FK Željezničar

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

U sezoni 2023/24. očekujem:

1. Borbu za titulu
75
14%
2. Borbu za Evropu
165
31%
3. Sredinu tabele
90
17%
4. Borbu za opstanak
208
39%
 
Ukupno glasova: 538

BarbareZeljin
Postovi: 797
Pridružen/a: 27 jun 2020, 17:47
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BarbareZeljin » 04 avg 2022, 21:44

delinjo je napisao/la:
04 avg 2022, 19:01
BarbareZeljin je napisao/la:
04 avg 2022, 18:29
@hulahopka Ti vala svemu ides u kontru.
Stilic nikad nije vidio lige petice,koliko imaju tekmi za repku.
I meni je Stilic drazi ali cinjenice su drugacije.
Poredi stilica kojem je Lech vrhunac karijere i Zuku koji je igrao ligu petice,ligu prvaka,igrao na Bernabeu itd itd ... :urnebes: :urnebes: :urnebes:
Da smo super jaki,on bi bio premija a ne ovako . Nekako ga i na pocetku nisu mirisali.
Sigurno pare nece biti problem. Samo treba malo dobre volje sa nase strane.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 04 avg 2022, 22:40

Davno sam vam pisao da ss čeka prodaja Amira! Onda bi bili investitori, pare bi se fino potrošile.
Ovako kao svake godine samo laži naših uprava. Uhljeb po klubu kako koja godina .

Navijači su jedini pokretač kluba. Naše pare održavaju klub! To je svima jasno.

Zamisli kojo degenerik moraš biti da ne ulazes pare u igrački kadar. Evo Zrinjski zaradio za 5 utakmica preko 2.5 miliona.
Al ne kod nas prvo investitor dolazi da napravi hotel njega fudbal ne zanima. To samo ima kod naših navijač i nigdje u pm više. Al kao oni razglabaju trening centar!mladi. Cirkus zestoki

Zvezda dužna poreza i ostalog 20 miliona. Partizan 25 miliona. Hajduk broju, kao da je to bitno.

Dolazi Amerikanac da uvede red, da otjera Alihodzica. I da napravi buregdzinicu..

To samo na ovom forumu možeš pročitati od VIP forumasa delinjo,kana,1921,brko...i tako.
Zadnja izmjena: Hulahopka, dana/u 04 avg 2022, 22:53, ukupno mijenjano 1 put.

CiroDiMarcio
Postovi: 449
Pridružen/a: 18 apr 2021, 17:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CiroDiMarcio » 04 avg 2022, 22:53

Mislim da se niko ne bi bunio da se ulozi u sportski segment al si ti ocigledno podkapacitiran da skontas da smo u tolikim **** da nam rjesenje dugova donosi spas. A ako ces dobiti i trening centar, uredjenje tribine, ja stvarno ne znam sta ima lose u tome.
Eto ti dovedi covjeka koji ce skrsiti 20mil u klub da nam rijesi dugove i ulozi u sportski dio.

Spominjes tu timove iz druge drzave, evo ti malo blize primjer Celika i Borca s tim da je Borac politicki klub postao pa se izvukao. Eto ti Velez i koliko su igrali u drugoj ligi dok i njih nije pogurala.politika.
A ako ces da pricas o klubovima iz druhih drzava trebas znati da su ti klubovi isto projekti i drze se na povodcu njihova skupina navijaca. A ti klubovi su i u bivsoj drzavi bili velicine kojima smo se mi uspjeli pribliziti ali i ne uvrsitit u tu cetvorku.
Ako si imalo pametan a znam da nisi, skontat ces da mi nrmamo nikog ni u savezu ni u politici niti ima interesa za nas klub osim licnih interesa da se zemljiste pokupi.
Imas upravo te komsije koje su sve suprotno od nas i koje ce sve uraditi da bi mi propali, a jedan od tih morona si i ti ocigledno.
Zadnja izmjena: CiroDiMarcio, dana/u 04 avg 2022, 22:57, ukupno mijenjano 1 put.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 04 avg 2022, 22:54

Pa gdje taj sto će praviti tribini i trening centar. Jesi toliko glup da vjerujes u to? Ozbiljno

U svijetu fudbala neviđeno da neko preuzme klub. Ne ulaze u igrački kadar nego pravi hotel. Bravo vip forumasi

Titule,evropa,pojacanja i prodaja istih ti donosi dobit. A ne tribina da neko renta buregdzinicu a da ti igra ekipa koja ne može meda godinama.

Zrinjski za 2 godine Evrope zaradio skoro 5 miliona. Imate li gram mozga.

CiroDiMarcio
Postovi: 449
Pridružen/a: 18 apr 2021, 17:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la CiroDiMarcio » 04 avg 2022, 22:59

Pa ti pitaru samo za buregdzinice i znas, dalje od tog ne znas ni procitati jer STRATESKI PARTNER nije isto sto i PREUZIMANJE KLUBA kako je slucaj kod vas uhljupi polovni

Ti si ba decko mentol, ja ne znam hoce li doci ali nisam mongol kao neki da se protivi tome. Ko se protivi uplivu kapitala u klub je mongo na kvadrat, toliko od mene.
A znamo svi kakva nam je sudbina i patnja ako ne dodje kapital, ne mora od amera biti kapital al tesko cemo prezivjeti bez rjesenja dugova.
Zadnja izmjena: CiroDiMarcio, dana/u 04 avg 2022, 23:01, ukupno mijenjano 1 put.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 04 avg 2022, 23:00

Ja budala tebi još repliciram. Hajvan. Strateški partner da ti pravi kamp,tribinu. Kakav mozak.

Bradao1
Postovi: 321
Pridružen/a: 30 dec 2021, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bradao1 » 04 avg 2022, 23:03

Ovaj zrinjski veceras bi nas raznio, sreca nisu bili fokusirani na nas

Avatar
riGonTM
Postovi: 416
Pridružen/a: 31 jul 2022, 22:50
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la riGonTM » 04 avg 2022, 23:04

Hulahopka je napisao/la:
04 avg 2022, 22:54
Pa gdje taj sto će praviti tribini i trening centar. Jesi toliko glup da vjerujes u to? Ozbiljno

U svijetu fudbala neviđeno da neko preuzme klub. Ne ulaze u igrački kadar nego pravi hotel. Bravo vip forumasi

Titule,evropa,pojacanja i prodaja istih ti donosi dobit. A ne tribina da neko renta buregdzinicu a da ti igra ekipa koja ne može meda godinama.

Zrinjski za 2 godine Evrope zaradio skoro 5 miliona. Imate li gram mozga.
Lik želi da udje u klub kao strateski partner. Znači, otplatit će dugove koji su preogromni a zauzvrat će dobit zemljište na kojim će gradit hotel, plus ces dobit kamp za omladinski pogon. Ne znam jesil svjestan koliki su nam dugovi, samo ću ti rec da ukoliko se ti dugovi ne rijesi vrlo brzo bi mogli krenuti putem Celika
Navijati za Zelju je stvar filozofije, navijati za malene je stvar geografije.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 04 avg 2022, 23:09

riGonTM je napisao/la:
04 avg 2022, 23:04
Hulahopka je napisao/la:
04 avg 2022, 22:54
Pa gdje taj sto će praviti tribini i trening centar. Jesi toliko glup da vjerujes u to? Ozbiljno

U svijetu fudbala neviđeno da neko preuzme klub. Ne ulaze u igrački kadar nego pravi hotel. Bravo vip forumasi

Titule,evropa,pojacanja i prodaja istih ti donosi dobit. A ne tribina da neko renta buregdzinicu a da ti igra ekipa koja ne može meda godinama.

Zrinjski za 2 godine Evrope zaradio skoro 5 miliona. Imate li gram mozga.
Lik želi da udje u klub kao strateski partner. Znači, otplatit će dugove koji su preogromni a zauzvrat će dobit zemljište na kojim će gradit hotel, plus ces dobit kamp za omladinski pogon. Ne znam jesil svjestan koliki su nam dugovi, samo ću ti rec da ukoliko se ti dugovi ne rijesi vrlo brzo bi mogli krenuti putem Celika
To ne treba glumiti neke suplje price strateški partner. Nego je to kao što se ranije pisalo godinama jednostavno prodaja imovine. Djecu si prebacio da igraju na Otoku, a onda dodju trolovi da pišu načelnik otjerao djecu. Od te prodaje našeg pomoćnog će se samo razgrabiti hijene koje su u klubu. Stranački podobni ljudi koji se od Ustamujica do danas vrte po klubu. No, to je nebitno.

Lažu navijače to se godinama radi. Bilo koji stranački uhljebi koji su bili ranije do danas šta su god rekli slagali su. Nadji mi čovjeka da ne uradio nešto za klub konkretno što je rekao? Osim Misimovica koji je sklepo tribinu i teren, uzele se pare i tu. Ali je uradio konkretno kako god. I ko jos?

Avatar
riGonTM
Postovi: 416
Pridružen/a: 31 jul 2022, 22:50
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la riGonTM » 04 avg 2022, 23:15

Hulahopka je napisao/la:
04 avg 2022, 23:09
riGonTM je napisao/la:
04 avg 2022, 23:04
Hulahopka je napisao/la:
04 avg 2022, 22:54
Pa gdje taj sto će praviti tribini i trening centar. Jesi toliko glup da vjerujes u to? Ozbiljno

U svijetu fudbala neviđeno da neko preuzme klub. Ne ulaze u igrački kadar nego pravi hotel. Bravo vip forumasi

Titule,evropa,pojacanja i prodaja istih ti donosi dobit. A ne tribina da neko renta buregdzinicu a da ti igra ekipa koja ne može meda godinama.

Zrinjski za 2 godine Evrope zaradio skoro 5 miliona. Imate li gram mozga.
Lik želi da udje u klub kao strateski partner. Znači, otplatit će dugove koji su preogromni a zauzvrat će dobit zemljište na kojim će gradit hotel, plus ces dobit kamp za omladinski pogon. Ne znam jesil svjestan koliki su nam dugovi, samo ću ti rec da ukoliko se ti dugovi ne rijesi vrlo brzo bi mogli krenuti putem Celika
To ne treba glumiti neke suplje price strateški partner. Nego je to kao što se ranije pisalo godinama jednostavno prodaja imovine. Djecu si prebacio da igraju na Otoku, a onda dodju trolovi da pišu načelnik otjerao djecu. Od te prodaje našeg pomoćnog će se samo razgraditi hijene koje su u klubu. Stranački podobni ljudi koji se od Ustamujica do danas vrte po klubu. No, to je nebitno.

Lažu navijače to se godinama radi. Bilo koji stranački uhljebi koji su bili ranije do danas šta su god rekli slagali su. Nadji mi čovjeka da ne uradio nešto za klub konkretno što je rekao? Osim Misimovica koji je sklepo tribinu i teren, uzele se pare i tu. Ali je uradio konkretno kako god. I ko jos?
Eto prodaja klupske imovine. I? Imamo li neko drugo rješenje? Ni svjestan nisi da nam je ovo ko kec na desetku, lik ce nas izvući iz govana u kojima smo duzi vremenski period i klub će konacno prodisat. Pročitaj opet sta sam ti napisao i sta ce se desiti ukoliko se dugovi ne riješe. Pare nam ne padaju s neba, ovo je najidealnije rješenje koje se moglo desit
Navijati za Zelju je stvar filozofije, navijati za malene je stvar geografije.

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 04 avg 2022, 23:20

Para nemamo jer nas vode nesposobni ljudi. Da imamo sposobne ljude u klubu prvo bi igrali evropu. Drugo bi oni obezbjedili pare za funkcioniranje kluba što ne rade.

Pa je najlakse doći i reci mi smo u dugovima. Ne radimo nista, najlakse prodati imovinu pod izgovorim.gasimo se..

Ponavljam stranački uhljebi čekaju priliku. Kakav Amerikanac, kakva ona kosica iz Austrije. A klub nam vodi sin pisca, it stručnjaci, neki ljudi koji veze s fudbalom nemaju a ne da namaknu pare. Navikli uhljebi da ih stranka voda i da kupuju stanove na lopovluk. Vi se zajebajete vip forumasi s narodom.

Avatar
anonimni
Postovi: 10167
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la anonimni » 04 avg 2022, 23:21

Halo botino, šta tebe boli briga ko ulaže, ko ne ulaže, ko šta radi i ko ne radi u Željezničaru? Dokazano te ne interesuje klub nego trollanje ovdje, samim tim te boli briga gdje djeca igraju, što načelnik ne ulaže u pomoćni, da li je Misimović uzeo pare na istoku (kakva je ovo glupost :tokralju: ) i tako to

Na kraju krajeva, nekom ko vrijeđa uposlenike kluba i navijače istog sa južne tribine bi davno trebalo biti zabranjeno da svoje nebuloze iznosi ovdje ali administracija spava pa ostaje samo da :sick:
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

RAGIBIZSTRMINA
Postovi: 898
Pridružen/a: 20 dec 2021, 06:30
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la RAGIBIZSTRMINA » 04 avg 2022, 23:22

Vi našli hulahopki objašnjavati,koeficijent inteligencije mu nije veći od sobne temperature
SCUDETTI 38x 🏆
COPPA ITALIA 14x 🏆
SUPER CUP 9x 🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙🤍

"No Mikey,no no Mikey that was so no right".

Super Max! 🧡

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 04 avg 2022, 23:28

RAGIBIZSTRMINA je napisao/la:
04 avg 2022, 23:22
Vi našli hulahopki objašnjavati,koeficijent inteligencije mu nije veći od sobne temperature
Priznaj raji da si to naučio u 3 dva,škola Zis ?

Hulahopka
Postovi: 2487
Pridružen/a: 09 mar 2022, 12:53

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Hulahopka » 04 avg 2022, 23:35

I zanima me još jedna stvar. Kakvo mi to ime i prezime imamo u klubu koje bi prodalo imovinu a onda radili s tim para? Koje ime i prezime da čujem baš me zanima? Da kažeš ovo je covjek jedan kroz jedan, napravit će klub s tim parama? Ko? Jednostavno pitanje?

Evo glavu dajem da 90% nema pojm ko su ljudi u nasem klubu i čime se bave. A tjera se Mulalic i pljuje!

perodeformero
Postovi: 838
Pridružen/a: 10 dec 2014, 13:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la perodeformero » 04 avg 2022, 23:36

Ni svjestan nisi da nam je ovo ko kec na desetku, lik ce nas izvući iz govana u kojima smo duzi vremenski period i klub će konacno prodisat
Hoce dok se ubrzo novi dug ne nabije i sta onda?! Kao odgovarat ce neko? Dugovi su rezultat upravljanja, nisu nastali tek tako, a kako su nastali stari nastat ce i novi, jer u sustini ti nista ne mijenjas

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 04 avg 2022, 23:40

Ganola1921 je napisao/la:
04 avg 2022, 23:32
Ja fakat ne kontam kako "admini" ne vide kako su se kitari infitrirali na temu i ofirno trolaju, semper, bradao itd. Ili vas samo #bolicuna jer je forum svakako otiso u ku'ac odavno.

Na zalost svih vas Željo je bio, jeste i bit ce!
Veliko sramota. Ne vidim da se dopusta u drugim grupama samo kod nas.

Avatar
riGonTM
Postovi: 416
Pridružen/a: 31 jul 2022, 22:50
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la riGonTM » 04 avg 2022, 23:45

perodeformero je napisao/la:
04 avg 2022, 23:36
Ni svjestan nisi da nam je ovo ko kec na desetku, lik ce nas izvući iz govana u kojima smo duzi vremenski period i klub će konacno prodisat
Hoce dok se ubrzo novi dug ne nabije i sta onda?! Kao odgovarat ce neko? Dugovi su rezultat upravljanja, nisu nastali tek tako, a kako su nastali stari nastat ce i novi, jer u sustini ti nista ne mijenjas
Ma nista, najbolje nek niko ne placa ništa, nek ostane ovako pa sta Bog dragi da. Svašta, vama ne može niko ugodit.. fenomenalno razmišljanje, cestitke
Navijati za Zelju je stvar filozofije, navijati za malene je stvar geografije.

Avatar
jointunija
Postovi: 668
Pridružen/a: 02 jul 2021, 16:56
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la jointunija » 04 avg 2022, 23:47

Grad je nas DS je napisao/la:
04 avg 2022, 21:11
Inace, ne znam koliko ste u detaljima ali ovaju Bukari sto igra u Zvezdi, imao je isti razvojni put kao Amoah. Akra Lajons, Trencin pa onda negdje dalje. Taj Trencin ima neku top kombinaciju sa klubovima iz Gane i dovode igrace koji igraju za 700-800 EUR i poslije ih negdje zabodu.
Ja mislim da ljudi koji brinu o Amohi su suvlasnici tog kluba u Gani.
Željovci uvijek treba da znate,da navijači prate klub a ne rezultate!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 04 avg 2022, 23:49

riGonTM je napisao/la:
04 avg 2022, 23:45
perodeformero je napisao/la:
04 avg 2022, 23:36
Ni svjestan nisi da nam je ovo ko kec na desetku, lik ce nas izvući iz govana u kojima smo duzi vremenski period i klub će konacno prodisat
Hoce dok se ubrzo novi dug ne nabije i sta onda?! Kao odgovarat ce neko? Dugovi su rezultat upravljanja, nisu nastali tek tako, a kako su nastali stari nastat ce i novi, jer u sustini ti nista ne mijenjas
Ma nista, najbolje nek niko ne placa ništa, nek ostane ovako pa sta Bog dragi da. Svašta, vama ne može niko ugodit.. fenomenalno razmišljanje, cestitke
Ovaj pero zdero ti isto spada u kategoriju ko semper, bardao i slicni. Isti lik, ali dzaba nastavlja se i svasta dopusta

Odgovori

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.