Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la -Paja » 03 feb 2011, 14:29

Smijesni navijaci politickog polukluba opet pametuju :lol: Najjace mi je kad Romario ovako dodje i pocne pricati o svom malom klubu u nekakvim superlativima ne bi li neki topnik se smilovao i rekao da je i njegov poluklub dobar. Smijesni kvaziforumas Andres je smijesniji od antitalenta Xavija kad prica o prelasku Fabregasa jer i ptice na grani znaju da ponovo od toga nista nema, ali dobro neka mogu i oni sanjati, sto se tice te utakmice nemojte se topnici puno osvrtati na to imaju jos dvije vazne utakmice u premiershipu koje se moraju dobiti, naravno polufanovi Barcelone zeljni paznje velikih klubova ce tu doci skakutati i kokodakati o svojoj poluekipici ali mi cemo mirno iskulirati poluklub.
Dio Arsenala

Andres
Postovi: 1133
Pridružen/a: 22 jan 2010, 14:25
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Andres » 03 feb 2011, 14:39

-Paja je napisao/la:Smijesni navijaci politickog polukluba opet pametuju :lol: Najjace mi je kad Romario ovako dodje i pocne pricati o svom malom klubu u nekakvim superlativima ne bi li neki topnik se smilovao i rekao da je i njegov poluklub dobar. Smijesni kvaziforumas Andres je smijesniji od antitalenta Xavija kad prica o prelasku Fabregasa jer i ptice na grani znaju da ponovo od toga nista nema, ali dobro neka mogu i oni sanjati, sto se tice te utakmice nemojte se topnici puno osvrtati na to imaju jos dvije vazne utakmice u premiershipu koje se moraju dobiti, naravno polufanovi Barcelone zeljni paznje velikih klubova ce tu doci skakutati i kokodakati o svojoj poluekipici ali mi cemo mirno iskulirati poluklub.
ovdje niko niej spomenuo prelazak Fabregasa.Samo sam rekao da nije ni do koljena Tati Xaviju ! nadam se da ce poluklub imati sanse protiv velikog giganta kakv je Arsenal

Avatar
Romariooo
Postovi: 6933
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Romariooo » 03 feb 2011, 14:42

-Paja je napisao/la:Smijesni navijaci politickog polukluba opet pametuju :lol: Najjace mi je kad Romario ovako dodje i pocne pricati o svom malom klubu u nekakvim superlativima ne bi li neki topnik se smilovao i rekao da je i njegov poluklub dobar. Smijesni kvaziforumas Andres je smijesniji od antitalenta Xavija kad prica o prelasku Fabregasa jer i ptice na grani znaju da ponovo od toga nista nema, ali dobro neka mogu i oni sanjati, sto se tice te utakmice nemojte se topnici puno osvrtati na to imaju jos dvije vazne utakmice u premiershipu koje se moraju dobiti, naravno polufanovi Barcelone zeljni paznje velikih klubova ce tu doci skakutati i kokodakati o svojoj poluekipici ali mi cemo mirno iskulirati poluklub.
Nase gostovanje na mutvaku od stadiona Arsenala za nas je samo jedna mala stepenica koju treba pregaziti na putu do vrha Evrope, nista dakle posebno, a kao sto vidim vi ste izgubili svaku nadu da mozete nesto uraditi pa vam sad bitniji ti newcastli i bromwichi, ali kad vam hegemonija odrzi lekciju Paja ce podvijenog repa ponovo pisati o dominacijama nad dominacijama, koja svoju dominantnost pokazuje protiv tih bromwicha, a u Ligi prvaka koja je mjerilo svega, dominacija ne moze ni prismrditi.
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la -Paja » 03 feb 2011, 14:45

Xavi nije kalibar i profesionalac da se spominje na nasoj uzvisenoj temi, imate vasu temu za vase poluproizvode. Naravno da kvazistrucnjak Romario misli kako ce njegov poluklub proci a ponovo moli boga da Arsenal ne bude kompletan jer se zna da ce to bit i apsolutna dominacija najdominantnije ekipe na svijetu a politicari ce se posvetiti jacanju ovlasti autonomne pokrajine katalonije i okaniti se fudbala koji se igra samo u jednoj ligi, fudbalskom NBA-u.
Zadnja izmjena: -Paja, dana/u 03 feb 2011, 14:58, ukupno mijenjano 1 put.
Dio Arsenala

Avatar
Mandrak
Postovi: 2399
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Mandrak » 03 feb 2011, 15:39

Ko o cemu - Paja i njegovi fanovi/klonovi o Barsi na temi o Arsenalu :lol: :lol: :lol: opterecenje je teško...i tako godinama ista prica ovdje :lol: hah

Avatar
e2_ze
Postovi: 874
Pridružen/a: 02 jun 2010, 19:06
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la e2_ze » 03 feb 2011, 15:41

i evo sveznalica koji smatra da je stadion ashburton grove napravljen od strane arapa, i ruga se naravno nasem sponzoru, a njegova ekipa nosi drvo na dresu, i sponzorise ih fondacija koja sponzorise i teroriste :lol: :lol:

Avatar
e2_ze
Postovi: 874
Pridružen/a: 02 jun 2010, 19:06
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la e2_ze » 03 feb 2011, 15:51

Andres je napisao/la:
e2_ze je napisao/la:i evo sveznalica koji smatra da je stadion ashburton grove napravljen od strane arapa, i ruga se naravno nasem sponzoru, a njegova ekipa nosi drvo na dresu, i sponzorise ih fondacija koja sponzorise i teroriste :lol: :lol:
Smjesan SI !
nisam ja smijesan, smijesni ste vi, navijaci barce :lol: :lol: (naravno ima i vas normalnih, ali ovi koji su sad ovdje na ovoj temi :lol: :lol: )

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4989
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 03 feb 2011, 16:41

e2_ze je napisao/la:
Andres je napisao/la:
e2_ze je napisao/la:i evo sveznalica koji smatra da je stadion ashburton grove napravljen od strane arapa, i ruga se naravno nasem sponzoru, a njegova ekipa nosi drvo na dresu, i sponzorise ih fondacija koja sponzorise i teroriste :lol: :lol:
Smjesan SI !
nisam ja smijesan, smijesni ste vi, navijaci barce :lol: :lol: (naravno ima i vas normalnih, ali ovi koji su sad ovdje na ovoj temi :lol: :lol: )
koji ima normalan Allahati wolwes i mandraX

ma barca je posebna prica,ja bi bio siguran u prolaz da je onaj sastav od proje sedmicu-dvije :x al ode sve u tri lijepe i povrede
Rođen s tobom da budem

Avatar
Mandrak
Postovi: 2399
Pridružen/a: 22 okt 2009, 14:33
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Mandrak » 03 feb 2011, 16:50

Šta kaže Faraon...opet povrede se pominju kao alibi, ali sad unaprijed za razliku od prošlogodišnje orgije :lol: :lol: vazda ista prica jbg...promjenite malo plocu na B stranu :mrgreen:

Avatar
e2_ze
Postovi: 874
Pridružen/a: 02 jun 2010, 19:06
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la e2_ze » 03 feb 2011, 17:08

Da hoce barca imati 6 povrijedjenih prvotimaca bas bih volio vidjeti njihove izgovore, mada su im ovi sadasnji jos gori, kaze onaj jedan pa eto nije im se igralo(kad su izgubili :lol: ) ali naravno to su navijaci barce.. meni je svejedno ispali ili ne, ukoliko osvoje EPL! to je bitno sve ostalo je manje vazno..

Andres
Postovi: 1133
Pridružen/a: 22 jan 2010, 14:25
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Andres » 03 feb 2011, 17:08

nije te stid napisat nesto takvo , za najhumaniji klub ikad i najhumanije igrace....Njima je vise od 100 godina pisalo UNICEF i nista sem toga, naravno UNICEF je stajati i dalje stim da imamo i novi sponzorski ugovor koji ce nas placat i previse...Nije Barca kriva sto su klubovi tipa Chelsea ili Real Madrida nametnuli ritam trgovine i postavljali plate igracima koje su sulude.... ali eto bitno je da Arsenla daje Jevrejima bitno oruzanje u ratu sa Palestincima ;)

Avatar
e2_ze
Postovi: 874
Pridružen/a: 02 jun 2010, 19:06
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la e2_ze » 03 feb 2011, 17:13

ahahaha, naravno to je bitno.. cuj najhumaniji da mi je znati zasto?? koja je to oholost, cuj vise od kluba, pa nije barca jedini klub koji pomaze svojem drustvu, ali bitno je da su oni stavili da su vise od kluba :lol: :lol: Arsenal zadnjih 30 godina pomaze drustvu pa ih ne vidis da stavljaju takva imena, i zbog toga su mi dragi, uostalom zar ne znas da i ti sam pomazes izraelce, vjerujem vise nego arsenal :lol: :lol:

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la -Paja » 03 feb 2011, 17:16

Ovi navijacu smijesnog politickog kluba su ziva komedija :lol: jedan dodje pricati o svom smijesnom klubu na temi Arsenala a onda genijalac Mandrle dodje i proziva zasto pricamo o Barceloni na ovoj temi :lol: koji idoli. Barcelona je smijesan klub njihovo Unicef je obican marketinski potez kako bi eto oni ispali nekakvi humanisti, okacili jedan znak i oni su humanisti :lol:

Ta prica o Jevrejima je smijesna i rasisiticka a ako neko ne voli Arsenal onda su to Jevreji.



Fools!
Dio Arsenala

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la -Paja » 03 feb 2011, 17:19

hahaha ovi politicari su komedija, sad Arsenal i ratove po svijetu vodi :mrgreen:



Pazire Madnrlea bistrog navijaca Barcelone slika i prilika njihove inteligencije: Arsenal je klub kojeg finansiraju Arapi i koji podrzava Jevreje :lol: :lol:
Dio Arsenala

Avatar
Bosco
Postovi: 5906
Pridružen/a: 17 dec 2009, 23:41
Lokacija: 55th Pct
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Bosco » 03 feb 2011, 17:22

Ja se ne bih pošteno nasmijao ove godine da ih nema...znači povlačim ono nemojte pisati po temi...sad bi bilo čak poželjno jer ovo je ROFLCOPTER

slika
Zadnja izmjena: Bosco, dana/u 03 feb 2011, 17:23, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
e2_ze
Postovi: 874
Pridružen/a: 02 jun 2010, 19:06
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la e2_ze » 03 feb 2011, 17:23

samo jedno pitanje zar mislite da bi ovoliki muslimani navijali, a i igrali za isti, malo samo pogledajte po indoneziji,indiji,i tim drzavama za koga ljudi navijaju, i ja bas po forumima pratim, uostalom od navijaca je i islo to da se sprijeci podrzavanje istih.. a bas najveci protivnici arsenala yidsi ! :lol: :lol:

Avatar
Arsenalisation
Postovi: 1548
Pridružen/a: 06 jul 2010, 21:43
Lokacija: Highbury Square
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Arsenalisation » 03 feb 2011, 17:46

Dobro je ALEX SONG propusta samo St.James Park mada i to nije sigurno mogao bi i zaigrati...a sto se tice THEA WALCOTTA on je u planovima Wengera za spomenuto gostovanje... :)
“I hated every minute of training, but I said, ''Don't quit. Suffer now and live the rest of your life as a champion.''”-Muhammad Ali
O Fortuna
velut luna
statu variabilis...
♥ VICTORIA CONCORDIA CRESCIT ♥

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la cala » 03 feb 2011, 20:06

kako me samo nerviraju postovi u kojima pisu o barcelininim igracima kao bogovima, oni su fudbal, da nije barce ovo, ono. ma idite se svi u lijepu, arsenal je jedini tim dosad koji je u knock-out fazi sa barcom imao muda igrat ofanzivno, i medju jedinim smo na svijetu koji su se sa 2:0 protiv barce uspjeli vratit na 2:2, i nikad se nisu zatvarali protiv barce

Avatar
Arnelinho
Postovi: 5167
Pridružen/a: 15 jul 2009, 15:08
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Arnelinho » 03 feb 2011, 21:10

Andres je napisao/la:nije te stid napisat nesto takvo , za najhumaniji klub ikad i najhumanije igrace....Njima je vise od 100 godina pisalo UNICEF i nista sem toga, naravno UNICEF je stajati i dalje stim da imamo i novi sponzorski ugovor koji ce nas placat i previse...Nije Barca kriva sto su klubovi tipa Chelsea ili Real Madrida nametnuli ritam trgovine i postavljali plate igracima koje su sulude.... ali eto bitno je da Arsenla daje Jevrejima bitno oruzanje u ratu sa Palestincima ;)
hahahah,ej paaa :lol: :lol: :lol: O ne Totenham :arrow: Jews,samo njih ne vezat za Arsenal :lol: :lol: :lol:
Do zadnjeg dana života mog samo Saraj'vo!!!

"How do you know what is right and what is wrong? Well you just try to analyse the situation as well as you can." - Arsene Wenger

Avatar
-Paja
Postovi: 3145
Pridružen/a: 19 apr 2010, 21:51
Lokacija: Across to north and south to Key Largo
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la -Paja » 03 feb 2011, 22:41

Tuzna vijest je sto je Fabianski zavrsio na operaciji te je za njega ova sezona zavrsena, steta bio je fantastican i ocekujemo ga da se vrati jaci nego ikad, ono sto moze da nas brine je da u slucaju ozlijede naseg prvog izbora Szchechnya spanski kloc zauzima mjesto medju stativama a to nije pozeljno ali nemamo boljeg izbora.
Dio Arsenala

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.