Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 25 dec 2022, 08:29
Zukanovic je napisao/la: ↑25 dec 2022, 08:23
To bi bilo super ako je istina.

ali nemojte sada dovesti Susica, Mesu i ostale.
Upravo neko od njih ce i biti, siguran sam. Tu je i jos prosireni krug ovih Ex-Yu fosila koji sa modernim fudbalom nemaju vise nikakve dodirne tacke.
Znamo dobro ovaj savez i kako teku odluke i ko odlucuje, takvi nam sigurno nece odabrati nesto dobro.
-
NajvecaRadosti
- Postovi: 10164
- Pridružen/a: 04 jun 2021, 20:40
-
Kontakt:
Post
Postao/la NajvecaRadosti » 25 dec 2022, 08:58
Iz izvora bliskih N/FSBiH SportSport.ba saznaje kako Bugarinu neće biti ponuđen novi ugovor na sjednici Izvršnog odbora koja je zakazana za 29. decembar.
Bravo glupani
Daj sad nekoga od 75 godina.Po meni veoma losa odluka
Sta se ono tamo cuje
Ko to tamo pjesmu pjeva
To heroji idu majko
Navijaci Sarajeva!
-
Imajednabrigada
- Postovi: 2225
- Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Imajednabrigada » 25 dec 2022, 08:59
Ja ipak mislim da oni nisu toliko ludi i da ne mogu izazvat jos vece nezadovoljstvo javnosti, mada kada je u pitanju ta kriminalno krezuba hobotnica u Savezu sve se moze ocekivat.
Ipak mislim da imaju nekoo dobro rjesenje, da dogovaraju nešto exluzivnoo jer ne bi tek tako išli u sve ovoo i otjerali bugarina pred same kvalifikacije prakticki ne vjerujem da su baš toliko kreteni.
Realno, ivajlo nije polozio ni u jednom segnentu svog mandata...nikakvog dugorocnog plana nit ideje, desetine igraca je proslo kroz repku, stalno neke promjene formacija taktike, provlacenje, bukvalno, kroz iglene uši u Ligi nacija.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 25 dec 2022, 09:01
NajvecaRadosti je napisao/la: ↑25 dec 2022, 08:58
Iz izvora bliskih N/FSBiH SportSport.ba saznaje kako Bugarinu neće biti ponuđen novi ugovor na sjednici Izvršnog odbora koja je zakazana za 29. decembar.
Bravo glupani
Daj sad nekoga od 75 godina.Po meni veoma losa odluka
Jedina losa odluka je bila sto se ovo nije desilo odma poslje kvalifikacija za SP.
Matematički gledano, što se karijere Peteva tiče i timova kojih je vodio, na klupi reprezentacije BiH ostvario je drugi najlošiji prosjek bodova po meču - 1,25. Lošiji je imao samo vodećio Al-Qadsiah gdje je na 21 meču osvajao prosječno tačno jedan bod.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
JohnCleese
- Postovi: 5728
- Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
- Lokacija: zemlja "ciganska"
-
Kontakt:
Post
Postao/la JohnCleese » 25 dec 2022, 09:27
Mozes biti sretan jer nisi otjeran **** motkom.
Sto prije nas zaboravi i mi cemo tebe.
Poyy

Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.
Svabo je to...
-
harden
- Postovi: 21971
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la harden » 25 dec 2022, 09:39
Kako cete plakati za Petevom za pola godine niste svjesni

" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
Surreal
- Postovi: 11814
- Pridružen/a: 23 jul 2018, 23:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la Surreal » 25 dec 2022, 09:52
Vec nedostajes Ivaylo
La birra con gli amici vale più di tutto quello che possiedo.
🧡❤️AS Roma ❤️🧡
❤️🤍 FK Sarajevo ❤️🤍
❤️🖤 Ripcity ❤️🖤
U prošlosti sam velike probleme uspešno rešavao bekstvom, ali kuda pobeći od sebe?
Smrt je ništa. Smrt ne boli. Uživaj - to je smisao.
-
Sky9
- Postovi: 11007
- Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sky9 » 25 dec 2022, 09:58
Maestro je napisao/la: ↑24 dec 2022, 18:13
OVO.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
-
Sky9
- Postovi: 11007
- Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sky9 » 25 dec 2022, 10:00
Prvi i jedini zahtjev za novog selektora:
Neplasiranje na Evropsko prvenstvo 2024.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴
-
Apolon
- Postovi: 1968
- Pridružen/a: 04 apr 2021, 15:12
-
Kontakt:
Post
Postao/la Apolon » 25 dec 2022, 10:02
Idi Ivaylo i povedi nekog drugog, ova krezuba nacija te ne zasluzuje

Bio je i bog streličarstva, a njegove strijele nikad nisu promašile metu👈
-
JonSnow
- Postovi: 5426
- Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la JonSnow » 25 dec 2022, 10:11
Samo goreg možemo dobit, al eto...
"...njegovo kultno Bilino polje — a prije njega stara Blatuša — sa svih dvadeset hiljada ljutih metalaca, ložača i kovača na tribinama bili su naša najgora nedjeljna noćna mora."
-
DamirT
- Postovi: 30963
- Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
- Lokacija: Tuzla
-
Kontakt:
Post
Postao/la DamirT » 25 dec 2022, 10:16
Jbt za 3 mjeseca kvalifikacije, oni sad odlucuju da ne produze ugovor. Otac vas yebo kriminalni. Hajmo sad Susic opet, pa da se komotno ugasimo
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
-
Nera1982
- Postovi: 192
- Pridružen/a: 04 dec 2022, 21:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la Nera1982 » 25 dec 2022, 10:28
Nije mi drago radi ove odluke pogotovo jer ga igrači gotive i vole
-
HarisZe
- Postovi: 1133
- Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la HarisZe » 25 dec 2022, 10:34
Nera1982 je napisao/la: ↑25 dec 2022, 10:28
Nije mi drago radi ove odluke pogotovo jer ga igrači gotive i vole
Gotive ga jer rade sta hoce, sjecas se pjanketa i shisha barova o dzeksonu da i ne pricam
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"
-
redbull93
- Postovi: 9359
- Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la redbull93 » 25 dec 2022, 10:39
Halihodzica dovest nek odradi euro i mirna Bosna.
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!
-
harden
- Postovi: 21971
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la harden » 25 dec 2022, 10:45
redbull93 je napisao/la: ↑25 dec 2022, 10:39
Halihodzica dovest nek odradi euro i mirna Bosna.
Nema se para za skupe selektore.
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
Marsal
- Postovi: 17481
- Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
- Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
-
Kontakt:
Post
Postao/la Marsal » 25 dec 2022, 10:47
Dao bih bubreg za Amara Osima.
Kad je bal nek je i maskenbal

Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988
-
HarisZe
- Postovi: 1133
- Pridružen/a: 23 apr 2020, 16:55
-
Kontakt:
Post
Postao/la HarisZe » 25 dec 2022, 11:01
harden je napisao/la: ↑25 dec 2022, 10:45
redbull93 je napisao/la: ↑25 dec 2022, 10:39
Halihodzica dovest nek odradi euro i mirna Bosna.
Nema se para za skupe selektore.
Pa moglo bi se dogovorit, sad 150000 i ostatak kad legne od uefa s tim da se plasiramo
"Odključan račun NK Čelik Zenica i Fuad Kasumović nije više gradonačelnik je ono o cemu ja sanjam"
-
LegendKiller
- Postovi: 2661
- Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
-
Kontakt:
Post
Postao/la LegendKiller » 25 dec 2022, 11:02
Što se tiče tute bugarina "idi idi neznalice". Čitam tekst na ovom portalu pa tek skonta koliko je lik ustvari loš bio.
-
Imajednabrigada
- Postovi: 2225
- Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
-
Kontakt:
Post
Postao/la Imajednabrigada » 25 dec 2022, 11:09
Ali definitivno ako dovedu neko isfurano ili ljude koji su tu vec bili tipa Susic, Meša...
Mislim da bi to trebala biti kap koja bi prelila casu i da se dignemo svi navijaci i ponovo bojkot do konacne pobjede.
Jer to bi znacilo da uopce ne razmisljaju o plasmanu i bolje sutra vec samo vrte nas u krug i stojimo u mjestu.
Zapravo sada ce se vidjeti ako bude potrebno da li smo navijaci ili p...ce obicne.
"****** se trudi da uradi nešto korisno, bez ličnog interesa, i drvlje i kamenje na njega... Da se slučajno ne bi namnožilo takvih, to je formula po kojoj BiH funkcioniše." - @Horoz
Trenutno korisnika/ca: 0oo0, 19vendetta87, 231983, adrenaline323, ajaca, ANamelessGhoul, antetokounmpo, Atlanta, atomac123, AzRimiRzA, Baidu [Spider], bh22, Bosanac90, Brazzzoo123, Brokula, Burberry46, CHR, DanijelTZ, darker10, deda, denza, enobarca, exampLe., Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Fudo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, harko35, Imamkarbarum, J1897, Jadnimi, kinder_jaje, KockarVicin007, kontra, lakilone, LenyYoro15, Lynx, Makanaky, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Micron, miguelramos, MokraKifla, MostarReds22, nebeskasila, NeRi_K, Pensioner26, rishovski, Riziko, RoadRunner85, rukometubih23, safun79, SanaBosna, Shategabri, Shevko, StevieG8, SWOT, tobaccos, tutankamon1905, unavita, Venom, VensanKasel, Wisey, Wlad55, Wolffire, Zaxon, Zglavkar, ZmajOdBosne33 i 484 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []