Marseille

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo

Avatar
omnys
Postovi: 25
Pridružen/a: 26 dec 2010, 10:48
Lokacija: Fratton Park
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la omnys » 28 jan 2011, 13:46

Kolko sam jedva cekam tekmu protiv Uniteda, skoro sam otpiso ove tekme u ligi, ko da nepostoje :)
Play up Pompey!

Avatar
Raul7
Postovi: 996
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:09
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la Raul7 » 28 jan 2011, 16:59

omnys je napisao/la:Kolko sam jedva cekam tekmu protiv Uniteda, skoro sam otpiso ove tekme u ligi, ko da nepostoje :)
I ja jedva cekam ali su mi podjednako bitne tekme u ligi. Moramo se tu probiti do vrha, ne smije liga ispastati zbog Manchestera
Real Madrid , Olympique de Marseille, Željezničar

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1870
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 28 jan 2011, 23:21

omnys je napisao/la:Kolko sam jedva cekam tekmu protiv Uniteda, skoro sam otpiso ove tekme u ligi, ko da nepostoje :)

joj dobro si reko, ne podnosim ih organski hocu da ih podereemo, da ih zgazimoooooo
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la mandraX » 30 jan 2011, 00:16

Zapamtite ovo, uništit' će vas United ;)

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1870
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 30 jan 2011, 08:08

ma jarane samo da smijem reci reko bi ti sta ce untd da uradi, ali gledat ces to uzivo na tvu samo se strpi premijera je 23 2 :D
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la mandraX » 30 jan 2011, 20:30

Mrzim United iz dna peta' :lol: al' brate reaLno gledajući, ubit' će vas ;)

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1870
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 31 jan 2011, 00:27

o o protiv monaca nije dobro nije dobro nesto se mora pod hitno mijenjati nadam se da ce deshamo iznaci rijesenje kao i uvijek
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
Raul7
Postovi: 996
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:09
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la Raul7 » 06 feb 2011, 11:11

Sinoc dobismo Arles 1-0. Cini se kao jedva ali nije tako bilo. Arles je imao jednu priliku na pocetku i to je sve od njih dok je Marseille redao i redao prilike. Gignac igrac utakmice definitivno. Kako je samo bio agilan, agresivan, za svaku pohvalu. Negdje u 15. minuti uradio je makazice savrsene ali lopta je pogodila precku. Nema sumnje da bi to bio gol sezone da je usla lopta. Kasnije je i Lucho pogodio precku iz slobodnog i on je pored Gignaca bio najbolji.
Real Madrid , Olympique de Marseille, Željezničar

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1870
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 06 feb 2011, 20:47

ja ja veoma vazna pobjeda sada je lille samo sest bodova od nas i znajuci da te ekipe nikada nisu mogle izdrzati do kraja na nama je sada da radimo jos vrijednije i da pokazemo da smo bolji sljedeca stanica sochoux, svaka cast raul drago mi je da ima neko kraj mene ko prati marseille strastveno kao ja, ko ce docekati ciscenje davola na veledromu, nikad proci, vazno je da smo usli u februar
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
Raul7
Postovi: 996
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:09
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la Raul7 » 07 feb 2011, 17:13

marseille_unique je napisao/la:ja ja veoma vazna pobjeda sada je lille samo sest bodova od nas i znajuci da te ekipe nikada nisu mogle izdrzati do kraja na nama je sada da radimo jos vrijednije i da pokazemo da smo bolji sljedeca stanica sochoux, svaka cast raul drago mi je da ima neko kraj mene ko prati marseille strastveno kao ja, ko ce docekati ciscenje davola na veledromu, nikad proci, vazno je da smo usli u februar
Mislim da imamo sanse za osvajanje lige. PSG i Rennais nam bjeze samo bod, njih mozemo kad god prestici a lille sumnjam da moze izdrzati dugo jer pravimo sve veci pritisak i igramo sve bolje i bolje, jos kad bi manchester izbacili ufff, gdje bi nam kraj bio. Jedva cekam tu tekmu, zivim za to, vrijeme nikad sporije nije prolazilo ali treba se strpiti jos malo.
Real Madrid , Olympique de Marseille, Željezničar

Avatar
Marseille_CU84
Postovi: 77
Pridružen/a: 07 feb 2011, 18:25
Lokacija: Velodrome
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la Marseille_CU84 » 07 feb 2011, 19:22

Vozdra raja i Marsejovci novi sam ovdje.Vec duze vrijeme citam forum ali tek sam sada odlucio da se registrujem da dam podrsku najboljem klubu na svijetu.Navijac sam Marseilla dugo vremena, redovno ih pratim gledam sto vise utakmica, koliko mi vrijeme dopusta :) .Sta jos da kazem.. sadasnji tim Marseja je extra kao i svaki tim koji je do sada bio.Meni su sada najdrazi Taiwo,Diawara,Mandanda,Remy,Gignac... ali i ostatak tima je beton. Nadam se da cemo se lijepo druziti i da cemo zgaziti sad Manchester Utd!.


ALLEZ L'OM ! ! ! :D :D
MARSEILLE EN FORCE !

Avatar
Raul7
Postovi: 996
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:09
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la Raul7 » 07 feb 2011, 22:45

Marseille_CU84 je napisao/la:Vozdra raja i Marsejovci novi sam ovdje.Vec duze vrijeme citam forum ali tek sam sada odlucio da se registrujem da dam podrsku najboljem klubu na svijetu.Navijac sam Marseilla dugo vremena, redovno ih pratim gledam sto vise utakmica, koliko mi vrijeme dopusta :) .Sta jos da kazem.. sadasnji tim Marseja je extra kao i svaki tim koji je do sada bio.Meni su sada najdrazi Taiwo,Diawara,Mandanda,Remy,Gignac... ali i ostatak tima je beton. Nadam se da cemo se lijepo druziti i da cemo zgaziti sad Manchester Utd!.


ALLEZ L'OM ! ! ! :D :D
Dobro dosao gigante :D Sto nas je vise to je bolje, al nek nas ne bude previse. Za Marseille ne moze svak navijati, pogotovo ne djecica furaci. Samo giganti navijaju za najveci Francuski klub ikada. ALLEZ L'OM!
Real Madrid , Olympique de Marseille, Željezničar

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1870
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 09 feb 2011, 04:53

nadam se da neces nestati jer bilo je takih ko tebe zdravo ja sam marseille navijac pratim temu ali sad sam se prijavio i onda se ispare nema ih nigdje od kada sam ja otvorio temu na forumu od kad je pocela ova stranica i forum da djeluju takih je bilo bar deset za sada, sve u svemu sve najbolje i dobrodosao ako si takav ko sto kazes onda je ova zemlja bogatija za jednu osobu vise, valjda skontate sta sam htjeo reci
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

melanholicar
Postovi: 884
Pridružen/a: 08 feb 2011, 15:44
Lokacija: Prgavi Balkan
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la melanholicar » 09 feb 2011, 11:36

Definitivno su velikan i to će i ostati,i to ne samo u francuskim okvirima već mnogo šire,jednostavno tradicija,istorija, uvijek zanimljiv tim i sigurno uz Sainte- Ettienove navijače najbolji navijači u Francuskoj.
Jedino što su nažalost u zaostatku i to velikom kada su u pitanju finansijske sposobnosti tu gube bitke s evro alama.
Sve mi diraj samo mi ne diraj Fiorentinu i Gabriela Omara Batistutu!

Avatar
Marseille_CU84
Postovi: 77
Pridružen/a: 07 feb 2011, 18:25
Lokacija: Velodrome
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la Marseille_CU84 » 09 feb 2011, 16:20

marseille_unique je napisao/la:nadam se da neces nestati jer bilo je takih ko tebe zdravo ja sam marseille navijac pratim temu ali sad sam se prijavio i onda se ispare nema ih nigdje od kada sam ja otvorio temu na forumu od kad je pocela ova stranica i forum da djeluju takih je bilo bar deset za sada, sve u svemu sve najbolje i dobrodosao ako si takav ko sto kazes onda je ova zemlja bogatija za jednu osobu vise, valjda skontate sta sam htjeo reci


Sve kontam sta hoces reci i ja mrzim takve debile ali pasa moj ja nisam kao ta nafurana djeca sto mjenjaju klub svaki mjesec ja volim Marseille i za njih navijam, meni je zao sto nisam ranije saznao za ovaj forum i za ovakve ljude u Bosni sto navijaju za najjaci klub na svijetu.
MARSEILLE EN FORCE !

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1870
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 10 feb 2011, 01:03

ja navijam nekih 15 godina i samo marseille i niko vise ustvari mrseille i sloboda hehe
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
Raul7
Postovi: 996
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:09
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la Raul7 » 10 feb 2011, 12:19

Marseille_CU84 je napisao/la:
marseille_unique je napisao/la:nadam se da neces nestati jer bilo je takih ko tebe zdravo ja sam marseille navijac pratim temu ali sad sam se prijavio i onda se ispare nema ih nigdje od kada sam ja otvorio temu na forumu od kad je pocela ova stranica i forum da djeluju takih je bilo bar deset za sada, sve u svemu sve najbolje i dobrodosao ako si takav ko sto kazes onda je ova zemlja bogatija za jednu osobu vise, valjda skontate sta sam htjeo reci


Sve kontam sta hoces reci i ja mrzim takve debile ali pasa moj ja nisam kao ta nafurana djeca sto mjenjaju klub svaki mjesec ja volim Marseille i za njih navijam, meni je zao sto nisam ranije saznao za ovaj forum i za ovakve ljude u Bosni sto navijaju za najjaci klub na svijetu.
Razumijemo mi tebe, samo ti budi aktivan. Ne mogu djecica navijati za Marseille to je definitivno 8-)
Real Madrid , Olympique de Marseille, Željezničar

melanholicar
Postovi: 884
Pridružen/a: 08 feb 2011, 15:44
Lokacija: Prgavi Balkan
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la melanholicar » 10 feb 2011, 12:26

marseille_unique je napisao/la:ja navijam nekih 15 godina i samo marseille i niko vise ustvari mrseille i sloboda hehe
Mislim da si se ružno izrazio, "samo marseille i niko više",a potom " marseille i sloboda". Ne možeš biti navijač dva kluba,a u stvari možeš biti nazovi simpatizer Marseillea i navijač Slobode ili obrnuto,jer neozbiljno je istaći kako navijaš za dva kluba,ako me kontaš,nije ništa zlonamjerno već čisto etički......
Sve mi diraj samo mi ne diraj Fiorentinu i Gabriela Omara Batistutu!

Avatar
marseille_unique
Postovi: 1870
Pridružen/a: 28 jun 2009, 02:36
Lokacija: TUZLANSKI_MALISA
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la marseille_unique » 11 feb 2011, 00:53

ako bas hoces da ulazis u temeljitu raspravu podero bi te mislim kad bi sad ulazili sta znaci rijec navijac i navijati i navijanje, mislim da je ono bilo dovoljno da bi se razumilo sta sam poso reci
Nikad ne zaboravite da su Ljiljani nasa prava zastava, i da nam je Jedna si Jedina himna.
Ucinimo sve da se nametnuta zastava i himna ne nalaze na tribinama i u javnosti.
Tuzlanski_Malisa

Avatar
Raul7
Postovi: 996
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:09
Kontakt:

Re: Marseille

Post Postao/la Raul7 » 11 feb 2011, 20:17

Ode nam Taye na ljeto :( Ne mogu da vjerujem, nas najbolji igrac jbt. Necemo nigdje naci onakvog lijevog beka. A jos je veca tuga sto ide kao slobodan igrac i ni feninga necemo dobiti
Real Madrid , Olympique de Marseille, Željezničar

Odgovori

Natrag na “Ligue 1”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.