NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 23 mar 2022, 06:32

Deni19 je napisao/la:
22 mar 2022, 23:07
Ma nema nama spasa dok ne ustanemo svi zajedno da spasimo klub. Cijenim rad uprave, vracaju oni dugove, isto tako ih i prave. Na ovaj nacin vracanja duga, necemo biti cisti jos 15 godina. Ko ce to docekati. Ali razumijem i upravu, nisu ljudi madjionicari da iz svemira naprave toliku cifru. Mislim da bi najlaksi nacin vracanja bio pl i profesionalni ugovori. Treba nam od opstine 300 hiljada, od sponzora 100 hiljada i treba pronaci nacin kako da navijaci donesu 300 hiljada. To se najbolje moze napraviti kroz clanske karte. 6000 prodanih clanskih karti po 50km i eto 300 hiljada. S tim parama + 300 hiljada od opstine + 100 hiljada od sponzora + 50 hiljada od ulaznica mozemo uci u pl, igrati u modrici, i u pl napraviti tri transfera po 200 hiljada eura i od toga vratiti kompletan dug za jednu ili dvije godine. Mozete sad pisati na cemu si ti momak daj i meni malo, meni je to najlogicnije. U Gradaccu imamo 10 hiljada radno prijavljenih i osiguranih stanovnika. Nek se u svaku firmu uvede da se svima odbije od plate po 25km dva mjeseca i eto clanske karte, nabrat ce se 6 hiljada od 10 mogucih. Tako ce bezbolnije platit. Ovako na ovaj nacin samo prezivljavamo od danas do sutra, napravimo neke pare odma stizu nove tuzbe, dobijemo neku naknadu od transfera odma ide nova tuzba. I tako cemo igrat ovdje jos 20 godina. A niko od privrednika, ni jedan milioner ne zeli da preuzme klub. Mi sami sebe mozemo spasiti i to je po meni najlogicnije rjesenje.
Ti ko Tito uzimo bi pare od radnika, to ti je bolan vreca brasna i 5 l ulja. Evo ja prvi kazem nedam nek me hapse, imas jos znaci 9999 radnika.

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3510
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 23 mar 2022, 09:50

Deni19 je napisao/la:
19 mar 2022, 20:36
Nadam se barem jednom bodu u Srebreniku, osim ako Gradina i sa nama nije igrala kao sto igra manje vise sa cijelom ligom.
3 za 3, nego šta. Nemoj bezveze dolaziti jer je dogovoren kec. A ako slučajno x2 bude to znači da smo vam pustili.

Vidiš kako smo sa Tomislavom dogovorili, oni nama dole 3 boda, mi njima ovdje. To je nova taktika zapravo, da nas ne prokuže, al mislim da si ti uspio i takvi. :mrgreen:

S Tešnjom smo odigrali 4 za 1, to smo novo uveli isto sad.

Pravim navijačima želimo dobrodošlicu u nedjelju, mislim da je derbi centar TK za vikend s obzirom da nema utakmica ni PL, ni nekih u okruženju. Lijep dan, 22 stepena. Bolji neka pobjedi.
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

wert86GG
Postovi: 56
Pridružen/a: 19 maj 2021, 18:26
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la wert86GG » 23 mar 2022, 11:45

Tkanton je napisao/la:
23 mar 2022, 06:32
Deni19 je napisao/la:
22 mar 2022, 23:07
Ma nema nama spasa dok ne ustanemo svi zajedno da spasimo klub. Cijenim rad uprave, vracaju oni dugove, isto tako ih i prave. Na ovaj nacin vracanja duga, necemo biti cisti jos 15 godina. Ko ce to docekati. Ali razumijem i upravu, nisu ljudi madjionicari da iz svemira naprave toliku cifru. Mislim da bi najlaksi nacin vracanja bio pl i profesionalni ugovori. Treba nam od opstine 300 hiljada, od sponzora 100 hiljada i treba pronaci nacin kako da navijaci donesu 300 hiljada. To se najbolje moze napraviti kroz clanske karte. 6000 prodanih clanskih karti po 50km i eto 300 hiljada. S tim parama + 300 hiljada od opstine + 100 hiljada od sponzora + 50 hiljada od ulaznica mozemo uci u pl, igrati u modrici, i u pl napraviti tri transfera po 200 hiljada eura i od toga vratiti kompletan dug za jednu ili dvije godine. Mozete sad pisati na cemu si ti momak daj i meni malo, meni je to najlogicnije. U Gradaccu imamo 10 hiljada radno prijavljenih i osiguranih stanovnika. Nek se u svaku firmu uvede da se svima odbije od plate po 25km dva mjeseca i eto clanske karte, nabrat ce se 6 hiljada od 10 mogucih. Tako ce bezbolnije platit. Ovako na ovaj nacin samo prezivljavamo od danas do sutra, napravimo neke pare odma stizu nove tuzbe, dobijemo neku naknadu od transfera odma ide nova tuzba. I tako cemo igrat ovdje jos 20 godina. A niko od privrednika, ni jedan milioner ne zeli da preuzme klub. Mi sami sebe mozemo spasiti i to je po meni najlogicnije rjesenje.
Ti ko Tito uzimo bi pare od radnika, to ti je bolan vreca brasna i 5 l ulja. Evo ja prvi kazem nedam nek me hapse, imas jos znaci 9999 radnika.
Svi bi uzimali radnicima, a nitko ne bi dao radnicima. Oni trebaju spašavati, ono što su drugi opljačkali. Slažem se da ovim tempo nema kraja problemima ali treba i konačno utvrditi stvarni dug a ne da se stalno netko pojavljuje da traži neke pare.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 23 mar 2022, 12:20

Deni19 je napisao/la:
22 mar 2022, 23:07
Ma nema nama spasa dok ne ustanemo svi zajedno da spasimo klub. Cijenim rad uprave, vracaju oni dugove, isto tako ih i prave. Na ovaj nacin vracanja duga, necemo biti cisti jos 15 godina. Ko ce to docekati. Ali razumijem i upravu, nisu ljudi madjionicari da iz svemira naprave toliku cifru. Mislim da bi najlaksi nacin vracanja bio pl i profesionalni ugovori. Treba nam od opstine 300 hiljada, od sponzora 100 hiljada i treba pronaci nacin kako da navijaci donesu 300 hiljada. To se najbolje moze napraviti kroz clanske karte. 6000 prodanih clanskih karti po 50km i eto 300 hiljada. S tim parama + 300 hiljada od opstine + 100 hiljada od sponzora + 50 hiljada od ulaznica mozemo uci u pl, igrati u modrici, i u pl napraviti tri transfera po 200 hiljada eura i od toga vratiti kompletan dug za jednu ili dvije godine. Mozete sad pisati na cemu si ti momak daj i meni malo, meni je to najlogicnije. U Gradaccu imamo 10 hiljada radno prijavljenih i osiguranih stanovnika. Nek se u svaku firmu uvede da se svima odbije od plate po 25km dva mjeseca i eto clanske karte, nabrat ce se 6 hiljada od 10 mogucih. Tako ce bezbolnije platit. Ovako na ovaj nacin samo prezivljavamo od danas do sutra, napravimo neke pare odma stizu nove tuzbe, dobijemo neku naknadu od transfera odma ide nova tuzba. I tako cemo igrat ovdje jos 20 godina. A niko od privrednika, ni jedan milioner ne zeli da preuzme klub. Mi sami sebe mozemo spasiti i to je po meni najlogicnije rjesenje.
Sta bi kad si se probudio

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 23 mar 2022, 12:38

Eto vidis.. kao da sam rekao da nam odbiju po 200km a ne po pisljivih 25km po dva mjeseca. Nevjerovatno. Umrijet cete od gladi zbog 25km mjesecno. Ne treba niko udarat po radnicima, radnici to i sami mogu uradit, bez da im firme odbijaju. Ne moras biti ni navijac Zvijezde, mozes uradit nesto korisno za svoj grad. Sta nam fali svima odvojit da spasimo klub. Najlakse ovdje istresat frustracije i pesimizam, kad treba pomoc klubu neda niko marke. Cekat cemo da nam dodje milioner u klub a to ce bit nikad. Vi bi svi da imate premijerligasa u gradu al ne bi niko dao ni marke od sebe. Onda nemate pravo na pljuvanje i blacenje kluba. Vi bi sve, a da to neko drugi dodje i uradi.

wert86GG
Postovi: 56
Pridružen/a: 19 maj 2021, 18:26
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la wert86GG » 23 mar 2022, 18:47

Deni19 je napisao/la:
23 mar 2022, 12:38
Eto vidis.. kao da sam rekao da nam odbiju po 200km a ne po pisljivih 25km po dva mjeseca. Nevjerovatno. Umrijet cete od gladi zbog 25km mjesecno. Ne treba niko udarat po radnicima, radnici to i sami mogu uradit, bez da im firme odbijaju. Ne moras biti ni navijac Zvijezde, mozes uradit nesto korisno za svoj grad. Sta nam fali svima odvojit da spasimo klub. Najlakse ovdje istresat frustracije i pesimizam, kad treba pomoc klubu neda niko marke. Cekat cemo da nam dodje milioner u klub a to ce bit nikad. Vi bi svi da imate premijerligasa u gradu al ne bi niko dao ni marke od sebe. Onda nemate pravo na pljuvanje i blacenje kluba. Vi bi sve, a da to neko drugi dodje i uradi.

Mislim da nemaš dodira sa stvarnošću, malo pogledaj oko sebe pa ćes vidjeti sirotinje po gradu a ne okretati glavu. Imaš hrpu ljudi koji rade i jedva kraj sa krajem krpaju (žena , djeca itd) i sad bi oni trebali odvojiti i dati novce. Neka te novce dadne djeci kad idu u školu da si kupe kiflu.Ne pitaš imaju li ljudi da dadnu nego samo računica koliko trebaju da dadnu. Možda tebi i meni nije puno dati 50 km ali ne živimo u Njemačkoj nego u BIH i ti novci ljudima puno znače kad je takva situacija u državi.
Kad bi se tako skupili novci to bi bilo samo kratkotrajno gašenje požara, onda opet za godinu dana nova akcija skupljanja.

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 23 mar 2022, 19:28

Ma sve znam brate teska je situacija, ali zato sam i napisao 10 hiljada nas je radno prijavljenih, prosjecna plata je 900-1000km, moze se odvojiti da napravimo svi zajedno nesto dobro u gradu, a to je u ovom slucaju premijerligas Zvijezda. Nisam ni napisao da su svi obavezni davati pare, 40 hiljada stanovnika, moze se valjda pronaci 6 hiljada ljudi sa solidnom situiranoscu, da imaju normalan zivot i da su spremni odvojiti 50km za dobrobit drustvene zajednice i to na 2 mjeseca da se to i ne osjeti. Nisam ni mislio da pare ljudima s racuna nestanu i same se odbiju nego da to bude kao neka vrsta dogovora izmedju gazde i zaposlenog radnika.
I ne mislim da te pare treba usmjeriti u reprogram i dugove koje je neko drugi napravio, nego na ekipu i borbu za pl, zajedno uz opstinski budzet i sponzore, a ukoliko izborimo pl dobit cemo i nove sponzore, profesionale ugovore i potencijalne transfere koje mozemo preusmjeriti u reprogram.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 23 mar 2022, 20:26

wert86GG je napisao/la:
23 mar 2022, 18:47
Deni19 je napisao/la:
23 mar 2022, 12:38
Eto vidis.. kao da sam rekao da nam odbiju po 200km a ne po pisljivih 25km po dva mjeseca. Nevjerovatno. Umrijet cete od gladi zbog 25km mjesecno. Ne treba niko udarat po radnicima, radnici to i sami mogu uradit, bez da im firme odbijaju. Ne moras biti ni navijac Zvijezde, mozes uradit nesto korisno za svoj grad. Sta nam fali svima odvojit da spasimo klub. Najlakse ovdje istresat frustracije i pesimizam, kad treba pomoc klubu neda niko marke. Cekat cemo da nam dodje milioner u klub a to ce bit nikad. Vi bi svi da imate premijerligasa u gradu al ne bi niko dao ni marke od sebe. Onda nemate pravo na pljuvanje i blacenje kluba. Vi bi sve, a da to neko drugi dodje i uradi.

Mislim da nemaš dodira sa stvarnošću, malo pogledaj oko sebe pa ćes vidjeti sirotinje po gradu a ne okretati glavu. Imaš hrpu ljudi koji rade i jedva kraj sa krajem krpaju (žena , djeca itd) i sad bi oni trebali odvojiti i dati novce. Neka te novce dadne djeci kad idu u školu da si kupe kiflu.Ne pitaš imaju li ljudi da dadnu nego samo računica koliko trebaju da dadnu. Možda tebi i meni nije puno dati 50 km ali ne živimo u Njemačkoj nego u BIH i ti novci ljudima puno znače kad je takva situacija u državi.
Kad bi se tako skupili novci to bi bilo samo kratkotrajno gašenje požara, onda opet za godinu dana nova akcija skupljanja.
Ma stipu to.. Gradacac je grad u kojem ljudi vrlo dobro zive, moze pricat ko sta hoce.
Kolega Deni ima dobre namjere i iako govori hipoteticki, mislim da je malo pretjerao. Normalno da je neizvedivo da se radnicima odbija od plate za Zvijezdu. To ne bi dozivio ni da je komunisticki sistem, a kamoli danas.

S druge strane, daleko od toga da kod nas ima bas toliko ljudi sto jedva spaja kraj s krajem. Ogroman broj zaposlenih i manje vise sve firme daju solidne plate. Zato mislim da je sasvim realno da se dobrovoljnim donacijama i kupovinom clanskih karti ispuni ova kvota koju je Deni spominjao. Druga je stvar sto narod ne zeli, jedva halale i onih 5 maraka za ulaz.
Ali ako cemo iskreno, tu dio krivice snosi i uprava jer ne mogu privuci raju.
Tu i tamo bude neka euforija, ali uglavnom dolazi nas stotinjak standardnih sto cemo uvijek gledati Zvijezdu bez obzira na sve. Ovi ostali jednostavno nemaju zelju da uopste gledaju utakmice, a kamoli izdvajaju po 20KM za klub

Nejse, opet vjerujem da ima dovoljno ljudi
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 23 mar 2022, 21:04

Ma ima ljudi, jasta nego ima.. samo treba napravit dobar plan. Ja jesam napisao da se radnicima odbije od plate(to zvuci nekako komunisticki)ali da se radnici sloze s tim. Zato sam i naveo cifru od 6 hiljada prodanih karti a ne od 10 hiljada. To bi tek onda bilo bez radnikovog znanja. Ovo sam rekao otprilike u pretpostavci da ce se sest hiljada radno prijavljenih sloziti s tim. Ali eto ako samo ja to vidim kao dobar prijedlog a ostali ne vide znaci da nije dobra ideja. Dajte vi neki drugi prijedlog kako prodati toliki broj clanskih karti, i bubanje je bolje od pljuvanja. Od pljuvanja i omalozavanja rada uprave nemamo nista. A kad se 20 ljudi sastave pa svi krenu provaljivat neke predloge, naletit ce jedan dobar od kojeg klub moze imati koristi.

wert86GG
Postovi: 56
Pridružen/a: 19 maj 2021, 18:26
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la wert86GG » 23 mar 2022, 22:11

6000 ne mogu ostvariti ni veći klubovi od Zvijezde i veće sredine. Ne možes 6000 ulaznica po 5 km prodati a gdje 6000 x 50 km. Jednostavno ljudi nisu zainteresirani i u svojim su brigama i problemima. Ali eto 100 godina kluba je prilika da se organizira neka vecera da se pozovu ljudi, da se napravio neka prezentacija 100 godina kluba, video sa isječcima najvaznijih događaja, pozvati sve poduzetnike, na veceri prodavati članske iskaznice, aktivirati ljude u dijaspori da prodaju iskaznice, druže se sa ljudima iz bivse države i mislim da svatko od njih može bez problema prodati 25 iskaznica. Uprava treba pojačati marketing, privući obitelji s djecom na stadion a ne da se šetaju po trgovačkim centrima.

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 23 mar 2022, 22:45

wert86GG je napisao/la:
23 mar 2022, 22:11
6000 ne mogu ostvariti ni veći klubovi od Zvijezde i veće sredine. Ne možes 6000 ulaznica po 5 km prodati a gdje 6000 x 50 km. Jednostavno ljudi nisu zainteresirani i u svojim su brigama i problemima. Ali eto 100 godina kluba je prilika da se organizira neka vecera da se pozovu ljudi, da se napravio neka prezentacija 100 godina kluba, video sa isječcima najvaznijih događaja, pozvati sve poduzetnike, na veceri prodavati članske iskaznice, aktivirati ljude u dijaspori da prodaju iskaznice, druže se sa ljudima iz bivse države i mislim da svatko od njih može bez problema prodati 25 iskaznica. Uprava treba pojačati marketing, privući obitelji s djecom na stadion a ne da se šetaju po trgovačkim centrima.

Eto odlican prijedlog. A i 300 hiljada je dostizno, samo treba pocet djelovati odma da bi do 100tog rodjendana zakucali i uspjeli napravit tu cifru. Nadam se da ce te uprava poslusati, odlicna ideja. Dosta je vise ove patnje, dodje novi sponzor, ide tuzba od nekog lika od prije 5-6 godina, i tako jos 20 godina patnja od danas do sutra.
Umjesto da idemo u drugu ligu, bolje da se fokusiramo na premijer ligu gdje su transferi zadnjih godina dosta skocili, kvalitetnija je liga i skoro svaka utakmica ima tv prenos.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 24 mar 2022, 01:14

wert86GG je napisao/la:
23 mar 2022, 22:11
6000 ne mogu ostvariti ni veći klubovi od Zvijezde i veće sredine. Ne možes 6000 ulaznica po 5 km prodati a gdje 6000 x 50 km. Jednostavno ljudi nisu zainteresirani i u svojim su brigama i problemima. Ali eto 100 godina kluba je prilika da se organizira neka vecera da se pozovu ljudi, da se napravio neka prezentacija 100 godina kluba, video sa isječcima najvaznijih događaja, pozvati sve poduzetnike, na veceri prodavati članske iskaznice, aktivirati ljude u dijaspori da prodaju iskaznice, druže se sa ljudima iz bivse države i mislim da svatko od njih može bez problema prodati 25 iskaznica. Uprava treba pojačati marketing, privući obitelji s djecom na stadion a ne da se šetaju po trgovačkim centrima.
Slazem se.
Ljudi ne shvataju koliko je marketing bitan i ti to njime ne mozes objasnit. Svako ce ti rec da klub trenutno ima precih problema, a realno, ne racunajuci dug, nema.
1. Vracati dugove
2. Unaprijediti marketing kluba
Dalje redajte kako hocete.

Tu se vracamo na onu pricu oko web stranice, facebook stranice itd. To je sitnica, a znatno bi popravilo imidz kluba.
Fazon je sto svi kontaju da ce investitor pasti s neba i samo onako dat svoje pare, jer eto, to je Zvijezda.
Pa live tekstualni prenos na sportsport.ba ne pokriva domace utakmice Zvijezde, samo mijenjaju rezultat kad FB stranica objavi. Ako ne objavi, oni ni rezultat ne promijene. Ko da smo iz neke vukojebine, a jos imaju dopisnika iz Tuzle. Eto koliko smo bitni postali, da ce ljudi pokrivati bilo koju drugu utakmicu, samo ne nas.
Sta onda dalje ocekivati, da ce neki random investitor uletit s vrecom para jer smo kao neki velik klub? Dozovite se, vratite se u realnost.

Neki plan razvoja na papiru moras imat i onda marketing, marketing i marketing.. Tek onda se mozes nadat da ce se raja pokrenuti, ovako grcaj u dugovima, disi na slamcicu i moli Boga da se ne ugasis u silnim tuzbama.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

wert86GG
Postovi: 56
Pridružen/a: 19 maj 2021, 18:26
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la wert86GG » 24 mar 2022, 09:06

SMR187 je napisao/la:
24 mar 2022, 01:14
wert86GG je napisao/la:
23 mar 2022, 22:11
6000 ne mogu ostvariti ni veći klubovi od Zvijezde i veće sredine. Ne možes 6000 ulaznica po 5 km prodati a gdje 6000 x 50 km. Jednostavno ljudi nisu zainteresirani i u svojim su brigama i problemima. Ali eto 100 godina kluba je prilika da se organizira neka vecera da se pozovu ljudi, da se napravio neka prezentacija 100 godina kluba, video sa isječcima najvaznijih događaja, pozvati sve poduzetnike, na veceri prodavati članske iskaznice, aktivirati ljude u dijaspori da prodaju iskaznice, druže se sa ljudima iz bivse države i mislim da svatko od njih može bez problema prodati 25 iskaznica. Uprava treba pojačati marketing, privući obitelji s djecom na stadion a ne da se šetaju po trgovačkim centrima.
Slazem se.
Ljudi ne shvataju koliko je marketing bitan i ti to njime ne mozes objasnit. Svako ce ti rec da klub trenutno ima precih problema, a realno, ne racunajuci dug, nema.
1. Vracati dugove
2. Unaprijediti marketing kluba
Dalje redajte kako hocete.

Tu se vracamo na onu pricu oko web stranice, facebook stranice itd. To je sitnica, a znatno bi popravilo imidz kluba.
Fazon je sto svi kontaju da ce investitor pasti s neba i samo onako dat svoje pare, jer eto, to je Zvijezda.
Pa live tekstualni prenos na sportsport.ba ne pokriva domace utakmice Zvijezde, samo mijenjaju rezultat kad FB stranica objavi. Ako ne objavi, oni ni rezultat ne promijene. Ko da smo iz neke vukojebine, a jos imaju dopisnika iz Tuzle. Eto koliko smo bitni postali, da ce ljudi pokrivati bilo koju drugu utakmicu, samo ne nas.
Sta onda dalje ocekivati, da ce neki random investitor uletit s vrecom para jer smo kao neki velik klub? Dozovite se, vratite se u realnost.

Neki plan razvoja na papiru moras imat i onda marketing, marketing i marketing.. Tek onda se mozes nadat da ce se raja pokrenuti, ovako grcaj u dugovima, disi na slamcicu i moli Boga da se ne ugasis u silnim tuzbama.
Ljudi misle da je marketing prodavanje magle i samo trošak a ne vide da je jako bitan. Trebaš pomoću marketinga stvoriti pozitivnu priču koja će privući ljude i potencijalne investitore, sponzore. Slažem se da treba oko web stranice i facebook malo se više potruditi jer tu se stvara prvi dojam o klubu a nije velika stvar za napraviti.

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 24 mar 2022, 16:27

U gradu a i okolici imamo veliki broj diplomiranih marketinskih strucnjaka koji su zaposleni u toj sferi i zive od toga. Treba se njima obratit, zaposlit ih da nam naprave marketing plan i sto se tice prodaje clanskih karti i svega ostalog. Ako vec uprava nema ideju, platite strucnjacima, koji vjerovatno nisu zainteresovani da dzaba dijele svoje ideje, ali ako im se uredno plati ljudi ce napravit brutalan plan.

crni89
Postovi: 299
Pridružen/a: 12 mar 2013, 18:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crni89 » 27 mar 2022, 20:41

Pozdrav Komsije 😀 Halalte,djecurlija ba. Sa vase strane korektno navijanje,ovamo skroz neorganizvano gdje kolo vide par seljaka.Nemojte stvari generalizovat.Zivi i zdravi nam bili

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 28 mar 2022, 00:03

Danas gledam ove ljude na tribinama u Srebreniku, komsije. Nevjerovatan je taj njihov prezir prema Zvijezdi i Gradačcu, iz meni skroz neobjasnjivih razloga. Ljudi koji zive da pobijede Zvijezdu, pa makar to bilo i po cijenu ispadanja iz lige. Krivo mi je zbog korektnih ljudi iz Srebrenika, kao ovaj momak u prethodnom postu, ili moderator ovog foruma. Drug moj, razumijem ja tebe ali vas je mozda tek 20 posto korektnih, ostalih 80 posto su ozbiljna go vna. Primijetio sam da je danas jedan od glavnih zagovornika onakvog ruralnog i nasilnickog ponasanja bio lik iz Srebrenika koji je prije nekih mjesec dana sjedio pio sa nasim ljudima ovdje na kuli. Znat ce Igor i Piska o kome se radi. Mislim da ovaj sramotni transparent nisu okacila djeca nego ljudi preko 30 i 40 godina, nazalost. Ti plitki mozgovi nisu ni svjesni koliku tezinu nosi taj transparent.
Ne razumijem cemu mrznja svih klubova i "navijaca" iz naseg komsiluka prema nama. Ovi danas su posebna prica, dalje oni cirkusanti iz Orasja koji nam 7 godina cirkus prave od utakmica, pa nas prije par godina kamenuju ovi iz Lukavca, iz samo njima poznatih razloga, pa nam ovi iz Banovica dosli ovdje uvaljali teren od lezanja iako im bodovi nisu nikako potrebni, gore u Banovicima junioru od 17 godina razbili nos i nabili nam 5 komada(korektne komsije povuku rucnu na 2 ili 3:0).. U Zivinicama pucaju iz plasljivca na nas, ovi iz Gracanice su neutralni ma da nas i oni 2017 godine zaje base, poginuli dole da nas pobijede a tadasnjoj Slogi Simin Han (protiv kojih smo se borili za PL) skinuli gace. Jedine normalne komsije koje imamo su Tuzlaci i Fukare, koji se druze prije i poslje utakmice sa nasim navijacima, pa nam navijaci igraju i medjusobne utakmice i druze se. I Modricani su bili korektni, uvijek su podrzavali i navijali za Zvijezdu, iako sad ne igramo u istoj ligi. Ovo sve okolo, nedaj Boze nikom ovakve komsije. Sljedeci put kad pomislite da gasite klub i krecete od nule ili pomisljate da istupite u drugu ligu, sjetite se da ovi neandertalci oko nas jedva cekaju da se tako nesto desi da se slade s tim. Ima i drugih i boljih nacina.

Starboy88
Postovi: 15
Pridružen/a: 03 mar 2021, 16:34

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Starboy88 » 28 mar 2022, 00:37

Neobjasnjivo ponasanje publike u srebreniku danas ovo nisam dozivio nikada a pratim Zvijezdu na gostovanjima niz godina, psovanje majki vrijedanje od pocetka seljacko ponasanje. Najjaca situacija kada se njih 100 zaletilo na navijace Zvijezde pred kraj poluvremena i bacanje kamenica ne smiju prici navijacima i onda na poluvremenu kada su prolazili pored navijaca jedan po jedan oborili glave ko kuje hahaha smijesni ljudi jaki u grupi. Sto se mene tice niste dobrodosli u Grad Heroja

Psihijatar18
Postovi: 56
Pridružen/a: 05 maj 2021, 13:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Psihijatar18 » 29 mar 2022, 10:40

E pa mislio sam više nikad neću pisati na forumu al eto moram. Braćo iz Srebrenika da vas stid bude! Uz sve što naš klub trenutno prolazi vi tako. Što reče ovaj momak gore, eto vam haver što je do neki dan vedrio i oblačio u Zvijezdi, sve što je mogao za.ebati kod nas za.ebo je. Pa dovedite nam ga opet, imali smo od njega hajra. Nadam se da ćemo mi ubuduće se ipak ponašati normalno bez obzira na ove sramne parole komšija.

wert86GG
Postovi: 56
Pridružen/a: 19 maj 2021, 18:26
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la wert86GG » 29 mar 2022, 11:39

Deni19 je napisao/la:
28 mar 2022, 00:03
Danas gledam ove ljude na tribinama u Srebreniku, komsije. Nevjerovatan je taj njihov prezir prema Zvijezdi i Gradačcu, iz meni skroz neobjasnjivih razloga. Ljudi koji zive da pobijede Zvijezdu, pa makar to bilo i po cijenu ispadanja iz lige. Krivo mi je zbog korektnih ljudi iz Srebrenika, kao ovaj momak u prethodnom postu, ili moderator ovog foruma. Drug moj, razumijem ja tebe ali vas je mozda tek 20 posto korektnih, ostalih 80 posto su ozbiljna go vna. Primijetio sam da je danas jedan od glavnih zagovornika onakvog ruralnog i nasilnickog ponasanja bio lik iz Srebrenika koji je prije nekih mjesec dana sjedio pio sa nasim ljudima ovdje na kuli. Znat ce Igor i Piska o kome se radi. Mislim da ovaj sramotni transparent nisu okacila djeca nego ljudi preko 30 i 40 godina, nazalost. Ti plitki mozgovi nisu ni svjesni koliku tezinu nosi taj transparent.
Ne razumijem cemu mrznja svih klubova i "navijaca" iz naseg komsiluka prema nama. Ovi danas su posebna prica, dalje oni cirkusanti iz Orasja koji nam 7 godina cirkus prave od utakmica, pa nas prije par godina kamenuju ovi iz Lukavca, iz samo njima poznatih razloga, pa nam ovi iz Banovica dosli ovdje uvaljali teren od lezanja iako im bodovi nisu nikako potrebni, gore u Banovicima junioru od 17 godina razbili nos i nabili nam 5 komada(korektne komsije povuku rucnu na 2 ili 3:0).. U Zivinicama pucaju iz plasljivca na nas, ovi iz Gracanice su neutralni ma da nas i oni 2017 godine zaje base, poginuli dole da nas pobijede a tadasnjoj Slogi Simin Han (protiv kojih smo se borili za PL) skinuli gace. Jedine normalne komsije koje imamo su Tuzlaci i Fukare, koji se druze prije i poslje utakmice sa nasim navijacima, pa nam navijaci igraju i medjusobne utakmice i druze se. I Modricani su bili korektni, uvijek su podrzavali i navijali za Zvijezdu, iako sad ne igramo u istoj ligi. Ovo sve okolo, nedaj Boze nikom ovakve komsije. Sljedeci put kad pomislite da gasite klub i krecete od nule ili pomisljate da istupite u drugu ligu, sjetite se da ovi neandertalci oko nas jedva cekaju da se tako nesto desi da se slade s tim. Ima i drugih i boljih nacina.
Ti si postavio pitanje zašto i ujedno i dao odgovor u svom komentaru. Desile su se neke stvari i pojedinci umjesto da smire strasti nego samo potpaljivali vatru i eto rezultata. Tužno ali šta možes ljudi ne gledaju širu sliku i dobrobit kluba nego svoje interese stavljaju ispred i to je rezultat ovog danas što imamo.

Avatar
zomir
Postovi: 234
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zomir » 30 mar 2022, 11:26

Ko je odgovaran za katastrofalno stanje stadiona, ulaz istocne tribine ko da ulazis u svinjac, gov. na, smece...Wc kao kokosinjac, poskidane cesme, skladiste materijala itd...? Al bitno je stavit aparat da se parking naplacuje, nek se sve raspada

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 4 gosta.