FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

klasik
Postovi: 4025
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la klasik » 25 feb 2023, 19:08

baboedindzeko09 je napisao/la:
25 feb 2023, 19:04
Penal ko kuća ybt treba biti realan, nije niko kriv ovom našem što je ispao ko iz voza na lažnjak i onda ispružio nogu, kakav god da je kontakt (a očigledno da ga je bilo) penal je i to je to. Ostatak je sudio domaćinski većinu vremena osim oproštenog žutog Šubertu u prvom poluvremenu zbog situacije na centru kada je baš pokupio nekog njihovog igrača.
Ono nije bio penal 100%, prije nego sto je ovaj kreno padat Pervsn je vec povuko nogu, ako je i bio kontakt nije na kontakt pao nego kad je skonto da treba past
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8489
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la baboedindzeko09 » 25 feb 2023, 19:10

klasik je napisao/la:
25 feb 2023, 19:08
baboedindzeko09 je napisao/la:
25 feb 2023, 19:04
Penal ko kuća ybt treba biti realan, nije niko kriv ovom našem što je ispao ko iz voza na lažnjak i onda ispružio nogu, kakav god da je kontakt (a očigledno da ga je bilo) penal je i to je to. Ostatak je sudio domaćinski većinu vremena osim oproštenog žutog Šubertu u prvom poluvremenu zbog situacije na centru kada je baš pokupio nekog njihovog igrača.
Ono nije bio penal 100%, prije nego sto je ovaj kreno padat Pervsn je vec povuko nogu, ako je i bio kontakt nije na kontakt pao nego kad je skonto da treba past
Povukao je nogu tek poslije kontakta, eto pusti taj video gore na x0.25 speed na youtubeu pa pregledaj dobro, treba ljudi ba biti realan, sudio je katastrofa i navlačio je, ali ovo bi i Gigović protiv Borca svirao, očiglednije ne može.


slika
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Beduin
Postovi: 16704
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Beduin » 25 feb 2023, 19:43

TzBulevar87 je napisao/la:
25 feb 2023, 19:01
Ja ne znam ko tebi daje informacije, ili u šta ti gledaš, ali Komazec ne da je istina da je nespreman, nego frajer nema spreme za 17 poluaktivnih minuta na terenu...
Ne opravdavam Beku sekunde, on je danas bio, a i inače je, qrčavača!
Mislim da smo danas doooobro oštećeni od sudija. Publika dobojska u Modriči blago rečeno - četnička!
Gledam trening, pripreme i donesem subjektivan sud. Njegovih 45 minuta je bolje, nego Bekiceva cijela utakmica. Amer mi je totalno pao u ocima, ni sjena onog Amera od prije koju godinu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

klasik
Postovi: 4025
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la klasik » 25 feb 2023, 20:02

Komazec je i po meni vrlo nespreman il.spreman do svog limita koji vise nije za ozbiljniji fudbal.
Tu nam je igrac msnje, uz njega i Said je totalno nespreman tako da su to vec 2 bitna igraca koja ne mozes racunat
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la simonknows » 25 feb 2023, 20:14

E de hajmo biti realni, znate da ja ovdje možda i najviše stojim iza ekipe i kažem da neće ispati ALI...

Penal bih i ja svirao bez razmišljanja. Jeftino. Naivno. Glupo.

Drugi gol, faul možda i jeste, ali Bukva je konstantno preloš u tom segmentu. Ispadaju mu lopte, ne istrčava na vrijeme krene pa stane pa se vraća...


Treće, da se ekipa nije povukla u momentima kad smo ih gazili na 1-2, ne bi oni ni došli do kornera a ne gola. Uostalom, šta se paniči na kornerima kad vide da cijelu utakmicu rješavamo to bez problema?


Sabrati se, bod na Grbavici, dobiti Leotar pa da vidimo šta i kako. Stojane hvala na svemu, objasnio si neke stvari!


Ps. trener još uvijek najveći krivac, Koma i nije imao nekih šansi ali stvarno djeluje drugačije u odnosu na prvi dio. Bekić grozan, ali g r o z a n.
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

antisisoja1919
Postovi: 3702
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la antisisoja1919 » 25 feb 2023, 20:28

Ljudi moji, kod nas ako se ne dese neke drastične promjene, mi smo vjerovatno novi drugoligasi. Celicni ne pomislja da da ostavku.
Jos ako nas bude do kraja pratilo ovako sudjenje, nema nam spasa.
Igman je danas pokazao, da ako sve bude regularno, nema sanse da ispadnu, imaju glavu i rep, uz odličnog trenera za nase standarde.
A nakon prosle sezone, ocekivat da bude ispadnu sloga i leotar, nekako nema logike
Volim tebe, više od sebe

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Pashoni » 25 feb 2023, 20:59

Sta i da Jaha da otkaz mislite da ce ovi postaviti nekog boljeg, ubijte me odmah ako ne bi samo Gradu vratili. Oni su prvi koji su nabili Spahu i postavili Jahica i oni su mu prvi bez imalo obraza pruzili podrsku nakon losih rezultata.

Nakon danasnjeg moze se slobodno reci kiksa nadam se da ce igraci uspjeti ohladiti glave i okrenuti se utakmici protiv Zelje, nadam se da ce im Stilic i Hodzic nece oporaviti do utakmice protiv nas.
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la LaBombonera88 » 25 feb 2023, 21:10

Bukvicu dragi zasto nisi ono boksova, izbio kako bilo, hvatanje u onakvim uslovima je zadnja opcija, klizava lopta, guzva oko tebe. Mislim da bi trebalo malo osvjezenje napraviti i postaviti Erica na gol sljedecu utakmicu.
Ova formacija 3-5-2 promasaj cini mi se.
Uglavnom sto je bilo ne moze se promjeniti idemo dalje, makar bod protiv Zelje, pa pobjeda protiv Leotara, ako Bog da.

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 25 feb 2023, 21:24

LaBombonera88 je napisao/la:
25 feb 2023, 21:10
Bukvicu dragi zasto nisi ono boksova, izbio kako bilo, hvatanje u onakvim uslovima je zadnja opcija, klizava lopta, guzva oko tebe. Mislim da bi trebalo malo osvjezenje napraviti i postaviti Erica na gol sljedecu utakmicu.
Ova formacija 3-5-2 promasaj cini mi se.
Uglavnom sto je bilo ne moze se promjeniti idemo dalje, makar bod protiv Zelje, pa pobjeda protiv Leotara, ako Bog da.
njegova lopta bila uhvaćena ispala mu je zbog prekršaja koji je napravljen na njemu a nije sviran. da je znao da će tako biti vjerovatno bi je boksovao...

slika
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

klasik
Postovi: 4025
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la klasik » 25 feb 2023, 22:01



Kratko i jasno
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
samirr
Postovi: 8895
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la samirr » 25 feb 2023, 22:02

Ma što se nas tiče objektivno mi budemo pokradeni i na Grbavici, Koševu itd nebitno jel predsjednik saveza Begić, Vico ili neko treći ovako jednostavno ne ide.. Još na pauzi sam najavio ako ne obezbjedimo opstanak 2-3 kola prije kraja, da cemo ispasti jer nemamo taj krug ljudi u upravi koji znaju da muljaju u drugim klubovima su puno veči igrači što se tog tiče..
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

klasik
Postovi: 4025
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la klasik » 25 feb 2023, 22:08

samirr je napisao/la:
25 feb 2023, 22:02
Ma što se nas tiče objektivno mi budemo pokradeni i na Grbavici, Koševu itd nebitno jel predsjednik saveza Begić, Vico ili neko treći ovako jednostavno ne ide.. Još na pauzi sam najavio ako ne obezbjedimo opstanak 2-3 kola prije kraja, da cemo ispasti jer nemamo taj krug ljudi u upravi koji znaju da muljaju u drugim klubovima su puno veči igrači što se tog tiče..
Jednostavno je, nismo se opredijelili da budemo bosnjacki, srpski il hrvatski klub, nemamo spremacicu u savezu, kamoli nekog na poziciji, pa kad nas pokradu niko se ni ne pocese, ako smo kad pomognuti od sudija to je ustvari iz razloga kad treba povalit naseg protivnika zarad tamo nekog treceg
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
zlajci
Postovi: 2609
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la zlajci » 25 feb 2023, 22:23

Kazneni udarac, cist.
Prekrsaj nad Bukvicem cist.
Cca nedosuđenih 5-6 situacija za nas, od toga i nad Vranjesom kod serije udaraca iz ugla koje su prethodile golu. Cca 7-8 dosuđenih niđe veze prekršaja za domacine.

Pa opet, sami smo krivi. Grozno vođeno 1.pol. U 15.min je bilo jasno da je Mihajlovic napast i umjesto da se odmah radi rokada, pusti se pola sata da gol visi preko njihovog lijevog krila.

Sami smo krivi sto u 2.pol nismo pola sata dali treci gol i rijesili utakmicu.

P.s. Bekic je apsolutno nespreman
tuzlanska Sloboda

desperados
Postovi: 1084
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la desperados » 25 feb 2023, 22:24

Samo u nasoj **** ligi se moze ovo vidjeti, lik bukvalno nad golmanom ima kontakt rukama i tijelom, bez faula :lol:

Avatar
EvoMene
Postovi: 708
Pridružen/a: 09 jan 2013, 22:33
Lokacija: Šamac
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la EvoMene » 25 feb 2023, 22:38

Gledao sam vas danas uživo pa da ovako neutralno prokomentarišem.

Kako je izgledalo u prvih pet deset minuta mislio sam da ćete dobiti tri razlike, domaćin nije mogao da se poveže i svaki napad je bio šansa.. Nakon toga neshvatljiv pad, povlačenje, i do poluvremena je na terenu postojala samo Sloga. Mihajlović im je strašan, a i onaj Đorić nije bio loš. Ostatak ekipe teški prosjek, nivo Prve lige RS. U drugom ste ponovno trebali da ih matirate, na 2:1 je bilo 3-4 opasne situacije, posle toga ponovno povlačenje i kazna. Sudjenje nemam riječi, cijelu utakmicu tendenciozno. Penal je čist, gol smrdi maksimalno, ali i osim toga svaka ili - ili situacija je bila za Slogu.

Štoperi su vam dobri, Vranješ kakav je da je klasa je, Maksimović mora igrati više, škodi mu što je jedan dan prekobrojan, pa sledeći dan glavni igrač, pa sutra opet klupa... Bekić i igra sa dva špica plus Stojanom, težak promašaj. Nije vas bilo nigdje.

A ona dvojica na vašoj klupi, i glavni i pomoćni trener, kao da su na koridi, ljudi su revali 100 minuta. Majstori, popnite se na ogradu, niste vi vođe navijača. Jedan je Simeone, vi ste samo seljaci.

Ovako po ovom danas viđenom trebali bi ostati, a da li ćete ne znam... Ima kvaliteta na terenu, ali ima li pored terena ne bih znao...
Smoke Weed Everyday!

Avatar
DamirT
Postovi: 14947
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la DamirT » 25 feb 2023, 23:29

Jaha glumi Simeonea s ovim povlacenjima, a zna i on da je daaaaaaleko losiji nego on. Us.rao je maksimalno s povlacenjima nakon oba vodstva. Sta je, tu je, vrijeme se vratit ne moze, vec vidjeti sta ne stima, i sto prije njega smijenit s pozicije trenera.

Kvaliteta kod igraca ima, pogotovo kod ovih iskusnih. Vranjes, Subert, Pervan itd. bi sigurno igrali kod 8 ekipa iz lige. Al posto je nasa uprava mutava, ostavit ce celicnog i dat mu podrsku, a on nas kopa sve dublje i dublje.

Ispadnemo li, nek se zapise kad cemo se vratit. Sumnjam da ce opet bit neka budala ko Azmir, pa da nas vrati u PL, a znamo da je sudjenje u Prvoj ligi FBiH duplo losije nego u PL.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Slobodas
Postovi: 3503
Pridružen/a: 04 dec 2012, 19:57
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Slobodas » 25 feb 2023, 23:38

Bravo Sloboda bravo uprava bravo treneru bravo igrači bravo navijači bravo pljuvači :clap:
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2633
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la TzBulevar87 » 26 feb 2023, 00:19

EvoMene je napisao/la:
25 feb 2023, 22:38
Gledao sam vas danas uživo pa da ovako neutralno prokomentarišem.

Kako je izgledalo u prvih pet deset minuta mislio sam da ćete dobiti tri razlike, domaćin nije mogao da se poveže i svaki napad je bio šansa.. Nakon toga neshvatljiv pad, povlačenje, i do poluvremena je na terenu postojala samo Sloga. Mihajlović im je strašan, a i onaj Đorić nije bio loš. Ostatak ekipe teški prosjek, nivo Prve lige RS. U drugom ste ponovno trebali da ih matirate, na 2:1 je bilo 3-4 opasne situacije, posle toga ponovno povlačenje i kazna. Sudjenje nemam riječi, cijelu utakmicu tendenciozno. Penal je čist, gol smrdi maksimalno, ali i osim toga svaka ili - ili situacija je bila za Slogu.

Štoperi su vam dobri, Vranješ kakav je da je klasa je, Maksimović mora igrati više, škodi mu što je jedan dan prekobrojan, pa sledeći dan glavni igrač, pa sutra opet klupa... Bekić i igra sa dva špica plus Stojanom, težak promašaj. Nije vas bilo nigdje.

A ona dvojica na vašoj klupi, i glavni i pomoćni trener, kao da su na koridi, ljudi su revali 100 minuta. Majstori, popnite se na ogradu, niste vi vođe navijača. Jedan je Simeone, vi ste samo seljaci.

Ovako po ovom danas viđenom trebali bi ostati, a da li ćete ne znam... Ima kvaliteta na terenu, ali ima li pored terena ne bih znao...
Bravo, imam apsolutno isto vidjenje utakmice :clap:
S tim da je po mom mišljenju od naših stopera danas Šubert bio tanak...
Sve ostalo se apsolutno slažem.
075

Edin1982
Postovi: 465
Pridružen/a: 24 feb 2020, 12:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Edin1982 » 26 feb 2023, 09:19

Čujem da je upravo prošlo nekoliko autobusa Divizije,garant odose čistit snijeg u Srebrenik...🤣🤣🤣😉

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la simonknows » 26 feb 2023, 09:34

Denković im rekao da čeka nešto vani, izgleda da je momku propalo, evo spreman da potpiše a oni ga već par dana ne zovu uopšte. Jako neozbiljno, ako ste se već dogovorili da dođe ako ne bude ništa vani, onda dajte zovite čovjeka. Šta sad glumite, krilo nam treba, pogotovo što Denković zna dati gol.


Jaha je najveći problem ovog kluba. Neznalica koja ne voli Slobodu sekunde, da je voli otišao bi i tako je ostavio u ligi, jer bilo koji drugi trener neće ispasti sa ovim rosterom. Nini je jedini minus što je prije Sarajeva pričao kako će Jahić biti trener do kraja sezone šta god da se desi, mada mislim da je to više pod pritiskom uprave koja ga drži. Idi Jaha molim te sam jer ovi te neće otpustiti!
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.