BIH - USA 12./19./2021.
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: BIH - USA 12./19./2021.
Re: BIH - USA 12./19./2021.
Šta bi tek bilo da se odvela najjača ekipa jedne i jedine PLBIHmarlostanf1eld je napisao/la: ↑19 dec 2021, 03:11Ovo ako je najbolje iz MLSa nek ugase sve ijednu fudbalsku akademiju u Americi
Re: BIH - USA 12./19./2021.
-
bosvastarigrad
- Postovi: 471
- Pridružen/a: 06 apr 2021, 16:22
- Kontakt:
Re: BIH - USA 12./19./2021.
Re: BIH - USA 12./19./2021.
fakat, sto je najjace ovo nije ni najbolja nasa repka iz premjer ligeSky9 je napisao/la: ↑19 dec 2021, 03:13Šta bi tek bilo da se odvela najjača ekipa jedne i jedine PLBIHmarlostanf1eld je napisao/la: ↑19 dec 2021, 03:11Ovo ako je najbolje iz MLSa nek ugase sve ijednu fudbalsku akademiju u Americi![]()
iz borca ovdje mogu jedan dva max biti u kombinaciji
iz sarajeva đokanović i dizdarevic... fali tu par dobrih igrača kao bilbija u napadu, onaj mali veznjak zrinjskog, bolji stoperi
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
- Tristan
- Postovi: 1518
- Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
- Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
- Kontakt:
Re: BIH - USA 12./19./2021.
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.
Re: BIH - USA 12./19./2021.
And when they need more, I'm right back like I'm Trent
Re: BIH - USA 12./19./2021.
Poslije Bilbije možda je to upravo najveća nepravda. Radovac je morao imati mjesto u ovom timu.bosvastarigrad je napisao/la: ↑19 dec 2021, 03:15Poklanjam stan na Ilidzi ako je Begic 1% bolji od Radovca
THE MANIACS 1987 SARAJEVO
- marlostanf1eld
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
- Kontakt:
Re: BIH - USA 12./19./2021.
Re: BIH - USA 12./19./2021.
Ma na prvu 5 boljih igrača se može naći...Pantelija je napisao/la: ↑19 dec 2021, 03:16fakat, sto je najjace ovo nije ni najbolja nasa repka iz premjer ligeSky9 je napisao/la: ↑19 dec 2021, 03:13Šta bi tek bilo da se odvela najjača ekipa jedne i jedine PLBIHmarlostanf1eld je napisao/la: ↑19 dec 2021, 03:11Ovo ako je najbolje iz MLSa nek ugase sve ijednu fudbalsku akademiju u Americi![]()
![]()
iz borca ovdje mogu jedan dva max biti u kombinaciji
iz sarajeva đokanović i dizdarevic... fali tu par dobrih igrača kao bilbija u napadu, onaj mali veznjak zrinjskog, bolji stoperi
Re: BIH - USA 12./19./2021.
Re: BIH - USA 12./19./2021.
- Dejan Malinović
Re: BIH - USA 12./19./2021.
Re: BIH - USA 12./19./2021.
1946
- marlostanf1eld
- Postovi: 2642
- Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
- Kontakt:
Re: BIH - USA 12./19./2021.
Online
Trenutno korisnika/ca: ANamelessGhoul, antetokounmpo, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, COYGBiH, Cwirek, DeeWa, Drape, farenhajt, Fudo, Goalgetter, GrbavicaHrammm, HariTz, harko35, husrefbeg, Iniesta12, JayCatwright, jestamaji, Jurica95, karajlo, kenanktkt, kouadio, Lavcina, legendarnadruga, MokraKifla, Napapijri, nebeskasila, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prijeratni mangup, prisonbreak, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, TefalTava, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 396 gostiju.





