Ovdje neko priča otkazu treneru ako ispadne iz grupne faze. U tu varijantu teško je povjerovati, ali ako ne osvoji ligu onda bi teško mogao ostati na klupi. Iako se tome ne bi puno dobilo.
Ali dolazi Celta i moguća golijada.
Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899
Ovo nema veze sa slovencem,samo sa onim iz var sobe koji su mu rekli "igraj dalje".
Na tog sudiju sam i mislio.
Onda napisi sudijama,ima ih gore minimum trojica
Onu ruku je morao vidjeti i glavni sudija na terenu to jest levat Slavkec.
Što je najgore poništiš prije toga gol zbog identične situacije. Epski fail Vinčića. Da nije zemljak Čeferinu ne bi makao dalje od suđenja po slovenskim pašnjacima.
Rekao bih da je više kriv Holanđanin u VAR sobi. Zovneš čovjeka da pogleda kao i prvi put. Totalno mi je nejasno da je donio odluku na svoju ruku. Ovo je skandalozno.BoixosNois1899 je napisao/la: ↑04 okt 2022, 23:23Što je najgore poništiš prije toga gol zbog identične situacije. Epski fail Vinčića. Da nije zemljak Čeferinu ne bi makao dalje od suđenja po slovenskim pašnjacima.
Uopste nije slicna situacija.BoixosNois1899 je napisao/la: ↑04 okt 2022, 23:23Što je najgore poništiš prije toga gol zbog identične situacije. Epski fail Vinčića. Da nije zemljak Čeferinu ne bi makao dalje od suđenja po slovenskim pašnjacima.
Sve tacno. Lewa nije imao ni polu prilike… Dembeleovi centarsutevi su toliko nepredvidivi da ni on sam ne zna gdje ce lopta ici… samo je divljacki nabija. Ako je to Xavieva taktika zasto i drugi igraci nisu isto radili pa makar da pokusaju sa svih strana… grozna taktikA za bilo kakvog napadacaJoeBleck je napisao/la: ↑04 okt 2022, 23:24Eno Lewandovski kriv sto ugljesa ima 72 centarsuta na pamet i nije bukvalno pogodio svog igraca citavu utakmicu.
Kakva prevara i kanturina i on i onaj koji ga forsira kao da je Neymar.
Nama se igra svela daj Dembeleu loptu , neka on nabije u 16, eto ostali toliko mutavi oni ne znaju nabijati loptu napamet.Xavi nije dobar s’glavom sta radi , ako je ovo strategija njegove Barce , odmah kofere neka spakuje i usreci nas sve.
Ima li statistika koliko je klaun lopti potrosio ?
Buskec , no comment.Krivac za pogodak , nepostojeci , duh.Kapiten hahahahah
Inace qrac od ekipe to je valjda evidendno postalo .Malo namazanija ekipa cim dodje , odmah im se kesla u facu koliko smijesan fudbal igraju.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.