Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
ASD
Postovi: 24710
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la ASD » 30 okt 2022, 00:15

Ma ništa lakše nego ovakve pohvatati.
Ono što je bitno je samo voljni momenat. Svo znamo da poslije njih će se pojaviti nova ekipa, a i poslije nove ekipe nova ekipa.

bob
Postovi: 3274
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bob » 30 okt 2022, 00:15

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
29 okt 2022, 23:45
Ma ovi likovi padaju jer to odgovara nekim ljudima.

Sigurno ih ne goni pravna država i jako tužilaštvo.
ma ovo stranci upravljaju da su nasi ne bi pali mozda jedan al drotovi nikako ... ne znaju ni nasi sta sve ima u cloud-u :rol:

Avatar
Finn
Postovi: 10055
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Finn » 30 okt 2022, 00:58

sljivo je napisao/la:
29 okt 2022, 23:39
Ne mogu da vjerujem da su ljudi vjerovali jednoj aplikaciji i bazirali kriminalnu komunikaciju na tome
Pa vjerovatno culi od kriminalaca vani da je oni koriste, logicno je nekako da neces previse sumnjati.

BIHpatriota
Postovi: 2287
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la BIHpatriota » 30 okt 2022, 02:25

Finn je napisao/la:
30 okt 2022, 00:58
sljivo je napisao/la:
29 okt 2022, 23:39
Ne mogu da vjerujem da su ljudi vjerovali jednoj aplikaciji i bazirali kriminalnu komunikaciju na tome
Pa vjerovatno culi od kriminalaca vani da je oni koriste, logicno je nekako da neces previse sumnjati.
Ne samo, vec su i lokalni korumpirani policajci koristili u komunikaciji sa njima, to im je bila jasna poruka da je to bezbjedno sredstvo.

Avatar
harden
Postovi: 21971
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la harden » 30 okt 2022, 03:03

sljivo je napisao/la:
29 okt 2022, 23:39
Ne mogu da vjerujem da su ljudi vjerovali jednoj aplikaciji i bazirali kriminalnu komunikaciju na tome
Kad je koristi meksicki kartel sto ne bi mogao i balkanski :mrgreen:
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

Avatar
Marsal
Postovi: 17473
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Marsal » 30 okt 2022, 09:16

Pa godinama bila sigurna i naravno da će svi misliti da joj se ne može ući u trag, a u biti FBI ih pustio 10 god da se razmašu :rol: plus im naplaćivali korištenje 3 mjeseca 600 eura, a godina oko 2200 :bow:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

bombaysaphire
Postovi: 6670
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bombaysaphire » 30 okt 2022, 09:42

bob je napisao/la:
30 okt 2022, 00:13
sto nasluti stojinica doduse mislio sam da je van bih pa da se ceka da se vrati .. pala cijela ekipa keljmendi, smrk, onaj kadic prica se onaj keljmendi odao i sta je trebao i sta nije :rol:
Mislim i da samo tužilaštvo nije očekivalo ovoliko "pomoći" od Keljmendija ...

Što se tiče Sky-a , francuzi su je nekako probili ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
sljivo
Postovi: 13798
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la sljivo » 30 okt 2022, 10:05

Cim postoji kljuc a postoji negdje aplikacija nije (100%) sigurna. Posto je app takvog karaktera njena sigurnost je jos vise ugrozenija.

Avatar
Robust
Postovi: 6757
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Robust » 30 okt 2022, 10:11

Marsal je napisao/la:
30 okt 2022, 09:16
Pa godinama bila sigurna i naravno da će svi misliti da joj se ne može ući u trag, a u biti FBI ih pustio 10 god da se razmašu :rol: plus im naplaćivali korištenje 3 mjeseca 600 eura, a godina oko 2200 :bow:
i onda se ljudi pitaju sto su amerikanci broj 1 u svijetu tako jednostavno stvar i tako genijalna u istom momentu :bow:

joj al cekam da krenu izlaziti podaci sa sky-a u vezi osmice :kafa: :kafa: :mrgreen:

Avatar
Finn
Postovi: 10055
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Finn » 30 okt 2022, 10:20

Robust je napisao/la:
30 okt 2022, 10:11


joj al cekam da krenu izlaziti podaci sa sky-a u vezi osmice :kafa: :kafa: :mrgreen:
Pitanje je hoće li išta u vezi njega raditi. Ipak je ovo BiH.

Bundesliga
Postovi: 12156
Pridružen/a: 15 mar 2011, 23:06
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Bundesliga » 30 okt 2022, 10:26

Uhapsili su ono smeće što je snimao momka.
I am not yet born; O hear me.
Let not the bloodsucking bat or the rat or the stoat or the
club-footed ghoul come near me.

Avatar
Marsal
Postovi: 17473
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Marsal » 30 okt 2022, 10:27

Robust je napisao/la:
30 okt 2022, 10:11
Marsal je napisao/la:
30 okt 2022, 09:16
Pa godinama bila sigurna i naravno da će svi misliti da joj se ne može ući u trag, a u biti FBI ih pustio 10 god da se razmašu :rol: plus im naplaćivali korištenje 3 mjeseca 600 eura, a godina oko 2200 :bow:
i onda se ljudi pitaju sto su amerikanci broj 1 u svijetu tako jednostavno stvar i tako genijalna u istom momentu :bow:

joj al cekam da krenu izlaziti podaci sa sky-a u vezi osmice :kafa: :kafa: :mrgreen:
Daleko ispred svih samo što to Bošnjo nikad neće sebi priznat.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Robust
Postovi: 6757
Pridružen/a: 08 apr 2020, 12:07
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Robust » 30 okt 2022, 10:29

Finn je napisao/la:
30 okt 2022, 10:20
Robust je napisao/la:
30 okt 2022, 10:11


joj al cekam da krenu izlaziti podaci sa sky-a u vezi osmice :kafa: :kafa: :mrgreen:
Pitanje je hoće li išta u vezi njega raditi. Ipak je ovo BiH.

slika


ma ako ameri dadnu mig pada on kao klada , vjerovati da je ovaj lik nevin kojem na faci vidis da je spreman majcin mezar prodati ako bi imao neke koristi od toga :rol: :rol:

Avatar
sljivo
Postovi: 13798
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la sljivo » 30 okt 2022, 10:32

Ocigledno da osmica drzi nekog jakog i da taj jaki drzi osmicu, ali vremenom to pukne i onda tvorza.

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8542
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la kraljttbvb » 30 okt 2022, 10:40

Bio je prije par godina neki izvještaj o direktorima policijskih agencija i slično. Uglavnom Ameri su ga stavili na prvo mjesto i ne daju da se gleda u njega.

Očito je Osmica američki čovjek...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...

Avatar
Marsal
Postovi: 17473
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Marsal » 30 okt 2022, 10:41

Osmica pada 100%, vjerujte mi da je sve samo pitanje vremena
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Finn
Postovi: 10055
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Finn » 30 okt 2022, 10:43

Mizerija je sve to kod nas. I da budeš osuđen i odeš u zatvor, ti si vani uz dobro vladanje sa kakvom god kaznom za maksimalno 5-6 godina.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 33570
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la tuzlak1987 » 30 okt 2022, 11:12

Vjerovatno ne pada, kao ni Bakir, kao ni Dodik. Pokradeni izbori su dokaz. Dokazano da su pokradeni, a rezultati potvrdjeni umjesto da budu ponisteni i ponovljeni sa naprednijim tehnologijama. :mrgreen:
Prave strance smijesnim, malo zaprijete ovi se prepadnu :tokralju:

Popadase ovi levati, a kriminal ce nastaviti kako je do sada radio. Jest tesko naci novog bildera bez mozga.

Avatar
Arvid
Postovi: 24100
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Arvid » 30 okt 2022, 11:24

Marsal je napisao/la:
30 okt 2022, 10:27
Robust je napisao/la:
30 okt 2022, 10:11
Marsal je napisao/la:
30 okt 2022, 09:16
Pa godinama bila sigurna i naravno da će svi misliti da joj se ne može ući u trag, a u biti FBI ih pustio 10 god da se razmašu :rol: plus im naplaćivali korištenje 3 mjeseca 600 eura, a godina oko 2200 :bow:
i onda se ljudi pitaju sto su amerikanci broj 1 u svijetu tako jednostavno stvar i tako genijalna u istom momentu :bow:

joj al cekam da krenu izlaziti podaci sa sky-a u vezi osmice :kafa: :kafa: :mrgreen:
Daleko ispred svih samo što to Bošnjo nikad neće sebi priznat.
Tteba se rodžo Rusima okrenuti.
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
Arvid
Postovi: 24100
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Arvid » 30 okt 2022, 11:28

Nego,

predsjedniče Lula, sretno danas :bih:
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []