorado Rapids; 0/0), Walker Zimmerman (Nashville SC; 22/2)

MIDFIELDERS (5): Kellyn Acosta (Colorado Rapids; 44/2), Cole Bassett (Colorado Rapids; 0/0), Johnny Cardoso (Internacional/BRA; 2/0), Cristian Roldan (Seattle Sounders; 29/0), Jackson Yueill (San Jose Earthquakes; 15/0)

FORWARDS (7): Taylor Booth (Bayern Munich II/GER; 0/0), Caden Clark (New York Red Bulls; 0/0), Cade Cowell (San Jose Earthquakes; 0/0), Jesús Ferreira (FC Dallas; 4/2), Jordan Morris (Seattle Sounders; 39/10), Ricardo Pepi (FC Dallas; 6/3), Gyasi Zardes (Columbus Crew; 65/14)

SIMPLY THE BEST (XI)
A pair of players earned a spot on the 2021 MLS Best XI, led by the back-to-back Defender of the Year and Nashville SC center back Walker Zimmerman. He’s joined by the Goalkeeper of the Year and New England netminder Matt Turner, who also took home the Golden Glove as the best goalkeeper in the 2021 Concacaf Gold Cup.

Wanderson
Postovi: 2717
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Wanderson » 10 dec 2021, 20:56

Evo i Jakirovic pravi cirkus oko Peteva :D

Kakva sprdacina je ovaj covjek. Zivi jad koji zna da nema angazmana nigdje, pa mu preostaje jedino da se bruka ovdje.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 10 dec 2021, 21:09

Wanderson je napisao/la:
10 dec 2021, 20:56
Evo i Jakirovic pravi cirkus oko Peteva :D

Kakva sprdacina je ovaj covjek. Zivi jad koji zna da nema angazmana nigdje, pa mu preostaje jedino da se bruka ovdje.
Neka ga Jakirovic povede sa sobom u Goricu, pa da vidimo kakav bi ucinak imao. Mozda nesto ko Irfan Hadzic u Lokomotivi. Doduse, ne mislim da bi ga i povukao sa sobom jer je i sam svjestan da nije za tog nivoa fudbala. Ali kad je BiH u pitanju, onda se moze smece promovisati.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la DrFilgud » 10 dec 2021, 21:22

Nije istina da je Tuta bugarski prevarant, s propalom karijerom, koji je ovdje došao da uzima 30 hiljada i sluša kriminalce.
Tuta radi odličan posao :thumbup:

CevapiPrijeUtakmice
Postovi: 357
Pridružen/a: 26 dec 2020, 18:16
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la CevapiPrijeUtakmice » 10 dec 2021, 21:40

ma **** Bilbiju....
zasto bugarski prevarant nije pozvao igrace iz Austrije, Rusije, Svedske, Amerike ?
Asmir Begović - Najbolji golman u Bh. historiji

Avatar
hurem
Postovi: 8705
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la hurem » 10 dec 2021, 21:48

CevapiPrijeUtakmice je napisao/la:
10 dec 2021, 21:40
ma **** Bilbiju....
zasto bugarski prevarant nije pozvao igrace iz Austrije, Rusije, Svedske, Amerike ?
Zato sto je ovaj termin prijateljske protiv SAD-a mimo svih UEFA i FIFA termina.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Ivaylo Petev

Post Postao/la Tristan10 » 10 dec 2021, 21:55

CevapiPrijeUtakmice je napisao/la:
10 dec 2021, 21:40
ma **** Bilbiju....
zasto bugarski prevarant nije pozvao igrace iz Austrije, Rusije, Svedske, Amerike ?
Sve po propisu. Uvjek se neki izgovor ima. Ranije je vec napisano - ako samo igraci iz domace lige mogu da igraju, pa kako je onda Ziljkic tu. Znaci samo on dobio dozvolu?

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAZIN i 10 gostiju.