Amer Gojak

Moderatori/ce: Monolog,insider,TaRgEt_,_dreamer_,ribery

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Jusko00 » 09 dec 2021, 23:26

Zukanovic je napisao/la:
09 dec 2021, 23:00
SofaScore kaze najgori igrac Dinama danas ( on i Ristovski)

Ako si gledao utakmici to znaci ti vise vjerujes SofaScore nego svojim ocima?

Avatar
hurem
Postovi: 8705
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la hurem » 09 dec 2021, 23:41

1.poluvrijeme je odigrao poprilično dobro.
U 2.poluvremenu je fizički pao i to je bilo vidljivo. Bio sam ubijeđen da će ga prvog mijenjati ali eto na kraju je ostao svih 90 minuta na terenu.
Zadnjih pola sata je igrao pametno i smirivao igru, igrace ali ne zato sto je to želio nego zato sto nije mogao drugačije jer valja potrcati a ne moze se. :)

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1490
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la NerminFatic » 10 dec 2021, 13:54

"Sjajna utakmica Ademija, Ivanušca i Gojaka. Za mene iznenađujuće dobra utakmica Gojaka, kojeg dugo nije bilo na takvom nivou."(kolumna Ivkovica za index)
Ali dzaba, nasi mudraci na forumu znaju bolje."Poprilicno dobro poluvrijeme pa fizicki pao..."

Avatar
zgembo89
Postovi: 5050
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la zgembo89 » 10 dec 2021, 14:02

Ma dzaba mu bljeskovi imao je sansu karijere otici u Torino i pusiona nema se tu sta pricat dalje ovo je sve sviranje qrcu

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 10 dec 2021, 14:14

NerminFatic je napisao/la:
10 dec 2021, 13:54
"Sjajna utakmica Ademija, Ivanušca i Gojaka. Za mene iznenađujuće dobra utakmica Gojaka, kojeg dugo nije bilo na takvom nivou."(kolumna Ivkovica za index)
Ali dzaba, nasi mudraci na forumu znaju bolje."Poprilicno dobro poluvrijeme pa fizicki pao..."
Pa pogledaj sastav West Hama. U prvoj postavi je bilo 5 igrača iz U23 ekipe, plus Noble i Kral koji nikako ne igraju.
Ostali su bili rezervisti, a onda su ušla još dvojica iz U23. To je bio neki eksperimentalni treći sastav.
Niko ne spori da je Gojak dobro odigrao, ali treba uzeti u obzir snagu protivnika.

Avatar
hurem
Postovi: 8705
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la hurem » 10 dec 2021, 15:43

NerminFatic je napisao/la:
10 dec 2021, 13:54
"Sjajna utakmica Ademija, Ivanušca i Gojaka. Za mene iznenađujuće dobra utakmica Gojaka, kojeg dugo nije bilo na takvom nivou."(kolumna Ivkovica za index)
Ali dzaba, nasi mudraci na forumu znaju bolje."Poprilicno dobro poluvrijeme pa fizicki pao..."
Ili nisi gledao utakmicu ili si gledao ali ne kontas stvari...ako želiš objasnit ću ti u tančine - samo kaži?!
Mada ako se ponovo vratis na moj post vidjet ćeš da sam nadmašio tog Ivkovića i njegovu kolumnu..možda nakon drugog čitanja skontas sta sam zapravo napisao, "rekao" ;)

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1490
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la NerminFatic » 10 dec 2021, 17:56

hurem je napisao/la:
10 dec 2021, 15:43
NerminFatic je napisao/la:
10 dec 2021, 13:54
"Sjajna utakmica Ademija, Ivanušca i Gojaka. Za mene iznenađujuće dobra utakmica Gojaka, kojeg dugo nije bilo na takvom nivou."(kolumna Ivkovica za index)
Ali dzaba, nasi mudraci na forumu znaju bolje."Poprilicno dobro poluvrijeme pa fizicki pao..."
Ili nisi gledao utakmicu ili si gledao ali ne kontas stvari...ako želiš objasnit ću ti u tančine - samo kaži?!
Mada ako se ponovo vratis na moj post vidjet ćeš da sam nadmašio tog Ivkovića i njegovu kolumnu..možda nakon drugog čitanja skontas sta sam zapravo napisao, "rekao" ;)
Ma da, ti si neotkriveni genijalac i fudbalski strucnjak iz Mudrika kod Travnika. Hebo Ivkovica i trenere.

Avatar
Beduin
Postovi: 16718
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Beduin » 10 dec 2021, 18:24

Sasvim dobra partija jucer, dosta tacnih i pametnih pasova, par puta fino povukao naprijed, vjerovatno je to i trener prepoznao pa odatle i ova minutaza sinoc.
Centralni vezni, bez previse trcanja pred protivnicki gol i muljanja s loptom, tamam.

Da je ovakvu partiju odigrao u prvenstvu bilo bi dobro, a kamoli u ovako bitnoj evropskoj utakmici pa makar to pojedinci omalovazavali pod izgovorom da je protivnik igrao sa 2-3. ekipom. Bice da su igraci sa klupe Westhama losi i nebitni za niihovu igru u domacem prvenstvu, kao i par U23 igraca koji su tu oko tima i traze svoje mjestu u prvoj ekipi.
Nasa posla i jadni izgovori da se neko ismijava.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 10 dec 2021, 19:02

E komedije ljudi moji :D :D
Pa ona ekipa West Hama je s koca i konopca, neuigrana, eksperimentalna. Pola onih klinaca nikad više neće zaigrat za seniore, Noble je penzioner bez minute u EPL ove sezone...
Protiv njih je igrala najjača ekipa Dinama.
Evo da i ja kažem - naša posla. :roll: Danas će Gojaka proglasit za igračinu bez ikakvog temelja, nakon utakmice pritiv amatera.
Sutra će ga sahranit kad se izgubi protiv iole kvalitetnije europsdke ekipe ,kao i svaki put do sada.
I tako u krug, a Gojak je samo jedan prosječan Dinamov igrač, na granici prvih 11. Takav je bio i takav će biti. Nema tu nikakvog ismijavanja, s obzirom da 99% domaćih igrača može samo sanjati o tome.

Avatar
Beduin
Postovi: 16718
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Beduin » 10 dec 2021, 22:16

DrFilgud je napisao/la:
10 dec 2021, 19:02
E komedije ljudi moji :D :D
Pa ona ekipa West Hama je s koca i konopca, neuigrana, eksperimentalna. Pola onih klinaca nikad više neće zaigrat za seniore, Noble je penzioner bez minute u EPL ove sezone...
Protiv njih je igrala najjača ekipa Dinama.
Evo da i ja kažem - naša posla. :roll: Danas će Gojaka proglasit za igračinu bez ikakvog temelja, nakon utakmice pritiv amatera.
Sutra će ga sahranit kad se izgubi protiv iole kvalitetnije europsdke ekipe ,kao i svaki put do sada.
I tako u krug, a Gojak je samo jedan prosječan Dinamov igrač, na granici prvih 11. Takav je bio i takav će biti. Nema tu nikakvog ismijavanja, s obzirom da 99% domaćih igrača može samo sanjati o tome.
Ti se uhvatio Noblea, a lik odigrao 6 utakmica u LE, i par minuta u EPL.

Areola 5 utakmica u LE
Kral 3 u LE i 5 u EPL
Yarmolenko 5 u LE i 8 u EPL
Fernals 6 u EL i 15 u EPL
Vlasic 5 u LE i 5 EPL (+ one tekme u Rusiji do prelaska u WH)
Benrahma 6 u LE i 15 u EPL

Ovo sam onako pausapno, tek da ne izgleda toliko mizerno koliko ti pokusavas prikazati. Kupove ne spominjem, jer tu cesce igraju ovi mladici gdje se dokazuju i sigurno ce neki od njih igrati PL ili Championship uskoro.

Inace sam nerìjetko saglasan sa tvojim stavovima, ali u zadnje vrijeme pretjerujes druze, bas nazor zbog Peteva, Vice i Misketa. Kad neko odigra dobro, onda je odigrao dobro i tu sva prica zavrsava.
Pa Malmo igra bas tanko, sama liga im je bezvezna, kao i mnogi klubovi gdje igraju nasi igraci pa ih se prikazuje kao WC za sirotinju, bilo opravdano ili ne. A sad nazor se ismijava nastup Gojaka, kao da je igrao protiv FK Slobode, a ne Westhama.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la DrFilgud » 11 dec 2021, 14:22

Beduin je napisao/la:
10 dec 2021, 22:16
Ti se uhvatio Noblea, a lik odigrao 6 utakmica u LE, i par minuta u EPL.

Areola 5 utakmica u LE
Kral 3 u LE i 5 u EPL
Yarmolenko 5 u LE i 8 u EPL
Fernals 6 u EL i 15 u EPL
Vlasic 5 u LE i 5 EPL (+ one tekme u Rusiji do prelaska u WH)
Benrahma 6 u LE i 15 u EPL

Ovo sam onako pausapno, tek da ne izgleda toliko mizerno koliko ti pokusavas prikazati. Kupove ne spominjem, jer tu cesce igraju ovi mladici gdje se dokazuju i sigurno ce neki od njih igrati PL ili Championship uskoro.

Inace sam nerìjetko saglasan sa tvojim stavovima, ali u zadnje vrijeme pretjerujes druze, bas nazor zbog Peteva, Vice i Misketa. Kad neko odigra dobro, onda je odigrao dobro i tu sva prica zavrsava.
Pa Malmo igra bas tanko, sama liga im je bezvezna, kao i mnogi klubovi gdje igraju nasi igraci pa ih se prikazuje kao WC za sirotinju, bilo opravdano ili ne. A sad nazor se ismijava nastup Gojaka, kao da je igrao protiv FK Slobode, a ne Westhama.
Je li tebi jasno da je ono bila treća ekipa West Hama, sa više od pola amatera? Ključ kvalteta je u uigranosti ekipe, a ovi su se vjerovatno upoznali dan prije utakmice.
Treći tim Reala, Liverpoola, Man Cityja... ne može igrati protiv iole ozbiljne europske ekipe, a Dinamo to jeste.
Gojak je dobro odigrao, ali je ta utakmica relevantna otprilike koliko i utakmica protiv nekog HNL tima. I volio bih da mi citiraš rečenicu u kojoj ga ISMIJAVAM?

Avatar
Beduin
Postovi: 16718
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Beduin » 11 dec 2021, 15:11

DrFilgud je napisao/la:
11 dec 2021, 14:22
Beduin je napisao/la:
10 dec 2021, 22:16
Ti se uhvatio Noblea, a lik odigrao 6 utakmica u LE, i par minuta u EPL.

Areola 5 utakmica u LE
Kral 3 u LE i 5 u EPL
Yarmolenko 5 u LE i 8 u EPL
Fernals 6 u EL i 15 u EPL
Vlasic 5 u LE i 5 EPL (+ one tekme u Rusiji do prelaska u WH)
Benrahma 6 u LE i 15 u EPL

Ovo sam onako pausapno, tek da ne izgleda toliko mizerno koliko ti pokusavas prikazati. Kupove ne spominjem, jer tu cesce igraju ovi mladici gdje se dokazuju i sigurno ce neki od njih igrati PL ili Championship uskoro.

Inace sam nerìjetko saglasan sa tvojim stavovima, ali u zadnje vrijeme pretjerujes druze, bas nazor zbog Peteva, Vice i Misketa. Kad neko odigra dobro, onda je odigrao dobro i tu sva prica zavrsava.
Pa Malmo igra bas tanko, sama liga im je bezvezna, kao i mnogi klubovi gdje igraju nasi igraci pa ih se prikazuje kao WC za sirotinju, bilo opravdano ili ne. A sad nazor se ismijava nastup Gojaka, kao da je igrao protiv FK Slobode, a ne Westhama.
Je li tebi jasno da je ono bila treća ekipa West Hama, sa više od pola amatera? Ključ kvalteta je u uigranosti ekipe, a ovi su se vjerovatno upoznali dan prije utakmice.
Treći tim Reala, Liverpoola, Man Cityja... ne može igrati protiv iole ozbiljne europske ekipe, a Dinamo to jeste.
Gojak je dobro odigrao, ali je ta utakmica relevantna otprilike koliko i utakmica protiv nekog HNL tima. I volio bih da mi citiraš rečenicu u kojoj ga ISMIJAVAM?
Pa upravo neuzimanje ove utakmice kao relevantne za dobro odigranu partiju je ismijavanje, minimaliziranje, nipodistavanje, kako god to nazvali. A u istoj recenici pravis paralelu i izjednacavas sa utakmicom HNL-a. Dakle, bitna je njegova partija, sve ostalo je irelevantno.

Igrace koje sam ti naveo govore da to nije treca ekipa Westhama, nego izmijesan sastav igraca koji igraju znatno redovnije i U23 igraca koji priliku dobijaju i u kupovima u Engleskoj, a da se prati njihov rad i nekp od njih sutra bi mogao mozda igrati i u prvom timu govori cinjenica da dobijaju sansu, ovako ili onako.

Pusti ti tu pricu "treca ekipa", i Dinamo je nikad slabiji, ako gledamo unazad godine i godine.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Beduin
Postovi: 16718
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Beduin » 15 dec 2021, 22:47

Zabi ga Gojak veceras i opet 90 minuta odigrao. Bice da je popravio formu i fizicku spremu, a trener to prepoznao i vjeruje i njega. Znamo kako Dinamo radi i gledao kako prodati igraca, ovo je i njemu zadnji voz za solidan transfer, jer Dinamo mu to moze omoguciti.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3762
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la tutankamon1905 » 15 dec 2021, 22:51

Igra isključivo zbog toga ne bi li bljesno koji put i da ga prodaju prodat, jer im je propalo onih 5 miliona od Torina. Svaku je utakmicu u top 3 najgora igraca na terenu, ni sjena onog Gojaka kojeg su umalo uspili prodat

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Felixians4 » 15 dec 2021, 22:54

sigurno dok se bore za pobjeđivanje i ganjaju prvu poziciju pred pauzu i trener želi ostati trajnije rješenje,ne forsiraju nekog za prodaju nego gledaju kako pobijediti. amer gojak je kvalitetan nogometaš i služit će dinamu ove sezone,nadam se da kopić ostaje na klupi.

Avatar
feniksptica
Postovi: 15686
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la feniksptica » 15 dec 2021, 22:55

tutankamon1905 je napisao/la:
15 dec 2021, 22:51
Igra isključivo zbog toga ne bi li bljesno koji put i da ga prodaju prodat, jer im je propalo onih 5 miliona od Torina. Svaku je utakmicu u top 3 najgora igraca na terenu, ni sjena onog Gojaka kojeg su umalo uspili prodat
Da ga hoce prodat da. Da si drugi dio pogrijesio jesi brale i to dobro. Nece ga forsirat u Londonu pod svaku cijenu. A ne bi bas ni u prvenstvu svaku igro kad je gutavo. Dobar je Amer zadnjih par utakmica.
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3762
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la tutankamon1905 » 15 dec 2021, 23:07

Pretjerujem sa ovim svaku, ali bas uzasan je bio od povratka iz Torina. Doslovno je izgledao kao da je zaboravio hodat. A da ima neku veliku konkurenciju na klupi i nema bas, pa da mozemo rec da se izborio nekim sjajnim igrama za prvih 11 u strasnoj konkurenciji.

Istina, zadnjih nekoliko utakmica pokazuje znakove zivota. Ako bude išlo Dinamu ne sumnjam da ce se i on uklopit opet..a kako vidim Kopic ne izvodi vratolomije s pozicijama igraca i odmah to izgleda bolje.

Avatar
Beduin
Postovi: 16718
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Beduin » 15 dec 2021, 23:13

Cinjenica je da on dobija priliku u zadnje vrijeme uz sve vecu minutazu, da Dinamo ostvaruje rezultate, ali i da Dinamo igracki dugo losiji nije bio, barem se meni cini tako.
A sigurno da i Dinamo ima za cilj prodati ga pa odatle i veca minutaza, a s obzirom da i njemu i klubu ode dobro, svi zadovoljni.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Felixians4
Postovi: 7494
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Felixians4 » 15 dec 2021, 23:18

nije on više tako mlad,bih nije na mundijalu,tako da ne može više postići neku veliku cijenu. prođe li recimo dinamo sevillu,a on bude heroj što je propustio biti u lisabonu,e onda je sve moguće. al treba prezimiti sada kraj godine pa onda se rekuperati,pripreme, tko zan tko će biti trener,što će klub uraditi itd.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Amer Gojak

Post Postao/la Tristan10 » 15 dec 2021, 23:20

Sigurno se nije vratio u idealnom stanju iz Torina, sto je i logicno. Ali iz utakmice u utakmicu je vratio samopouzdanje, ritam igre i igra kvalitetno na tom nivou fudbala. Ali sta nam to na kraju znaci kad se ne moze da zadrzi u ispodprosjecnoj ekipi u Serie A.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: denza i 20 gostiju.