Ivaylo Petev
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Ivaylo Petev
Re: Ivaylo Petev
Winners (5): 1998–99, 2006–07, 2014–15, 2018–19, 2019–20
Yugoslav First League:
Winners (2): 1966–67, 1984–85
Bosnia and Herzegovina Cup:
Winners (7): 1996–97, 1997–98, 2001–02, 2004–05, 2013–14, 2018–19, 2020–21
Re: Ivaylo Petev
Al ga naplacuje, malo vise nego Dudic
Re: Ivaylo Petev
Navodno su sretali po birtijama po hercegovini
Re: Ivaylo Petev
Ali majstoe sve fino objasni. Svaka cast.TopRemove je napisao/la: ↑16 dec 2022, 08:28Imali smo i mi Kodru u Athleticu, Bajića u Udineseu itd. pa ko je od njih zapravo bio bitan faktor u tim klubovima ili u reprezentaciji? Recimo ti navedeni iz Manchestera, Fulhama, Herthe i Spezije imaju zajedno 351 minuta ove sezone. Možemo i mi zovnuti Zovku iz Spezije da bismo mogli napisati kako imamo golmana iz Serie A u repci. Imamo i dva golmana u Evertonu, Kanurića u Nottinghamu. Spomenuti HSV i Cagliari su drugi rang takmičenja, tu i mi imamo dosta naših koji uopće ne mogu doći do reprezentacije jer nemaju mjesta.hurem je napisao/la: ↑15 dec 2022, 21:29Po čemu smo to bolji od Slovacke pa da kažemo slaba grupa i očekivati je da budemo drugoplasirani na kraju?!
Oni su nedavno promijenili selektora na klupi, doveli Italijana...očekivati je nekakav pozitivan šok. (Nadam se da do njega neće doci)
Drugo, Slovačka ima igrace Napolija, Intera, Cagliarija, Salernitane, Manchester Uniteda, Fulhama, Kolna, Mallorce, Feyenorda, Spezie, Herte, HSV...zatim stare lisce Hamsika i Kucku...te kamaru drugih po Belgiji, Nizozemskoj, Austriji, Švicarskoj, Češkoj...
Na krilima i bekovima imaju samo jednog igrača skupljeg od 1 milion, njihov najskuplji napadač vrijedi 1.70 miliona i igra u Slovačkoj. Da sam Slovak, definitivno ne bih bio optimističan i bio bih svjestan da će Džeko puno lakše probiti naše najjače igrače (stopere) nego što će se njihovi ispodprosječni napadači probiti kroz Kolašinca, Dedića, Ahmedhodžića ili Hadžikadunića.
Ljudi su završili predzadnji u grupnoj fazi Lige C, izgubili dvaput od Kazahstana i jednom od Azerbejdžana, a mi bili prvi i plasirali se u Ligu A. Sve osim minimalno 4 boda iz dvomeča sa Slovačkom bilo bi iznenađenje.
Tuta Petrov
Re: Ivaylo Petev
Dobar post, mi generalno imamo problem sa ekstremima, ili cemo biti prvaci svijeta ili ce nas pobijedit malta u po zenice. Nema izmedjuTopRemove je napisao/la: ↑16 dec 2022, 08:28Imali smo i mi Kodru u Athleticu, Bajića u Udineseu itd. pa ko je od njih zapravo bio bitan faktor u tim klubovima ili u reprezentaciji? Recimo ti navedeni iz Manchestera, Fulhama, Herthe i Spezije imaju zajedno 351 minuta ove sezone. Možemo i mi zovnuti Zovku iz Spezije da bismo mogli napisati kako imamo golmana iz Serie A u repci. Imamo i dva golmana u Evertonu, Kanurića u Nottinghamu. Spomenuti HSV i Cagliari su drugi rang takmičenja, tu i mi imamo dosta naših koji uopće ne mogu doći do reprezentacije jer nemaju mjesta.hurem je napisao/la: ↑15 dec 2022, 21:29Po čemu smo to bolji od Slovacke pa da kažemo slaba grupa i očekivati je da budemo drugoplasirani na kraju?!
Oni su nedavno promijenili selektora na klupi, doveli Italijana...očekivati je nekakav pozitivan šok. (Nadam se da do njega neće doci)
Drugo, Slovačka ima igrace Napolija, Intera, Cagliarija, Salernitane, Manchester Uniteda, Fulhama, Kolna, Mallorce, Feyenorda, Spezie, Herte, HSV...zatim stare lisce Hamsika i Kucku...te kamaru drugih po Belgiji, Nizozemskoj, Austriji, Švicarskoj, Češkoj...
Na krilima i bekovima imaju samo jednog igrača skupljeg od 1 milion, njihov najskuplji napadač vrijedi 1.70 miliona i igra u Slovačkoj. Da sam Slovak, definitivno ne bih bio optimističan i bio bih svjestan da će Džeko puno lakše probiti naše najjače igrače (stopere) nego što će se njihovi ispodprosječni napadači probiti kroz Kolašinca, Dedića, Ahmedhodžića ili Hadžikadunića.
Ljudi su završili predzadnji u grupnoj fazi Lige C, izgubili dvaput od Kazahstana i jednom od Azerbejdžana, a mi bili prvi i plasirali se u Ligu A. Sve osim minimalno 4 boda iz dvomeča sa Slovačkom bilo bi iznenađenje.
Re: Ivaylo Petev
Ili ćemo ga produžiti ili ga moramo mijenjati
Hahaha pa majku vam vasu nekompetentnu-kriminalsko-poganu, pazi ti citata.
- BoixosNois1899
- Postovi: 12613
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: Ivaylo Petev
FC Grizzlies
Re: Ivaylo Petev
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
- BoixosNois1899
- Postovi: 12613
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: Ivaylo Petev
Savez očigledno popušta pod pritiskom bauštelaca.
FC Grizzlies
Re: Ivaylo Petev
Tuta Petrov
Re: Ivaylo Petev
Ništa on fino nije objasnio pa cu ti i ovdje ponoviti jer si profulao mozda post.Maestro je napisao/la: ↑16 dec 2022, 12:44Ali majstoe sve fino objasni. Svaka cast.TopRemove je napisao/la: ↑16 dec 2022, 08:28Imali smo i mi Kodru u Athleticu, Bajića u Udineseu itd. pa ko je od njih zapravo bio bitan faktor u tim klubovima ili u reprezentaciji? Recimo ti navedeni iz Manchestera, Fulhama, Herthe i Spezije imaju zajedno 351 minuta ove sezone. Možemo i mi zovnuti Zovku iz Spezije da bismo mogli napisati kako imamo golmana iz Serie A u repci. Imamo i dva golmana u Evertonu, Kanurića u Nottinghamu. Spomenuti HSV i Cagliari su drugi rang takmičenja, tu i mi imamo dosta naših koji uopće ne mogu doći do reprezentacije jer nemaju mjesta.hurem je napisao/la: ↑15 dec 2022, 21:29Po čemu smo to bolji od Slovacke pa da kažemo slaba grupa i očekivati je da budemo drugoplasirani na kraju?!
Oni su nedavno promijenili selektora na klupi, doveli Italijana...očekivati je nekakav pozitivan šok. (Nadam se da do njega neće doci)
Drugo, Slovačka ima igrace Napolija, Intera, Cagliarija, Salernitane, Manchester Uniteda, Fulhama, Kolna, Mallorce, Feyenorda, Spezie, Herte, HSV...zatim stare lisce Hamsika i Kucku...te kamaru drugih po Belgiji, Nizozemskoj, Austriji, Švicarskoj, Češkoj...
Na krilima i bekovima imaju samo jednog igrača skupljeg od 1 milion, njihov najskuplji napadač vrijedi 1.70 miliona i igra u Slovačkoj. Da sam Slovak, definitivno ne bih bio optimističan i bio bih svjestan da će Džeko puno lakše probiti naše najjače igrače (stopere) nego što će se njihovi ispodprosječni napadači probiti kroz Kolašinca, Dedića, Ahmedhodžića ili Hadžikadunića.
Ljudi su završili predzadnji u grupnoj fazi Lige C, izgubili dvaput od Kazahstana i jednom od Azerbejdžana, a mi bili prvi i plasirali se u Ligu A. Sve osim minimalno 4 boda iz dvomeča sa Slovačkom bilo bi iznenađenje.![]()
![]()
..većina su prvotimci u svojim timovima. Startnih 11 skoro svi kad su zdravi. Dubravka jeste na klupi Manchestera ovu godinu ali je prethodno godinama branio za Newcastle i bolji je od svakog našeg golmana. HSV i Cagliari jesu drugoligasi ali se ni u kom slučaju ne mogu porediti s Hansom i sl. timovima.
Zavisi kako gledaš na te stvari. Moja poenta je bila da Slovačka uopće nije naivna kako se želi predstaviti i ti rezultati meni uopće nisu mjerodavni jer novi selektor moze donijeti pozitivne promjene. Tim koji ima Skriniara i Lobotku, iskusnog Hamsika koji igra na većem nivou od Pjanica a mi se kunemo u Pjanica, je sve samo ne neozbiljna reprezentacija.
Kvalifikacije su nova priča i oni će je željeti pričati na najbolji način. Ja se nadam da ćemo je mi bolje ispričati jer smatram da smo ipak kvalitetniji. Naravno, nadam se 4 boda u dvomecu s njima.
U biti, možemo samo reci da smo u napadackoj liniji bolji od njih. Na golu, u odbrani i veznom redu smo tu negdje ili slabiji.
Dubravka jeste na klupi Manchester Uniteda ali je do "jucer" branio godinama unazad za Newcastle. Isto kao i ovaj drugi sto je prošlu sezonu stojao na golu Fulhama. Zasigurno da su kvalitet.
Slovačka ima odličnu zadnju liniju sa Skriniarom kao vodjom, bolju od naše a nju čine igraci Intera, Mallorce, Salernitane, Feyenorda i Herte(istina da je Pekarik u godinama i ove sezone na klupi).
Vezni red s Lobotkom i prvotimcem Napolija, Dudom iz Kolna i Hamsikom ili Kuckom je poprilično dobar, taj iz HSV-a sto spominjes i tako...plus kamaru igraca po nizozemskoj, belgijskoj i ovim kvalitetnim ligama. Nije da bismo mi bacali igrače iz Groningena, Vitesea, Genka, Boaviste, Sparte i Slavije Prag, Cagliarija, Spezije...
Njihova napadacka linija kvalitetom je poprilično impotentna i tu smo u popriličnoj prednosti. U svim drugim linijama, kao što rekoh, nismo u prednosti.
Slovačka sve jeste, ali nivo predzadnjeg u grupi C LN zasigurno nije i to je moja poenta. Jeste, ako bukvalno posmatramo stvari.
Re: Ivaylo Petev
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Ivaylo Petev
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: Ivaylo Petev
To što nema između nas uvijek dokrajči.
Slovaci su u bunaru i tu nema dileme, ali ozbiljna je to reprezentacija da bi mi sad upisivali neke bodove već u decembru. Nešto slično kao Island i mogli smo mnogo bolje proći iz ta dva šešira.
Realno stanje je isto kao i pred svake kvalifikacije, kući moramo pobjeđivati, može se provući i neki bod, ali gubiti ne smijemo jer su to direktni konkurenti i izgubljena 3 boda imaju vrijednost 6 bodova. Mislim da smo za nijansu bolji od obje ekipe i da smo favoriti, tako se trebamo i postaviti, a oni ako su u banani, njima će i Luksemburg biti problem.
Island sam gledao protiv Albanije, već su ispodprosječna ekipa i svaka tehnički potkovana ekipa će ih pobijediti. Albanci su se napromašivali, držali loptu na zemlji i onda u našem stilu primili gol za 1:1 u 97. minutu.
Re: Ivaylo Petev
- BiHSportman
- Postovi: 1240
- Pridružen/a: 27 jan 2022, 23:06
- Kontakt:
Re: Ivaylo Petev
Petev je zaslužio novi ugovor da dobije, unaprijedio je našu igru, plasirali smo se u "A" ligu nacija. Nije sreća što imamo Luksemburg i Lihtenštajn, jeste prednost, ali sreća nije. Luksemburg je nezgodna ekipa, možemo vrlo lako prosuti bodove. Prijateljsku je vrlo važno da sazovemo, kada bude FIFI-in termin za to, a neće ga biti dugo. Gigović je već izgubljen za nas i njega zaboraviti. Hamulića, Huseinbašića, Tahirovića, Jašića, Zolotića i A. ekipu reprezentacije Bosne i Hercegovine pozvati za prijateljsku i probati. Mi imamo veliku šansu da se plasiramo, mi je prospemo. Nadamo se najboljem. Ako se plasiramo ide spektakl i 50. hiljada naših navijača.Harise je napisao/la: ↑17 dec 2022, 12:27Ako ostane selekor dobro je, ako ne barem je dzentelmenski osiguro nam Baraz u slucajnost ako zabrkamo kvalifikacije. Imam sreću sto imamo Luksemburga i Lihtenstajn u našu grupu. Sa druge strane bi vazno bilo organizovati prijatelsku utakmicu da bi pozvali Huseinbasica, Hamulica, Gigovica, Tahirovica, Kikanovica, Zolotica, Mujakica i Jasica. Dosta sa igraće tipa Gojak, Civic, Danilovic, Sanicanin, Šerbecic, Milicevic idt. Mi moramo sve ucinit da se plasiramo u Euro.
Online
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, ANamelessGhoul, antetokounmpo, ArtemisFowl, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, Cwirek, dariolovrinovic00, DeeWa, denza, farenhajt, Fudo, Goalgetter, HariTz, harko35, husrefbeg, InatSilniBosanski, Iniesta12, JayCatwright, jestamaji, Jurica95, karajlo, kenanktkt, kovac, Lynx, Marokanci58, MokraKifla, Napapijri, omanovski, ovisnik, Pensioner26, prisonbreak, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, soccerfan, torbica, tutankamon1905, Venom, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 396 gostiju.






