NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 07 jul 2022, 14:01

zvezdas1922 je napisao/la:
07 jul 2022, 10:25
Imaju neki sponzori, novi zato i dolaze ovi igrači. A fali još par u u odbrani. A naplaćivali smo trening kompenzacije dok sam ja bio, i sada smo poslali zahtjeve za to, ide malo vise oko Fan shopa ove godine i marketinga, press konferencije sedmicno Itd. Uskoro ćemo prijaviti Klubove koji fiktivne ugovor prave radi trening kompenzacije, jer su nas Sloboda i Osijek odstetili u dva navrata.
Tako je, i sam znas koliko si novca donio preko trening kompezacija i koliki potencijal lezi u tome. To prosle sezone nije iskoristeno, a mogli smo i preko toga fine pare ustediti. Na tome treba raditi u iducoj sezoni.

Edo1922
Postovi: 27
Pridružen/a: 03 jul 2022, 22:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Edo1922 » 09 jul 2022, 18:01

slika

Sa ovom ekipom bi ja pokušao nešto napraviti ima tu dosta novih imena,za kovcica nisam bio siguran jel napustio klub ali definitivno bi njega zadržao momak je pokazao da je potencijal.
Stoperi iskusni što se tiče informacija koje kruže ne bi bili loši.
Na desnom beku bi doveo možda još jedno provjereno ime možda Brckalica probat vratit ili ipak nekog mlađeg.
Sredina top po meni na klupi imamo uz to dosta mladih igrača željenih dokazivanja.
Krila po meni nikad bolja,brzog gurat u napad a može igrat i umjesto Kalesica iza napadača kao lažna devtka,vehabovicu davat više prilike.Za sad Dva špica a i Brzi to može odradit.
Meni ovo izgleda fina ekipica ako su svi ovi igrači još tu.
Poradit još na bekovima i dovest u sredinu možda jos jednog radi širine.
Al ne sumnjam u pisku Gradacackog Raiolu da će on to poslozit kako treba :D Sretno

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 09 jul 2022, 22:52

Od igraca od prosle sezone ostali su Aljkanovic, Kertic golmani, Avdic, Nezic, Bijelic, Pajic, Begovic, Durakovic, Facic, Mujcic, Zivkovic, Vehabovic. Otišli: Zivanovic (Zvijezda 09), Hukara (Tosk), Sazic (Simm Bau), Huseinbasic (Marsonia), Mahmutovic (Travnik), Imamovic (Sarajevo), Demirci, Dedic, Bassirou, Hando, malezijci, Elek, Nenad , Bradara ?, Kovcic ?..Dosli: Petrak (Rudar P. u19), Mehic (Primorac Biograd), Kalesic (Simm Bau), Mikic (Gradina), Skrijelj (Radnik B.), Šer (Bratstvo), Catic (Travnik), Mujagic (Tosk) ako ostanu Kovcic i Bradara te dodju Batar (Radnik B.) i Runic (Kozara) ekipa za prva 3 mjesta sigurno 🙂 uz dobre Banovice, Gosk, Tosk, ostalo sve u pet deka 😁

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 09 jul 2022, 23:36

Ser na beku, Zivkovic ili Mikic na krilu. Vehabovic je novi igrac Omladinca.

Legolas
Postovi: 105
Pridružen/a: 22 avg 2021, 13:12
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Legolas » 10 jul 2022, 14:21

Edo1922 je napisao/la:
09 jul 2022, 18:01
slika

Sa ovom ekipom bi ja pokušao nešto napraviti ima tu dosta novih imena,za kovcica nisam bio siguran jel napustio klub ali definitivno bi njega zadržao momak je pokazao da je potencijal.
Stoperi iskusni što se tiče informacija koje kruže ne bi bili loši.
Na desnom beku bi doveo možda još jedno provjereno ime možda Brckalica probat vratit ili ipak nekog mlađeg.
Sredina top po meni na klupi imamo uz to dosta mladih igrača željenih dokazivanja.
Krila po meni nikad bolja,brzog gurat u napad a može igrat i umjesto Kalesica iza napadača kao lažna devtka,vehabovicu davat više prilike.Za sad Dva špica a i Brzi to može odradit.
Meni ovo izgleda fina ekipica ako su svi ovi igrači još tu.
Poradit još na bekovima i dovest u sredinu možda jos jednog radi širine.
Al ne sumnjam u pisku Gradacackog Raiolu da će on to poslozit kako treba :D Sretno
Sve je ovo super al mi moramo imati 3 ispod 21 godine u prvih 11. To nam pravi problem ocigledno

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 10 jul 2022, 19:06

Legolas je napisao/la:
10 jul 2022, 14:21
Edo1922 je napisao/la:
09 jul 2022, 18:01
slika

Sa ovom ekipom bi ja pokušao nešto napraviti ima tu dosta novih imena,za kovcica nisam bio siguran jel napustio klub ali definitivno bi njega zadržao momak je pokazao da je potencijal.
Stoperi iskusni što se tiče informacija koje kruže ne bi bili loši.
Na desnom beku bi doveo možda još jedno provjereno ime možda Brckalica probat vratit ili ipak nekog mlađeg.
Sredina top po meni na klupi imamo uz to dosta mladih igrača željenih dokazivanja.
Krila po meni nikad bolja,brzog gurat u napad a može igrat i umjesto Kalesica iza napadača kao lažna devtka,vehabovicu davat više prilike.Za sad Dva špica a i Brzi to može odradit.
Meni ovo izgleda fina ekipica ako su svi ovi igrači još tu.
Poradit još na bekovima i dovest u sredinu možda jos jednog radi širine.
Al ne sumnjam u pisku Gradacackog Raiolu da će on to poslozit kako treba :D Sretno
Sve je ovo super al mi moramo imati 3 ispod 21 godine u prvih 11. To nam pravi problem ocigledno
Ma gdje iskopa eleka

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 10 jul 2022, 19:09

HMKAHH je napisao/la:
09 jul 2022, 22:52
Od igraca od prosle sezone ostali su Aljkanovic, Kertic golmani, Avdic, Nezic, Bijelic, Pajic, Begovic, Durakovic, Facic, Mujcic, Zivkovic, Vehabovic. Otišli: Zivanovic (Zvijezda 09), Hukara (Tosk), Sazic (Simm Bau), Huseinbasic (Marsonia), Mahmutovic (Travnik), Imamovic (Sarajevo), Demirci, Dedic, Bassirou, Hando, malezijci, Elek, Nenad , Bradara ?, Kovcic ?..Dosli: Petrak (Rudar P. u19), Mehic (Primorac Biograd), Kalesic (Simm Bau), Mikic (Gradina), Skrijelj (Radnik B.), Šer (Bratstvo), Catic (Travnik), Mujagic (Tosk) ako ostanu Kovcic i Bradara te dodju Batar (Radnik B.) i Runic (Kozara) ekipa za prva 3 mjesta sigurno 🙂 uz dobre Banovice, Gosk, Tosk, ostalo sve u pet deka 😁
Kertic Tuzla city
Pajic vojvodina

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 10 jul 2022, 19:11

Legolas je napisao/la:
10 jul 2022, 14:21
Edo1922 je napisao/la:
09 jul 2022, 18:01
slika

Sa ovom ekipom bi ja pokušao nešto napraviti ima tu dosta novih imena,za kovcica nisam bio siguran jel napustio klub ali definitivno bi njega zadržao momak je pokazao da je potencijal.
Stoperi iskusni što se tiče informacija koje kruže ne bi bili loši.
Na desnom beku bi doveo možda još jedno provjereno ime možda Brckalica probat vratit ili ipak nekog mlađeg.
Sredina top po meni na klupi imamo uz to dosta mladih igrača željenih dokazivanja.
Krila po meni nikad bolja,brzog gurat u napad a može igrat i umjesto Kalesica iza napadača kao lažna devtka,vehabovicu davat više prilike.Za sad Dva špica a i Brzi to može odradit.
Meni ovo izgleda fina ekipica ako su svi ovi igrači još tu.
Poradit još na bekovima i dovest u sredinu možda jos jednog radi širine.
Al ne sumnjam u pisku Gradacackog Raiolu da će on to poslozit kako treba :D Sretno
Sve je ovo super al mi moramo imati 3 ispod 21 godine u prvih 11. To nam pravi problem ocigledno
U21
Mehic
Bjelic
Avdic
Mustafagic
Petrak
I golman rezervni ce bit U21

wert86GG
Postovi: 56
Pridružen/a: 19 maj 2021, 18:26
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la wert86GG » 10 jul 2022, 21:07

1921boy je napisao/la:
05 jul 2022, 15:18
slika
Da su izbori svake godine gdje bi nam bio kraj ?????

Avatar
ASD
Postovi: 26284
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 10 jul 2022, 21:27

Uz dužno poštovanje, ali likovima na slici ne vjerujem ni da je mlijeko bijelo. Ne mislim na Pisku.

wert86GG
Postovi: 56
Pridružen/a: 19 maj 2021, 18:26
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la wert86GG » 10 jul 2022, 21:39

ASD je napisao/la:
10 jul 2022, 21:27
Uz dužno poštovanje, ali likovima na slici ne vjerujem ni da je mlijeko bijelo. Ne mislim na Pisku.
On bi rekao da je čokoladno mlijeko. :rol:

Edo1922
Postovi: 27
Pridružen/a: 03 jul 2022, 22:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Edo1922 » 11 jul 2022, 12:52

Nisam bio siguran koji igrači su još tu što se tiče u 21 igrača ova postava prolazi sa kovcicom mehicom i elekom kojeg sam stavio na beka jer realno boljeg i nemamo gledajuci trenutne igrace koje su još tu.Moze se i sa Petrakom i Avdicem rotirat što se tiče odbrane i veznog reda i oni su U 21.
Treba nam još malo širine i na pozici desnog beka dovesti još jednog mladog igraca ili dati nekom našem djetu priliku da igra.
Ako se sve ovo uigra trebali bi bit u top 3 napisao je već neko slažem se.

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 22 jul 2022, 19:11

Prijem kod gradonačelnika predstavnika "NK Zvijezda" Gradačac

Danas je održan sastanak predstavnika “NK Zvijezda” Gradačac i Gradske uprave Grada Gradačac. Na sastanku je razgovarano o trenutnom stanju u Nogometnom klubu Zvijezda kao i o budućim infrastrukturalnim projektima na stadionu “Banja Ilidža” u Gradačcu.
Gradska uprava je u ovoj budžetskoj godini planirala i izdvojila 232.000 KM kao podršku za rad ovog sportskog kolektiva. Gradonačelnik Edis Dervišagić u razgovoru s predstavnicima kluba usaglašeni su detalji na izgradnji tribina na stadionu “Banja Ilidža” koja će biti podržana iz budžeta Grada u iznosu od 100.000 KM.

Dogovorena je i zajednička saradnja  Grada Gradačac i “NK Zvijezda” Gradačac oko obilježavanje 100. godišnjice postojanja ovog kluba. S tim u vezi organizovana je prijateljska utakmica između “NK Zvijezda” Gradačac i “FK Željezničar” Sarajevo kao i “Crveno bijela noć” koja će se održati 21.09.2022. godine u centru grada s raznoraznim kulturno zabavnim programom uz veliki vatromet.
Također za taj dan planirana je  “Svečana akademija” povodom obilježavanja 100. godišnjice postojanja kluba NK Zvijezda.

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 22 jul 2022, 19:14

O kakvim se tribinama radi? Da li se grade na pomocnim terenima ili na glavnom? Svakako pozitivne i lijepe vijesti za nasu Zvijezdu, kao i Crveno bijela noc i utakmica sa Zeljom.
Bravo i cestitke za upravu.

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 23 jul 2022, 08:19

Deni19 je napisao/la:
22 jul 2022, 19:14
O kakvim se tribinama radi? Da li se grade na pomocnim terenima ili na glavnom? Svakako pozitivne i lijepe vijesti za nasu Zvijezdu, kao i Crveno bijela noc i utakmica sa Zeljom.
Bravo i cestitke za upravu.
Natkrivanje postojece istok tribine

Deni19
Postovi: 85
Pridružen/a: 29 jan 2022, 20:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Deni19 » 23 jul 2022, 13:34

desetkamarakane je napisao/la:
23 jul 2022, 08:19
Deni19 je napisao/la:
22 jul 2022, 19:14
O kakvim se tribinama radi? Da li se grade na pomocnim terenima ili na glavnom? Svakako pozitivne i lijepe vijesti za nasu Zvijezdu, kao i Crveno bijela noc i utakmica sa Zeljom.
Bravo i cestitke za upravu.
Natkrivanje postojece istok tribine
Svaka cast. Ima li kakvih naznaka oko pocetka radova, datum ili slicno?

Progres
Postovi: 177
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 24 jul 2022, 14:27

Lijepa ekipa se slaze. Dvije pripremne utakmice u kojima rezultat nije u prvom planu dali 10 golova. Odbrana i dalje puno grijesi prilikom iznosenja lopte ali nadam se da ce se to rijesiti do pocetka prvenstva. Vezni red i napad izgledaju jako dobro za sada.

Dragons007
Postovi: 205
Pridružen/a: 12 nov 2021, 20:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dragons007 » 24 jul 2022, 14:59

wert86GG je napisao/la:
10 jul 2022, 21:07
1921boy je napisao/la:
05 jul 2022, 15:18
slika
Da su izbori svake godine gdje bi nam bio kraj ?????
Samo Brnju piskica ne puštajte da upravlja a ovi sto obećaju ne uzdajte se u to !

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 24 jul 2022, 16:12

Samo jos unaprijedite kvalitet objava na drustvenim mrezama. Onaj Kadric ili ko je vec, nema veze o zivotu. FB stranica izgleda kao da je vodi neko dijete iz osnovne skole.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 24 jul 2022, 20:06

Imal neko da je bolje upucen za nastavak radova na stadionu Zvijezde? Kad se počinje sa izgradnjom krova i jel ostao isti plan za natkrivanje iste?
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.