Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24568
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Goalgetter » 16 feb 2011, 11:54

"Nemam riječi za ovo što je uradio Asmir Begović", izjavio je Spahić za SC reviju, koji je upoznat da je selektor Safet Sušić najavio sankcije za čuvara mreže engleskog prvoligaša:

"Kakve god sankcije budu, zaslužio ih je. Ovo mu je već drugi prekršaj. Sve nas je ponizio uoči utakmice protiv Slovačke, kada smo ga nas dvadesetorica čekali na aerodromu u Beču, a sada je ponovio sličnu stvar. Žao mi je što sam ga pogrešno procijenio. Imao sam pozitivno mišljenje o njemu, posebno nakon što je umjesto Kanade izabrao našu reprezentaciju. Mislio sam da voli BiH, da nije reda radi sa nama. Ali, izgleda da sam se prevario..."
Kako to nasi novinari znaju upakovati lijepo u naslov. A nisu htjeli dodati ovih nekoliko rijeci, ponizio ih zato sto su ga dva puta svi zajedno cekali na aerodromu, a on nije dosao.

mujoisuljo
Postovi: 1024
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la mujoisuljo » 16 feb 2011, 12:04

Monolog je napisao/la::lol:

Prvo ću sa rezervom uzeti ovu izjavu Spahića(čisto sumnjam da je to izjavio, tako da...), a ako je ovo uistinu rek'o, onda je baš on isp'o debil nad debilima. Nije njegovo da izlazi u javnost sa takvim stvarima; to se radi u četiri oka, a ne ovako. U svakom slučaju, mislim da je Spahić posljednja osoba koja bi imala pravo prozivati svoje suigrače. Posljednja.
Baš tako!Bolje se ne odazvati na utakmicu nego namještati rezultat u reprezentaciji!Spaha kome ćeš ti moralne lekcije dijeliti!
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6336
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la _dreamer_ » 16 feb 2011, 12:08

Goalgetter je napisao/la:
"Nemam riječi za ovo što je uradio Asmir Begović", izjavio je Spahić za SC reviju, koji je upoznat da je selektor Safet Sušić najavio sankcije za čuvara mreže engleskog prvoligaša:

"Kakve god sankcije budu, zaslužio ih je. Ovo mu je već drugi prekršaj. Sve nas je ponizio uoči utakmice protiv Slovačke, kada smo ga nas dvadesetorica čekali na aerodromu u Beču, a sada je ponovio sličnu stvar. Žao mi je što sam ga pogrešno procijenio. Imao sam pozitivno mišljenje o njemu, posebno nakon što je umjesto Kanade izabrao našu reprezentaciju. Mislio sam da voli BiH, da nije reda radi sa nama. Ali, izgleda da sam se prevario..."
Kako to nasi novinari znaju upakovati lijepo u naslov. A nisu htjeli dodati ovih nekoliko rijeci, ponizio ih zato sto su ga dva puta svi zajedno cekali na aerodromu, a on nije dosao.
Pa dobro, ne vidim sad da je sam naslov po sebi skandalozan. Reklo bi se da je i izjava skandalozna, ne vidim razlog zbog kojeg bi Spahic trebao u novine da iznosi neke detalje iz "svlacionice". Sto je najgore, mislim da mu ovo nije prvi put da nepotrebno potpaljuje situaciju, jer je i dan danas javna tajna da je Hasana u svlacionici napao...

Koliko god da je kriv Begovic, nije na igracima da glume neke sefove i da se izdizu jedan iznad drugog, a Spahi to polako postaje navika. Nije ni cudo, covjek je lav (vodja) u horoskopu... :D
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
fahrenheit
Postovi: 374
Pridružen/a: 09 avg 2009, 21:22
Lokacija: all over the place
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la fahrenheit » 16 feb 2011, 12:16

johnnyHZ je napisao/la: ko je ba pprijeko potreban,sta ste se zalijepili za njega kao da je branio 10000 utakmica...covjek branio na par tekmi (protiv gane katastrofa) i odmah se bez njega ne moze....,MOZE SE ......kad on moze bez nas mozemo i mi bez njega.....mogli smo bez Hasana, bez subotića itd..... mozemo i bez oovog umisljenog lazljivca,ima gripu,pa onda nece da dodje,,,, KO SI '??
al neka,vako nam i treba kad ne ucimo nase reprezentativce da je repka potrebna njemu a ne on repki....lizite mu pakas , posro vam se svima na obraz ,u oci laze a vi cmizdrite za njim............ tuga
Naravno da mozemo bez njih, nisu nam potrebni. Toliko toga smo napravili u fudbalu, imali velikih rezultata i uspjeha, i to sve bez tih igraca. Ne vidim razloga zasto bi se trudili oko njih, jer nam ocito ide odlicno i ovako. Ko zna, mozda u ovoj deceniji napravimo rijetko vidjen poduhvat u Europi ili svijetu, pa se kvalificiramo na neko takmicenje. A ako nam to i ne uspije, nema veze, u svijetu ce se govoriti kako igraci igraju srcem i da kod nas rezultat nije bitan. U to vrijeme ce se po Bosni igracima psovati familije i uza rodbina.
This is my signature. There are many like it, but this one is mine.

"Like a krme in Teheran."

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la johnnyHZ » 16 feb 2011, 12:18

fahrenheit je napisao/la:
johnnyHZ je napisao/la: ko je ba pprijeko potreban,sta ste se zalijepili za njega kao da je branio 10000 utakmica...covjek branio na par tekmi (protiv gane katastrofa) i odmah se bez njega ne moze....,MOZE SE ......kad on moze bez nas mozemo i mi bez njega.....mogli smo bez Hasana, bez subotića itd..... mozemo i bez oovog umisljenog lazljivca,ima gripu,pa onda nece da dodje,,,, KO SI '??
al neka,vako nam i treba kad ne ucimo nase reprezentativce da je repka potrebna njemu a ne on repki....lizite mu pakas , posro vam se svima na obraz ,u oci laze a vi cmizdrite za njim............ tuga
Naravno da mozemo bez njih, nisu nam potrebni. Toliko toga smo napravili u fudbalu, imali velikih rezultata i uspjeha, i to sve bez tih igraca. Ne vidim razloga zasto bi se trudili oko njih, jer nam ocito ide odlicno i ovako. Ko zna, mozda u ovoj deceniji napravimo rijetko vidjen poduhvat u Europi ili svijetu, pa se kvalificiramo na neko takmicenje. A ako nam to i ne uspije, nema veze, u svijetu ce se govoriti kako igraci igraju srcem i da kod nas rezultat nije bitan. U to vrijeme ce se po Bosni igracima psovati familije i uza rodbina.
mislis da ces sa ovakvima kao begoviic negdje otici????
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Avatar
fahrenheit
Postovi: 374
Pridružen/a: 09 avg 2009, 21:22
Lokacija: all over the place
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la fahrenheit » 16 feb 2011, 12:20

johnnyHZ je napisao/la:
fahrenheit je napisao/la:
johnnyHZ je napisao/la: ko je ba pprijeko potreban,sta ste se zalijepili za njega kao da je branio 10000 utakmica...covjek branio na par tekmi (protiv gane katastrofa) i odmah se bez njega ne moze....,MOZE SE ......kad on moze bez nas mozemo i mi bez njega.....mogli smo bez Hasana, bez subotića itd..... mozemo i bez oovog umisljenog lazljivca,ima gripu,pa onda nece da dodje,,,, KO SI '??
al neka,vako nam i treba kad ne ucimo nase reprezentativce da je repka potrebna njemu a ne on repki....lizite mu pakas , posro vam se svima na obraz ,u oci laze a vi cmizdrite za njim............ tuga
Naravno da mozemo bez njih, nisu nam potrebni. Toliko toga smo napravili u fudbalu, imali velikih rezultata i uspjeha, i to sve bez tih igraca. Ne vidim razloga zasto bi se trudili oko njih, jer nam ocito ide odlicno i ovako. Ko zna, mozda u ovoj deceniji napravimo rijetko vidjen poduhvat u Europi ili svijetu, pa se kvalificiramo na neko takmicenje. A ako nam to i ne uspije, nema veze, u svijetu ce se govoriti kako igraci igraju srcem i da kod nas rezultat nije bitan. U to vrijeme ce se po Bosni igracima psovati familije i uza rodbina.
mislis da ces sa ovakvima kao begoviic negdje otici????
S ovakvim kao sta ih imamo(svaka cast vecini) smo daleko dogurali u zadnjih 15 godina.
This is my signature. There are many like it, but this one is mine.

"Like a krme in Teheran."

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la johnnyHZ » 16 feb 2011, 12:32

zbog ovakvog ponasanja kao begovic,i nismo nigdje otisli , kada budemo imali disciplinu onda cemo otici .... samo se sjeti raznih slucajeva "ozljeda", "bolesti" itd .....
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Avatar
fahrenheit
Postovi: 374
Pridružen/a: 09 avg 2009, 21:22
Lokacija: all over the place
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la fahrenheit » 16 feb 2011, 12:42

johnnyHZ je napisao/la:zbog ovakvog ponasanja kao begovic,i nismo nigdje otisli , kada budemo imali disciplinu onda cemo otici .... samo se sjeti raznih slucajeva "ozljeda", "bolesti" itd .....
Et vidis, ja mislim da to nije razlog zbog kojeg nismo nigdje otisli. Discipline u nasoj reprezentaciji nema od njenog nastanka i to ne zbog ovakvih igraca, nego zbog dobrih trenera i jos boljeg saveza. Naravno da i igraci nisu tako nevini, al' da je bilo dobrog odnosa do njih, mozda bi bilo i rezultata, a manje bolesti i ozljeda.
This is my signature. There are many like it, but this one is mine.

"Like a krme in Teheran."

baggio
Postovi: 171
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:02
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la baggio » 16 feb 2011, 13:12

I sa daleko slabijim trenerima nego što smo ih mi imali reprezentacije su se uspijevale plasirati na velika takmičenja. Odnos prema reprezentativnom dresu naših "zvijezda" i "zvjezdica" je glavni problem.Ne igraju oni ni za Ušanovića ni za "troglavu aždaju" već za svoju zemlju i ako im to predstavlja teret a ne ponos onda je rezultat takav kakav je do sad bio. Za bilo kog trenera na svijetu Asmir Begovič više ne bi zaigrao nikad u prvih jedanaest ukoliko imalo drži do svog digniteta.

Avatar
hrk
Postovi: 145
Pridružen/a: 16 jan 2011, 12:55
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la hrk » 16 feb 2011, 13:19

pustite ba momka vise na miru ko vas pita hocel igrat il necel igrat on je nama potreban mi njemu nismo...sta mu je dala ova drzava nista a on je ipak pristao da brani za nasu drzavu

baggio
Postovi: 171
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:02
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la baggio » 16 feb 2011, 13:23

Šta to ostale države daju svojim igračima?

kristian
Postovi: 728
Pridružen/a: 03 okt 2009, 00:51
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la kristian » 16 feb 2011, 13:23

spaha je i hasana otjeraooo , ako je ovo izjaviooo nije ni sekund profesionalno se poniooo sta ima pricat da dusmani gledajuu kako se reprezentativci svadjajuuu ha ja

bilalx
Postovi: 140
Pridružen/a: 21 dec 2010, 15:42

Re: Asmir Begović

Post Postao/la bilalx » 16 feb 2011, 13:40

fahrenheit je napisao/la:
johnnyHZ je napisao/la: ko je ba pprijeko potreban,sta ste se zalijepili za njega kao da je branio 10000 utakmica...covjek branio na par tekmi (protiv gane katastrofa) i odmah se bez njega ne moze....,MOZE SE ......kad on moze bez nas mozemo i mi bez njega.....mogli smo bez Hasana, bez subotića itd..... mozemo i bez oovog umisljenog lazljivca,ima gripu,pa onda nece da dodje,,,, KO SI '??
al neka,vako nam i treba kad ne ucimo nase reprezentativce da je repka potrebna njemu a ne on repki....lizite mu pakas , posro vam se svima na obraz ,u oci laze a vi cmizdrite za njim............ tuga
Naravno da mozemo bez njih, nisu nam potrebni. Toliko toga smo napravili u fudbalu, imali velikih rezultata i uspjeha, i to sve bez tih igraca. Ne vidim razloga zasto bi se trudili oko njih, jer nam ocito ide odlicno i ovako. Ko zna, mozda u ovoj deceniji napravimo rijetko vidjen poduhvat u Europi ili svijetu, pa se kvalificiramo na neko takmicenje. A ako nam to i ne uspije, nema veze, u svijetu ce se govoriti kako igraci igraju srcem i da kod nas rezultat nije bitan. U to vrijeme ce se po Bosni igracima psovati familije i uza rodbina.
Potpis. I to oberpotpis.

Zbog takvih stavova, te visokointelektualnih rezona tipa "sta ce nam on?", "kloc najobicni", "'ta ce on levat pravi ocam'" u kombinaciji sa "ultrasposobnim" ljudima koji vode sport u ovoj drzavi i znaju kako da privuku igrace te im probude trunku ponosa i patriotizma uspjeli smo **** npr. od fudbalera i kosarkasa: Sasu Papca, Zlatana Ibrahimovica, Hasana Salihamidzica, Seada Hajrovica, Nikolu Sarica, Emira Preldzica, Gorana Sutona, Hasana Rizvica, Sasu Vasiljevica, Mirzu Teletovica, Gorana Ikonica, Ivana Opacka, Suada i Seada Sehovica, itd. Da ne nabrajam vise, mislim da je vec svima jasno da nije problem samo u igracima. Mozda je problem kako se mi, kao drzava, odnosimo prema njima.

Avatar
mirzza
Postovi: 2198
Pridružen/a: 27 maj 2008, 11:43
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la mirzza » 16 feb 2011, 13:53

Da je ovo svojstveno Spahi - jeste i to je pokazao na Hasanovom primjeru.
Da novine lazu - nije potreban komentar.

Sacekati istinu i pravu situaciju i onda dati neke komentare, ovako su napadi i na Asmira i na Spahu.
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24568
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Goalgetter » 16 feb 2011, 15:55

COATES: RIJEŠILI SMO SITUACIJU SA BEGOVIĆEM

Eh do kakvog su ovi dogovora dosli bogati :lol:

MostaracVelezovac
Postovi: 2504
Pridružen/a: 27 okt 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la MostaracVelezovac » 16 feb 2011, 16:09

Goalgetter je napisao/la:COATES: RIJEŠILI SMO SITUACIJU SA BEGOVIĆEM

Eh do kakvog su ovi dogovora dosli bogati :lol:
Ovi iz Stokesa skupili tim strucnjaka u konferencijsku salu i nazvali FSBiH i nazvali FSBiH, a tamo se javio Pape Susic, podigo slusalicu i samo reko "ok".

:-)
http://www.heroji.ba/midhat-hujdur/

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la harishp » 16 feb 2011, 18:06

MostaracVelezovac je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:COATES: RIJEŠILI SMO SITUACIJU SA BEGOVIĆEM

Eh do kakvog su ovi dogovora dosli bogati :lol:
Ovi iz Stokesa skupili tim strucnjaka u konferencijsku salu i nazvali FSBiH i nazvali FSBiH, a tamo se javio Pape Susic, podigo slusalicu i samo reko "ok".

:-)
Uske,jesil to ti.Nismo te prepoznali.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Adinjo
Postovi: 3585
Pridružen/a: 25 okt 2009, 20:10
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Adinjo » 16 feb 2011, 19:12

Slavica "monkey, punto, punto, you know punto" se javila na tfl, i sve sredila.
I sami englezi joj pozavidili na sprehanju engleskog. :mrgreen:
"A True Gentleman Never Leaves His Lady" - Alessandro Del Piero.


★ 30 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la harishp » 16 feb 2011, 19:18

Adinjo je napisao/la:Slavica "monkey, punto, punto, you know punto" se javila na tfl, i sve sredila.
I sami englezi joj pozavidili na sprehanju engleskog. :mrgreen:
Haman,ucila od Teveza. :mrgreen:
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Principatus
Postovi: 9446
Pridružen/a: 06 feb 2009, 20:42
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Principatus » 16 feb 2011, 20:30

Kako se nekima gadi kako Spahic samo opisuje tu gresku koju je Begovic napravio. Odmah je neprofesionalan.
Izgleda da je opis greske gori i vise neprofesionalan nego sama greska, to jest zahebavanje sa reprezentacijom, suigracima, selektorom i navijacima. Jos kad se uz to uzme sta je Spaha dao za repku, a sta je Begovic.
Interesantno.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Sveti i 15 gostiju.