Chat - bez politike i ratnih prica

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderator/ica: insider

Avatar
harden
Postovi: 21973
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la harden » 31 dec 2022, 19:32

Ado1922 je napisao/la:
31 dec 2022, 19:29
harden je napisao/la:
31 dec 2022, 19:28
Pa tito vas yebo stavite sliku u spoiler kad se citirate po 6 puta sa 2 slike :mrgreen:
Reklama domaćem brendu :D


a što se krem štapića sa vanilijom tiče, tek su ih pustili u prodaju pa većina trgovina još uvijek nema na stanju.
Postaje antireklama kad vidjas 19 puta isto
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "

Avatar
Ado1922
Postovi: 3122
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Ado1922 » 31 dec 2022, 19:32

Beko023 je napisao/la:
31 dec 2022, 19:30
Bundesliga je napisao/la:
31 dec 2022, 13:45
Opraste vala s tim štapićima što jest jest. A Maršalu želim da osvoji jackpot :salut:
Ma sta ce njima je to dozivljaj

Veceras u 00:00 mlijeko kozije i krem stapici :rol:
Što bi rekli zeleni ovo nije naša nova godina :mrgreen: :kuknjava: :rol:
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 8560
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la kraljttbvb » 31 dec 2022, 20:13

Beko023 je napisao/la:
31 dec 2022, 19:30
Bundesliga je napisao/la:
31 dec 2022, 13:45
Opraste vala s tim štapićima što jest jest. A Maršalu želim da osvoji jackpot :salut:
Ma sta ce njima je to dozivljaj

Veceras u 00:00 mlijeko kozije i krem stapici :rol:
Iskaču slike krem štapića ko ti onomad iz grma pred onu curu...
U skoli tražio da mu posudim olovku. Pa tražio da prepisuje od mene. Sad traži da glasam za njega. Pa dokle vise...


Avatar
Nirton
Postovi: 7535
Pridružen/a: 18 feb 2021, 10:03
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Nirton » 31 dec 2022, 20:20

Jest bezveze ova Nova godina kad si prehladjen i bolestan :problem:
24. oktobar 1946 - ostalo je historija. Ostalo je emocija, otrov i lijek, porodica, život, strast


I dok tvoje grane lome, još si draži srcu mome.

Avatar
Arvid
Postovi: 24136
Pridružen/a: 06 feb 2021, 10:46
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Arvid » 31 dec 2022, 20:24

Daj Svena trajno umjesto dosade Vukorepe
I found freedom. Losing all hope was freedom.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12624
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la BoixosNois1899 » 31 dec 2022, 20:25

kraljttbvb je napisao/la:
31 dec 2022, 20:13
Beko023 je napisao/la:
31 dec 2022, 19:30
Bundesliga je napisao/la:
31 dec 2022, 13:45
Opraste vala s tim štapićima što jest jest. A Maršalu želim da osvoji jackpot :salut:
Ma sta ce njima je to dozivljaj

Veceras u 00:00 mlijeko kozije i krem stapici :rol:
Iskaču slike krem štapića ko ti onomad iz grma pred onu curu...
:rol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 19239
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la akisarajevo92 » 31 dec 2022, 20:29

Tekashi je napisao/la:
31 dec 2022, 20:16


:salut:
oboje izgledaju kao da su nedavno prezivjeli napad roja osa
Don't believe the hype.

Avatar
Justin
Postovi: 11675
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Justin » 31 dec 2022, 20:33

BosniaBoston je napisao/la:
31 dec 2022, 17:39
slika

Najbolje, a konkurencija je žestoka :clap:
Sutra uzimam. :salut:
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 14585
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la baboedindzeko09 » 31 dec 2022, 20:33

kraljttbvb je napisao/la:
31 dec 2022, 20:13
Beko023 je napisao/la:
31 dec 2022, 19:30
Bundesliga je napisao/la:
31 dec 2022, 13:45
Opraste vala s tim štapićima što jest jest. A Maršalu želim da osvoji jackpot :salut:
Ma sta ce njima je to dozivljaj

Veceras u 00:00 mlijeko kozije i krem stapici :rol:
Iskaču slike krem štapića ko ti onomad iz grma pred onu curu...
:tokralju: :tokralju: :tokralju: :urnebes: :urnebes:
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Tekashi » 31 dec 2022, 20:53

akisarajevo92 je napisao/la:
31 dec 2022, 20:29
Tekashi je napisao/la:
31 dec 2022, 20:16


:salut:
oboje izgledaju kao da su nedavno prezivjeli napad roja osa
:D

Ali odlicna stvar.

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Tekashi » 31 dec 2022, 20:59

Katarina je vrh pi*ka.

bombaysaphire
Postovi: 6670
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bombaysaphire » 31 dec 2022, 21:32

harden je napisao/la:
31 dec 2022, 19:32
Ado1922 je napisao/la:
31 dec 2022, 19:29
harden je napisao/la:
31 dec 2022, 19:28
Pa tito vas yebo stavite sliku u spoiler kad se citirate po 6 puta sa 2 slike :mrgreen:
Reklama domaćem brendu :D


a što se krem štapića sa vanilijom tiče, tek su ih pustili u prodaju pa većina trgovina još uvijek nema na stanju.
Postaje antireklama kad vidjas 19 puta isto
Ne postaje , postaje još bolja reklama :salut:

A i naporan sa time , ako ti se ne sviđa Lasta i njeni proizvodi preksoči , lafo stavite u spojler i smajliji ...

Peru buraz ovdje sa Muskom i twitterom najviše , pa šta treba da im stalno nabijam na nos ? Niđe veze ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

bombaysaphire
Postovi: 6670
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bombaysaphire » 31 dec 2022, 21:42

Beko023 je napisao/la:
31 dec 2022, 19:30
Bundesliga je napisao/la:
31 dec 2022, 13:45
Opraste vala s tim štapićima što jest jest. A Maršalu želim da osvoji jackpot :salut:
Ma sta ce njima je to dozivljaj

Veceras u 00:00 mlijeko kozije i krem stapici :rol:
Jeste , samo umjesto kozijeg mlijeka viski i konjak , a umjesto krem štapića tompusi i cigarilosi :kafa:



slika
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
miki_92
Postovi: 14456
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la miki_92 » 31 dec 2022, 21:57

sta ces kad te izda taj BlackBerry, koji je naredni telefon :mrgreen:
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

Avatar
StevieG8
Postovi: 13337
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la StevieG8 » 31 dec 2022, 22:00

Jel krenuloo slavlje
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
alemsa
Postovi: 16975
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la alemsa » 31 dec 2022, 22:03

slika

U sred Houstona dede mi (maloprije proso pored table). I neko kaze nea slobode u Usa/ugrozen :rol:

bombaysaphire
Postovi: 6670
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la bombaysaphire » 31 dec 2022, 22:13

miki_92 je napisao/la:
31 dec 2022, 21:57
sta ces kad te izda taj BlackBerry, koji je naredni telefon :mrgreen:
A syeb brate , ovaj ću koristiti dok ne umre .
Trebao je OnwardMobility da izbaci novi Blackberry 5G početkom ove godine ali su propali :damn:

Ima ovaj Uniherz Titan Slim , ima fizičku tastaturu i najnovije androide , vjerovatno bi taj kupio ako se neko čudo ne desi u međuvremenu za Blackberry .



Ovaj moj Key2 ̈radi na androidu 8.1.0 , zakrpa zadnja bila u maju 2020 gohttps://youtu.be/bcLWN5-BmHgdine :eh:
slika
Zadnja izmjena: bombaysaphire, dana/u 31 dec 2022, 22:17, ukupno mijenjano 1 put.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
RacioEmocionalan
Postovi: 1222
Pridružen/a: 10 feb 2020, 10:06
Lokacija: Rheinland-Pfalz
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la RacioEmocionalan » 31 dec 2022, 22:14

Sadrzaj ovog bilborda je dosta diskutabilan i paradoksalan neovisno o mjestu postavljanja.
The willingness to be a fool is a precursor to a transformation.

Avatar
Tekashi
Postovi: 17041
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Chat - bez ratnih i političkih tema

Post Postao/la Tekashi » 31 dec 2022, 22:14

bombaysaphire je napisao/la:
31 dec 2022, 21:42
Beko023 je napisao/la:
31 dec 2022, 19:30
Bundesliga je napisao/la:
31 dec 2022, 13:45
Opraste vala s tim štapićima što jest jest. A Maršalu želim da osvoji jackpot :salut:
Ma sta ce njima je to dozivljaj

Veceras u 00:00 mlijeko kozije i krem stapici :rol:
Jeste , samo umjesto kozijeg mlijeka viski i konjak , a umjesto krem štapića tompusi i cigarilosi :kafa:



slika
Kakav gospodin.

Odgovori

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []