FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li ste za smjenu stručnog štaba?

Da
79
35%
Ne
145
65%
 
Ukupno glasova: 224

fera
Postovi: 12868
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 13 dec 2022, 19:23

feniksptica je napisao/la:
13 dec 2022, 18:22
Ne sjecam se da mi je ikad bilo drago da liga nece pocet zadugo i da je duga pauza a bili smo i u vecem qurcu
Sto se mene tice ne mora ni poceti nikako
You are someone else I am still right here

Avatar
FCUM
Postovi: 7170
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 13 dec 2022, 19:27

Zukanovic je napisao/la:
13 dec 2022, 19:08
slika

:ljepota:
Pa hadžija nije vise uposlenik Sarajeva :rol: :kralj:
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
feniksptica
Postovi: 15657
Pridružen/a: 14 nov 2019, 19:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la feniksptica » 13 dec 2022, 19:29

Lakse SDA skinut s vlasti nego Emira iz kluba istjerat
Plavo oko plakalo je.

joker90 nakon gubitka titule i prednosti +13 bodova ''san snova završnica sezone. :opaopa:'' 30.05.2021 00.43h

Avatar
NisamInSajder
Postovi: 3598
Pridružen/a: 25 jan 2021, 18:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NisamInSajder » 13 dec 2022, 19:37

Pa stara mahalska priča je kad nema para onda se okrećeš omladinskom pogonu, ono kao treba biti akademija prioritet, do sad ovo ništa nije valjalo, fulali smo. Al dok se kakve takve pare stvore eh onda će biti daj Aničića, daj Džafića, daj Drobarova, daj igrače sa platom od 20 hiljada maraka itd. Izašla vijest na zvaničnoj stranici kako se ulazi u pregovore sa investitorom za nastavak saradnje nakon što je on uložio oko 10 miliona KM, kada se to nekad ranije izašlo u javnost sa takvom viješću, ne samo kod nas nego bilo kojem drugom klubu, pa nikad. Pritom još taj isti investitor je predsjednik Upravnog odbora, tehnički, na papiru onda on sam sa sobom pregovara. Cirkus. Ovo ide ka prodaji kluba, hoće se izvući što više para što može i to je to, pošteno realno.

Druga stvar, Mirza Varešanović. Samo po današnjoj pressici, možeš vidjeti koliko ustvari on ne zna. Priča 0. Kao on zna kako se voli klub, on će reći tim igračima kako to, to niko nije znao prije njega itd. U kadru je preko 50% igrača koji su prošli kroz akademiju kluba ili najmanju ruku znaju šta je Sarajevo i kako klub diše. A i prethodni trener je držao spiku na toj nekoj mentalnoj snazi da je to neki problem, pa spržio ekipu fizički na pripremama da imaš očajne predstave isto tako. Dok trener u bh govori o nečemu mentalnom, o tome koliko je velik klub, težak dres pa se za to mora borit, to je nogometna neznalica, njegovo taktičko razmišljanje i znanje je na nivou kafane i nekog ko nikad loptu nije udario nogom. Zaista je tužno i tragično što ovako vrlo potentan igrački kadar uništavamo nogometnim neznalicama na klupi i da ne kažem neku drugu riječ, direktniju.


Pogledaš press gdje je bio čitav UO iz 2020te godine,.nakon onog upada navijača na trening i vidiš da je.priča gotovo ista. Sabrina = Ajla, prekopirano, samo što je Sabrina imala neke rezultate iza sebe, držala do nekog imidža kluba nekim postupcima, ovi iz greške u grešku, srozavanje na svakom koraku. I dok god u nekakvim UO i NO budu ljudi ala Jalil, Cotman, nema od nas ništa. Ili nekakve Jasmine Suljević ili ko već jer se i ne zna ko je u takvim tijelima kluba trenutno.
Suti, samo suti
suti moj djecace plavi

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9664
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 13 dec 2022, 19:39

NisamInSajder je napisao/la:
13 dec 2022, 19:37
Pa stara mahalska priča je kad nema para onda se okrećeš omladinskom pogonu, ono kao treba biti akademija prioritet, do sad ovo ništa nije valjalo, fulali smo. Al dok se kakve takve pare stvore eh onda će biti daj Aničića, daj Džafića, daj Drobarova, daj igrače sa platom od 20 hiljada maraka itd. Izašla vijest na zvaničnoj stranici kako se ulazi u pregovore sa investitorom za nastavak saradnje nakon što je on uložio oko 10 miliona KM, kada se to nekad ranije izašlo u javnost sa takvom viješću, ne samo kod nas nego bilo kojem drugom klubu, pa nikad. Pritom još taj isti investitor je predsjednik Upravnog odbora, tehnički, na papiru onda on sam sa sobom pregovara. Cirkus. Ovo ide ka prodaji kluba, hoće se izvući što više para što može i to je to, pošteno realno.

Druga stvar, Mirza Varešanović. Samo po današnjoj pressici, možeš vidjeti koliko ustvari on ne zna. Priča 0. Kao on zna kako se voli klub, on će reći tim igračima kako to, to niko nije znao prije njega itd. U kadru je preko 50% igrača koji su prošli kroz akademiju kluba ili najmanju ruku znaju šta je Sarajevo i kako klub diše. A i prethodni trener je držao spiku na toj nekoj mentalnoj snazi da je to neki problem, pa spržio ekipu fizički na pripremama da imaš očajne predstave isto tako. Dok trener u bh govori o nečemu mentalnom, o tome koliko je velik klub, težak dres pa se za to mora borit, to je nogometna neznalica, njegovo taktičko razmišljanje i znanje je na nivou kafane i nekog ko nikad loptu nije udario nogom. Zaista je tužno i tragično što ovako vrlo potentan igrački kadar uništavamo nogometnim neznalicama na klupi i da ne kažem neku drugu riječ, direktniju.


Pogledaš press gdje je bio čitav UO iz 2020te godine,.nakon onog upada navijača na trening i vidiš da je.priča gotovo ista. Sabrina = Ajla, prekopirano, samo što je Sabrina imala neke rezultate iza sebe, držala do nekog imidža kluba nekim postupcima, ovi iz greške u grešku, srozavanje na svakom koraku. I dok god u nekakvim UO i NO budu ljudi ala Jalil, Cotman, nema od nas ništa. Ili nekakve Jasmine Suljević ili ko već jer se i ne zna ko je u takvim tijelima kluba trenutno.
Ok sve. Ali Cottman je desna ruka Mirvića. Čak ima i udio u nekim Mirvićevim firmama.
A Cottman je poznatiji i kao agent Suljiću, Avramovskom, Aničiću i mnogim drugima ;)
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

spezial
Postovi: 3714
Pridružen/a: 23 feb 2021, 17:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la spezial » 13 dec 2022, 19:54

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
13 dec 2022, 19:39
NisamInSajder je napisao/la:
13 dec 2022, 19:37
Pa stara mahalska priča je kad nema para onda se okrećeš omladinskom pogonu, ono kao treba biti akademija prioritet, do sad ovo ništa nije valjalo, fulali smo. Al dok se kakve takve pare stvore eh onda će biti daj Aničića, daj Džafića, daj Drobarova, daj igrače sa platom od 20 hiljada maraka itd. Izašla vijest na zvaničnoj stranici kako se ulazi u pregovore sa investitorom za nastavak saradnje nakon što je on uložio oko 10 miliona KM, kada se to nekad ranije izašlo u javnost sa takvom viješću, ne samo kod nas nego bilo kojem drugom klubu, pa nikad. Pritom još taj isti investitor je predsjednik Upravnog odbora, tehnički, na papiru onda on sam sa sobom pregovara. Cirkus. Ovo ide ka prodaji kluba, hoće se izvući što više para što može i to je to, pošteno realno.

Druga stvar, Mirza Varešanović. Samo po današnjoj pressici, možeš vidjeti koliko ustvari on ne zna. Priča 0. Kao on zna kako se voli klub, on će reći tim igračima kako to, to niko nije znao prije njega itd. U kadru je preko 50% igrača koji su prošli kroz akademiju kluba ili najmanju ruku znaju šta je Sarajevo i kako klub diše. A i prethodni trener je držao spiku na toj nekoj mentalnoj snazi da je to neki problem, pa spržio ekipu fizički na pripremama da imaš očajne predstave isto tako. Dok trener u bh govori o nečemu mentalnom, o tome koliko je velik klub, težak dres pa se za to mora borit, to je nogometna neznalica, njegovo taktičko razmišljanje i znanje je na nivou kafane i nekog ko nikad loptu nije udario nogom. Zaista je tužno i tragično što ovako vrlo potentan igrački kadar uništavamo nogometnim neznalicama na klupi i da ne kažem neku drugu riječ, direktniju.


Pogledaš press gdje je bio čitav UO iz 2020te godine,.nakon onog upada navijača na trening i vidiš da je.priča gotovo ista. Sabrina = Ajla, prekopirano, samo što je Sabrina imala neke rezultate iza sebe, držala do nekog imidža kluba nekim postupcima, ovi iz greške u grešku, srozavanje na svakom koraku. I dok god u nekakvim UO i NO budu ljudi ala Jalil, Cotman, nema od nas ništa. Ili nekakve Jasmine Suljević ili ko već jer se i ne zna ko je u takvim tijelima kluba trenutno.
Ok sve. Ali Cottman je desna ruka Mirvića. Čak ima i udio u nekim Mirvićevim firmama.
A Cottman je poznatiji i kao agent Suljiću, Avramovskom, Aničiću i mnogim drugima ;)
Uzp

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 13 dec 2022, 19:55

Razlaz sa lizacem toza iz fildzana je neminovnost. Sto prije to bolje.
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Maroon99
Postovi: 333
Pridružen/a: 30 okt 2021, 11:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Maroon99 » 13 dec 2022, 19:56

Preslusao sam ovaj press, ko ga ne zna na ranu bi ga stavio, akademija nasa djeca 3 4 prava pojacanja da pomognu djeci da osvojimo svijet
Ako ce stvarno igrati djeca iz akademije sa 16 17 godina onda neka ga na klupi do kraja sezone jeb.at mu mater izdrzo je mujo i gore
Do smrti odani!

fks74
Postovi: 9431
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 13 dec 2022, 20:08

Mi smo sebi najveći dušmani.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4487
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 13 dec 2022, 20:16

Yebala nas je hrasnička Hana Hadžiavdagić za sva vremena.
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

fks74
Postovi: 9431
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 13 dec 2022, 20:40

Nemojte pretjerivati, ovo će biti puno bolje nego što se misli.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8295
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 13 dec 2022, 20:44

Ma yebo papka hrasničkog, otići će i on. Ja bi volio da se riješimo i Tana. Ne znam postoji li kakva mogućnost da se onaj statut preispita za buduće investitore i bolje i jasnije definiše u veću korist kluba?

Avatar
SarajevoForza
Postovi: 1032
Pridružen/a: 22 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoForza » 13 dec 2022, 20:55

11. 03. igramo s Veležom, taman da šef ispuni obećanje staro 12 godina.
"Kad si najtrofejniji, kako li je, kako li je?"

Lucas
Postovi: 3285
Pridružen/a: 20 apr 2022, 20:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lucas » 13 dec 2022, 20:57

Tri baš upečatljive rečenice ublehaša Mirze na današnjem pressu:

Dal je igrao kod svakog trenera
Nečemo dovoditi previše igrača
Preko zime je teško nači kvalitetne igrače

Zemljo, otvori se :facepalm:

fks74
Postovi: 9431
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 13 dec 2022, 21:12

Stroj1946 je napisao/la:
13 dec 2022, 20:44
Ma yebo papka hrasničkog, otići će i on. Ja bi volio da se riješimo i Tana. Ne znam postoji li kakva mogućnost da se onaj statut preispita za buduće investitore i bolje i jasnije definiše u veću korist kluba?
Koje buduće investitore, nemojte biti smiješni. Eto ljudi se otimaju da dođu u ovu žabokrečinu, gdje ti politika određuje ko će biti prvak.

Avatar
GospodinIzSarajeva
Postovi: 9664
Pridružen/a: 08 sep 2019, 11:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GospodinIzSarajeva » 13 dec 2022, 21:26

Što se tiče priče oko njegovog brata, Ismir i Sanin već dugo nisu u nikakvom kontaktu.
Vlasnik ssba foruma - @Devedesetka

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4487
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 13 dec 2022, 21:33

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
13 dec 2022, 21:26
Što se tiče priče oko njegovog brata, Ismir i Sanin već dugo nisu u nikakvom kontaktu.
Znači hrasnički Adidas i Puma :D
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
FCUM
Postovi: 7170
Pridružen/a: 22 avg 2011, 14:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la FCUM » 13 dec 2022, 21:34

GospodinIzSarajeva je napisao/la:
13 dec 2022, 21:26
Što se tiče priče oko njegovog brata, Ismir i Sanin već dugo nisu u nikakvom kontaktu.
Ne valja to cim sa bratom ne prica
FC United Of Manchester !
Against Modern Football !

This is how it feels to be FC
This is how it feels to be Home
This is how it feels when you don't sell you're arse to gnome !

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8295
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 13 dec 2022, 21:36

fks74 je napisao/la:
13 dec 2022, 21:12
Stroj1946 je napisao/la:
13 dec 2022, 20:44
Ma yebo papka hrasničkog, otići će i on. Ja bi volio da se riješimo i Tana. Ne znam postoji li kakva mogućnost da se onaj statut preispita za buduće investitore i bolje i jasnije definiše u veću korist kluba?
Koje buduće investitore, nemojte biti smiješni. Eto ljudi se otimaju da dođu u ovu žabokrečinu, gdje ti politika određuje ko će biti prvak.
Naporan si ko proljev. Zaobiđi moje komentare. Puca mi kara za tvoje mišljenje.

NAPADAJ
Postovi: 283
Pridružen/a: 18 jan 2020, 07:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NAPADAJ » 13 dec 2022, 21:37

Stroj1946 je napisao/la:
13 dec 2022, 20:44
Ma yebo papka hrasničkog, otići će i on. Ja bi volio da se riješimo i Tana. Ne znam postoji li kakva mogućnost da se onaj statut preispita za buduće investitore i bolje i jasnije definiše u veću korist kluba?
Ko da preispita i kako to zamisljas? Shvatite vec jednom da onaj ko ima vecinsko vlasnistvo ima i kontrolu nad klubom. On odlucuje hoce li se statut mijenjati, kome ce ga prodati, hoce li ga prodati. Moze sutra podnijeti zahtjev da ugasi klub. Klub je registrovan kao udruzenje, i udruzenje moze prestati postojati kao i svako drugo. Bojim se da ste o ovome trebali razmisljati puno ranije.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: donDondon i 38 gostiju.