NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 03 maj 2022, 12:47

zmajevac je napisao/la:
03 maj 2022, 08:59
desetkamarakane je napisao/la:
02 maj 2022, 22:19
Deni19 je napisao/la:
30 apr 2022, 20:51
Sve ovo sto danas gledamo je produkt istjerivanja najveceg investitora u historiji kluba Nurde, zarad licnog dokazivanja. U tome su u velikoj mjeri ucestvovali i navijaci koji se zaklinju u Zvijezdu. Sad mogu vidjeti koliko je sve to bilo glupo i nepromisljeno. Danas umjesto da budemo premijerligas sa stadionom ciji projekat i dalje stoji na ulazu u tunel i da se borimo za evropu, mi jedva prezivljavamo u ovoj besmislenoj ligi koja se igra za sudije i savez. Kad se sjetim sta je sve zamisljeno i sigurno bi se ostvarilo da je taj covjek ostao dole. Najljepsi stadion u BiH, evropa, akademija, sponzori, zvucna fudbalska imena itd..
Danas imamo stranacke uhljebe, Edisa, parkinge, prazan i nedovrsen stadion, i najgoru ekipu u zadnjih 15 godina u Zvijezdi. Ja bi preporucio svima koji su otjerali Nurdina, da se covjeku izvinete i lijepo ga pokusate zamolit da se vrati i dovrsi zapoceto. Nema nista od svadje i prepucavanja kad svaki iz dana u dan sve vise tonemo.
Samo rezime da se nesto ne propusti
Dosao je u klub kad je klub bio u dugu ili ne ...ja koliko imam info nije ...posle njega dug million I 700 000 s kamatama cirka ...project stadiona zamisljen I sve sto je napravljeno placeno budzetskim sredstvima gradjana na tuzbu dzena doo...u klub se dolazi I odlazi na skupstini ljud tj delegati izglasaju ili odbiju koliko ja znam to je put
A nespominjes igranje u pl ,dolazak i ispracaj reprezentacije u Brazil .To nije valjalo pojedincima eto sad je stanje odlicno nivo ispod seoskog kluba.A sto se tice dugova skoro se Nurdi dug neki vraco znaci obrnuto tvojoj prici.
Trazio pare koje je on ulozio. To i dalje ne znaci da nije on napravio dug od skoro milion maraka prema drugim strankama.
Kako Gradacac olako zaboravlja neke stvari, Mustafu Pestalica, grcevitu borbu za opstanak, prodaje utakmica, dovodjenje igraca sumnjivog morala i kvaliteta. I prije nego sto se neko nadoveze na ovo zadnje dvoje: danasnji igraci i borba za opstanak su rezultat dugova nastalih u tom periodu koji drze klub na lancu.
Ponasate se kao da smo bili glavni faktor u PL, a ne redovna borba za opstanak uz par blijeskova poput one sezone sa Draganom Jovicem na celu... Jos brat gore spominje nekakvu "europu, akademiju". Sa kosonjom Djuricem i Draganom Risticem, pod palicom velikog maga Zorana Kuntica :rol:
"Najljepsi stadion u BiH", nemojte me nasmijavati. Izgradnja stala davno prije nego sto je Nurdo napustio klub. Jos je pocupao i odnio ono malo sto je bilo. Znas kad smo dobili plasticni teren? A sjecas li se kada smo ga TREBALI dobiti? Ko je prodao plasticnu travu u Banovice?
Shvatite vec jednom da je FADIL NOVALIC jedina osoba kojoj mozete zahvalit Premijer ligu. Onog trenutka kada se on povukao, Zvijezda je pocela strmoglavo padati, a Nurdo je ostao dok nije izmuzao svoj novac x2 i onda nas je ostavio da trunemo. Yebo vas vise on..

Kad jedan ratni profiter koji je prije rata bio obicna qrcina u gradu izjavi "yebo te inzenjer, ja okrenem baljegu i nadjem inzenjera", onda znas o kakvoj se moralnoj olupini radi. I onda mi dodjete vi ovdje i predstavljate ga kao cudotvorca i velikog spasioca Zvijezde, a da nije bilo njega i onog pokusaja od s. direktora Mustafe Pestalice, mozda ne bi ni bili u ovolikim ****.
Navijaci su vam uvijek za sve krivi, volili bi da vam je klub poput Simin Hana? Oni su savrsen primjer onog za cime vi patite. Jel vam toliko jeftin obraz da cete svaki put kad zagusti okrenut ledja navijacima, a klecat na koljenima pred grobarima koji su nas doveli tu gdje jesmo? Smijesni ste
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 03 maj 2022, 23:10

zmajevac je napisao/la:
03 maj 2022, 08:59
desetkamarakane je napisao/la:
02 maj 2022, 22:19
Deni19 je napisao/la:
30 apr 2022, 20:51
Sve ovo sto danas gledamo je produkt istjerivanja najveceg investitora u historiji kluba Nurde, zarad licnog dokazivanja. U tome su u velikoj mjeri ucestvovali i navijaci koji se zaklinju u Zvijezdu. Sad mogu vidjeti koliko je sve to bilo glupo i nepromisljeno. Danas umjesto da budemo premijerligas sa stadionom ciji projekat i dalje stoji na ulazu u tunel i da se borimo za evropu, mi jedva prezivljavamo u ovoj besmislenoj ligi koja se igra za sudije i savez. Kad se sjetim sta je sve zamisljeno i sigurno bi se ostvarilo da je taj covjek ostao dole. Najljepsi stadion u BiH, evropa, akademija, sponzori, zvucna fudbalska imena itd..
Danas imamo stranacke uhljebe, Edisa, parkinge, prazan i nedovrsen stadion, i najgoru ekipu u zadnjih 15 godina u Zvijezdi. Ja bi preporucio svima koji su otjerali Nurdina, da se covjeku izvinete i lijepo ga pokusate zamolit da se vrati i dovrsi zapoceto. Nema nista od svadje i prepucavanja kad svaki iz dana u dan sve vise tonemo.
Samo rezime da se nesto ne propusti
Dosao je u klub kad je klub bio u dugu ili ne ...ja koliko imam info nije ...posle njega dug million I 700 000 s kamatama cirka ...project stadiona zamisljen I sve sto je napravljeno placeno budzetskim sredstvima gradjana na tuzbu dzena doo...u klub se dolazi I odlazi na skupstini ljud tj delegati izglasaju ili odbiju koliko ja znam to je put
A nespominjes igranje u pl ,dolazak i ispracaj reprezentacije u Brazil .To nije valjalo pojedincima eto sad je stanje odlicno nivo ispod seoskog kluba.A sto se tice dugova skoro se Nurdi dug neki vraco znaci obrnuto tvojoj prici.
U premijer ligu klub je uveo fadil novalic ,cimos I upravni odbor koji je tada bio ....sa vjetrom u ledjima svih koji vole sport do onog iz publike koji je gurao se u redu da plati kartu da pomogne klub ....
Ispracaj reprezentacije to je trebalo biti planski izvlacenje zadnjeg trzaja nekih Para, kada su spaha I dzeko se suprostavili Begicu presjedniku saveza I rekli igrat ce ako ce ici u humanitarne svrhe prihod I dosli dzipom ne s ekipom zajedno
A to sto se vraca to je pozajmica ags

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 03 maj 2022, 23:39

Ovako uveliko se radi na tome da se Nurdo vrati u klub što je vrlo vjerovatno da će se desit.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 04 maj 2022, 10:15

:lol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 04 maj 2022, 20:44

Dzaba brate navijaci ulaze na trening, niko izgleda ne moze shvatiti da je ovo maksimum ove ekipe. Mozes ti podrzavati, kritikovati, zamjeriti neke stvari, upucivati na nesto, kad nema kvaliteta u ekipi. Ubaci u klub igraca koji nema dovoljan kvalitet, mozes ti s njega raditi sta hoces, zahtijevati vise, kad taj igrac jednostavno ne moze to ispuniti jer nema kvalitet. Tesko je vracati ovoliki dug i imati solidnu ekipu koja ce barem kod kuce svaku utakmicu pobjedjivati. Bojim se da ce nam se poslje Travnika jos vise narusiti atmosfera oko kluba i bit cemo u totalnoj neizvjesnosti do samog kraja. Ali eto nije Travnik nesto jaci od nas, nadam se da mozemo do pozitivnog rezultata. E zato sam pisao da nam u klubu treba Nurdo ili takav kao on, naredna utakmica bi bez sikiracije bila zavrsena. I jedino bi u takvom slucaju grad preuzeo dug na sebe. Zvijezdi jak investitor i generalni sponzor koji ce zajedno izgurati sezonu bez velike opstinske pomoci, a opstini reprogram.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 04 maj 2022, 21:50

Obraz nema cijenu. Nije da se ja ili neko od nas nesto pita, ali ja licno nikada necu podrzavati povratak Nurde u Zvijezdu, a kamoli ici i moliti ga da se vrati. Zvijezda je svetinja, u kojoj god ligi igrala i na kojoj god poziciji bila i ja ne mogu da vjerujem koliko su neki spremni nisko ici zbog privremenog uspjeha.

Sto se tice odlaska na trening, svi znaju koji su stavovi navijaca. Niko ne ocekuje bolje rezultate, ni bolju igru, navijaci samo ocekuju maksimalno zalaganje. Zelimo 100% na terenu, pa i ako ispadnemo nije smak svijeta.
Bolje bi vam bilo da, umjesto sto analizirate svaki postupak i prozivate, malo podrzite momke koji daju sve od sebe da klub ima redovnu podrsku kuci i koji na svakom gostovanju za razliku od nekih neimenovanih ljudi redovno osvjetlaju obraz klubu i gradu. Najbolji primjer je Srebrenik, pa Zivinice rukomet gdje domaci igraci prilaze i cestitaju, govore respekt za navijanje i tako dalje.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 04 maj 2022, 22:35

Nije to bas privremeni uspjeh, nego najrealniji izlaz iz trenutnog problema. Ja od pocetka podrzavam ovu upravu, zapravo podrzavam svih 5 ili 6 momaka koji rade, ovi ostali ni sami ne znaju kako su se nasli tu. Ali svjestan sam da nisu ni oni cudotvorci koji ce vratiti milion maraka duga i uci u premijer ligu za dvije godine. Nema para u klubu, a trenutno najbitnijeg covjeka u gradu boli njonjo za Zvijezdu. Trenutni ljudi u upravi nisu milioneri sa velikim firmama i proizvodnjama, a nama vise nego ikad trebaju upravo takvi. U drugim klubovima postoje mnogi investitori koji su bili omrazeniji nego kod nas Nurdo, pa kasnije postali heroji.
Za mene licno povratak Nurde nije nikakvo ponizenje i nikakvo "padanje". To je jedini covjek s parama u gradu kojeg iole interesuje sport. Covjek koji ima veze sa svih strana, od velikih privrednika(sto domacih, sto inostranih), do saveza. Sve sto ste gore napisali za njega ste upravu, ali zaboravili ste mnoge dobre stvari koje je uradio za klub, i koliko je puta sa svojim parama uletio kad su nam trebali bodovi za opstanak. Dug prema poreskoj je najveca greska, dok je dug za tribinu u neku ruku po meni i dobar dug, ako se tako moze nazvati. Da nema tog duga, danas bi nas stadion i dalje bio obicno igraliste, kao sto je bio i prije toga. Sto se tice navijaca ne znam kako si zakljucio da ih ovdje prozivam, oni su za mene jedna od najsvjetlijih tacaka naseg kluba. Napisao sam da svi moramo shvatit da trenutna ekipa ne moze vise. Ovo je maksimum. Mozes ti na teren ubaciti 11 srednjoskolaca sa tjelesnog koji ce ginuti na terenu, kad oni nemaju kvalitet da se suprostave velikom broju ekipa iz ove lige. To je stanje s nasim igracima, niko ne proziva navijace. I ponovo tu dolazimo do one koliko para toliko muzike, a ako je neko sposoban da donese pare u klub to je Nurdo.

Avatar
1921boy
Postovi: 5822
Pridružen/a: 10 avg 2019, 12:09
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 1921boy » 04 maj 2022, 22:58

A koliko je provjerena i istinita ta priča o Nurdi? Ne znam ali ja nešto ne vjerujem da tu ima istine ali eto.

Trenutno nemam neko specijalno mišljenje, niti pretjerano vjerujem u to jer znamo svi šta se pričalo zadnjih godina i šta se obećavalo i najavljivalo pa ništa.

Jedno je sigurno, Nurdo bi svojim prisustvom privukao određen broj moćnih privrednika i to je nešto što ulijeva neku nadu ali opet kažem vrijeme će pokazati ima li tu istine ili ne.

dilFa je obećao krov?

Bilo kako bilo podrška do kraja sezone ovim momcima u upravi i na terenu, pa ćemo vidjeti šta i kako dalje.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 05 maj 2022, 08:35

1921boy je napisao/la:
04 maj 2022, 22:58
A koliko je provjerena i istinita ta priča o Nurdi? Ne znam ali ja nešto ne vjerujem da tu ima istine ali eto.

Trenutno nemam neko specijalno mišljenje, niti pretjerano vjerujem u to jer znamo svi šta se pričalo zadnjih godina i šta se obećavalo i najavljivalo pa ništa.

Jedno je sigurno, Nurdo bi svojim prisustvom privukao određen broj moćnih privrednika i to je nešto što ulijeva neku nadu ali opet kažem vrijeme će pokazati ima li tu istine ili ne.

dilFa je obećao krov?

Bilo kako bilo podrška do kraja sezone ovim momcima u upravi i na terenu, pa ćemo vidjeti šta i kako dalje.
Od povratka Nurde nema nista,kad je bio dole trebalo mu dat klub a nase je bilo kupit kartu i gledat pl

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 06 maj 2022, 02:15

Ako se bude opet ekipa mijenjala nema od nas nista, okosnicu tima treba ostavit dovest 2,3 igraca do 22 godine...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
ASD
Postovi: 26284
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 07 maj 2022, 19:32

Zvijezda ima drugu najmlađu ekipu lige, i tako godinama.

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 15 maj 2022, 20:12

Ne bi bilo na odmet da se i na sluzbenoj stranici kluba na facebooku cestita 100ti rodjendan..

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 15 maj 2022, 21:16

Deni19 je napisao/la:
15 maj 2022, 20:12
Ne bi bilo na odmet da se i na sluzbenoj stranici kluba na facebooku cestita 100ti rodjendan..
Aj ba ne kenjaj gdje piše da je 15.05. Datum 100 godina ?

Avatar
fender13
Postovi: 776
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 15 maj 2022, 22:09

Sramota za upravu sramota za zvanicnu stranicu nigdje nista da je danas Zvijezdi rodjendan dno dna :thumbdown:

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 15 maj 2022, 23:08

Dragons007 je napisao/la:
15 maj 2022, 21:16
Deni19 je napisao/la:
15 maj 2022, 20:12
Ne bi bilo na odmet da se i na sluzbenoj stranici kluba na facebooku cestita 100ti rodjendan..
Aj ba ne kenjaj gdje piše da je 15.05. Datum 100 godina ?
De ba skontaj se, upravu je covjek. Guglaj ako ne znas kad je rodjendan
slika
slika
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 15 maj 2022, 23:16

Dragons007 je napisao/la:
15 maj 2022, 21:16
Deni19 je napisao/la:
15 maj 2022, 20:12
Ne bi bilo na odmet da se i na sluzbenoj stranici kluba na facebooku cestita 100ti rodjendan..
Aj ba ne kenjaj gdje piše da je 15.05. Datum 100 godina ?
Vidi ovog robinzona, pise kod mene u saobracajnoj od auta. I ostali klubovi iz lige, fudbaleri i treneri, bivsi i sadasnji, cestitaju zato sto sam im ja rekao da je danas 100 godina kluba.

Agent12
Postovi: 39
Pridružen/a: 07 feb 2019, 22:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Agent12 » 16 maj 2022, 10:13

Bruka i sramota svi cestitali rodjendan osim zvanicne stranice i gradonacelnika dobro napisa deni pise kod mene u saobracajnoj tacan datum a svi zivi cestitali takodjer u gradu nigdje nikakvog natpisa zaista sramota

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 16 maj 2022, 17:23

Sve uredu sto godina kluba al stvarno sam razočaran zašto se igračima danima laže za olatu da su puštene momci zovu banke da vide zasto nemogu dići platu. Lično su mi svi iz uprave potvrdili da su plate pustili u petak a o toga nema nista. Zašto takav odnos prema igračima. Eto nije vam valjo piska pa bolan piska je gospodin za sve vas ovde na forumu a i za sve ljude u upravi samo mi žao za Adija momak je uredan pošten al nemoze sam nista.

ZmajSaBanje22
Postovi: 55
Pridružen/a: 13 apr 2022, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZmajSaBanje22 » 16 maj 2022, 20:14

Eto vidi sa sefom nek ugasi klub kako je planiro :tralala:
Hebo te piska a i ti njega
a tvoj sef obojicu

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 16 maj 2022, 21:41

Koji kralju moj šef. Ajde molim te to mi u lice reci sto si ovde napiso **** jedna ja sa piskom nemam ništa pišema vam surovu istinu majmune jedan javi mi se na fb konjino da ti pokazem sta igraci pisu. Ajd provjeri da su slagali igrače za platu pa momci od petka idu na bankomat da podignu platu. I jos jednom ajde reci mi koji je to moj šef.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Rimes87 i 1 gost.