FK Tuzla City

Moderator/ica: staragarda

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la elvirbaljic » 10 apr 2023, 22:36

husrefbeg je napisao/la:
10 apr 2023, 22:14
tuzlac je napisao/la:
10 apr 2023, 22:00
husrefbeg je napisao/la:
10 apr 2023, 21:17
Mora se priznati da je Husref napravio top tim i Igman sigurno neće ispasti. Imaju posloženu ekipu i trenutno su jači od svih 6 ekipa koje se bore za opstanak.
Dobro je da ne pobijediše.Nadam se da će Gorki ipak iščupati bod u Konjicu.Naravno i Posušje u Doboju.Boga mi, bliži se kraj ove sezone.Mi bi pobjedom gotovo pa riješili brigu ali, protivnik to zna i rado bi nas navukao u zamku da napadamo.Ipak je bolje postavit igru na sredini terena i vrebati šansu iz kontri.U Srebreniku smo izgubili jer nismo imali snage zadnjih pola sata.Snijeg nas je uništio.Nakon lijepih terena u Turskoj upali smo u bosanski glib.Ipak, u zadnjih nekojiko utakmica dajemo golove što je dobro.Loše je bilo što smo ih isto tako i primali.Na Grbavici smo konačno ostali netaknute mreže.Ovaj Nikitin mi djeluje pouzdano na štoperu.Mali Harun je malo došo u vinklu.Nukić na krilu je druga priča.Odmah asistencija.Bit će teška utakmica za nas ali, valja trčati.Njima neće igrati Hrkač, standardni štoper.Imat će i navijača, ovih iz Tuzle hercegovaca, takođe i Red Army .Valjda će bitii nas ,dobar je termin.
Trebalo bi nas biti bar hiljadu. Neka klub organizuje dolazak jer za nas je ovo odlučujući. Pobjedom idemo u mirne vode a nedo Bog porazom opet u krizu. A tuzlanskih hercegovačka će biti kao i uvijek.
Samo sa bodom (vima) , pobjeda protiv Zelje imala bi jos veci znacaj. Moramo uvezati dvije utakmice gdje imamo pozitivan rezultat. Sa druge strane psihicki rastereceniji bi usli zavrsetak sezone, nebi svaka utakmica znacila zivot ili smrt. Ja vjerujem da necemo biti porazeni protiv Veleza, momci su nekako psihicki jaci, veseliji, atmosfera je daleko daleko bolja i veselija.
Tuzla City / Sloga Simin Han

TuzlaC2023
Postovi: 30
Pridružen/a: 29 mar 2023, 05:06
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la TuzlaC2023 » 11 apr 2023, 20:08

Odose fukare , pa pa👋

Hazre
Postovi: 726
Pridružen/a: 05 jan 2023, 16:56
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Hazre » 11 apr 2023, 20:12

TuzlaC2023 je napisao/la:
11 apr 2023, 20:08
Odose fukare , pa pa👋
Ne kontam drug sta je bilo??

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 apr 2023, 08:07

Meni je neko iz opštine pričo da će iz budžeta finansirati pokrivanje t,j.krov nad zapadnom tribinom.Baš ću danas pokušati prošetat da vidim.Možda ćemo i mi na sjever.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 12 apr 2023, 08:19, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 apr 2023, 08:18

U, ala su hercegovci uvjereni u pobjedu protiv nas u petak.Ni oni očito ne očekuju ništa kad je kup u pitanju nego, hoće plasmanom u Europu.Mi bi se zeznuli kad bi zamišljali da će Velež odmarati protiv nas i spremati se za Grbavicu.Naprotiv,oni će baš protiv nas zapeti iz petnih žila.Valja nam se potući s njima, nema druge.Nismo mi više oni koje su nakantali 4-0 jesenas a Bogami ni oni iz Srebrenika 0-1.Milenko diže igru ,igrači disciplinovano izvršavaju zadatke.Eno onaj sudija iz Brčkog propo na Grbavici.Da je Željezničar pobijedio sigurno ne bi.Samo strpljivo, protiv Veleža,nikad nije kasno zabiti.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 apr 2023, 08:39

ŠTA JE SA MUJARIĆEM?

...........................................FEJZIĆ

...ĆORIĆ(MEŠINOVIĆ)..............NIKITIN...............ŠUKILOVIĆ............MEHIDIĆ

.......................KARIĆ............................D.PANTELIĆ(MUJARIĆ)

...........NUKIĆ.................... KUZMANOVIĆ ....................IVANIADZE

....................................... Đ.PANTELIĆ
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 12 apr 2023, 08:44, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 apr 2023, 08:42

slika

Beledija
Postovi: 1094
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 12 apr 2023, 15:40

tuzlac je napisao/la:
12 apr 2023, 08:39
ŠTA JE SA MUJARIĆEM?

...........................................FEJZIĆ

...ĆORIĆ(MEŠINOVIĆ)..............NIKITIN...............ŠUKILOVIĆ............MEHIDIĆ

.......................KARIĆ............................D.PANTELIĆ(MUJARIĆ)

...........NUKIĆ.................... KUZMANOVIĆ ....................IVANIADZE

....................................... Đ.PANTELIĆ
Nema šanse da u petak Gavrić ne bude starter.
Ja sam mišljenja da Kariću u nedostatku pravih defanzivaca doda Mehidića iako bi to bio mač sa dvije oštrice. Ipak mislim da he Damir pouzdaniji od Gavre.Na l.beka ako nema nikog staviti Belmina ili Radića.Ne može se pogriješiti jr nezna se koji su gori. Jak zadnj vezni je prioritet... Harun još to nije mada ima srce borca. Veležovi navijači su već upisali tri boda..možemo li im pokvariti račun. Sa borbomna Grbavici svakako da možemo.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 apr 2023, 22:02

Beledija je napisao/la:
12 apr 2023, 15:40
tuzlac je napisao/la:
12 apr 2023, 08:39
ŠTA JE SA MUJARIĆEM?

...........................................FEJZIĆ

...ĆORIĆ(MEŠINOVIĆ)..............NIKITIN...............ŠUKILOVIĆ............MEHIDIĆ

.......................KARIĆ............................D.PANTELIĆ(MUJARIĆ)

...........NUKIĆ.................... KUZMANOVIĆ ....................IVANIADZE

....................................... Đ.PANTELIĆ
Nema šanse da u petak Gavrić ne bude starter.
Ja sam mišljenja da Kariću u nedostatku pravih defanzivaca doda Mehidića iako bi to bio mač sa dvije oštrice. Ipak mislim da he Damir pouzdaniji od Gavre.Na l.beka ako nema nikog staviti Belmina ili Radića.Ne može se pogriješiti jr nezna se koji su gori. Jak zadnj vezni je prioritet... Harun još to nije mada ima srce borca. Veležovi navijači su već upisali tri boda..možemo li im pokvariti račun. Sa borbomna Grbavici svakako da možemo.
- Neka Gavrić igra 4. uz D.Pantelića a Haruna Karića staviti na desnog beka.Ova trojka u napadu(Nukić,Kuzmanović,Ivaniadze) mora se non stop vraćati kad je Velež u posjedu lopte.Opredjeljujem se za za igru na kontra napade.
Ponoviti igru sa Grbavice značilo bi da možemo očekivati uspjeh.Veležu su defanzivci osovina na kojoj baziraju igru.Naravno, Haskić nadilazi našu ligu.Oni su u posjedu bolji od nas,isto tako u otimanju lopte.Mislim da će dugo i strpljivo vrebati priliku.Nama ne preostaje ništa drugo nego da činimo to isto.Neka ode utakmica u remi.Bože moj.
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 12 apr 2023, 22:23, ukupno mijenjano 2 puta.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 12 apr 2023, 22:09

Bio sam na Tušnju.Nisu u pitanju radovi na pokrivanju zapadne tribine.Digli su stolice sa 1/2 A tribine i hoće da naspu još 5cm betona.Zatim ,stružu malo špartlama onaj zid s vana(leđa tribine) i pripremaju za bojenje.Tako, ugavnom,sitni poslovi.Da li će dozvoliti ulazak na zapadnu tribinu u petak,ne zna ni Sladić.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2023, 12:36


tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2023, 12:53

"U HERE NEMA VJERE" - 65 godišnji A.Kalajdžić i psihopata Hasanović-


"Otežavajuća okolnost za Velež i predstavlja izostanak nekih od ključnih igrača. Tako u ekipi neće biti najvećeg zimskog pojačanja Ante Hrkača, zatim ni Nemanje Anđušića kao i Mitra Ćukovića" .
Zadnja izmjena: tuzlac, dana/u 13 apr 2023, 13:06, ukupno mijenjano 1 put.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2023, 13:02

PRAVI ŠTOPER
slika
GAVRIĆ .....
slika
MENDEŠ ?
slika
VRAĆAJ SE NAZAD, MEHIDIĆ
slika
IVANIADZE IZ DŽORDŽIJE
slika

emir012
Postovi: 505
Pridružen/a: 30 jun 2019, 10:25
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la emir012 » 13 apr 2023, 14:39

Hvala im sto su bar odrzali tu press konferenciju... po principu "jednom ima, triput nema"...

Ja uvijek pricam: idemo na pobjedu, treba nam pobjeda...

Ali u ovom slucaju jednostavno ne vjerujem da mozemo dobit... Bez ove trojice... stvarno sumnjam...

Cak i da dobro krene, da povedemo, ne vjerujem da mozemo odbranit prednost bez Celikovica, Karjasevica i Diabija...

Al eto - uvijek neka nada postoji da ce me ekipa prijatno iznenadit.

Sretno sutra.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2023, 16:22

emir012 je napisao/la:
13 apr 2023, 14:39
Hvala im sto su bar odrzali tu press konferenciju... po principu "jednom ima, triput nema"...

Ja uvijek pricam: idemo na pobjedu, treba nam pobjeda...

Ali u ovom slucaju jednostavno ne vjerujem da mozemo dobit... Bez ove trojice... stvarno sumnjam...

Cak i da dobro krene, da povedemo, ne vjerujem da mozemo odbranit prednost bez Celikovica, Karjasevica i Diabija...

Al eto - uvijek neka nada postoji da ce me ekipa prijatno iznenadit.

Sretno sutra.
- Koga nema, bez njega se mora. Naš je problem više u kompleksu niže vrijednosti koji smo stekli u odnosu na Velež.Mada, naš skor s njima ima mnogo sumnjivih momenata.Jesenas 0-4,namješteno,Musemiću u kupu 0-4 namješteno.Bošnjakoviću 2019. 1-2 u Mostaru namješteno (iz 2 u 1).Bošnjaković poslije toga dao ostavku.O našoj crnoj jesni ne treba više trošiti riječi.Nastupila je velika šteta.Nekad je Azmir premiro Veleža za nastupe u Europi.Dao je 10 000 pa nudio 100.000.Meni su ti "odnosi" sa njima šugavi.Naši igrači probili su psihičku barijeru na Grbavici iako su i 2 utakmice u Širokom i utakmicu protiv Borca odigrali vrlo-dobro.Velež nije Zrinjski da ih se bojimo.Respekt,svakako.Dugo su bez primljenog gola i poraza osim od Zrinjskog.Dali su bod Gorkom ,u kojoj šemi ne znam.Vjerujem da je sutrašnja utakmica oprave i ne bojim se malog Jusufbegovića.Nije nam naškodio ni 26.05.2018.kao trener Igmana, kad su u 29.kolu poveli 0-2 protiv nas na Barama.Na kraju je bilo FK Sloga SH - FK Igman 5 : 2 iako je on radio za Olimpik.Jusufbegović je zadnji put pobjegao iz Veleža polovinom marta 2015.(nakon silaska sa vlasti SDP-ea i N.Nikšića, krajem 2014 , da bi naredne sezone Velež strmekno u federalnu sa rekordnih 9 bodova.Hinjo bio i ostao,vazda za parama.Kopira solidno Europske trendove u fudbalu.Ja imam povjerenje u Bošnjakovića i njegove,naše momke.Bošnjaković je odličan psiholog.Ta činjenica je najvažnija za ekipu.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2023, 16:29

FK TUZLA CITY - FK VELEŽ 14.04.2023 16:00 .TV prenos -Arena

Sudija:Njegomirović Aleksandar – Prnjavor
A 1 - Smiljanić Aleksandar – Laktaši
A 2- Udovičić Sreten – Prijedor
4 - Ćavar Danko – Široki Brijeg

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2023, 16:33

..............ALLAHU UHDŽUBNA ANIL KAVMIZ-ZALIMIN
slika
Njegomirović Aleksandar

Beledija
Postovi: 1094
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la Beledija » 13 apr 2023, 17:31

tuzlac je napisao/la:
13 apr 2023, 16:33
..............ALLAHU UHDŽUBNA ANIL KAVMIZ-ZALIMIN
slika
Njegomirović Aleksandar
Teško je shvatiti kako neko može konj a da nisi nilski... tobe jarabi

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2023, 19:13

Beledija je napisao/la:
13 apr 2023, 17:31
tuzlac je napisao/la:
13 apr 2023, 16:33
..............ALLAHU UHDŽUBNA ANIL KAVMIZ-ZALIMIN
slika
Njegomirović Aleksandar
Teško je shvatiti kako neko može konj a da nisi nilski... tobe jarabi
Nisam razumio.Budi jasan i nedvosmislen.

tuzlac
Postovi: 7841
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK Tuzla City

Post Postao/la tuzlac » 13 apr 2023, 19:23

Dok čekam odgovor,evo prevest ću značenje:"Bože,zakloni nas i zaštiti od ljudi koji mogu da učine nasilje i nepravdu /prema nama"/.
Ovo je dio duže molitve iz knjige En' ami šerif.

Odgovori

Natrag na “FK Tuzla City”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.