Denis Huseinbašić
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Denis Huseinbašić
Pa najbolji primjer je Royston Drenthe koji je u vakat izdominirao to prvenstvo i šta?! Prop'o ko žeton!
Druge stvari su važne da bi imao karijeru, a to prvenstvo mu je samo jedan glupi izgovor ako ne želi da igra za Bosnu.
Ne igra on u nekoj vukohebini, pa da ga skauti mogu samo na prvenstvu vidjeti. Uostalom, sad skauti svugdje idu, pa i u vukohebine, a da ga neko ne primjeti ako bude dobar u Kelnu.
Re: Denis Huseinbašić
Da sam admin ovu temi bi stavio pod kljuc do zvanicne objave saveza jel to to. Sto je mlogo, mlogo je.
Re: Denis Huseinbašić
Re: Denis Huseinbašić
Re: Denis Huseinbašić
-
19vendetta87
- Postovi: 10277
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
- katalinski
- Postovi: 1061
- Pridružen/a: 27 okt 2008, 19:56
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
Nadati se da će na dobro po nas ispasti ovo sa Huseinbašićem.
Primjer komplikovane BIH birokratije je eurobasket, gdje smo izgubili 2 igrača - dobili su pasoše, ali su vođeni kao naturalizovani igrači. Fudbal je srećom drugačiji sa pravilima , ali sve se više štite savezi koji "školuju" igrače , što nama nikako ne godi.
Re: Denis Huseinbašić
seres ko foka...katalinski je napisao/la: ↑17 feb 2023, 19:03Pasoš ( državljanstvo) koji ništa ne vrijedi , a moraš se namučiti i oznojiti da ga dobiješ.
Nadati se da će na dobro po nas ispasti ovo sa Huseinbašićem.
Primjer komplikovane BIH birokratije je eurobasket, gdje smo izgubili 2 igrača - dobili su pasoše, ali su vođeni kao naturalizovani igrači. Fudbal je srećom drugačiji sa pravilima , ali sve se više štite savezi koji "školuju" igrače , što nama nikako ne godi.
The Bosnian passport currently ranks on the 50th place according to the Guide Passport Ranking Index. It provides visa-free access to 117 countries. This gives it an overall medium mobility score.
Re: Denis Huseinbašić
Ne znam da li se sta mjenjalo u zadnje vrijeme, ali ranije je bilo da je igrac lockovan samo ako odigra zvanicne utakmice za neki savez ( kvalifikacione utakmice ili utakmice prvenstva EP ili SP ). A ako je igrao samo prijateljske igrac je mogao igrati za drugu repku bez promjene sportskog drzavljanstva ( ukoliko ima pravo na drzavljanstvo iste. Tipa da je zemlja porijekla roditelja, ili da je zivio 5 godina konstantno u toj drzavi )19vendetta87 je napisao/la: ↑17 feb 2023, 18:49Pa jel na kraju Huseinbasic moze nastupiti sad martu ili ne moze? Citao sam na portalima da ne moze izganjati potrebnu papirologiju da bi nastupio sad martu.
-
Imajednabrigada
- Postovi: 2225
- Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
Re: Denis Huseinbašić
KojuImajednabrigada je napisao/la: ↑17 feb 2023, 20:51Ne znam je li vrijeme opet za neku 'mini' exluzivu.
Re: Denis Huseinbašić
Uvijek je vrijemeImajednabrigada je napisao/la: ↑17 feb 2023, 20:51Ne znam je li vrijeme opet za neku 'mini' exluzivu.
G.B.
"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic
Rona i Leao - Mjauuu 🐈
Devedesetka - 👏👏
Velid Spaho - Dobro je
Re: Denis Huseinbašić
De reci pusti novinare sto ce samo prenijeti vijestImajednabrigada je napisao/la: ↑17 feb 2023, 20:51Ne znam je li vrijeme opet za neku 'mini' exluzivu.
- DuljevinhoHaraldo
- Postovi: 13643
- Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
- Lokacija: Daštansko
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić
Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala
kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino
Re: Denis Huseinbašić
Ako je mini onda ništa...ako je marti (martovska) onda piši u private.Imajednabrigada je napisao/la: ↑17 feb 2023, 20:51Ne znam je li vrijeme opet za neku 'mini' exluzivu.
Re: Denis Huseinbašić
Jest lik zeljan paznje ko kakva tinejdzerka.
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜
-
19vendetta87
- Postovi: 10277
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
-
Imajednabrigada
- Postovi: 2225
- Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
- ArtVandelay
- Postovi: 1173
- Pridružen/a: 25 mar 2019, 16:44
- Kontakt:
Re: Denis Huseinbašić
Je li to insajderska?
pogazit k’o staru modu,
zar ćeš rađat’ tamo negdje
dušmanine svome rodu?
Nemoj sestro, ja te molim
ne daj da ti ponos gaze,
nemoj gledat’ kratkoročno
razmišljaj na duge staze!
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, Atlanta, AzRimiRzA, Bordo10, Bosanac90, Brazzzoo123, CAGarfia, D97, DeeWa, denza, DzaniMehmet, Elddar, exampLe., Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, harko35, husrefbeg, jestamaji, karajlo, KockarVicin007, Lynx, Micron, MundijalVibes26, Nah1ddd, Nakata, NEZALAGANJE, NKZ199207, Pensioner26, rishovski, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Smaja, soccerfan, StevieG8, Sveti, Vanja8, VensanKasel, visarionovich, Wisey, Wlad55 i 518 gostiju.





