Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
forgempp
- Postovi: 6684
- Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la forgempp » 26 dec 2022, 01:50
Christian Vieri: "Edin je jednostavno druga kategorija napadača. Među 10 je najboljih u posljednjih 10 godina.
Da kojim slučajem igra u Real Madridu, zabijao bi po 30 golova u sezoni bez dileme."
Rafa Nadal!
EDIN DŽEKO!!!
-
soccerfan
- Postovi: 9885
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 29 dec 2022, 19:40
Arvid je napisao/la: ↑01 dec 2022, 08:35
Jeza me hvata od te priče, nerealno mi je da se negdje tamo bliži kraj...
Minimum dva dana zalosti kad se oprosti

Danas opet spasio Inter

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
Aduka87
- Postovi: 10644
- Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la Aduka87 » 04 jan 2023, 22:00
BABUUUUKAAAAAAAAAA
| SARAJEVO SIAMO NOI |
YEBEM TE LISTICO
-
samocelik
- Postovi: 4577
- Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
- Lokacija: Uzavreli Grad
-
Kontakt:
Post
Postao/la samocelik » 04 jan 2023, 22:00
Bolje se kreće nego ikada u životu. Trči ko konj. Bolji je od svih na terenu. Babukaaaa
Zadnja izmjena:
samocelik, dana/u 04 jan 2023, 22:05, ukupno mijenjano 1 put.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!
-
baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
-
Kontakt:
Post
Postao/la baboedindzeko09 » 04 jan 2023, 22:00
veliki si..
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE
-
forgempp
- Postovi: 6684
- Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la forgempp » 04 jan 2023, 22:02
Ono kad svaki potez, svaki pas, svaki dodir s loptom ima smisla.
Kakav čarobnjak.

Rafa Nadal!
EDIN DŽEKO!!!
-
MerciBien
- Postovi: 285
- Pridružen/a: 08 mar 2022, 15:47
-
Kontakt:
Post
Postao/la MerciBien » 04 jan 2023, 22:03
Gigant bosanski

-
Unknown3
- Postovi: 4031
- Pridružen/a: 11 jan 2013, 23:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown3 » 04 jan 2023, 22:03
samocelik je napisao/la: ↑04 jan 2023, 22:00
Bolje se kreće nego ikada u životu. Trči ko konj. Bolji je OŠ svih na terenu. Babukaaaa
Upravo tako.
Ovo je utakmica gdje novi mladi napadači trebaju 90 minuta sjediti i gledati kako se napadač kreće i igra u polju. Nestvarno dobar.

Zadnja izmjena:
Unknown3, dana/u 04 jan 2023, 22:05, ukupno mijenjano 1 put.
Manchester United - 67 titles
Liverpool - 67 titles
-
rio_Ferdy88
- Moderator
- Postovi: 26990
- Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
- Lokacija: Tamni Vilajet
-
Kontakt:
Post
Postao/la rio_Ferdy88 » 04 jan 2023, 22:05
Samo trpaj babuka

Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 04 jan 2023, 22:06
trpa lola na svim poljima:-)
-
inzomni
- Postovi: 1608
- Pridružen/a: 13 apr 2022, 23:08
-
Kontakt:
Post
Postao/la inzomni » 04 jan 2023, 22:06
I doci ce u repku u kojoj raspali Hadzibegic treba nesto da mu govori kako treba...
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 04 jan 2023, 22:22
joj poslije ovih izmjena me strah da ce 2 do kraja primiti, a ne samo jedan:-)
-
Sheyi
- Postovi: 13906
- Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
- Lokacija: kraj puta
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sheyi » 04 jan 2023, 22:23
babino je napisao/la: ↑04 jan 2023, 22:22
joj poslije ovih izmjena me strah da ce 2 do kraja primiti, a ne samo jedan:-)
Udej Korea zapetlja se s prvim dodirom

-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 04 jan 2023, 22:28
Sheyi je napisao/la: ↑04 jan 2023, 22:23
babino je napisao/la: ↑04 jan 2023, 22:22
joj poslije ovih izmjena me strah da ce 2 do kraja primiti, a ne samo jedan:-)
Udej Korea zapetlja se s prvim dodirom
je li i on svjetski prvak:-)
-
Tekashi
- Postovi: 17041
- Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Tekashi » 04 jan 2023, 22:41
Grande Edin
-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 04 jan 2023, 23:17
Ljepota sto nisu zabili 2.gol i sto je Edinov odlučio pobjednika.
Ova utakmica je bila biti ili ne biti.
U odličnoj formi je i trenutno se nametnuo kao glavna karika u vrhu napada Intera.
Nadam se da je izašao iz predostroznosti i da nije riječ ni o kakvom istegnucu i povredi.
-
soccerfan
- Postovi: 9885
- Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
-
Kontakt:
Post
Postao/la soccerfan » 04 jan 2023, 23:48
hurem je napisao/la: ↑04 jan 2023, 23:17
Ljepota sto nisu zabili 2.gol i sto je Edinov odlučio pobjednika.
Ova utakmica je bila biti ili ne biti.
U odličnoj formi je i trenutno se nametnuo kao glavna karika u vrhu napada Intera.
Nadam se da je izašao iz predostroznosti i da nije riječ ni o kakvom istegnucu i povredi.
Samo grcevi rekao je

on sa jednom nosom Moze igrati ako treba

I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....
-
emir_
- Postovi: 6404
- Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13
Post
Postao/la emir_ » 05 jan 2023, 00:19
Kakva karijera

4-IN-A-ROW
-
forgempp
- Postovi: 6684
- Pridružen/a: 07 jan 2018, 23:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la forgempp » 05 jan 2023, 00:43
soccerfan je napisao/la: ↑04 jan 2023, 23:48
hurem je napisao/la: ↑04 jan 2023, 23:17
Ljepota sto nisu zabili 2.gol i sto je Edinov odlučio pobjednika.
Ova utakmica je bila biti ili ne biti.
U odličnoj formi je i trenutno se nametnuo kao glavna karika u vrhu napada Intera.
Nadam se da je izašao iz predostroznosti i da nije riječ ni o kakvom istegnucu i povredi.
Samo grcevi rekao je

on sa jednom nosom Moze igrati ako treba
I ja sam cuo da kaze "cramps" sudiji ja msm, dobro je

Rafa Nadal!
EDIN DŽEKO!!!
-
unitarista
- Postovi: 203
- Pridružen/a: 27 nov 2022, 03:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la unitarista » 05 jan 2023, 02:09
inzomni je napisao/la: ↑04 jan 2023, 22:06
I doci ce u repku u kojoj raspali Hadzibegic treba nesto da mu govori kako treba...
"Raspali" Hadžibegić je imao ozbiljnu fudbalsku karijeru, sad kakav je trener manje-više me i ne zanima. Lično mislim ako budemo imali dobre igrače u budućnosti, da će svako sa njima napraviti rezultat. Od govana se pita ne pravi, a mi smo u zadnjih par godina imali govana na pretek.
nisam čiko sa avatara.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, Alucard, boki86, CAGarfia, Cautinho, CHR, Confiance, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, enobarca, farenhajt, Frankie, Fudo, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HalaMadrid, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, jasmin10, KockarVicin007, kovac, Lynx, Majstorinho, MaroonBjelave, RajvoSa89, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, StevieG8, Venom, VensanKasel, Wlad55, Xaniesta i 356 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []