NK Čelik Zenica

Moderatori/ce: insider,Pasha

Šta očekujete od utakmice protiv Gradine?

Anketa je završila: 01 jun 2024, 08:03.

Pobjeda
17
81%
Neriješeno
2
10%
Poraz
2
10%
 
Ukupno glasova: 21

denisov
Postovi: 593
Pridružen/a: 06 nov 2012, 02:47

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la denisov » 08 mar 2022, 11:41

zaim1945 je napisao/la:
07 mar 2022, 22:58
treba razgovarati sa Hukom i vidjet da li bi on htio da bude glavni trener...dzaba nekom profi licenca kad mu je CV - pomocni trener Zepca i trener pjetlica celika...

moje misljenje je da treba graditi jak Celik koji ce na treningu imati 30 igraca (ne moraju svi primati platu ili kako se vec to raspodjeljuje) i da se napravi baza gdje ce se napredovati...koliko igraca smo imali u kantonu da od njih nije ni 10 ostalo kako treba, a u razgovoru s istim momcima isti je razlog...

ja bih pricao i sa nerminom hadziahmetovicem koji je najbolji trener kojeg je zenica ikad imala i siguran sam da bi uz razgovor htio raditi i besplatno u klubu, a za pomocnog trenera bi stavio Duvnjaka ili Kambera da sticu iskustvo i dodatno pomognu u radu sa igracima... nije bitan sporstki segment sve razumijem ali sad imas jedinstvenu priliku da iznjedris nekoliko igraca za rang vise i da vratis pobjednicki mentalitet koji smo izgubili od utakmice sa Gentom.

O sportskom segemtnu uvijek treba pricat i ne treba kriti kako stvari stoje, ako nas 10 sa foruma vidi i cuje price da trenutno nesto ne stima sa trenerom, da atmosfera nije okej onda treba fakat vidjet sta je... ono ...ckasto povlacenje na pressu je nedopustljivo i da ti danas po kaficima svi pricaju o tome...

sto se tice ovog dijela treba li uci u visi rang ili ne, to uprava najbolja zna i moze procijeniti. po meni bi skupstina trebala biti ta koja ce odluciti da li se treba ici na taj potez, uz naravno argumentovanje i ZA i PROTIV...
Apsolutno se slazem iako nisam siguran za Hukica da bi mogao zbog problema koje je imao sa zdravljem

Avatar
FliX
Postovi: 4731
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la FliX » 08 mar 2022, 16:08

zaim1945 je napisao/la:
07 mar 2022, 22:58
treba razgovarati sa Hukom i vidjet da li bi on htio da bude glavni trener...dzaba nekom profi licenca kad mu je CV - pomocni trener Zepca i trener pjetlica celika...

moje misljenje je da treba graditi jak Celik koji ce na treningu imati 30 igraca (ne moraju svi primati platu ili kako se vec to raspodjeljuje) i da se napravi baza gdje ce se napredovati...koliko igraca smo imali u kantonu da od njih nije ni 10 ostalo kako treba, a u razgovoru s istim momcima isti je razlog...

ja bih pricao i sa nerminom hadziahmetovicem koji je najbolji trener kojeg je zenica ikad imala i siguran sam da bi uz razgovor htio raditi i besplatno u klubu, a za pomocnog trenera bi stavio Duvnjaka ili Kambera da sticu iskustvo i dodatno pomognu u radu sa igracima... nije bitan sporstki segment sve razumijem ali sad imas jedinstvenu priliku da iznjedris nekoliko igraca za rang vise i da vratis pobjednicki mentalitet koji smo izgubili od utakmice sa Gentom.

O sportskom segemtnu uvijek treba pricat i ne treba kriti kako stvari stoje, ako nas 10 sa foruma vidi i cuje price da trenutno nesto ne stima sa trenerom, da atmosfera nije okej onda treba fakat vidjet sta je... ono ...ckasto povlacenje na pressu je nedopustljivo i da ti danas po kaficima svi pricaju o tome...

sto se tice ovog dijela treba li uci u visi rang ili ne, to uprava najbolja zna i moze procijeniti. po meni bi skupstina trebala biti ta koja ce odluciti da li se treba ici na taj potez, uz naravno argumentovanje i ZA i PROTIV...
Bilo je to fino vrijeme, kad vec spominjek Gent. :eh: Sad tuga i zalost.. ebo tri nula i Stupcanicu, belaj je ovaj sto je odigro jednu utakmicu i "zaradio" 45.000KM! To mi je gorcina.. do kad ce se takvi ljudi pojavljivat.. ima li tome kraja???

aeroms33
Postovi: 689
Pridružen/a: 10 dec 2017, 05:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la aeroms33 » 08 mar 2022, 16:19

Ludi polako ja stvarno ne razumijem pojedince.
Ova sezona nije bitna u sportskom rezultatskom smislu.
Ljudi su potcrtali da nam za oporavak treba jos jedna sezona u ovoj ligi.
Ako je tako u finansijskom aspektu ljudi shvatite imamo milionske dugove koji su prioritet. Nisu zajebanc. ija. Nisu oni krivi sto je takva proekcija napretka. Ja im u potpunosti vjerujem. Pa trebalo je vratiti ove dugove za ovu dvojicu kvazi igraca. Sad bi bili u stecaju . Sutra opet mozda isto ako ne vratimo hitno 100000km za drugu dvojicu.
Ali slazem se da treba imati viziju i kako se konta igrati,poslovati i pregaziti ova i ostale lige cim glavu dignemo iznad vode i mognemo disati .
Za to treba neki vizionar u klubu ali otom potom. Moje misljenje je da treba ulagati u trenere kako bi dobili mlade igrace koji ce biti obavezani ugovorima itd,itd . Treba praviti sistem a za to treba prvenstveno vizija,finansije, infrastruktura,sposobno trenersko osoblje i tako dalje.Malo vidim price o svemu tome ali razumljivo je jer je rjec o pukom prezivljavanju kluba.

denisov
Postovi: 593
Pridružen/a: 06 nov 2012, 02:47

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la denisov » 08 mar 2022, 16:28

aeroms33 je napisao/la:
08 mar 2022, 16:19
Ludi polako ja stvarno ne razumijem pojedince.
Ova sezona nije bitna u sportskom rezultatskom smislu.
Ljudi su potcrtali da nam za oporavak treba jos jedna sezona u ovoj ligi.
Ako je tako u finansijskom aspektu ljudi shvatite imamo milionske dugove koji su prioritet. Nisu zajebanc. ija. Nisu oni krivi sto je takva proekcija napretka. Ja im u potpunosti vjerujem. Pa trebalo je vratiti ove dugove za ovu dvojicu kvazi igraca. Sad bi bili u stecaju . Sutra opet mozda isto ako ne vratimo hitno 100000km za drugu dvojicu.
Ali slazem se da treba imati viziju i kako se konta igrati,poslovati i pregaziti ova i ostale lige cim glavu dignemo iznad vode i mognemo disati .
Za to treba neki vizionar u klubu ali otom potom. Moje misljenje je da treba ulagati u trenere kako bi dobili mlade igrace koji ce biti obavezani ugovorima itd,itd . Treba praviti sistem a za to treba prvenstveno vizija,finansije, infrastruktura,sposobno trenersko osoblje i tako dalje.Malo vidim price o svemu tome ali razumljivo je jer je rjec o pukom prezivljavanju kluba.
Neceno ulaziti u ligu ali moramo stvarat lijepu pricu u svim segmentima

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 08 mar 2022, 18:06

Koliko para toliko i muzike shvatitw to vec jednom, vidjet cete kad dobijemo pare od grada nakon presude na sudu pa kad vratia dugove odblokiras racun, to je vec stkroz druga prica samo je potrebno malo strpljenja
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
habuba
Postovi: 744
Pridružen/a: 14 okt 2009, 07:50
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la habuba » 08 mar 2022, 21:59

Jao, jao, JAO! Pa svakih malo se pojavi neki padobranac kojem se mora jovo na novo sve objasnjavati dok on nas ubjedjuje da je i sportski segment bitan kao eto na forumu je hrpa debila koji ne kontaju da je za razvoj jednog SPORTSKOG kluba potreban jak takmicarski segment pa se ta osoba nadje da vazi ko reis da smo mi u krcu i da nam treba sportski segment da bi se izvukli iz krc!

Nije to vise ni razliku u misljenjima, niti pisanje nekih prijedloga, niti ponuda neke pomoci, vec cisto trolanje i naprdjavanje po temi. Sve nesto kontan i ne mogu da skontam da neko prati Celik u posljednjih par godina i da ima koliko toliko razumijevanje trenutne situacije u klubu a da pritom insistira na bilo cemu drugom osim pukom prezivljavanju.

Ljudi ili nisu clanovi pa ne znaju ili uopste ne prate klub pa nemaju predstavu koliko se posla do sada odradio, a i koliko malo fali da se od situacije u kojoj nam je gotovo vrat izasao iznad vode dovedemo do toga da smo pod vodom do obrva.

Svaka teza o sponzorima ili navijacima bukvalno dolazi do toga da su i medju sponzorima ostali oni koji Celik smatraju svojim (bilo direktori, bilo vlasnici firmi) i da su podjednako zarazeni Celikom kao i onih nekoliko stotina koji vjerno dolaze na utakmice i podrzavaju klub. 95% ovih koji su danas uz klub ce biti uz klub i da isti slijedecih 5 godina bude u drugoj ligi. No to nije poenta. Poenta je da se napreduje i momci i djevojke rade sve sto je u njihovoj moci da klub izvedu na zdrave noge. Za mene je cilj polusezone ostvaren kada su rekli na presici da je rijesen dug prema dvojici igraca iz perioda Olguna. Mislim da je dug prema jos dvojici ostao kao nesto sto nam moze praviti probleme i ako se i to rijesi ove godine mi smo na konju. Ako se budjetski prilivi i rashodi ponove u ovoj kao i prosloj godini ja cu biti zadovoljan a siguran sam da ce ova biti uspjesnija od prosle godine.

Iako sam siguran da cemo dobiti tuzbu protiv grada, ne polazem nade u to. Na kraju krajeva pametan insan bi napravio nagodbu pa da ovo ne ide na sud vec da isplate sto se treba isplatiti i da se kamata oprosti. No kada si u "krevetu" sa debilima onda moras da ocekujes debilne stvari pa i to da se nakon dobijene tuzbe pokusa ici i na vise distance pa i na to kada zadnja dodje da se isplata zakonski produzi na sto duzi vremenski period. Zato je bitno ovim ljudima pruziti svu mogucu pomoc i podrsku da sto veci dio dugovanja rijese svojim vlastitim sredstvima a kada vrijeme dodje onda cemo moci da razmisljamo i o sportskom segmentu.

P.S: I meni ide na krc. zalopoljka od presice, ali to je interna stvar koju klub moze rijesiti. Mislim da ne trebamo imati pristup poput Cire Blazevica sa "idemo im ebat mater", ali mislim da se trener moze poduciti da iznese probleme, ali i ocekivanja na jedan pozitivniji nacin.

Avatar
Przunjer
Postovi: 433
Pridružen/a: 06 feb 2015, 10:30
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Przunjer » 08 mar 2022, 22:10

Nedavno je klub objavio okvirnu strukturu preostalih dugovanja:

300k - neutuženih dugova među kojima su igrači i drugi klubovi
750k - dugova prema licima koji su stavili blokade
1,1 mil - glavnice dodatnog poreznog duga koji će se reprogramirat po okončanju upravnog spora

Ključan je ovaj prvi dio od 300k koje klub treba HITNO izmiriti kako bi konačno skinuo uteg od potencijalnih suspenzija za odigravanje utakmica koje mogu pokrenuti igrači i drugi klubovi. Sve dok postoje ti dugovi, priča o dodatnom ulaganju u sportski segment je s poslovne strane neutemeljena.

Znači, zbog kršenja sporazuma od strane Grada, klub je prekršio brojne dogovore s povjeriocima jer su se reprogrami potpisivali računajući na lovu od Grada i zbog toga klubu svaki dan prijeti suspenzija što je potvrdila i posljednja press konferencija.

I sad bi neki da se klub pojačava igračima (a realno potrebno ih je barem 3-4 za rezultatski iskorak), da dovodi sportskog direktora i boljeg trenera. Mi tu govorimo o 5-6 novih "uposlenika" kluba i dodatnih 50-60 hiljada KM bruto troškova godišnje da bismo napali tu 1. Federalnu ligu i igrali protiv Gradine, Banovića i Gračanice kao da će oni u najmanju ruku u prosjeku privlačiti po 3.000 gledatelja na stadionu i osigurati klubu još 3 velika sponzora. Neće!

Ulazak u Prvu ligu FBiH se potencira kao da je Evropska liga a radi se o jednako neatraktivnim protivnicima koji s marketinške strane klubu neće donijeti ni približno onoliko koliko košta razlika u koštanju te lige u odnosu na II. ligu FBiH.

Ući ćeš u tu ligu, biti u sredini tabele, zbog ulaganja u ekipu nećeš moći vraćati dugove kao do sad jer je budžet opterećen dodatnim troškovima, svakodnevno strahuješ od suspenzije jer nikad nisi isplatio "onih 300k" jer je neko odlučio da je bolje dati 15k godišnje Sportskom direktoru i 20k na par pojačanja umjesto na vraćanje dugova prema igračima koji te mogu blokirat. Plate su veće, troškovi putovanja veći, kotizacije skuplje, troškovi prema službenim licima su viši, ekipe Goška, Orašja i Igmana su jednako (ne)atraktivne kao Stupčanica i Bosna Visoko zbog čega nećeš imati znatno popunjeniji stadion niti bog zna kakve sponzore o kojima maštamo...

I koja je poenta tih dodatnih troškova i forsiranja ulaska u tu ligu dok se konačno ne riješimo bremena barem onih dugova koji mogu blokirati rad kluba?! Ući pa se nadati da će Sivca primijetit skaut Dinama, da će na Tošk doć 5.000 ljudi i da će Raiffeisen zakupiti mjesto na dresu za 50.000 KM?! A ako se to ne desi da se opet hvatamo za glavu?!

Prostora za napredak kluba u svakom segmentu ima na pretek, ali forsirati dodatna ulaganja i trošenje na sportski segment u nadi da ćemo se na taj način iščupati iz govana je ništa drugo nego što su prethodne uprave radile godinama na silu držeći klub u Premijer ligi u nadi da će kao izborit Evropu, a dug iz godine u godine sve veći!

Nevjerovatno, da ne kažem površno i neinteligentno je opet ići tim putem ne naučivši ništa za prethodnih 20 godina.

Članstvo je donijelo jako zrelu i hrabru odluku ispadanjem u Kantonalnu ligu zarad očuvanja tradicije i pružanja kakve-takve šanse klubu da ozdravi nakon silovanja i sistemskog urušavanja koje je trajalo 20 godina. Ko očekuje da se 20 godina demoliranja kluba može riješiti kroz par godina, neka igra menadzera i sanja investitora u Čeliku. Do tada Čelik mora ići prema naprijed korak po korak BEZ PRAVA NA KRIVI POTEZ!
"The only thing necessary fot the triumph of evil is for good men to do nothing".

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 09 mar 2022, 08:00

Przunjer je napisao/la:
08 mar 2022, 22:10
Nedavno je klub objavio okvirnu strukturu preostalih dugovanja:

300k - neutuženih dugova među kojima su igrači i drugi klubovi
750k - dugova prema licima koji su stavili blokade
1,1 mil - glavnice dodatnog poreznog duga koji će se reprogramirat po okončanju upravnog spora

Ključan je ovaj prvi dio od 300k koje klub treba HITNO izmiriti kako bi konačno skinuo uteg od potencijalnih suspenzija za odigravanje utakmica koje mogu pokrenuti igrači i drugi klubovi. Sve dok postoje ti dugovi, priča o dodatnom ulaganju u sportski segment je s poslovne strane neutemeljena.

Znači, zbog kršenja sporazuma od strane Grada, klub je prekršio brojne dogovore s povjeriocima jer su se reprogrami potpisivali računajući na lovu od Grada i zbog toga klubu svaki dan prijeti suspenzija što je potvrdila i posljednja press konferencija.

I sad bi neki da se klub pojačava igračima (a realno potrebno ih je barem 3-4 za rezultatski iskorak), da dovodi sportskog direktora i boljeg trenera. Mi tu govorimo o 5-6 novih "uposlenika" kluba i dodatnih 50-60 hiljada KM bruto troškova godišnje da bismo napali tu 1. Federalnu ligu i igrali protiv Gradine, Banovića i Gračanice kao da će oni u najmanju ruku u prosjeku privlačiti po 3.000 gledatelja na stadionu i osigurati klubu još 3 velika sponzora. Neće!

Ulazak u Prvu ligu FBiH se potencira kao da je Evropska liga a radi se o jednako neatraktivnim protivnicima koji s marketinške strane klubu neće donijeti ni približno onoliko koliko košta razlika u koštanju te lige u odnosu na II. ligu FBiH.

Ući ćeš u tu ligu, biti u sredini tabele, zbog ulaganja u ekipu nećeš moći vraćati dugove kao do sad jer je budžet opterećen dodatnim troškovima, svakodnevno strahuješ od suspenzije jer nikad nisi isplatio "onih 300k" jer je neko odlučio da je bolje dati 15k godišnje Sportskom direktoru i 20k na par pojačanja umjesto na vraćanje dugova prema igračima koji te mogu blokirat. Plate su veće, troškovi putovanja veći, kotizacije skuplje, troškovi prema službenim licima su viši, ekipe Goška, Orašja i Igmana su jednako (ne)atraktivne kao Stupčanica i Bosna Visoko zbog čega nećeš imati znatno popunjeniji stadion niti bog zna kakve sponzore o kojima maštamo...

I koja je poenta tih dodatnih troškova i forsiranja ulaska u tu ligu dok se konačno ne riješimo bremena barem onih dugova koji mogu blokirati rad kluba?! Ući pa se nadati da će Sivca primijetit skaut Dinama, da će na Tošk doć 5.000 ljudi i da će Raiffeisen zakupiti mjesto na dresu za 50.000 KM?! A ako se to ne desi da se opet hvatamo za glavu?!

Prostora za napredak kluba u svakom segmentu ima na pretek, ali forsirati dodatna ulaganja i trošenje na sportski segment u nadi da ćemo se na taj način iščupati iz govana je ništa drugo nego što su prethodne uprave radile godinama na silu držeći klub u Premijer ligi u nadi da će kao izborit Evropu, a dug iz godine u godine sve veći!

Nevjerovatno, da ne kažem površno i neinteligentno je opet ići tim putem ne naučivši ništa za prethodnih 20 godina.

Članstvo je donijelo jako zrelu i hrabru odluku ispadanjem u Kantonalnu ligu zarad očuvanja tradicije i pružanja kakve-takve šanse klubu da ozdravi nakon silovanja i sistemskog urušavanja koje je trajalo 20 godina. Ko očekuje da se 20 godina demoliranja kluba može riješiti kroz par godina, neka igra menadzera i sanja investitora u Čeliku. Do tada Čelik mora ići prema naprijed korak po korak BEZ PRAVA NA KRIVI POTEZ!
:thumbup: :thumbup:
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
redbull93
Postovi: 14580
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 09 mar 2022, 20:08

Gospodo, hajde da ispostujemo ovu akciju. Svako od nas moze kupiti bar 2 karte.

Link za kupovinu karte: https://www.shop.nkcelik.ba/proizvod/karta/

Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
noke21
Postovi: 467
Pridružen/a: 22 feb 2017, 09:34
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la noke21 » 11 mar 2022, 08:03

Zuna, Smajic i Saric povredjeni. Koliko trenutno imamo jos povrijedenih igraca?

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 11 mar 2022, 09:24

Zuna, Vardo,Smajic, Sarić, četiri standardna vezna igraca u autu do kraja sezone i sta onda ocekivat u nastavku, da ostanemo medu pet-sest ekipa u vrhu i maksimalno isforsirat ove mlađe posebno ovog malog meduseljca
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Celicni
Postovi: 1653
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 11 mar 2022, 14:18

E vala ako se sad ne pokazu juniori kada imaju ovoliko mjesta u timu nikad nece biti igraca od njih i nikad kao ove polusezone nece imati vise prilika.Zato ih gazit maksimalno i forsirat nek igraju i za seniore i juniore.A pavle ako ne bude vidio sta valja sta ne valja ja ne znam, on onda ne moze ni djecu ispred zgrade voditi da igraju po mahali.Imas brate cijelu polusezonu i to pola ekipe odma mjenjas ne racunajuci izmjene, vidit ces ko ti moze igrat iducu sezonu.Sad neka eksperimentise kad su rezultati najmanje važni a ne iduće da mi dođe eksperimentisat a imao je 6 mjeseci prije pocetka nove sezone.Pokusati dovesti barem 1 juniora iz NK Romari i već sada raditi skauting juniora svih ekipa.Svako bi igrao za Čelik, nista oni bolje nemaju u ostalim ekipama.Brate mozemo plaćati prevoz do treninga 2-3 juniora.

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 11 mar 2022, 16:00

Celicni je napisao/la:
11 mar 2022, 14:18
E vala ako se sad ne pokazu juniori kada imaju ovoliko mjesta u timu nikad nece biti igraca od njih i nikad kao ove polusezone nece imati vise prilika.Zato ih gazit maksimalno i forsirat nek igraju i za seniore i juniore.A pavle ako ne bude vidio sta valja sta ne valja ja ne znam, on onda ne moze ni djecu ispred zgrade voditi da igraju po mahali.Imas brate cijelu polusezonu i to pola ekipe odma mjenjas ne racunajuci izmjene, vidit ces ko ti moze igrat iducu sezonu.Sad neka eksperimentise kad su rezultati najmanje važni a ne iduće da mi dođe eksperimentisat a imao je 6 mjeseci prije pocetka nove sezone.Pokusati dovesti barem 1 juniora iz NK Romari i već sada raditi skauting juniora svih ekipa.Svako bi igrao za Čelik, nista oni bolje nemaju u ostalim ekipama.Brate mozemo plaćati prevoz do treninga 2-3 juniora.
Ne mogu igrat i za juniore i seniore gdje si ti rođen bgt. Jedan igrac ti je prosli vikend igrao 90 min za juniore i sutra poceo za seniore povrijedio se u 20 min. Ako je neki talentovan i ima ih par Medjuseljac Durmis i jos jedan nr znam mu ime oni moraju igrat za prvi tim do kraja sezone. Svakako nemas 4-5 povrijedjenih do kraja sezone i moras njih par gurnuti u vatru. Problem ce biti kada sljedecu izgubimo u gostima pa ce se pitati kako smo izgubili od Unisa ili Bosne nebitno.
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Celicni
Postovi: 1653
Pridružen/a: 24 jul 2018, 13:23
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Celicni » 11 mar 2022, 17:46

dinodino2019 je napisao/la:
11 mar 2022, 16:00
Celicni je napisao/la:
11 mar 2022, 14:18
E vala ako se sad ne pokazu juniori kada imaju ovoliko mjesta u timu nikad nece biti igraca od njih i nikad kao ove polusezone nece imati vise prilika.Zato ih gazit maksimalno i forsirat nek igraju i za seniore i juniore.A pavle ako ne bude vidio sta valja sta ne valja ja ne znam, on onda ne moze ni djecu ispred zgrade voditi da igraju po mahali.Imas brate cijelu polusezonu i to pola ekipe odma mjenjas ne racunajuci izmjene, vidit ces ko ti moze igrat iducu sezonu.Sad neka eksperimentise kad su rezultati najmanje važni a ne iduće da mi dođe eksperimentisat a imao je 6 mjeseci prije pocetka nove sezone.Pokusati dovesti barem 1 juniora iz NK Romari i već sada raditi skauting juniora svih ekipa.Svako bi igrao za Čelik, nista oni bolje nemaju u ostalim ekipama.Brate mozemo plaćati prevoz do treninga 2-3 juniora.
Ne mogu igrat i za juniore i seniore gdje si ti rođen bgt. Jedan igrac ti je prosli vikend igrao 90 min za juniore i sutra poceo za seniore povrijedio se u 20 min. Ako je neki talentovan i ima ih par Medjuseljac Durmis i jos jedan nr znam mu ime oni moraju igrat za prvi tim do kraja sezone. Svakako nemas 4-5 povrijedjenih do kraja sezone i moras njih par gurnuti u vatru. Problem ce biti kada sljedecu izgubimo u gostima pa ce se pitati kako smo izgubili od Unisa ili Bosne nebitno.
Pa vidis da mogu igrat, i ne govorim ti da dovedes pola juniora odma da ti igraju nakon utakmice.Ne shvatas poentu.Ako si halalio sezonu, guraj ga u vatru i forsiraj, sto vise ima utakmica u nogama bolje mu je, jer nije ni u juniorima ni u seniorima visok tempo igre, plus nadodaj da imas najduzu pauzu u evropi i da je ovo amaterska liga.Kazem treba izvuc maksimum jer nisu ti to treninzi bog zna sta slabo je to.

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 11 mar 2022, 18:57

Celicni je napisao/la:
11 mar 2022, 17:46
dinodino2019 je napisao/la:
11 mar 2022, 16:00
Celicni je napisao/la:
11 mar 2022, 14:18
E vala ako se sad ne pokazu juniori kada imaju ovoliko mjesta u timu nikad nece biti igraca od njih i nikad kao ove polusezone nece imati vise prilika.Zato ih gazit maksimalno i forsirat nek igraju i za seniore i juniore.A pavle ako ne bude vidio sta valja sta ne valja ja ne znam, on onda ne moze ni djecu ispred zgrade voditi da igraju po mahali.Imas brate cijelu polusezonu i to pola ekipe odma mjenjas ne racunajuci izmjene, vidit ces ko ti moze igrat iducu sezonu.Sad neka eksperimentise kad su rezultati najmanje važni a ne iduće da mi dođe eksperimentisat a imao je 6 mjeseci prije pocetka nove sezone.Pokusati dovesti barem 1 juniora iz NK Romari i već sada raditi skauting juniora svih ekipa.Svako bi igrao za Čelik, nista oni bolje nemaju u ostalim ekipama.Brate mozemo plaćati prevoz do treninga 2-3 juniora.
Ne mogu igrat i za juniore i seniore gdje si ti rođen bgt. Jedan igrac ti je prosli vikend igrao 90 min za juniore i sutra poceo za seniore povrijedio se u 20 min. Ako je neki talentovan i ima ih par Medjuseljac Durmis i jos jedan nr znam mu ime oni moraju igrat za prvi tim do kraja sezone. Svakako nemas 4-5 povrijedjenih do kraja sezone i moras njih par gurnuti u vatru. Problem ce biti kada sljedecu izgubimo u gostima pa ce se pitati kako smo izgubili od Unisa ili Bosne nebitno.
Pa vidis da mogu igrat, i ne govorim ti da dovedes pola juniora odma da ti igraju nakon utakmice.Ne shvatas poentu.Ako si halalio sezonu, guraj ga u vatru i forsiraj, sto vise ima utakmica u nogama bolje mu je, jer nije ni u juniorima ni u seniorima visok tempo igre, plus nadodaj da imas najduzu pauzu u evropi i da je ovo amaterska liga.Kazem treba izvuc maksimum jer nisu ti to treninzi bog zna sta slabo je to.
Ova eneracija juniora nije neki kvalitet, kazu sljedeca ce biti mnogo bolja, vidjet cemo mislim da ce svi sto imaju kvalitet dobiti sansu u 1 tim ostalo je sve na njima
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Truhlo
Postovi: 5472
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Truhlo » 11 mar 2022, 20:27

Almy nije vise sponzor kluba? Nema ih vise na webu kluba...
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 11 mar 2022, 21:20

Truhlo je napisao/la:
11 mar 2022, 20:27
Almy nije vise sponzor kluba? Nema ih vise na webu kluba...
Nadam se da ce ostati sponzori, dobru imaju reklamu za malu lovu
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

dinodino2019
Postovi: 2481
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 13 mar 2022, 12:35

Danas igra Čelik
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
samoposteno
Postovi: 5992
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 13 mar 2022, 17:24

Ne znam ko vodi viber ali je stvarno neozbiljan 1-0 2-0 kraj 2-2 glupo da ne moze bit gluplje a i za upravu neka razmisle da li im je bitniji sponzor od igraca koji za ovaj klub nije uradio ama bas nista osim se od njega okoristio ako se isplati izgubit sponzora zbog njega neka nastavi igrat

denisov
Postovi: 593
Pridružen/a: 06 nov 2012, 02:47

Re: Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la denisov » 13 mar 2022, 17:29

samoposteno je napisao/la:
13 mar 2022, 17:24
Ne znam ko vodi viber ali je stvarno neozbiljan 1-0 2-0 kraj 2-2 glupo da ne moze bit gluplje a i za upravu neka razmisle da li im je bitniji sponzor od igraca koji za ovaj klub nije uradio ama bas nista osim se od njega okoristio ako se isplati izgubit sponzora zbog njega neka nastavi igrat

O cemu ti to?

Odgovori

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.