Post
Postao/la gavran » 18 feb 2011, 13:55
UPS je napisao/la:fczeljo je napisao/la:
A bogati zašto u svaki red (bez stolica) ne bi moglo stati 500 ljudi? Jug na Grbavici je haman duplo duži nego sjever na Koševu. A ovi donji redovi su još duži.
zato sto ukupna duzina stajanja iznosi oko 100 metara (mada vi to stajanje na jugu cesto produzujete do pola istoka

), pa ne moze 5 ljudi stati u jedan duzni metar majka mu stara! I ne da nije duplo duzi nego nije duzi uopste
P.S. Gavran, na toj utakmici konkretno nisam bio ali sam bio na mnogim drugim utakmicama tvog tima i godinama prije te 
ako jesi onda ne lupetaj kad znas i sam kako se guzvalo tada

Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH : 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-1971/1972, 1/2-1984/1985