U-21, U-19, U-17
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Imajednabrigada
- Postovi: 2225
- Pridružen/a: 14 sep 2021, 11:58
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Spisak sa malim Hasanovim je loš spisak.
Generalno, ovaj Jankovic radi dobro.
Re: U-21, U-19, U-17
Ne mozes vise ni u halu ako nije neka stela ili koverta. Pitam se postoji li neki trener, bila koji sportski radnik da nije korumpiran
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Gdje će u Bayern ljudi imaju 10 bekovaretromoos je napisao/la: ↑10 mar 2023, 15:35Korupcija i nepotizan na svakom koraku u pm. Ima mjesta za Hasanovog malog sa dvije lijeve noge, ali nema za supertalenta Nezirevica. Hasan vise od 5 godina sportski direktor u Bayernu, nije nikad ni pokusao da otvori vrata nekom od nasih fudbalera. Kad je sina uvaliti onda se sjeti nas. Mali Dedic je kao stvoren za Bayerna, ali pitanje zna li Hasan ko je Dedic uopce jer vise prati sta rade u Hrvatskoj.
Ne mozes vise ni u halu ako nije neka stela ili koverta. Pitam se postoji li neki trener, bila koji sportski radnik da nije korumpiran
Re: U-21, U-19, U-17
Ali, da se vratim na PLBiH, ne vidim smisao da se zove igrač s par nastupa u seniorskom fudbalu ako nije baš neki specifičan slučaj, vanserijski talenat, ali u tom slučaju će opet imati više nastupa. Mulalić recimo ima cijelih 7 nastupa, 527 minuta. Nek odigra barem polusezonu, ne mora se zvati. Naravno, problem je nekonzistentnost, jer Filip Račić nije ni nastupio u PLBiH.
Re: U-21, U-19, U-17
Ne postoji insan a da postoji trener ...
Re: U-21, U-19, U-17
Kad je to bio preduslov za poziv u U21?
Kao da je Nick jedini. Na ovom spisku samo imas 4-5 igraca sumjivog karaktera. Ne opravdavam naravno poziv Hasanu Jr.
Ali sto niko ne pise za ovog Djurica naprimjer i zbog cega je on dobio poziv?
-
Manijakalnost99
- Postovi: 2396
- Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Ima dista igraca vani koji bi trebali biti pozvanj
Re: U-21, U-19, U-17
Bas para oci sto nema njega i KahvicaManijakalnost99 je napisao/la: ↑10 mar 2023, 16:25Sto nema onog malog iz Juventusa u 19
Ima dista igraca vani koji bi trebali biti pozvanj
"Dan bez nogometa je izgubljen dan." - Ivica Osim
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Jer je od stakla i opet povrijeđen. Bosanski Diaby.Manijakalnost99 je napisao/la: ↑10 mar 2023, 16:25Sto nema onog malog iz Juventusa u 19
Ima dista igraca vani koji bi trebali biti pozvanj
-
Manijakalnost99
- Postovi: 2396
- Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
-
Manijakalnost99
- Postovi: 2396
- Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
- Kontakt:
-
Manijakalnost99
- Postovi: 2396
- Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
- Kontakt:
-
Manijakalnost99
- Postovi: 2396
- Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
- Kontakt:
-
Manijakalnost99
- Postovi: 2396
- Pridružen/a: 19 jun 2022, 13:27
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
- baboedindzeko09
- Postovi: 14552
- Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
- Lokacija: Small Heath, Birmingham
- Kontakt:
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
Re: U-21, U-19, U-17
Online
Trenutno korisnika/ca: ajaca, AzRimiRzA, b00t, Bobadilla, bordobijeli, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, Cautinho, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, Frankie, GrbavicaHrammm, greenwood, Hajdeee, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, jasmin10, karajlo, Kljukusar, KockarVicin007, lakilone, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, Marokanci58, MaroonBjelave, Mocvara1991, MostarNeretva, Muumii, Nakata, pama, Paromlinac, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, rukometubih23, SanaBosna, Sarun, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, StevieG8, Venom, Wlad55, Zaxon i 360 gostiju.















