AC Milan

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
milanist
Postovi: 12268
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 14 feb 2023, 23:20

Pioli is on fire :mrgreen: kako dvije tekme sve okrenuse....
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 14 feb 2023, 23:21

Trebali bi imati zdravog Benasera, Tomorija i vrlo vjerovatno Maignana za uzvratni meč, al' ne bi Milan bio Milan da nam ne otpadnu nova dva-tri igrača. :lolno:

Al' dugo još do utakmice, imamo sad i bitnijih stvari u ligi i must win protiv Monze kao potvrda izlaska iz krize. O Totenhemu ćemo kad dođe za to vrijeme.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4350
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 14 feb 2023, 23:25

Opet nova zvjerska partija Thiawa. Siguran sam da bi i Vrankx bio ako nista bolja opcija od Pobege da mu se ukase prava prilika.
Kalulu isto beton, iznenadjujuce dobra partija Radeta, Zirokopter nastavlja sa slabim. Mora i moze bolje ako cemo izboriti LP/spasiti sezonu.
Za Rafine standarde i poslaba utakmica, a i kao takav medju boljim u ekipi. Steta sto cemo izgubiti ovakvu masinu.
Zadnja izmjena: AjsKjub, dana/u 14 feb 2023, 23:30, ukupno mijenjano 1 put.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Raonffa
Postovi: 26294
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 feb 2023, 23:29

Borben meč i zaslužena pobjeda.

Nadam se da će vratiti samopouzdanje sa večerašnjom pobjedom, to je u ovom momentu najvažnije.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26294
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 14 feb 2023, 23:36

Inače u ovoj formaciji djelujemo pravo fluidno, sa jednim kvalitetnim desnim krilom bili bi baš opasni, ne igraju Bayern i City recimo džaba u ovakvoj formaciji.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4350
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la AjsKjub » 14 feb 2023, 23:43

slika

:ljepota:
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8320
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Stroj1946 » 15 feb 2023, 09:20

Yebo li ga Gabbia. Koliko ga je forsiro, ko da mu je sin a ne neki prosječni Seria A stoper. Thiaw pokido u ove zadnje dvije tekme, vidi se da je momak strašan potencijal.
Bennacer se vraća u uzvratu, tako da će vezni izgledati još ozbiljnije, jer Krunić je letva prava, sreća pa je vezni red Tottenham-a sinoć podbacio u svim segmentima igre. Giroud je sinoć odradio po meni odličan posao, dobio je bruku zračnih duela, samo je problem što niko to nije znao iskoristiti.
Šteta za ine propuštene prilike glavom. CDK je totalno izgubljen slučaj, fakat čovjek ne zna šta bi sa njim. Leao počeo opasno kenjati, prenemaže se. Iskreno sa ovakvim ponašanjem neće se negdje drugo dobro provesti. To mu se može u Milanu tolerisati, negdje drugo sigurno neće.
Odlične dvije zadnje utakmice, teške al bitne. Valjda se dohavizaju malo u nastavku prvenstva.

Avatar
OldFashioned
Postovi: 7946
Pridružen/a: 08 okt 2020, 02:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OldFashioned » 15 feb 2023, 09:32

I još pomaže to što nam je iduća protiv naših :D
The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts, while the stupid ones are full of confidence.

Avatar
milanist
Postovi: 12268
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 15 feb 2023, 09:45

#Gazzetta: Record. Milan's return to the last 16 of the Champions League after nine years brings more than 74,000 fans to the San Siro and the club's revenues are staggering: 9,133,842 euros, to be precise. Almost 122 euros per ticket on average
Bice love :rol: Geri je kaze obecao :mrgreen:
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 15 feb 2023, 12:50

I onda mi neko kaže kako Pioli ima razlog što ne daje šansu novim pojačanjima jer ih "gleda svaki dan na treninzima". Aha, baš. Zato smo do februara gledali Gabbiu.

Budimo realni, ne bi mali ni zaigrao da nismo prešli na sistem sa 3 stopera i da Tomori nije povrijeđen. Nije Pioli ni dalje ništa skontao, samo je bio prinuđen na ovaj potez.


Dosad bi i Vranks i pogotovo Adli bili od koristi, da im je samo dao šansu da se pokažu. Ne može me niko ubjediti da onaj momak iz Bordoa kojeg sam gledao prošle sezone ne može dobiti ni minutu u ekipi koja kuburi da poveže više od 5 pasova i iskreira šansu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12268
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 15 feb 2023, 13:17

A da igramo sa 3 stopera mu javio neko iz publike jel :D Mali Thiaw za sad vrlo dobar, ali da sacekamo jos koju utakmicu da ga ne ureknemo, znao je i Gabia odigrati extra par utakmica. Pa valjda covjek bolje vidi od nas sta rade na treninzima :D Gledaj onog momka iz Briza prosle sezone i ove, nebo i zemlja, ne moze bazen pogoditi, sto sinoc opet dokaza, i onda se cude zasto Diaz recimo igra, taj isti Diaz i da nesto ekipi, pokoji gol, asistenicju, za razliku od ovog prvog.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
Raonffa
Postovi: 26294
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 15 feb 2023, 14:27

Tako je to kod Talijana, nije samo u Pioliju problem. Ko god dođe od mlađih igrača (a jeftinih) prođe baš dug period do ulaska u prvih 11.

Jedino je CdK dobijao baš baš puno šanse na početku, valjda zato što je najskuplje plaćen. Sjećam se da je i Leao recimo u prvoj sezoni bio daleko od standardnog prvotimca.

Mrsko mi je sada tražiti ali sam uvjeren da je više utakmica počeo sa klupe nego što je bio u prvih 11, a realno i tada se vidjelo da može praviti razliku samo mu je trebalo malo kontinuiteta i više ozbiljnosti na terenu (što mu i dan danas počesto treba).

A nije sad ni Rafa doveden za kikiriki, kad igrač od 15-20 miliona često grije klupu u prvoj sezoni kako onda očekivati da ti jedan Adli ili Thiaw koji su dovedeni za male pare (Adli čak i besplatno) igraju neku ulogu...

Ali eto to je ta talijanština zbog koje im klupski fudbal danas i jeste tu gdje jeste.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14422
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Romagnoli13 » 15 feb 2023, 15:48

Theo, Thiaw, Kjaer i Kalulu :bow:

Do uzvrata očekujem povratak i Bennacera kao i Maignana. Te da će ekipa biti još uigranija što se ove formacije tiče. Tottenham će nagrnuti svim silama u Londonu, a to je idealna prilika za Leao-a i Thea i kontranapade.

No, prije toga čekaju ih 3 teška ispita u ligi.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
senadrosoner
Postovi: 313
Pridružen/a: 26 apr 2016, 09:59
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senadrosoner » 15 feb 2023, 19:36

Baš me zanima koga će ostavit na klupi slijedeću utakmici ??
Kjaer,Kalulu,Tomori ili Thiaw ?? :think:
Ac.Milan 2001-2024!

celikmilan
Postovi: 2991
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la celikmilan » 15 feb 2023, 23:42

Poslije utakmice svi su davali izjave, jedino se Cardinale nigdje ne oglašava.

Avatar
milanist
Postovi: 12268
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 16 feb 2023, 11:34

Znaci da neki zvucni transfera nece biti, prioritet je kazu stadion :mrgreen:
Mediaset journalist Claudio Raimondi spoke to MilanNews during which he was asked about what Maldini said to the broadcaster about the meeting he had with Cardinale and what the contents might have been.

“They certainly said that the market line will not deviate from that of the old owners, also because Cardinale’s priority is the stadium and an eventual effort will be made there,” Raimondi began.

“Maldini will have expressed his reasons, but it is certain that the line will he will be close to building a Milan without pre-made champions, but with champions to be coached.”
Tomori bi kazu mogao biti u rosteru za Monzu, dok Benaccer nece.
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 feb 2023, 12:50

Poznavajući italijanske vlasti neće se taj stadion izgraditi ni za deset godina, a dotad ćemo se dovući do banter ere ako se nastavi sa ovakvim mizernim ulaganjem u ekipu.


Ne možeš na današnjem vaktu trošiti četrdesetak miliona po sezoni i nadati se čudu.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12268
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 16 feb 2023, 13:03

A mozes rope, bitno je dovesti bruku omladinaca po par miliona i to je to :D
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
rope11
Postovi: 17675
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 16 feb 2023, 13:17

To baš trebaš znati ubosti, a to je lutrija, možda jedan od njih pet da upali. A što je najgore, danas više ni dobrog talenta ne možeš dobiti za siću jer i takvi koštaju.


Nije slučajnost da su svi naši dobri igrači u rosteru koštali bar petnaestak miliona (pa na dalje), ovi jeftiniji transferi su većinom bili promašaji. U moru takvih igrača desio se jedan Kalulu, ali to je rijetkost.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
milanist
Postovi: 12268
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 16 feb 2023, 14:23

To sam napisao ironicno, normalno da ne mozes, da nekada treba uloziti da bi dobio dobrog igraca, jer ne moze se ubosti sa svakim talentom kojeg se dovede, vise i faila nego sto se pokaze..
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.