NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Edo1922
Postovi: 27
Pridružen/a: 03 jul 2022, 22:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Edo1922 » 05 jul 2022, 17:12

Šta kaže kosooki hocel bit pl :clap:

ZmajSaBanje22
Postovi: 55
Pridružen/a: 13 apr 2022, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZmajSaBanje22 » 05 jul 2022, 20:36

Uz koga brnjo spiskic stane taj nece vidit svjetlo na kraju tunela zadugo

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 05 jul 2022, 20:52

Ljubomora je čudo!

Edo1922
Postovi: 27
Pridružen/a: 03 jul 2022, 22:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Edo1922 » 05 jul 2022, 21:25

Nemoj te odma protiv piske treba mu dat priliku da vidimo šta će ovaj put da uradi.Da ima šlifa za dovest i posložit dobru ekipu po meni ima.Ja bi volio kad bi nastavio započeto da se repogram rijesi i dugovi saniraju,pa napokon i malo taj stadion.
Neka radi znam da voli klub samo se bojim da ne uplovi u političke vode ako vec nije pa da mu zvijezda počne služiti samo za lični interes.
Vrijeme je pred nama nemamo puno izbora ili odlučit napasti pl ili se riješiti duga i krenut iz zadnje lige. Sretno

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 05 jul 2022, 22:09

Trebalo bi da bude ove sezone bolje I sportski I infrastrukturno

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 05 jul 2022, 23:05

Ljudi moji na nagovor prijatelja i presjednika vratio sam se da radimo, da napravimo poso za godinu dvije dana pravi, neću ništa obećavati osim rada, vidjet ćete jednu novu Zvijezdu sigurno. A vidjet ćete da nija sigurno neću imati ispade, van terena prošlih 7-8 mjeseci me je dosta toga naucilo, dobili smo trberew koji je željan dokazivanja sjeli smo dogovorili se, i ekipa se slaže. Ja sam se vratio kao sponzor ne kao direktor ili nešto drugo Durgutovic ima puno povjerenje uprave i nastavlja gdje je stao, u dogovoru sa trenerom presjednikom i samnom dovodimo ciljano igrače, imat ćemo siri malo roster i plan je da budemo u vrhu prve lige vidjet ćemo koliko možemo, treba nam podrška sa tribina, a samo rezultatima možemo sponzore privući.

ZmajSaBanje22
Postovi: 55
Pridružen/a: 13 apr 2022, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZmajSaBanje22 » 06 jul 2022, 01:27

zvezdas1922 je napisao/la:
16 jun 2022, 19:49
Zamolio bi vas da ne širite dezinformacije. Istina da klub treba očistiti od nesposobnjakovica, i istina da bi ja mogao okupiti neku ekipu novu ljudi medju kojima ima i jedsn sigurno generalni sponzor. Al ništa se ne radi po tom pitanju, niti želim ja vise da se zauzimam koliko su me pojedinci pljuvali omalovažavali al ja sam TV u boji za pojedine sportske radnike. Sretno našoj Zvijezdi u novoj sezoni nadam se da će biti jaca, kao sto je bila kad sam je ja vodio.
zvezdas1922 je napisao/la:
05 jul 2022, 23:05
Ljudi moji na nagovor prijatelja i presjednika vratio sam se da radimo, da napravimo poso za godinu dvije dana pravi, neću ništa obećavati osim rada, vidjet ćete jednu novu Zvijezdu sigurno. A vidjet ćete da nija sigurno neću imati ispade, van terena prošlih 7-8 mjeseci me je dosta toga naucilo, dobili smo trberew koji je željan dokazivanja sjeli smo dogovorili se, i ekipa se slaže. Ja sam se vratio kao sponzor ne kao direktor ili nešto drugo Durgutovic ima puno povjerenje uprave i nastavlja gdje je stao, u dogovoru sa trenerom presjednikom i samnom dovodimo ciljano igrače, imat ćemo siri malo roster i plan je da budemo u vrhu prve lige vidjet ćemo koliko možemo, treba nam podrška sa tribina, a samo rezultatima možemo sponzore privući.
Samo zelim da razumijete da ni mjesec dana nije proslo izmedju ova dva posta a bolje da ne trazim jos dalje unazad :!: Svi znaju koliko je pljuvao ljude sto rade u klubu, rekao da se nikad vise nece vratit u Zvijezdu popljuvao navijace govorio da su klosari i placenici,,,, A sad govori kako treba podrska sa tribina, lize sve ono sto je napljuvao i glumi dobricinu. Ni gram obraza nemas pa vidis da ni sam iza svojih rijeci ne stojis,, danas pricas jedno sutra skroz obrnut stav. momak ima problema sa sizofrenijom i on je za neke druge ustanove a ne za sportski klub. al eto neka mu bude,, on kaze da se promijenio, a ja garantujem da necemo docekat ni polusezonu bez nekog njegovog ispada

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 06 jul 2022, 06:41

zvezdas1922 je napisao/la:
05 jul 2022, 23:05
Ljudi moji na nagovor prijatelja i presjednika vratio sam se da radimo, da napravimo poso za godinu dvije dana pravi, neću ništa obećavati osim rada, vidjet ćete jednu novu Zvijezdu sigurno. A vidjet ćete da nija sigurno neću imati ispade, van terena prošlih 7-8 mjeseci me je dosta toga naucilo, dobili smo trberew koji je željan dokazivanja sjeli smo dogovorili se, i ekipa se slaže. Ja sam se vratio kao sponzor ne kao direktor ili nešto drugo Durgutovic ima puno povjerenje uprave i nastavlja gdje je stao, u dogovoru sa trenerom presjednikom i samnom dovodimo ciljano igrače, imat ćemo siri malo roster i plan je da budemo u vrhu prve lige vidjet ćemo koliko možemo, treba nam podrška sa tribina, a samo rezultatima možemo sponzore privući.
Svaka čast ako je tako ali ne vjerujem da će ti iko vise Dat funkciju u klubu a znamo svi da si uvijek pomagao kad je trebalo ali da nisi bio u strukturi ljudi koji odlučuju
Znaci vratio se ko nekad sto si pomago a pito se nisi jer ti gdje se pitaš teško nama…

Diggle
Postovi: 101
Pridružen/a: 07 jan 2022, 22:40
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Diggle » 06 jul 2022, 09:48

Jesu li se ova nova pojačanja dobro zaštitili ugovorima?

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 06 jul 2022, 11:43

Vi svoja posla, ja svoja ja znam koliko mogu a znam i koliko vi! Pljujete i pljujete godinama.

Diggle
Postovi: 101
Pridružen/a: 07 jan 2022, 22:40
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Diggle » 06 jul 2022, 11:49

Nisu riješene ni prijašnje tužbe i dugovi, a doći će novi.

ZmajSaBanje22
Postovi: 55
Pridružen/a: 13 apr 2022, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZmajSaBanje22 » 06 jul 2022, 11:50

Niko ne pljuje koliko ti pljujes kad ti neko ne pase.
Pljuvao si staru upravu, pljuvao si fadila prije nego sto si poceo da mu se uvlacis u pakas, pljuvao si edu i limara, pljuvao si durguta, pljuvao si navijace, cak si i trenera prozivao sa tribina a sad tvrdis da je strucnjak.
Kako te nije stid ili su te droge toliko izjele da ne vidis dalje od 24h unazad? to su sve stvari za koje se moze izvuc dokaz u tvojim starim postovima

Avatar
NazorUso
Postovi: 3955
Pridružen/a: 09 avg 2021, 18:25
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la NazorUso » 06 jul 2022, 13:48

Ja nako s neutralne strane gledam i nema mi smisla da neko ko obavlja bilo kakvu funkciju u klubu, dodje na forum i svadja se sa navijacim.
Ma koja funkcija, ma koji klub.
Sto se tice rada za klub, Piska je imao odlicnih poteza. S toga mi je jos manje jasno da je ovde prisutan.
Svakako vam sretno i dobrodosli u Olovo.
"Stvarno ne shvatam ovo pisanje po forumu o strancima. Kao imamo previse stranaca ??? :?:
Uopste nemamo. Imamo tri stranca. Keremeha,Renana i Vrancica" (anti)KLOC

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 06 jul 2022, 14:50

Dosadasnja pojacanja su odlicna. Zanima me samo odakle pare za ovakve fudbalere koji nisu jeftini, klubu koji je prethodnih godina jedva prezivio da se ne ugasi? Jesmo li to preko noci pronasli takve sponzore da smo u poziciji da se ovako razbacujemo? Dovedemo Skrijelja i Mikica koji su obojica fenomenalni igraci a igraju na istoj poziciji? Razumijem sirok roster, zdrava konkurencija itd.. ali odakle pare?
Ili vracamo stari sjaj ili nam je ovo zavrsni udarac kad se na kraju sezone ugusimo u tuzbama.

Manijakdolopate
Postovi: 841
Pridružen/a: 13 jun 2016, 23:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Manijakdolopate » 06 jul 2022, 15:43

Pa klub funkcioniše kao zadnjih 5 godina.
Dobiješ pare, podijeliš na ruke, obećaš, ne ispuniš, ostaneš dužan, platit će neko.

Piska Raiola federalne definitivno, imenik sa 600 igrača.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 06 jul 2022, 15:48

Ma vi ovde ljudi pišete neprovjerene inf klub je zavrsio sezonu bez marke duga prema igračima treneru itd.

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 06 jul 2022, 16:15

Sramota je sta ovdje pojedini navijaci pisu na stetu Zvijezde, ponajvise ugled zvijezde narusavaju... Vjetovatno su to sindromi zvijezde koji su odstranjeni pa sada mogu uplatit sebi 20KM za internet i da tipkaju na forumu.
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
legenda reala
Postovi: 33818
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la legenda reala » 06 jul 2022, 16:18

Ma ova pojačanja su za napad na prvo mjesto nije Fadil tek onako dolazio na stadion
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 06 jul 2022, 21:51

Manijakdolopate je napisao/la:
06 jul 2022, 15:43
Pa klub funkcioniše kao zadnjih 5 godina.
Dobiješ pare, podijeliš na ruke, obećaš, ne ispuniš, ostaneš dužan, platit će neko.

Piska Raiola federalne definitivno, imenik sa 600 igrača.
Prethodnih godina jesmo tako funkcionirali, ali trenutna uprava radi dosta pametnije po tom pitanju. Mislim da su od pocetka svog mandata velikoj vecini igraca isplatili dogovorene plate. Nekim i nisu ali su se dogovorili i pojedini igraci su oprostili dug. Trenutno nemaju nikakav dug prema ni jednom igracu, samo je ostalo nerazjasnjeno ono oko Mate i Vidovica. Imali su dosta gresaka ali uradili su i dosta dobrih stvari, medju njima je i to sto rjesavaju dugove a ne gomilaju iste. Mana im je sto su se samo bazirali na dugove i donekle omladinski pogon, kao da druge stvari, poput marketinga, transfera, trening kompenzacije i odredjenih naknada, prodaje dresova i salova, clanskih karti, paypal donacije od dijaspore i ostalih ne postoje. Samo dug, dug i dug. Treba se malo aktivirat i na drugim poljima. Moje pitanje je vise odakle nam sad pare da umjesto proslogodisnjih napadaca, Dedica i Mahmuta dovodimo prve strijelce lige, Skrijelja koji je prekucao prvu federalnu, umjesto mladih jeftinih bekova Zileta i Kovcica, Šera koji jede po strani i sigurno vrijedi vise nego Zivanovic i Kovcic zajedno. Jos tu nije kraj, kakvi ce jos doci. A kako znam ni jedan generalni sponzor se nije pojavio, tu su uglavnom sponzori koji su i bili tu.

zvezdas1922
Postovi: 203
Pridružen/a: 21 nov 2021, 03:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvezdas1922 » 07 jul 2022, 10:25

Imaju neki sponzori, novi zato i dolaze ovi igrači. A fali još par u u odbrani. A naplaćivali smo trening kompenzacije dok sam ja bio, i sada smo poslali zahtjeve za to, ide malo vise oko Fan shopa ove godine i marketinga, press konferencije sedmicno Itd. Uskoro ćemo prijaviti Klubove koji fiktivne ugovor prave radi trening kompenzacije, jer su nas Sloboda i Osijek odstetili u dva navrata.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: nerkolfc i 6 gostiju.