Juventus FC

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

JuventinoBihac
Postovi: 106
Pridružen/a: 06 okt 2020, 17:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoBihac » 05 mar 2023, 22:59

Mene samo zanima trenira li ovaj vlahovic sa njima ikako. Frajer igra vec 2 sezone odsjeceno skroz od ostatka ekipe. Ne vjerujem da je do njega mali je dobar igrac, ali brate da lopte korisne nije dobio 10 utakmica.. Boli poraz od smrada morinja i ovog djubre dybale

GIBRA
Postovi: 2742
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la GIBRA » 05 mar 2023, 23:03

@Italia

Nije jos prvi april kralju

Osim sto bacas mitove,poceo si i podmuklo da lazes

Sta bolan napadas,svaki gol koji smo dali bio je iz prekida....

Jel po tebi napadanje 3 hiljade dodavanja Brazilaca,pa onda lopta na beka da ovaj centrira,ovi izbiju i hajmo opet sve isto,igramo uzasnu formaciju,igraci se ne krecu,nema brzine i ti to nazivas napadanjem
Dusan konstantno sam medju 4 covjeka,dobije loptu svakih pola sata

Igraci unisteni psihicki i fizicki i ti na to sve lazes opet

Pokrij se sam
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
Pogba
Postovi: 19920
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 05 mar 2023, 23:05

JuventinoBihac je napisao/la:
05 mar 2023, 22:59
Mene samo zanima trenira li ovaj vlahovic sa njima ikako. Frajer igra vec 2 sezone odsjeceno skroz od ostatka ekipe. Ne vjerujem da je do njega mali je dobar igrac, ali brate da lopte korisne nije dobio 10 utakmica.. Boli poraz od smrada morinja i ovog djubre dybale
Mislim da prvo stoperi odrade jedno milion repeticija dodavanja izmedju sebe, onda eventualno Locatelli vjezba kako da im vraca loptu nazad pa onda oni Woju vrate.
Napadači treniraju 10 minuta zajedno s njima na kraju.

Pa Allegri je stvorio Asamoaha, Sandra, Silju itd, doktore vraćanja lopte nazad.
Zadnja izmjena: Pogba, dana/u 05 mar 2023, 23:06, ukupno mijenjano 1 put.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

J1897
Postovi: 3975
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 05 mar 2023, 23:06

Di Maria, Pogba Chiesa i Vlahovic i opet ne mozes dati zabiti barem jedan go …

Pricalo se Kako treba cekati da se povredjeni vrati pa da onda sudimo Allegriu;)

Kako vidim nikakva razlika
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

JuventinoBihac
Postovi: 106
Pridružen/a: 06 okt 2020, 17:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoBihac » 05 mar 2023, 23:07

ne vrate li nam onih nasih 15 bodova, europe vidjeti necemo. A to je sad vec veliki problem.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8429
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Rosicky » 05 mar 2023, 23:07

Kakvo uništavanje Vlahovića od strane Juventusa.

Čovjek dobije 4 lopte za vrijeme poluvremena i cijelo vrijeme čeka i gomila frustraciju koja vodi silovanjem poteza samo da nešto uradi

Avatar
Pogba
Postovi: 19920
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Pogba » 05 mar 2023, 23:13

Rosicky je napisao/la:
05 mar 2023, 23:07
Kakvo uništavanje Vlahovića od strane Juventusa.

Čovjek dobije 4 lopte za vrijeme poluvremena i cijelo vrijeme čeka i gomila frustraciju koja vodi silovanjem poteza samo da nešto uradi
Veceras nije nijednu. Bar se ja ne sjecam. Sistemski se unistava, a ni Chiesa ne prolazi bolje, kod Pirla bio fenomenalan. Istina tu je psihicka barijera oko povrede, ali dugo već trenira i ovo sjeckanje minutaže ne vodi nigdje. Vec sam pisao, ako će ovo biti slika i prilika Juventusa i sljedeće sezone ili ako ovaj ne ode, jedan sigurno ce tražiti transfer i nadam se da ce to biti Dusan da se spasi, ovom Juventusu je dovoljan Verghorst ili kako se vec zove.
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

GIBRA
Postovi: 2742
Pridružen/a: 08 avg 2022, 16:09
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la GIBRA » 05 mar 2023, 23:15

Rosicky je napisao/la:
05 mar 2023, 23:07
Kakvo uništavanje Vlahovića od strane Juventusa.

Čovjek dobije 4 lopte za vrijeme poluvremena i cijelo vrijeme čeka i gomila frustraciju koja vodi silovanjem poteza samo da nešto uradi
Samo Vlahovica? Kamo srece da je on jedini

Unistavanje Vlahovica,DiMarie,Kostica,Chiese koje kloc prisiljava da igraju bekove i vezne igrace

Nista novo
SCUDETTI 38X 🏆
COPPA ITALIA 15X🏆
SUPER CUP 9X🏆

FK ŽELJEZNIČAR 💙

"No Mikey,no no Mikey,that was so no right "

SUPER MAX 🧡

allegri OUT

Avatar
Padovan
Postovi: 12682
Pridružen/a: 15 maj 2009, 17:22
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Padovan » 05 mar 2023, 23:20

Nemamo ideje za naprijed, samo na individualni kvalitet uzimamo bodove. Mucno je gledati ovu trojicu kako se dodaju nazad i onda kao nesto pokusaju, a vezni se zabili gore i ne nude se.

Kean i Paredes vec sutra treba prebaciti u B tim, neka ganjaju loptu u Seriji C, jer ovo je zalosno da dobiju i minute, bolje dati sansu nekom mladom, jer gori ne moze biti.
1992-1995 nikad zaboraviti...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

FC Ljuta Krajina

Avatar
dinoo
Postovi: 4953
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 05 mar 2023, 23:27

Ne da mi se sada ponovo traziti slika,pa cu je opsiati:
Prosjecna pozicija vlahovica (onaj heat map igraca ) protiv torina bila na centru, doslovno.
Prosjecna pozicija sanabrie (sto nam je dao gol) bila 20 metara ispred.
Pametnom dosta.

Igra koja gusi, davi i na kraju ubija volju, energiju, elan u svakome zivom...

Kladim se u zivot da bi mbappe i halland kod allegrija zavrsili sa statsima na nivou ovoga sto isporucuju vlahovic i chiesa.

Helem, gubimo vrijeme....a velika steta....imamo sastav da se borimo za titulu prvaka italije...barem da bude zanimlivo.

Ps. Dokle je dosla ona statistika allegrijevih pobjeda protiv sest, sedam velikih....bio je na 1 ili 2 pobjede u 25 meceva cini mi se.

Od tad su nas napoli i roma unazadili jos malo...

JuventinoBihac
Postovi: 106
Pridružen/a: 06 okt 2020, 17:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoBihac » 05 mar 2023, 23:33

Padovan je napisao/la:
05 mar 2023, 23:20
Nemamo ideje za naprijed, samo na individualni kvalitet uzimamo bodove. Mucno je gledati ovu trojicu kako se dodaju nazad i onda kao nesto pokusaju, a vezni se zabili gore i ne nude se.

Kean i Paredes vec sutra treba prebaciti u B tim, neka ganjaju loptu u Seriji C, jer ovo je zalosno da dobiju i minute, bolje dati sansu nekom mladom, jer gori ne moze biti.
tačno sve od a do ž.

Avatar
VelaHavle
Postovi: 5365
Pridružen/a: 02 feb 2015, 12:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la VelaHavle » 06 mar 2023, 05:54

Dobro je pa ne gledam.
Aljegri, out!

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la marconato » 06 mar 2023, 08:08

JuventinoBihac je napisao/la:
05 mar 2023, 22:59
Mene samo zanima trenira li ovaj vlahovic sa njima ikako. Frajer igra vec 2 sezone odsjeceno skroz od ostatka ekipe. Ne vjerujem da je do njega mali je dobar igrac, ali brate da lopte korisne nije dobio 10 utakmica.. Boli poraz od smrada morinja i ovog djubre dybale
Nadovezujem se na tvoj post, a ujedno odhovaram i @Italiji...

Vlahović juce nije imao NIJEDNU kvalitetnu loptu. Evo da ne ispadnem da ga branim samo sto je Srbin, ali cak i Kostić kome je taj isti Vlahović par puta primio loptu na centru, obradio je, poslao mu samom na lijevu stranu, ovaj ubaci frljoku neku, ni tamo ni ovamo.

Pogledajte golove Vlahovića u Fiorentini, samo 2 primjera. On sinoc, a i u 95% vremena nema ovakvu kombinatoriku sa saigracima i ne dobija ovakve lopte!

Na 1:22, njegovo razigravanje i odlican pas Kaljehona.



Na 1:24 vrhunska dubinska lopta u prostor za njega i rutinska realizacija.



E sad mi reci kad u Juventusu ima i od koga ovakve lopte?!

Onaj Locateli lik ne zna primit i obradit loptu, a kamoli je poslati u prostor, mali Fagioli jeste talenat, ali nije jos taj nivo. Rabio korektan igrac, ali isto nije play, vise neki all around i igrac iz drugog plana...Zatvoris Di Mariu i ti si rijesio posao vs ovakvog katanaco Juvea. Sta tu moze Vlahović?! Uzet loptu i predriblat 5 igraca?!

Dobro rece @Pogba, nijedan napadac ne bi nista bolje uradio u ovakvom Juventusu!

Poredis Higuaina...Pa kad vec to radis, poredi njegove tadasnje saigrace (Pjanić u vrhunskoj formi, Mandžukić, 5x bolji Cuadrado, Dybala pun elana, Dani Alves, D. Costa kao drugi asistent lige tada...) s ovim sto Dušan ima! Smijesno... :kafa:

Covjek sinoc vidno isfrustriran izlazi s terena! Zasto, zato sto je 90% vremena bio sam s 3 protivnicka stopera, Di Maria iako formacijski poluspic, vise bio na Juveovoj polovini i gradio napade, jer niko drugi NE ZNA!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Italia
Postovi: 5761
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 06 mar 2023, 08:34

Mozda ne shvatate, ali ja se ovdje osvrcem na njegov individualni kvalitet. Naravno da ga ne poredim direktno sa Higuainom i ocekujem da isto isporucuje (jer je ovaj godisnje davao 30-40 golova bez penala, a da ne pricamo o ostalom uticaju na igru). Kamo srece da bude pola igraca kakav je Higuain, ja bih bio presretan.

Slazem se da nema previse lopti u sredinu za njega, ali i sta ce mu kada nije tehnicki jak igrac, kakav je npr bio Higuain, pa da loptu moze primiti, predriblati i sl. Individualno, covjek nema previse ili bolje receno nema nikakvog uticaja na igru i to je stvar mana, boljka, jer da smo imali nekog aktivnog napadaca sinoc u igri mi bi ga davno zabili. Ta prica o frljokama i centarsutevima stvarno ne pije vodu, jer koliko mene pamcenje onako sluzi, mislim da je dobar dio nasih goloa upravo dat na centarsut (Torino 3 gola). Takvu igru sasvim solidno eksploatisu Kean i Milik koji su na slicnom gol omjeru kao Dusan ako mu penale iskljucimo.

Opet kazem, ja u njega gledam kao centra naseg projekta jer je tako doveden i placen, pa i ocekujem da na terenu najvise isporuci. Za dosta utakmica mu se moze pripisati da nije bilo jake ofanzivne i prijetnje, ali zadnjih par tekmi Juventus igrao puno bolje/ofanzivnije. Ja od najvecih zvijezda najvise i ocekujem. Svjedoci smo ovdje skoro svi transfera Higuaina od tih rekordnih 90 miliona kojem se trazila dlaka u jajetu na 40 golova koje je isporucivao i opet ce vecina reci da nije bio dobar.
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la marconato » 06 mar 2023, 08:56

Italia je napisao/la:
06 mar 2023, 08:34
Mozda ne shvatate, ali ja se ovdje osvrcem na njegov individualni kvalitet. Naravno da ga ne poredim direktno sa Higuainom i ocekujem da isto isporucuje (jer je ovaj godisnje davao 30-40 golova bez penala, a da ne pricamo o ostalom uticaju na igru). Kamo srece da bude pola igraca kakav je Higuain, ja bih bio presretan.

Slazem se da nema previse lopti u sredinu za njega, ali i sta ce mu kada nije tehnicki jak igrac, kakav je npr bio Higuain, pa da loptu moze primiti, predriblati i sl. Individualno, covjek nema previse ili bolje receno nema nikakvog uticaja na igru i to je stvar mana, boljka, jer da smo imali nekog aktivnog napadaca sinoc u igri mi bi ga davno zabili. Ta prica o frljokama i centarsutevima stvarno ne pije vodu, jer koliko mene pamcenje onako sluzi, mislim da je dobar dio nasih goloa upravo dat na centarsut (Torino 3 gola). Takvu igru sasvim solidno eksploatisu Kean i Milik koji su na slicnom gol omjeru kao Dusan ako mu penale iskljucimo.

Opet kazem, ja u njega gledam kao centra naseg projekta jer je tako doveden i placen, pa i ocekujem da na terenu najvise isporuci. Za dosta utakmica mu se moze pripisati da nije bilo jake ofanzivne i prijetnje, ali zadnjih par tekmi Juventus igrao puno bolje/ofanzivnije. Ja od najvecih zvijezda najvise i ocekujem. Svjedoci smo ovdje skoro svi transfera Higuaina od tih rekordnih 90 miliona kojem se trazila dlaka u jajetu na 40 golova koje je isporucivao i opet ce vecina reci da nije bio dobar.
Tacno, nije profil napadaca Higuain, nego lupam Trezeguet ili Nistelrooy, ali u Juventusu su tacno to znali, kao sto i mi znamo i nisu prilagodili igru njemu/tome, a javno su ga proglasili "projektom"!
Kazes isporucuju po 30-40 golova. Pa kako onda objasnjavas da je u yebenoj Fuorentini isporucio 21, a prosle sezone bi to islo i na 30+ da nije presao u Juve, jer je na polusezoni vec imao 17 komada. Znaci, ista liga, isti uslovi, isti protivnici?!
Evo imas Cabrala i Jovića u toj istoj Fiorentini. Zajedno dali 9 golova do sada u ligi... :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

J1897
Postovi: 3975
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la J1897 » 06 mar 2023, 09:41

Problem je sto Juventus nema igre a kamol napadcki sistem..
Jednostavno sve se svodi na individualno, ako koja akcija uspije u toku utakmice i to je to …
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
dinoo
Postovi: 4953
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la dinoo » 06 mar 2023, 10:48

J1897 je napisao/la:
06 mar 2023, 09:41
Problem je sto Juventus nema igre a kamol napadcki sistem..
Jednostavno sve se svodi na individualno, ako koja akcija uspije u toku utakmice i to je to …
Ovdje pocinje i prestaje prica.

Sve ostalo je gubljenje vremena (na terenu jer se nista promjeniti nece, a i na raspravama jer se vrtimo u krug).

JuventinoBihac
Postovi: 106
Pridružen/a: 06 okt 2020, 17:41
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la JuventinoBihac » 06 mar 2023, 12:29

U svim normalnim klubovima uigranu akciju zavrsi po pravilu napadac. Kako ce Vlahovic zavrsiti kad ni jedne akcije nema. Po pravilu treba da ga proigraju pa da sam izadje na golmana ili bar da bude u prilici dobroj za sut. Mali nije kriv, on je napadac kojeg treba hraniti loptama a kod nas se sve svodi na Di Mariju da nesto izvede (improvizuje) ili da Kostic od 70 centarsuteva pogodi nekog naseg igraca u sesnestercu.
I da Locatelli nije igrac za Juventus. Kako je dosao nisam vidio da je uradio neki inteligentan potez vec samo vrati do stopera ili prvom do sebe.

Avatar
Marvin
Postovi: 4253
Pridružen/a: 08 avg 2014, 09:05
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Marvin » 06 mar 2023, 14:56

GIBRA je napisao/la:
05 mar 2023, 23:15
Rosicky je napisao/la:
05 mar 2023, 23:07
Kakvo uništavanje Vlahovića od strane Juventusa.

Čovjek dobije 4 lopte za vrijeme poluvremena i cijelo vrijeme čeka i gomila frustraciju koja vodi silovanjem poteza samo da nešto uradi
Samo Vlahovica? Kamo srece da je on jedini

Unistavanje Vlahovica,DiMarie,Kostica,Chiese koje kloc prisiljava da igraju bekove i vezne igrace

Nista novo
Iskreno mene vise boli sto je meni unistena zelja da gledam utakmice Juventusa.

Italia
Postovi: 5761
Pridružen/a: 21 jun 2010, 22:36
Lokacija: David Trezeguet
Kontakt:

Re: Juventus FC

Post Postao/la Italia » 06 mar 2023, 15:30

marconato je napisao/la:
06 mar 2023, 08:56
Italia je napisao/la:
06 mar 2023, 08:34
Mozda ne shvatate, ali ja se ovdje osvrcem na njegov individualni kvalitet. Naravno da ga ne poredim direktno sa Higuainom i ocekujem da isto isporucuje (jer je ovaj godisnje davao 30-40 golova bez penala, a da ne pricamo o ostalom uticaju na igru). Kamo srece da bude pola igraca kakav je Higuain, ja bih bio presretan.

Slazem se da nema previse lopti u sredinu za njega, ali i sta ce mu kada nije tehnicki jak igrac, kakav je npr bio Higuain, pa da loptu moze primiti, predriblati i sl. Individualno, covjek nema previse ili bolje receno nema nikakvog uticaja na igru i to je stvar mana, boljka, jer da smo imali nekog aktivnog napadaca sinoc u igri mi bi ga davno zabili. Ta prica o frljokama i centarsutevima stvarno ne pije vodu, jer koliko mene pamcenje onako sluzi, mislim da je dobar dio nasih goloa upravo dat na centarsut (Torino 3 gola). Takvu igru sasvim solidno eksploatisu Kean i Milik koji su na slicnom gol omjeru kao Dusan ako mu penale iskljucimo.

Opet kazem, ja u njega gledam kao centra naseg projekta jer je tako doveden i placen, pa i ocekujem da na terenu najvise isporuci. Za dosta utakmica mu se moze pripisati da nije bilo jake ofanzivne i prijetnje, ali zadnjih par tekmi Juventus igrao puno bolje/ofanzivnije. Ja od najvecih zvijezda najvise i ocekujem. Svjedoci smo ovdje skoro svi transfera Higuaina od tih rekordnih 90 miliona kojem se trazila dlaka u jajetu na 40 golova koje je isporucivao i opet ce vecina reci da nije bio dobar.
Tacno, nije profil napadaca Higuain, nego lupam Trezeguet ili Nistelrooy, ali u Juventusu su tacno to znali, kao sto i mi znamo i nisu prilagodili igru njemu/tome, a javno su ga proglasili "projektom"!
Kazes isporucuju po 30-40 golova. Pa kako onda objasnjavas da je u yebenoj Fuorentini isporucio 21, a prosle sezone bi to islo i na 30+ da nije presao u Juve, jer je na polusezoni vec imao 17 komada. Znaci, ista liga, isti uslovi, isti protivnici?!
Evo imas Cabrala i Jovića u toj istoj Fiorentini. Zajedno dali 9 golova do sada u ligi... :kafa:
Immobile, Matri, Amauri, Bernardeschi, Quagliarella, Iaquinta, Giovinco. Evo samo iz Juventusa "napadaci" koji su bili dobri ili odlicnu u tim manjim klubovima, a u Juventusu igrali vrlo prosjecnu epizodu. Naravno, niko normalan ne moze porediti Higuainovih 36 golova i preslikati to isto u Juventus. Logicno, u jednom klubu igras haman pa solo (Vlahovic u Fiorentini), dok u drugom si okruzen drugim zvijezdama. U jednom klubu sve ide preko tebe i trosis 20-30 lopti tokom utakmice, dok u drugom se nadas da ces imati bar "nekoliko" lopti. U jednom klubu uvijek napadas na par defanzivaca, dok u drugom klubu samo tebe cuva "par defanzivaca" kao sinoc. Sve su to razlike gdje je Higuainovih 36 ligaskih golova u Napoliju, ekvivalentno 20ak golova u Juventusu. Vlahovicev "problem" je sto je njegov ucinak jednak Keanovom i Milikovom. Cak da Milik nije dozivio onu povredu, vjerujem da bi danas bio prvi strijelac kluba. Sto i nije toliko lose sad, ali ako pricamo o "centru projekta", ja licno ocekujem puno puno vise.

Sto naravno nije slucaj kod svakog pratioca fudbala. Recimo ovdje ljudima najvise smetaju Kean, De Sciglio i Locateli npr. Prva dva placena par feninga i igraju za topli obrok, a drugi placen 40 miliona. Isporucuju slicno lose/prosjecne rezultate, a ljudi ih trpaju u isti kos. Meni je npr. Loca 10 puta pod vecim kritikama zbog one jednostavne "cost-benefit".
„Morata, najkompletniji napadac danasnjice“ -> Italia

Odgovori

Natrag na “Juventus FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: J1897 i 1 gost.