Asmir Begović
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Edo Baajka
- Postovi: 52
- Pridružen/a: 29 jun 2008, 11:57
- Kontakt:
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
Tu pise, ako neko nemoze radi politickih razloga da igra za svoju zemlju, onda smije igrat za drugu zemlju,
ako ima njeno drzavljanstvo.
Ali nigdje ne pise da opet poslje toga smije igrat za svoju zemlju.
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
on nema pravo nastupa za nasu repkuEdo Baajka je napisao/la:Nazalost ja mislim da grijesis.
Tu pise, ako neko nemoze radi politickih razloga da igra za svoju zemlju, onda smije igrat za drugu zemlju,
ako ima njeno drzavljanstvo.
Ali nigdje ne pise da opet poslje toga smije igrat za svoju zemlju.
- ZELJO DO GROBA
- Postovi: 2675
- Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
- Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
- Kontakt:
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
koliko znam igrac do 21 moze da sredi fifino drzavljanstvo, ili nesto slicno da bi mogao igrati za drugu zemlju, u ovom slucaju za nas...e sad ne znam mozda grijesim, mozda ne....to bi trebo lagano savez i ciro da rijese, al svi znamo kako rade...
Meho Kodro
Mes Que Un Club
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
Sa Hercegovcima vidiš nema problema...Pauk je napisao/la:mislim da on zbog nekog razloga namjerno nece da igra za nasu repku.
procitao sam kako se on fura da je veliki hercegovac iz trebinja itd a eto nece da igra za nasu repku.
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
jedna jaaaaako vazna stvar u svoj toj prici je da za njega prakticno niko nije ni cuo prije nego je napunio 21 godinu, a nemoze se bash svaki igrac pronaci. ako je bio zainteresovan da brani za BiH(patriotizam i ljubav prema BiH ne sporim), mogao je da ne brani za Kanadu i gotovo.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
znalo se za njega i kad je imao 19 godina-- bio je i u kdrinim kombinacijama...to sto ti nisi cuo tvoj problemPasha je napisao/la:nazalost Asmir je branio u zvanicnim utakmicama za U-21 Kanade i vise nemoze da brani za BiH.
jedna jaaaaako vazna stvar u svoj toj prici je da za njega prakticno niko nije ni cuo prije nego je napunio 21 godinu, a nemoze se bash svaki igrac pronaci. ako je bio zainteresovan da brani za BiH(patriotizam i ljubav prema BiH ne sporim), mogao je da ne brani za Kanadu i gotovo.
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
hajde da puno ne raspravljamo, ali ja citam sve novine i sportske i dnevne vec 10-tak godina, ali nesto se ne sjecam da je bio u Kodrinim konbinacijama, a i Kodro Bog dao pa je bio selektor jako dugo.adnan_hz je napisao/la:znalo se za njega i kad je imao 19 godina-- bio je i u kdrinim kombinacijama...to sto ti nisi cuo tvoj problemPasha je napisao/la:nazalost Asmir je branio u zvanicnim utakmicama za U-21 Kanade i vise nemoze da brani za BiH.
jedna jaaaaako vazna stvar u svoj toj prici je da za njega prakticno niko nije ni cuo prije nego je napunio 21 godinu, a nemoze se bash svaki igrac pronaci. ako je bio zainteresovan da brani za BiH(patriotizam i ljubav prema BiH ne sporim), mogao je da ne brani za Kanadu i gotovo.
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!
Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
"Begović je izjavio da sanja BH dres, a da još NIJE KASNO. Postoji FIFA KLAUZULA (PROVJERIO SAM I TAČNO JE) po toj klauzuli igrači rođeni na tlu neke države, ili im je jedan (oba) roditelja državljani te države, IMA PRAVO odabrati tu državu, iako je prije nastupao za U21 Kanade.
Begoviću, DOBRO NAM DOŠAO!!! "
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
da i ja sam to procitao al nisam siguran to treba provjeriti... po tome bi i medunjanin mogao igrati i kucukovic... mada sumnjam da je tacna ta klauzula iako sam i ja procitao isto sto i ti...defender je napisao/la:ovo sam procitao jedan komentar i ne znam sad koliko je tacno ali ako je...
"Begović je izjavio da sanja BH dres, a da još NIJE KASNO. Postoji FIFA KLAUZULA (PROVJERIO SAM I TAČNO JE) po toj klauzuli igrači rođeni na tlu neke države, ili im je jedan (oba) roditelja državljani te države, IMA PRAVO odabrati tu državu, iako je prije nastupao za U21 Kanade.
Begoviću, DOBRO NAM DOŠAO!!! "
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
Eto pa sad.....
- ZELJO DO GROBA
- Postovi: 2675
- Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
- Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
- Kontakt:
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
pa brate dragi niko te nece kritikovati na ovome...svaka cast...SINE je napisao/la:Ne znam, možda je glupo što ču ovo napisati i nemojte me odmah svi kritikovati, al bi možda trebali (uredništvo portala sportsport.ba ili forumaši) napisati neki dopis,molbu,zahtjev ili slično da se pokuša ovo riješiti, da se nekako urgira u FIFI, jer mi ovdje samo ''mlatimo praznu slamu'' i nagađamo, neka nam daju pravu informaciju, jer mi smo navijaći ove rep. i to zaslužujemo i da se konačno stavi tačka na ovu temu.
Eto pa sad.....
a covjek je ocigledno veliki potencijal, ima tek 21 godinu sto je za golmana ko za igraca 17...jos mu je san da igra za nas usto ne sumnjam...pa eto kuces bolje...a mislim da nam je jedan ovakav golman podhitno potreban...jer nije ni Keno bas nesto previse mlad a u zadnje vrijem se cesto povrijedjuje i tu bi Begovic bio pravo rjesenje...
Meho Kodro
Mes Que Un Club
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
J*** svim sportskim novinarima mater, koj će vam **** taj posao ako ne možete ovakvu stvar da istražite. J*** IM FAMILIJU SVIMA AKO IZGUBIMO ASMIRA, ANGAŽUJTE SE ****, 10.000 KM MJESEČNO ZA ŠTA???????????????????????????????
- ZELJO DO GROBA
- Postovi: 2675
- Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
- Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
- Kontakt:
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
koja je ovo stranica...emchoz je napisao/la:http://www.****/tekst.aspx?id=17790
J*** svim sportskim novinarima mater, koj će vam **** taj posao ako ne možete ovakvu stvar da istražite. J*** IM FAMILIJU SVIMA AKO IZGUBIMO ASMIRA, ANGAŽUJTE SE ****, 10.000 KM MJESEČNO ZA ŠTA???????????????????????????????
http://www.****/...
nece da mi otvori...
Meho Kodro
Mes Que Un Club
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
ma ima na sportin.ba ili san.ba isti tekst, uglavnom govori izgleda da je Sinanović napravio interviju sa njim i da on MOŽE i ŽELI da zaigra ali da se moraju naši angažovati! J*** im sve kuburimo sa golmanima a imamo jednog u Premier ligi i uči zanat od James-a iskusnog broja 1 Engleske reprezentacije...ZELJO DO GROBA je napisao/la:koja je ovo stranica...emchoz je napisao/la:http://www.****/tekst.aspx?id=17790
J*** svim sportskim novinarima mater, koj će vam **** taj posao ako ne možete ovakvu stvar da istražite. J*** IM FAMILIJU SVIMA AKO IZGUBIMO ASMIRA, ANGAŽUJTE SE ****, 10.000 KM MJESEČNO ZA ŠTA???????????????????????????????
http://www.****/...
nece da mi otvori...
hehe onaj drugi sportski sajt cenzucirsan je ovdje s p o r t i n . b a
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
treba sve provjeriti mogucnosto koje postoje da on zaigra za nas.. jer znate kako je nas narod neinformisan i sklon dezinformacijama raznim... kod nas je sve rekla kazala...
P.S. Ma mislim da bi Fifa u ovom slucaju dopustila Asmiru promjenu drzavljanstva jer ne mozes nekog tjerati da igra za nekog za koga nece u ovom slucaju kanadu... mislim da je ovdje to olaksavajuce.. momak nema zelju da igra, spletom okolnosti nije promjeni drz prije 21 gdoine... a igrao je samo jednu tekmu za mladu u21...
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
The flowers of English football, the flowers of Manchester
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
od viska igraca glava ne boli... ne treba se ni jednog odreci igraca koji moze ima mogucnost da igra za nas... njegov problem ocel biti **** sutra...Cartman je napisao/la:Dobro vise, smirite se. Covjek je odigrao jednu utakmicu, nije Buffon. Ne zavisi buducnost reprezentacije o njemu. Zar niste naucili od Kucukovica, Jakupovica, Tahirovica i Medunjanina? Tolika se frka digla, i na kraju karine od igraca.
- ZELJO DO GROBA
- Postovi: 2675
- Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
- Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
- Kontakt:
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
ma majstore ovome je zagarantovano mjesto sljedece sezone u portsmauthu...Cartman je napisao/la:Dobro vise, smirite se. Covjek je odigrao jednu utakmicu, nije Buffon. Ne zavisi buducnost reprezentacije o njemu. Zar niste naucili od Kucukovica, Jakupovica, Tahirovica i Medunjanina? Tolika se frka digla, i na kraju karine od igraca.
a ogroman je talenat, a i dobar je golman...
Meho Kodro
Mes Que Un Club
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
Možda da su igrali za reprezentaciju sve bi krenulo drugim smjerom. Na ovako deficitarnoj poziciji ne smijemo apsolutno izgubiti nijednog igrača, ne smijemo generalno a posebno u ovakvim situacijama!Cartman je napisao/la:Dobro vise, smirite se. Covjek je odigrao jednu utakmicu, nije Buffon. Ne zavisi buducnost reprezentacije o njemu. Zar niste naucili od Kucukovica, Jakupovica, Tahirovica i Medunjanina? Tolika se frka digla, i na kraju karine od igraca.
Jakupović će možda u Englesku.
Medunjanin igra za Valladolid.
A Kučuković je povrijeđen kod Meše, kaže Meša da ipak nije nešto...
Uglavnom Porsmouth > Istanbul + Javor + Travnik + Sloboda + Lech Poznan
Re: Asmir Begovic-Izgubljen ili postoji nada?
Jasmin Fejzic (23) wird am Saisonende seine zweijährige Leihe bei Drittligist Eintracht Braunschweig beenden und zu Zweitligist SpVgg Greuther Fürth zurückkehren. Der Torhüter hat in Fürth noch bis 2011 Vertrag.
http://www.transfermarkt.de
IMA SAMO NAŠE DRŽAVLJANSTVO
Online
Trenutno korisnika/ca: 1993Sajo1993, adrenaline323, AndreWilliams, antetokounmpo, Atlanta, AzRimiRzA, bh22, Bordo10, Brazzzoo123, CAGarfia, CantonaBIH, CHR, dariolovrinovic00, denza, Drum, Elddar, farenhajt, FerdinandF, Fudo, Goalgetter, greenwood, harko35, Helemnejse, Iniesta12, invincible1921, jasmin10, jestamaji, Kljukusar, kovac, legendarnadruga, LenyYoro15, Marokanci58, Marsal, mercurial, Micron, MundijalVibes26, Nah1ddd, nebeskasila, PointBlank, Rule_hz, Shevko, Sheyi, Smaja, Soba, soccerfan, Sport90, StevieG8, Sveti, tutankamon1905, VensanKasel, Wisey, Wolffire i 388 gostiju.

