FC Barcelona

Moderatori/ce: ribery,Monolog,geronimo,hammers,BoixosNois1899

Kakve će rezultate ekipa ostvariti u samoj završnici sezone?

Anketa je završila: 30 apr 2025, 14:51.

Osvajaju tripletu
7
37%
Osvajaju duplu krunu
9
47%
Osvajaju jedan trofej
2
11%
Neće osvojiti ništa
1
5%
 
Ukupno glasova: 19

Avatar
StrikeWarzone
Postovi: 2621
Pridružen/a: 09 okt 2018, 10:53
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la StrikeWarzone » 13 sep 2022, 23:46

Alonso nije fudbaler uopće.
Išibat ćemo kobasičare na CN.
Htjeli su da te gase, yeb'o si im mater!

Avatar
FCBLAUGRANA1987
Postovi: 616
Pridružen/a: 17 avg 2019, 04:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBLAUGRANA1987 » 13 sep 2022, 23:50

Alonso, Christiansen, Arujo, Kounde i Ter Stegen… sve ogromne mrcine koje su mogle skociti i izbiti loptu… Ali sve i jedan je racunao da ce onaj drugi reagovati umjesto da svi se jagme na loptu… jednostavno ova odbrana ne smije primati golove iz kornera a pogotovo 2 metra od gola da im neko zakuca loptu… katastrofalan go primljen u toliko jakoj utakmici

JoeBleck
Postovi: 5865
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 13 sep 2022, 23:50

Buskec po obicaju najbolji u porazu.Par sjajnih beskorisnih pirueta i bacenih pogleda u daljinu dok igraci Bayerna tutnje pored njega.Frajer ne moze sebe uhvatiti.

Pedri bolji od Modrica kako bi kolege rekle jel.

Cavi ko kakav mentol vadi Gavija punog agresije koji leti terenom a ostavlja na terenu 2 igraca u veznom redu koji ne igraju odbranu.

Onu crnu ublehu ne treba ni komentarisati , lik je zalutao u sport.Jedno 25 lopti je izgubio.

Xavi vaginski pocinje sa Alonsom , lik nije ni upoznao saigracs kako treba , umjesto Baldea koji je raketa.
Lewa jako lose ali morali je doci i to , pregorio je u zelji da se dokaze.

Ovaj Bayern ne pamtim losijim , sto i njihova trenutna forma dokazuje, ali i takvi za ove nase “umjetnike”
Ocito dovoljni.Mentalitet smijesan , muda kao u zene.

let3
Postovi: 29741
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 14 sep 2022, 00:00

Statistika Marcosa Alonsa protiv Bayerna:
- 90 odigranih minuta,
- 94 dodira s loptom,
- 60 tačnih dodavanja (89,6% uspešnosti),
- 2/4 uspešne duge lopte,
- 3 ključna dodavanja,
- 1 stvorena velika prilika,
- 1/5 dobijen duel na terenu,
- 4/4 dobijena vazdušna duela,
- 13 izgubljenih poseda,
- 3 puta predriblan,
- 3 puta otklonjena opasnost,
- 3 presečena dodavanja,
- 1 blokiran udarac,
- 1 oduzeta lopta.
Necemo Alonsa, hocemo Baldea sa svim njegovim manama i vrlinama :mrgreen:



I najgore sto ce se morati ovih dana trpiti najezda ciganije sa bavarske teme.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7067
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la TonySosa » 14 sep 2022, 00:03

thomashasler je napisao/la:
14 sep 2022, 00:01
StrikeWarzone je napisao/la:
13 sep 2022, 23:46
Alonso nije fudbaler uopće.
Išibat ćemo kobasičare na CN.
Do meca na CN Bayern ce vec obezbjediti prvo mjesto u grupi. Dok ce vama biti mrka kapa sa interom za drugu poziciju. Sada ide dvomec sa Interom a Bayern sa Plzenom 6 bodva sa ovih 6 daje siguran prolaz. Niti ce Barca uzeti Inter u obje niti ce Inter Barcu. Ili 3 za 3 ili po remi u obje. Tako Kobasice dolaze rasterecene na CN i mogle bi vam.lahko zagorcati zivot i prolazak grupe.
Svi navijamo da se to desi, upakovati peticu pa neka se i primi pokoji gol.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Rajaz
Postovi: 12990
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rajaz » 14 sep 2022, 00:10

Saurman je napisao/la:
13 sep 2022, 23:15
Rajaz je napisao/la:
13 sep 2022, 23:13
Jel Dembele oborio Neymarov rekord po broju izgubljenih lopti u jednoj utakmici večeras ?
Koji nedojebani lobotomac :facepalm:
Si zadovoljan bar sa prvih 45' ?
Odlično poluvrijeme kao što rekoh, šteta što je Lewa choker.
let3 je napisao/la:
13 sep 2022, 23:27
Rajaz je napisao/la:
13 sep 2022, 23:13
Jel Dembele oborio Neymarov rekord po broju izgubljenih lopti u jednoj utakmici večeras ?
Koji nedojebani lobotomac :facepalm:
Demba je lobotomac dokazani.
Ali Lewat je bio još gori.
Uspio je promašiti dva zicera i već na poluvremenu trebao biti zamjenjen (kiks Xavija kao trenera).

U pravu su mnogi forumaši, odličan je za lige, za trpanja Mainza ili Cadiza, da nabija statistiku...nek donese titulu Primere i super svima :thumbup: ali kad dođu ozbiljnije utakmice, tad nestaje na terenu.
Dembele 25 izgubljenih lopti :crazy:

Ali još uvijek je daleko od rekordera Neymara kada je ovaj izgubio 46 puta posjed kontra Juventusa 16/17 u jednoj tekmi, ali vjerujemo da će oboriti i to ubrzo. Mašina za pravljenje kontri protivniku.
jasonstatham je napisao/la:
13 sep 2022, 23:37
miki_92 je napisao/la:
13 sep 2022, 23:30
Blejzer10 je napisao/la:
13 sep 2022, 23:26
Amaterski gol
bar trojica ne znaju šta rade
I Mats koji gleda loptu koja je 3 metra od gol linije
Alonso gol, uopšte ne prati svog čovjeka.
Totalna truba i nepotreban igrač. Ali to smo davno odstudirali.
Stegen snosi, u najmanju ruku, jednak dio krivice za ovaj gol. Rekao bih da je i veći krivac od Alonsa ovdje.
JoeBleck je napisao/la:
13 sep 2022, 23:50
Buskec po obicaju najbolji u porazu.Par sjajnih beskorisnih pirueta i bacenih pogleda u daljinu dok igraci Bayerna tutnje pored njega.Frajer ne moze sebe uhvatiti.
Busquets dobar. I sinoć igrač sa najviše oduzetih lopti na utakmici i jedan od trojice najbolje ocijenjenih igrača u ekipi.

Pozdravio te Lewa s 3 zicera :yawn:

Avatar
FCBLAUGRANA1987
Postovi: 616
Pridružen/a: 17 avg 2019, 04:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBLAUGRANA1987 » 14 sep 2022, 00:22

Nisam bas siguran da je Ter Stegen kriv kod prvog gola… lopta je pala na prvu stativu i golmani nikad ne izljecu na prvu… moje misljenje je da su se katastrofalno postavili igraci na prvoj stativi… pa trojicu ih je lopta presla… gdje su oni poletili u tom trenutku ni oni ne znaju

MrAlemKa
Postovi: 678
Pridružen/a: 22 avg 2020, 11:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrAlemKa » 14 sep 2022, 00:41

Bajern van forme, Barca u formi i opet dovoljno za 2:0… pametnom dosta

Avatar
harden
Postovi: 22445
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la harden » 14 sep 2022, 05:36

Blejzer10 je napisao/la:
13 sep 2022, 23:09
Kad čitam ove bavarce, tačno vidim zašto se svake godine začude kad ih neko ala Villareal otrese

Slično se ovdje svršavalo na Valverdeove pobjede kad ti protivnik maši 3 zicera a Messi izvuče gol ni iz čega, pa kompanija svršava na neku efikasnost i taktiku
Odakle izvadi ovaj zakljucak sviju ti, vecinom sra.li od prve minute meca kako ne valja nista, svjesni da je igra zakurac i da smo ovom pobjedom probleme samo pod tepih gurnuli :rol:
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

Avatar
Nail for Real
Postovi: 8147
Pridružen/a: 10 jun 2009, 08:37
Lokacija: Sandžak
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Nail for Real » 14 sep 2022, 08:03

Dobra ekipa za ligaski format. Da bi se uzeo najveci trofej, ipak odbrana mora biti na visem nivou i napadac treba biti efikasniji. Ali, niste losi.
My thoughts wandered to Santiago Bernabeu, the Temple, a ground struck terror into opponents. Bruised & battered slaves at the king's banquet.

Avatar
Furymaker
Postovi: 4603
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 14 sep 2022, 08:10

Nail for Real je napisao/la:
14 sep 2022, 08:03
Dobra ekipa za ligaski format. Da bi se uzeo najveci trofej, ipak odbrana mora biti na visem nivou i napadac treba biti efikasniji. Ali, niste losi.
Ma odbrana ce biti bolja, lagano, prva utakmica te zadnje cetvorke, logicno je da nece izgledati uigrano i da ce usrati.

Zavrsnica ce biti bolja sigurno, pogotovo kad tu bude Fati koji jos treba da podigne nivo spremnosti, ne brinem se.

Sad zasad moze ova ekipa izaci lagano iz grupe i proci svaku ekipu osim onih top 5 ekipa s kojim bi ipak bilo nadigravanje i puno teze.

Avatar
Shategabri
Postovi: 16988
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Shategabri » 14 sep 2022, 08:23

Xavi je lud što gura Dembelea.
Niko ga na kraju nije htio, medvjeđu uslugu je Barsa sebi učinila ponovnim potpisom.
Koševo Zapad

Avatar
Furymaker
Postovi: 4603
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 14 sep 2022, 09:14

Shategabri je napisao/la:
14 sep 2022, 08:23
Xavi je lud što gura Dembelea.
Niko ga na kraju nije htio, medvjeđu uslugu je Barsa sebi učinila ponovnim potpisom.
Glupost, Dembele je prakticki bio i ostao najopasniji igrac Barce, da, izgubio je puno lopti i nisu mu uspjeli driblinzi, al nisu ni Raphinhi a drugi nisu ni pokusavali.

Kao sto rekoh, radije cu imati Dembelea koji ce svaku utakmicu kreirati priliku-dvije i biti najopasniji igrac nego neku trubu kakvi su bili Coutinho i Griezmann.

Defanzivno je dosta pomagao, u drugom poluvremenu se popravio malo al generalno se suzdrxavao ici u duele sa Daviesom kad je prebacen na tu stranu, a ni protiv Mazraouija nije imao previse uspjeha.

Smijesno mi je sto se pljuje po njemu kad je cesto povlacio i izbacivao po 2-3 bayernova igraca s dodavanjem prema gaviju il pedriju, svi znamo da ce iducu utakmicu bas poput lewe i pedrija biti uspjesniji u svom zadatku.

Za jucer se nema sta kritikovati osim Xavijevog izbora da starta trokut Christensen-Busquets-Alonso koji je prespor, pasivan i neodgovoran da igra protiv Musiale, Sanea i Mullera.

Alonso je opet pokazao dosta toga i kako ce nam doprinijeti ove sezone, al je pozitivno to sto je dobio ugovor na sezonu bas kao i Bellerin i da vec na zimu mozemo ocekivati pohod na neke nove bekove jer smo tu stvarno truba.

Jucer kad se pogleda nas vezni red, Pedri i Gavi odlicni, Frenkie odlican otkako je usao, cak je i Kessie dobar bio, Busquets je defanzivno bio dobar kad je bio na mjestu i na covjeku, a za ono ispadanje pisem vec 4 sezone i zalosno je sto se ne pokusava igrati bez njega jer u tekmi od jucer nije bio nimalo bitan u igri i nista vise nije donio nego sto bi to uradili Kessie i Frenkie.

Al dobro je, sezona se nastavlja, iduca tekma pred nama, hocu gledati Baldea, Fatija i Erica od prve minute, kao i Bellerina. Araujo nek odmori.
Treba iskoristifi Realovu tekmu protiv Atletica i nadati se da Cholovi klosari nece skinuti gace i obrukati se kao protiv Lwverkusena i makar bod izvuci, pa da pred reprezentativnu pauzu odemo na prvom mjestu.

JoeBleck
Postovi: 5865
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 14 sep 2022, 09:33

U High intense utakmicama gdje ti rival se ne gasi 90minuta ocito silni strucnjaci koji su vodili Barcu ne mogu da uvide da igrac polut Buskeca ne smije biti na terenu.Neka ga protiv Cadiza i ostale buranije , neka tamo piruete izvodi ali u ovakvim utakmicama ga godinama tabaju i gaze rivali i bude beskorisno drvo koje ne moze nista na terenu.Gledam onu jednu njihovu polukontru , presjekao loptu Upamecano , lik je povuce Buskec trci a ustvari stoji u mjestu u odnosu na njega.

Gavi fantastican u svim okolnostima , bori se , tuce se , ima ga na svakom dijeli terena.Totalna klasa ce postati.Pedri od sjaja do ocaja , cim nas protivnik stegne , i on je nazad igrac manje.

Ova utakmica je samo jos jedna u nizu opomena gdje smo najlosiji.Ako ponovi Xavi ovo , ako zaista ideoloski bude gurao stvari koje i sljepac vidi, zelim mu otkaz cim prije.
Cemu neigranje Baldea koji je sjajan od priprema do danas , guranje u vatru igraca koji jos ne zna imena saigraca kako treba.Nije Walker da mu ne treba adaptacija , da se moze osloniti na fizikalije ili sta vec.

Ovo je LP , ovdje se sanse stvaraju drugacije i princip igranja treba biti igra na rezultat.Od ljepote niko koristi nema.Prljavi igraci i prljavi posao je najvazniji.Bez takvih igraca , nema rezultata.Gavi je taj , ali je jedini koji ce zube pokazati i biti bezobrazan.

Avatar
FCB1986
Postovi: 2936
Pridružen/a: 21 jan 2020, 21:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCB1986 » 14 sep 2022, 10:03

Mozda je i bolje da su dobili ovakvu pljusku da se ne bi stvarao mit kako je to ekipa za osvajanja LP.
Prvo poluvrijeme se vidjelo da mogu igrati(je l' uzrok i Bayernova slaba predstava?), ali utakmica se igra 90min i drugo poluvrijeme je bila na terenu, prosjecna i neozbiljna ekipa.

Mozda je kolega @joeblack bio u pravu kad je govorio da nismo jos nivo Real M i ostalih top ekipa?
⚽FK Garaže⚽

Avatar
Shategabri
Postovi: 16988
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Shategabri » 14 sep 2022, 10:13

Furymaker je napisao/la:
14 sep 2022, 09:14
Shategabri je napisao/la:
14 sep 2022, 08:23
Xavi je lud što gura Dembelea.
Niko ga na kraju nije htio, medvjeđu uslugu je Barsa sebi učinila ponovnim potpisom.
Glupost, Dembele je prakticki bio i ostao najopasniji igrac Barce, da, izgubio je puno lopti i nisu mu uspjeli driblinzi, al nisu ni Raphinhi a drugi nisu ni pokusavali.

Kao sto rekoh, radije cu imati Dembelea koji ce svaku utakmicu kreirati priliku-dvije i biti najopasniji igrac nego neku trubu kakvi su bili Coutinho i Griezmann.

Defanzivno je dosta pomagao, u drugom poluvremenu se popravio malo al generalno se suzdrxavao ici u duele sa Daviesom kad je prebacen na tu stranu, a ni protiv Mazraouija nije imao previse uspjeha.

Smijesno mi je sto se pljuje po njemu kad je cesto povlacio i izbacivao po 2-3 bayernova igraca s dodavanjem prema gaviju il pedriju, svi znamo da ce iducu utakmicu bas poput lewe i pedrija biti uspjesniji u svom zadatku.

Za jucer se nema sta kritikovati osim Xavijevog izbora da starta trokut Christensen-Busquets-Alonso koji je prespor, pasivan i neodgovoran da igra protiv Musiale, Sanea i Mullera.

Alonso je opet pokazao dosta toga i kako ce nam doprinijeti ove sezone, al je pozitivno to sto je dobio ugovor na sezonu bas kao i Bellerin i da vec na zimu mozemo ocekivati pohod na neke nove bekove jer smo tu stvarno truba.

Jucer kad se pogleda nas vezni red, Pedri i Gavi odlicni, Frenkie odlican otkako je usao, cak je i Kessie dobar bio, Busquets je defanzivno bio dobar kad je bio na mjestu i na covjeku, a za ono ispadanje pisem vec 4 sezone i zalosno je sto se ne pokusava igrati bez njega jer u tekmi od jucer nije bio nimalo bitan u igri i nista vise nije donio nego sto bi to uradili Kessie i Frenkie.

Al dobro je, sezona se nastavlja, iduca tekma pred nama, hocu gledati Baldea, Fatija i Erica od prve minute, kao i Bellerina. Araujo nek odmori.
Treba iskoristifi Realovu tekmu protiv Atletica i nadati se da Cholovi klosari nece skinuti gace i obrukati se kao protiv Lwverkusena i makar bod izvuci, pa da pred reprezentativnu pauzu odemo na prvom mjestu.
Pa sad, za Coutinha se mogu i složiti, za Griezmanna i ne. On je škartiran od strane Messija u startu i tu mu je bio i kraj što se tiče Barselone.
Da zna lopte, zna, da je bolji od Dembelea igrač, i to stoji.
Dobro, recimo da je dobar kad skonta razigrati saigrača, kad odluči asistirati, al završnica mu je i dalje tankosava.
U 10 100% prilika, jednu će realizovati. Kome treba takvo krilo? Brz jeste, ima strašan dribling, al što ono nekad bi za Salaha u Romi dok se nije dozvao, trkaća kokoš.
Opet, ako je on Barsi dobar ovakav, super. Samo neće se Barsa s njim naosvajati trofeja.
Dobrih bekova, a dostupnih nema na tržištu. Ko da Real ne bi krenuo u lov da ima neki na ponudi. I Carvajal i Mendy imaju često probleme sa povredama, kad igraju sve je to super. Ok, mogu zatvarati Alaba i Lucas, al pogotovo ovaj drugi to mu i nije baš primarna pozicija.

Veza Barse je najbolja stvar u ekipi. Još da Busquetsa prebaci na klupu i da mu recimo daje zadnjih 20 minuta ili ga rotira za slabije utakmice...al dobro, to je u Barsi uvijek bio problem, stare zasluge i onda kad treba podvući crtu, problem.

U kom smislu iskoristiti :mrgreen: onu devijaciju od prošle sezone kad su dobili sad se to ispravlja. Možda neka mrljava nula, al kako su ćosavi, uzeće ih Real.
Svejedno kako god da bude u toj utakmici, neće to ništa riješiti.
Koševo Zapad

Avatar
Shategabri
Postovi: 16988
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Shategabri » 14 sep 2022, 10:15

JoeBleck je napisao/la:
14 sep 2022, 09:33
U High intense utakmicama gdje ti rival se ne gasi 90minuta ocito silni strucnjaci koji su vodili Barcu ne mogu da uvide da igrac polut Buskeca ne smije biti na terenu.Neka ga protiv Cadiza i ostale buranije , neka tamo piruete izvodi ali u ovakvim utakmicama ga godinama tabaju i gaze rivali i bude beskorisno drvo koje ne moze nista na terenu.Gledam onu jednu njihovu polukontru , presjekao loptu Upamecano , lik je povuce Buskec trci a ustvari stoji u mjestu u odnosu na njega.

Gavi fantastican u svim okolnostima , bori se , tuce se , ima ga na svakom dijeli terena.Totalna klasa ce postati.Pedri od sjaja do ocaja , cim nas protivnik stegne , i on je nazad igrac manje.

Ova utakmica je samo jos jedna u nizu opomena gdje smo najlosiji.Ako ponovi Xavi ovo , ako zaista ideoloski bude gurao stvari koje i sljepac vidi, zelim mu otkaz cim prije.
Cemu neigranje Baldea koji je sjajan od priprema do danas , guranje u vatru igraca koji jos ne zna imena saigraca kako treba.Nije Walker da mu ne treba adaptacija , da se moze osloniti na fizikalije ili sta vec.

Ovo je LP , ovdje se sanse stvaraju drugacije i princip igranja treba biti igra na rezultat.Od ljepote niko koristi nema.Prljavi igraci i prljavi posao je najvazniji.Bez takvih igraca , nema rezultata.Gavi je taj , ali je jedini koji ce zube pokazati i biti bezobrazan.
Kakav crni otkaz, Xavi je projekat kluba.
Ma kad ti ekipa uđe sa kompleksom kakav ima Barselona od Bayerna, pa se onako ispromašivaš, logično je da dođe kazna.
Ko očekuje od Xavija da to tek tako obriše, nigdje veze.
Koševo Zapad

Avatar
FCBLAUGRANA1987
Postovi: 616
Pridružen/a: 17 avg 2019, 04:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la FCBLAUGRANA1987 » 14 sep 2022, 10:46

Pa ljudi nisu nas razbili igrom i pobjedili 2:0 + promasili jos 2-3 prilike,
70% utakmice smo mi bili bolji, imali smo vise prilika, imali smo barem 3 sanse koje su bile bolje od onih iz kojih su oni zabili golove…

Jeb ga nije uslo a njima jeste, sinoc je sreca bila na strani Bayerna i nista drugo…

Svaka cast igracima na dobroj utakmici a uz nastavak kvalitetnog rada i rezultati u ovakvim utakmicama ce doci,

Jos da dodam: u zadnje vrijeme teza gostovanja pobjedjujemo (RM, Sevilla, R Sociedad), od Bayerna izgubili nezasluzeno… Mozda nam ovaj poraz super posluzi da se ekipa jos vise uozbilji…tek je pocetak sezone

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3659
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la NisamInSajder » 14 sep 2022, 11:06

Dokaz da goreg beka od Albe u defanzivnom smislu ima pokazao je Alonso i nastavit će pokazivati i dalje. Ne razumijem i nikad neću razumjeti njegov dolazak jer nije ni u jednom segmentu igre nije bolji ni od Baldea, a ni od Albe. Jedino što ga vadi su prekidi i to je to. Druga fula je Christensen u formaciji sa 4 nazad, on je u Chelseau bio očajan sve dok se igrala ta formacija, greške su ga krasile. I sinoć on i Alonso jedan do drugog bio je svojevrsni pucanj u nogu. I to je jedini razlog poraza.

Promašaji se dešavaju svima, Lewa vuče dosta vremena da kad je najbitnije njega nema, evo mu prilika u Barceloni da to promjeni jer pored njega nemaš nikog sa sigurnošću da kažeš da može riješiti utakmicu. Dembele ima tu kvalitetu, ali ruku na srce, češće ga nije bilo nego što jeste, iako se to od dolaska Xavija počelo mjenjati.

Polako, vidjela se igra u prvom poluvremenu, nastaviti raditi i vjerovati u Xavija. Ja lično svakako ne očekujem ništa puno od ove sezone, da se lagano izbori Liga Prvaka i prolazak grupe u Ligi Prvaka, kasnije s obzirom na žrijeb, ali neki realni domet je 1/4 finale, sve preko toga je overachievement.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
Furymaker
Postovi: 4603
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 14 sep 2022, 11:11

Da se razumijemo daleko smo mi od uigranosti i 100%nog identiteta ekipe, jos ce se tu traziti balans i pravih startnih 11, a i naravno neki trebaju uci u formu.

Dva nasa gola bi lagano okrenula onu tekmu i ulila vodu u usi Bayernu, al sta je tu je.

Desnih bekova ima jako puno koji se mogu kupiti, problem je bilo registrirati ih, ne brinem se za to, imam malu listu kvalitetnih koje je moje oko ubralo 😁

Odgovori

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.