FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 09 apr 2023, 12:31

TUZLA CITY-VELEŽ ,PETAK 14. APRILA 2023. 16:00

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 09 apr 2023, 15:50

tuzlac je napisao/la:
09 apr 2023, 12:29
Aristotel555 je napisao/la:
09 apr 2023, 12:26
tuzlac je napisao/la:
09 apr 2023, 12:05
..........................................FEJZIĆ

......KARIĆ...............NIKITIN...................ŠUKILOVIĆ............MEHIDIĆ

.....................GAVRIĆ............................PANTELIĆ

......NUKIĆ........................KOMAZEC....................IVANIADZE

.......................................HADŽIĆ
Ko ti je Komazec? Nije Slobodna tema :D
IZVINI TEK SAM USTAO I NAPRAVIO LAPSUS.
Stvarno mi nije jasno da Hadzic još ne samo da nije dao gola već nije dao ni 1 posto zašto je doveden. Volio bih da nas demantuje ali teško.
Ima li ko info kad bi se mogao vratiti Mišić.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 09 apr 2023, 16:32

husrefbeg je napisao/la:
09 apr 2023, 15:50
tuzlac je napisao/la:
09 apr 2023, 12:29
Aristotel555 je napisao/la:
09 apr 2023, 12:26


Ko ti je Komazec? Nije Slobodna tema :D
IZVINI TEK SAM USTAO I NAPRAVIO LAPSUS.
Stvarno mi nije jasno da Hadzic još ne samo da nije dao gola već nije dao ni 1 posto zašto je doveden. Volio bih da nas demantuje ali teško.
Ima li ko info kad bi se mogao vratiti Mišić.
Pa mislim da nece ove sezone zaigrati vise, ugovor mu istice na kraju sezone. Jesuli nasi strucnjaci u stanju da izdogovaraju produzenje vidjecemo. Po mojim informacijama mislim da ide dalje, ali eto vidjecemo, nadam se da grijesim,sretan bi bio da ostane. Sto se tice opstanka mislim da je nama potrebno jos 6-7 bodova za opstanak, smatram da je 33-34 bida dovoljno ove godine. Onako gledano probjeda kuci protiv Posusja i Sloge Doboj , pa moze i po bod sa Velezom i Slobodom. Sa tih nekih 8 bodova , da zakljucimo ovu sumornu sezonu.
Tuzla City / Sloga Simin Han

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 09 apr 2023, 18:52

elvirbaljic je napisao/la:
09 apr 2023, 16:32
husrefbeg je napisao/la:
09 apr 2023, 15:50
tuzlac je napisao/la:
09 apr 2023, 12:29

IZVINI TEK SAM USTAO I NAPRAVIO LAPSUS.
Stvarno mi nije jasno da Hadzic još ne samo da nije dao gola već nije dao ni 1 posto zašto je doveden. Volio bih da nas demantuje ali teško.
Ima li ko info kad bi se mogao vratiti Mišić.
Pa mislim da nece ove sezone zaigrati vise, ugovor mu istice na kraju sezone. Jesuli nasi strucnjaci u stanju da izdogovaraju produzenje vidjecemo. Po mojim informacijama mislim da ide dalje, ali eto vidjecemo, nadam se da grijesim,sretan bi bio da ostane. Sto se tice opstanka mislim da je nama potrebno jos 6-7 bodova za opstanak, smatram da je 33-34 bida dovoljno ove godine. Onako gledano probjeda kuci protiv Posusja i Sloge Doboj , pa moze i po bod sa Velezom i Slobodom. Sa tih nekih 8 bodova , da zakljucimo ovu sumornu sezonu.
Jest da nam je Velez neugodan al mislim da bi ih trebali pobijediti. Oni su opterećeni i KUP-om mi više nismo. Treba sve uciniti da ih pobijedimo. Revans protiv Zrinjskog ja bih izveo juniore.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 09 apr 2023, 19:32

husrefbeg je napisao/la:
09 apr 2023, 18:52
elvirbaljic je napisao/la:
09 apr 2023, 16:32
husrefbeg je napisao/la:
09 apr 2023, 15:50


Stvarno mi nije jasno da Hadzic još ne samo da nije dao gola već nije dao ni 1 posto zašto je doveden. Volio bih da nas demantuje ali teško.
Ima li ko info kad bi se mogao vratiti Mišić.
Pa mislim da nece ove sezone zaigrati vise, ugovor mu istice na kraju sezone. Jesuli nasi strucnjaci u stanju da izdogovaraju produzenje vidjecemo. Po mojim informacijama mislim da ide dalje, ali eto vidjecemo, nadam se da grijesim,sretan bi bio da ostane. Sto se tice opstanka mislim da je nama potrebno jos 6-7 bodova za opstanak, smatram da je 33-34 bida dovoljno ove godine. Onako gledano probjeda kuci protiv Posusja i Sloge Doboj , pa moze i po bod sa Velezom i Slobodom. Sa tih nekih 8 bodova , da zakljucimo ovu sumornu sezonu.
Jest da nam je Velez neugodan al mislim da bi ih trebali pobijediti. Oni su opterećeni i KUP-om mi više nismo. Treba sve uciniti da ih pobijedimo. Revans protiv Zrinjskog ja bih izveo juniore.
Revans dati priliku igracima sa manjom minutazom i juniore, ja sam isto za to, ne trositi se bezveze. Pobjedom protiv Veleza veliki dio posla bi odradili sto se tice opstanka.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Beledija
Postovi: 1093
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 09 apr 2023, 21:40

elvirbaljic je napisao/la:
09 apr 2023, 16:32
husrefbeg je napisao/la:
09 apr 2023, 15:50
tuzlac je napisao/la:
09 apr 2023, 12:29

IZVINI TEK SAM USTAO I NAPRAVIO LAPSUS.
Stvarno mi nije jasno da Hadzic još ne samo da nije dao gola već nije dao ni 1 posto zašto je doveden. Volio bih da nas demantuje ali teško.
Ima li ko info kad bi se mogao vratiti Mišić.
Pa mislim da nece ove sezone zaigrati vise, ugovor mu istice na kraju sezone. Jesuli nasi strucnjaci u stanju da izdogovaraju produzenje vidjecemo. Po mojim informacijama mislim da ide dalje, ali eto vidjecemo, nadam se da grijesim,sretan bi bio da ostane. Sto se tice opstanka mislim da je nama potrebno jos 6-7 bodova za opstanak, smatram da je 33-34 bida dovoljno ove godine. Onako gledano probjeda kuci protiv Posusja i Sloge Doboj , pa moze i po bod sa Velezom i Slobodom. Sa tih nekih 8 bodova , da zakljucimo ovu sumornu sezonu.
Nije nemoguće da 33-34 osvojena boda bude dovoljno za igranje i sl. sezone u eliti.
Ali moguće je i da ne bude dovoljno.
36 poena garantira opstanak i tako se treba i ponašati sve dok matematika ne kaže drugačije. Kad i matematički obezbijedimo opstanak treba svaku tekmu igrati maksimalno ozbiljno jer samo pobjedama i profesionalnim pristupom svakom rivalu(vama poštovanje a nama bodovi) stvara se pobjednički mentalitet kojim se kupuje poštovanje.Vidjeli ste sinoć, pogledati nesmiješŽeljine igrače ada se ne svira faul.A nije sudac navijao za njih.
Da je navlačio dosudio bi penal.
Pametno u petak...bolje bod nego ništa...ovaj Velež ima dva ozbiljna igrača, Anđušića i Haskića mi imamo Miću i nadam se vrlodobrog Nikitina a vrijeme je da Pantelići nešto daju za klub u kojem zarađuju.

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 09 apr 2023, 22:31

Beledija je napisao/la:
09 apr 2023, 21:40
elvirbaljic je napisao/la:
09 apr 2023, 16:32
husrefbeg je napisao/la:
09 apr 2023, 15:50


Stvarno mi nije jasno da Hadzic još ne samo da nije dao gola već nije dao ni 1 posto zašto je doveden. Volio bih da nas demantuje ali teško.
Ima li ko info kad bi se mogao vratiti Mišić.
Pa mislim da nece ove sezone zaigrati vise, ugovor mu istice na kraju sezone. Jesuli nasi strucnjaci u stanju da izdogovaraju produzenje vidjecemo. Po mojim informacijama mislim da ide dalje, ali eto vidjecemo, nadam se da grijesim,sretan bi bio da ostane. Sto se tice opstanka mislim da je nama potrebno jos 6-7 bodova za opstanak, smatram da je 33-34 bida dovoljno ove godine. Onako gledano probjeda kuci protiv Posusja i Sloge Doboj , pa moze i po bod sa Velezom i Slobodom. Sa tih nekih 8 bodova , da zakljucimo ovu sumornu sezonu.
Nije nemoguće da 33-34 osvojena boda bude dovoljno za igranje i sl. sezone u eliti.
Ali moguće je i da ne bude dovoljno.
36 poena garantira opstanak i tako se treba i ponašati sve dok matematika ne kaže drugačije. Kad i matematički obezbijedimo opstanak treba svaku tekmu igrati maksimalno ozbiljno jer samo pobjedama i profesionalnim pristupom svakom rivalu(vama poštovanje a nama bodovi) stvara se pobjednički mentalitet kojim se kupuje poštovanje.Vidjeli ste sinoć, pogledati nesmiješŽeljine igrače ada se ne svira faul.A nije sudac navijao za njih.
Da je navlačio dosudio bi penal.
Pametno u petak...bolje bod nego ništa...ovaj Velež ima dva ozbiljna igrača, Anđušića i Haskića mi imamo Miću i nadam se vrlodobrog Nikitina a vrijeme je da Pantelići nešto daju za klub u kojem zarađuju.
Nemamo mi šta taktizirat u petak. Oštro, malo i drsko i grubo i samo na pobjedu neka se oni čuvaju za uzvratnu KUP-a koja im je vaznija. Tri boda uzet ništa jedan. Zadužiti Karica da ganja Haskica da ga pomalo udara i sve na granici prekršaja. Ako dobije žuti zamijenit ga sa drugim igračem. Dobro bi bilo bar hiljada nas bude ipak je drugačije igrati kad imaju pomoć sa tribina.

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 09 apr 2023, 22:56

Beledija je napisao/la:
09 apr 2023, 21:40
elvirbaljic je napisao/la:
09 apr 2023, 16:32
husrefbeg je napisao/la:
09 apr 2023, 15:50


Stvarno mi nije jasno da Hadzic još ne samo da nije dao gola već nije dao ni 1 posto zašto je doveden. Volio bih da nas demantuje ali teško.
Ima li ko info kad bi se mogao vratiti Mišić.
Pa mislim da nece ove sezone zaigrati vise, ugovor mu istice na kraju sezone. Jesuli nasi strucnjaci u stanju da izdogovaraju produzenje vidjecemo. Po mojim informacijama mislim da ide dalje, ali eto vidjecemo, nadam se da grijesim,sretan bi bio da ostane. Sto se tice opstanka mislim da je nama potrebno jos 6-7 bodova za opstanak, smatram da je 33-34 bida dovoljno ove godine. Onako gledano probjeda kuci protiv Posusja i Sloge Doboj , pa moze i po bod sa Velezom i Slobodom. Sa tih nekih 8 bodova , da zakljucimo ovu sumornu sezonu.
Nije nemoguće da 33-34 osvojena boda bude dovoljno za igranje i sl. sezone u eliti.
Ali moguće je i da ne bude dovoljno.
36 poena garantira opstanak i tako se treba i ponašati sve dok matematika ne kaže drugačije. Kad i matematički obezbijedimo opstanak treba svaku tekmu igrati maksimalno ozbiljno jer samo pobjedama i profesionalnim pristupom svakom rivalu(vama poštovanje a nama bodovi) stvara se pobjednički mentalitet kojim se kupuje poštovanje.Vidjeli ste sinoć, pogledati nesmiješŽeljine igrače ada se ne svira faul.A nije sudac navijao za njih.
Da je navlačio dosudio bi penal.
Pametno u petak...bolje bod nego ništa...ovaj Velež ima dva ozbiljna igrača, Anđušića i Haskića mi imamo Miću i nadam se vrlodobrog Nikitina a vrijeme je da Pantelići nešto daju za klub u kojem zarađuju.
Dok nama drugi zuti Diabiju, koji je mogao i da ne pokaze,jer nije bio tako ostar start. Smece Krpic, marska nasu klupu, zivotinjski start jedva mu zuti pokaza.. Protiv Veleza na pobjedu , bez pametovanja, nema druge. Sa tri boda protiv Veleza , lakse bi se disalo i sqmi bi odlucivali o sebi, nebi morali krajickom oka pratiti druge rezultate.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Wanderson
Postovi: 2717
Pridružen/a: 25 mar 2021, 09:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Wanderson » 09 apr 2023, 23:39

Da je sudija imao zelju boda vi ne bi vidjeli.

Da je dosudio onaj prekraj na Stilicu na 16m vjerovatno bi Zeljo i okrenuo na kraju, a sudio je smijesan kontra faul.

TuzlaC2023
Postovi: 30
Pridružen/a: 29 mar 2023, 05:06
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaC2023 » 10 apr 2023, 02:56

Wanderson je napisao/la:
09 apr 2023, 23:39
Da je sudija imao zelju boda vi ne bi vidjeli.

Da je dosudio onaj prekraj na Stilicu na 16m vjerovatno bi Zeljo i okrenuo na kraju, a sudio je smijesan kontra faul.
Pssstt 🤫

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 10 apr 2023, 05:04

Wanderson je napisao/la:
09 apr 2023, 23:39
Da je sudija imao zelju boda vi ne bi vidjeli.

Da je dosudio onaj prekraj na Stilicu na 16m vjerovatno bi Zeljo i okrenuo na kraju, a sudio je smijesan kontra faul.
Bi vjerovatno, ali za prvi April....Imao je u prvom pol. na vrhu sesnaesterca , pa sta bi ? Corak .
Tuzla City / Sloga Simin Han

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 10 apr 2023, 09:45

Wanderson je napisao/la:
09 apr 2023, 23:39
Da je sudija imao zelju boda vi ne bi vidjeli.

Da je dosudio onaj prekraj na Stilicu na 16m vjerovatno bi Zeljo i okrenuo na kraju, a sudio je smijesan kontra faul.
Sudija nam nije bio naklonjene. Čak šta više podijelio nam je puno kartona tako da protiv Veleza bit će teško sastaviti ekipu. Vama puno sreće u KUP i nastavku prvenstva.

Beledija
Postovi: 1093
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 10 apr 2023, 11:22

@Husrefbeže nisam ja mislio da se povučemo svi u šesnaesterac i da se branimo kao da igramo sa Barcelonom. Tvrdim da je bolji bod nego tri gola u našoj mreži.Neće se velež čuvati za kup, lakše će biti treći ili četvrti jer sa Zrinjskim imaju skor kao i mi- znači nikakav.Vidi Sarajevo i mi dali jednak broj golova a primili su 4 manje i imaju čak 9 bodova više. Kažeš ne taktizirati a zaboravljaš da uspješna taktika uz doziranu sreću donosi brdo bodova.Moramo im prepustiti ulogu favorita a pokušati uvezati što više tekmi bez poraza, u subotu smo prije utakmice bili svi sretni s bodom, uz ogromnu borbenost, dobru taktiku, perfektnog Fejzu i već spomenuti momentum sreće došli do trijumfa.Da su se neki spomenuti faktori poklopili nebi bili tu gdje jedmo( Igman,Posušje,Leotar Borac prva utakmicaVelež druga utakmica ) jer moralo se imati bar6-7bodova više.

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 10 apr 2023, 13:06

Beledija je napisao/la:
10 apr 2023, 11:22
@Husrefbeže nisam ja mislio da se povučemo svi u šesnaesterac i da se branimo kao da igramo sa Barcelonom. Tvrdim da je bolji bod nego tri gola u našoj mreži.Neće se velež čuvati za kup, lakše će biti treći ili četvrti jer sa Zrinjskim imaju skor kao i mi- znači nikakav.Vidi Sarajevo i mi dali jednak broj golova a primili su 4 manje i imaju čak 9 bodova više. Kažeš ne taktizirati a zaboravljaš da uspješna taktika uz doziranu sreću donosi brdo bodova.Moramo im prepustiti ulogu favorita a pokušati uvezati što više tekmi bez poraza, u subotu smo prije utakmice bili svi sretni s bodom, uz ogromnu borbenost, dobru taktiku, perfektnog Fejzu i već spomenuti momentum sreće došli do trijumfa.Da su se neki spomenuti faktori poklopili nebi bili tu gdje jedmo( Igman,Posušje,Leotar Borac prva utakmicaVelež druga utakmica ) jer moralo se imati bar6-7bodova više.
Slažem se sa tvojom analizom ali ipak mislim da treba oštro od prve minute ići na pobjedu da što prije izađem iz zone ispadanja. A naravno da je bod bolji od poraza.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 apr 2023, 15:37


tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 apr 2023, 16:16

U SEZONI 2018/19 VELEŽ JE BIO FEDERALNI LIGAŠ
---------------------------------------------------------------------
25.09.19. FK Velež - FK Tuzla C. 2 : 1 - Bošnjaković - Dudić
28.02.20. FK Tuzla C. - FK Velež 0 : 0 - Baljić - Dudić
KOVID, PREKINUTA LIGA
-------------------------------------------------------------------
29.08.20. FK Velež - FK Tuzla C. 1 : 1 - Nalić - Dudić
01.12.20. FK Tuzla C. - FK Velež 1 : 3 - Bašić - Dudić
16.05.21. FK Tuzla C. - FK Velež 1 : 1 - Musemić - Dudić
-----------------------------------------------------------------
25.09.21. FK Tuzla C. - FK Velež 2 : 1 - Musemić - Dudić
12.03.22. FK Velež - FK Tuzla C. 1 : 2 - Musemić - Dudić
14.05.22. FK Velež - FK Tuzla C. 1 : 0 - Ahmetović - Dudić
------------------------------------------------------------------
05.09.22. FK Velež - FK Tuzla C. 4 : 0 - Jović - Osim
26.02.23. FK Tuzla C. - FK Velež 0 : 1 - Bošnjaković - Jusufbegović
14.04.23. FK Tuzla C. - FK Velež 1 : 1 - Bošnjaković - Jusufbegović
----------------------------------------------------------------------
10 utakmica-----5 pobjede Veleža---2 pobjede Tuzla-----4 neriješeno
Gol skor--15:8 za Velež.

NEGATIVAN SKOR IMAMO SA VELEŽOM ,NEMA GOVORA.
VELEŽA JE VODIO FEĐA DUDIĆ OD 6.AVGUSTA 2019 DO 1JUNA 2022,ZATIM ,AMAR OSIM OD 6.JUNA 2022 DO 29. NOVEMBRA 2022.NEDIM JUSUFBEGOVIĆ JE PREUZEO VELEŽ OD 1.DECEMBRA 2022.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 14 apr 2023, 17:49, ukupno mijenjano 3 puta.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 apr 2023, 20:04

7.FK Tuzla City. 25.. 7.. 6.. 12... -5.. 32 : 37.. 27
8.HŠK Posušje.. 25.. 7.. 6.. 12. -12. 22 : 34.. 27
9.FK Leotar.... 25.. 7.. 5.. 13... -12.. 22 : 34.. 26
10.FK Igman.... 25.. 6.. 7.. 12. -11.. 28 : 39.. 25
11.FK Gorki ......25.. 5.. 9.. 11....-5.. 24 : 29.. 24
12.FK Sloga..... 25.. 6.. 6.. 13.. -14. 31 : 45.. 24

FK Sloga D.-HŠK Posušje
FK Tuzla C.-FK Velež
FK Leotar- FK Sarajevo
FK Igman -FK Sloboda
HŠK Zrinjski-FK Željezničar
NK Široki B.-FK Borac

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 10 apr 2023, 21:17

Mora se priznati da je Husref napravio top tim i Igman sigurno neće ispasti. Imaju posloženu ekipu i trenutno su jači od svih 6 ekipa koje se bore za opstanak.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 10 apr 2023, 22:00

husrefbeg je napisao/la:
10 apr 2023, 21:17
Mora se priznati da je Husref napravio top tim i Igman sigurno neće ispasti. Imaju posloženu ekipu i trenutno su jači od svih 6 ekipa koje se bore za opstanak.
Dobro je da ne pobijediše.Nadam se da će Gorki ipak iščupati bod u Konjicu.Naravno i Posušje u Doboju.Boga mi, bliži se kraj ove sezone.Mi bi pobjedom gotovo pa riješili brigu ali, protivnik to zna i rado bi nas navukao u zamku da napadamo.Ipak je bolje postavit igru na sredini terena i vrebati šansu iz kontri.U Srebreniku smo izgubili jer nismo imali snage zadnjih pola sata.Snijeg nas je uništio.Nakon lijepih terena u Turskoj upali smo u bosanski glib.Ipak, u zadnjih nekojiko utakmica dajemo golove što je dobro.Loše je bilo što smo ih isto tako i primali.Na Grbavici smo konačno ostali netaknute mreže.Ovaj Nikitin mi djeluje pouzdano na štoperu.Mali Harun je malo došo u vinklu.Nukić na krilu je druga priča.Odmah asistencija.Bit će teška utakmica za nas ali, valja trčati.Njima neće igrati Hrkač, standardni štoper.Imat će i navijača, ovih iz Tuzle hercegovaca, takođe i Red Army .Valjda će bitii nas ,dobar je termin.

husrefbeg
Postovi: 1119
Pridružen/a: 20 nov 2021, 21:48
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la husrefbeg » 10 apr 2023, 22:14

tuzlac je napisao/la:
10 apr 2023, 22:00
husrefbeg je napisao/la:
10 apr 2023, 21:17
Mora se priznati da je Husref napravio top tim i Igman sigurno neće ispasti. Imaju posloženu ekipu i trenutno su jači od svih 6 ekipa koje se bore za opstanak.
Dobro je da ne pobijediše.Nadam se da će Gorki ipak iščupati bod u Konjicu.Naravno i Posušje u Doboju.Boga mi, bliži se kraj ove sezone.Mi bi pobjedom gotovo pa riješili brigu ali, protivnik to zna i rado bi nas navukao u zamku da napadamo.Ipak je bolje postavit igru na sredini terena i vrebati šansu iz kontri.U Srebreniku smo izgubili jer nismo imali snage zadnjih pola sata.Snijeg nas je uništio.Nakon lijepih terena u Turskoj upali smo u bosanski glib.Ipak, u zadnjih nekojiko utakmica dajemo golove što je dobro.Loše je bilo što smo ih isto tako i primali.Na Grbavici smo konačno ostali netaknute mreže.Ovaj Nikitin mi djeluje pouzdano na štoperu.Mali Harun je malo došo u vinklu.Nukić na krilu je druga priča.Odmah asistencija.Bit će teška utakmica za nas ali, valja trčati.Njima neće igrati Hrkač, standardni štoper.Imat će i navijača, ovih iz Tuzle hercegovaca, takođe i Red Army .Valjda će bitii nas ,dobar je termin.
Trebalo bi nas biti bar hiljadu. Neka klub organizuje dolazak jer za nas je ovo odlučujući. Pobjedom idemo u mirne vode a nedo Bog porazom opet u krizu. A tuzlanskih hercegovačka će biti kao i uvijek.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.