Džanan Musa

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

Avatar
DamirT
Postovi: 15129
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DamirT » 28 apr 2023, 11:45

BIHpatriota je napisao/la:
28 apr 2023, 11:28
Nevjerovatno, ali na Tviteru cijela europska kosarkaska javnost je na strani Partizana, a mnogi poznati europski novinari indirektno pozivaju na linč Realovaca u Beogradu, sa Tvitivima tipa " Ne bi im bio u koži", "zasližili su pakleN doček", "Real ne zna da gubi"".

Zar je moguce da Real nema prijatelja u Europi i da svi forsiraju Partizan i navijaju da ih zgromi u BG?
Forsiraju ih jer nisu skoro deceniju igrali EL, pa nek neki "novi" klub prodje dalje. Da oni znaju sta se skandira na utakmicama Partizana, ne bi ga nikad podrzavali
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

BIHpatriota
Postovi: 2572
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BIHpatriota » 28 apr 2023, 11:49

Da, samo sto su u Evroligi Grobari lukavi, nema nekh skandiranja tipa Ratko Mladić i sl, kao što Delije to rade.
Mada se **** Europljanima za to, mi mislim da oni nas previse vole i da im je stalo do nasih zrtava. Ne pogadja njih to, oni samo vide onaj dekor i dive se.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Justin » 28 apr 2023, 11:59

BIHpatriota je napisao/la:
28 apr 2023, 11:49
Da, samo sto su u Evroligi Grobari lukavi, nema nekh skandiranja tipa Ratko Mladić i sl, kao što Delije to rade.
Mada se **** Europljanima za to, mi mislim da oni nas previse vole i da im je stalo do nasih zrtava. Ne pogadja njih to, oni samo vide onaj dekor i dive se.
I Stihoklepac je na njihovoj strani.

slika
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
DamirT
Postovi: 15129
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DamirT » 28 apr 2023, 12:03

Justin je napisao/la:
28 apr 2023, 11:59
BIHpatriota je napisao/la:
28 apr 2023, 11:49
Da, samo sto su u Evroligi Grobari lukavi, nema nekh skandiranja tipa Ratko Mladić i sl, kao što Delije to rade.
Mada se **** Europljanima za to, mi mislim da oni nas previse vole i da im je stalo do nasih zrtava. Ne pogadja njih to, oni samo vide onaj dekor i dive se.
I Stihoklepac je na njihovoj strani.

slika
Yebali ga oni. Da dodje u Srbiju igrati protiv Partizana, nema sta mu ne bi psovali
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

BIHpatriota
Postovi: 2572
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BIHpatriota » 28 apr 2023, 12:06

Što je patriotizma u BIH, to je na ovom forumu i klix.ba. Nažalost, većina društva je otišla u onu stvar...

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41348
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 apr 2023, 12:17

DamirT je napisao/la:
28 apr 2023, 11:45
BIHpatriota je napisao/la:
28 apr 2023, 11:28
Nevjerovatno, ali na Tviteru cijela europska kosarkaska javnost je na strani Partizana, a mnogi poznati europski novinari indirektno pozivaju na linč Realovaca u Beogradu, sa Tvitivima tipa " Ne bi im bio u koži", "zasližili su pakleN doček", "Real ne zna da gubi"".

Zar je moguce da Real nema prijatelja u Europi i da svi forsiraju Partizan i navijaju da ih zgromi u BG?
Forsiraju ih jer nisu skoro deceniju igrali EL, pa nek neki "novi" klub prodje dalje. Da oni znaju sta se skandira na utakmicama Partizana, ne bi ga nikad podrzavali
Ti očito nisi pogledao tekmu Partizana ove sezone u EL, nisu nijednom skandirali ništa niti politički niti za rat, za razliku od Delija i Zvezde. Ja sam gledao skoro svaku, i nije bilo toga stvarno.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3390
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la mostar_mo » 28 apr 2023, 12:27

rio_Ferdy88 je napisao/la:
28 apr 2023, 12:17

Ti očito nisi pogledao tekmu Partizana ove sezone u EL, nisu nijednom skandirali ništa niti politički niti za rat, za razliku od Delija i Zvezde. Ja sam gledao skoro svaku, i nije bilo toga stvarno.
Ti si naivan ko francuska sobarica , cuj nisi skandirali ove sezone u euroligi , pa nisu jer su lukavi i zbog kazni .
Na fudbalskim utakmicama to im je redovni dekor,..Noz zica Srebrenica i đeneral u pelenama jeboo im on mater !
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41348
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 28 apr 2023, 12:31

mostar_mo je napisao/la:
28 apr 2023, 12:27
rio_Ferdy88 je napisao/la:
28 apr 2023, 12:17

Ti očito nisi pogledao tekmu Partizana ove sezone u EL, nisu nijednom skandirali ništa niti politički niti za rat, za razliku od Delija i Zvezde. Ja sam gledao skoro svaku, i nije bilo toga stvarno.
Ti si naivan ko francuska sobarica , cuj nisi skandirali ove sezone u euroligi , pa nisu jer su lukavi i zbog kazni .
Na fudbalskim utakmicama to im je redovni dekor,..Noz zica Srebrenica i đeneral u pelenama jeboo im on mater !
Ne pratim fudbalsku sekciju Partizana, ono što sam gledao u EL nisu vala nikad nešto ružno skandirali, čak i kad je Musa ranije igrao tamo. A Delije svaku tekmu skandiraju i o Kosovu i o Mladiću bez obzira na kazne.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

BIHpatriota
Postovi: 2572
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BIHpatriota » 28 apr 2023, 12:38

Nije bas ista kosarkaska i fudbalska publika. Možda jedino određeni procenat ultra navijača koji prave kop idu na obje sekcije Partizana.

Avatar
Shategabri
Postovi: 14995
Pridružen/a: 05 nov 2020, 08:14
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Shategabri » 28 apr 2023, 13:10

mostar_mo je napisao/la:
28 apr 2023, 12:27
rio_Ferdy88 je napisao/la:
28 apr 2023, 12:17

Ti očito nisi pogledao tekmu Partizana ove sezone u EL, nisu nijednom skandirali ništa niti politički niti za rat, za razliku od Delija i Zvezde. Ja sam gledao skoro svaku, i nije bilo toga stvarno.
Ti si naivan ko francuska sobarica , cuj nisi skandirali ove sezone u euroligi , pa nisu jer su lukavi i zbog kazni .
Na fudbalskim utakmicama to im je redovni dekor,..Noz zica Srebrenica i đeneral u pelenama jeboo im on mater !
Nema to veze sa lukavosti, potpuno su fokusirani na KK Partizan i ne bave se tom nacionalističkom retorikom.
Dok je kod KK CZ daleko slabija atmosfera, manje bude ljudi, al je zato u prvom planu ispoštovati tu retoriku.

Kao da bi mogao zabraniti da hoće, eto što CZ ne zabrani?
Koševo Zapad


Avatar
hz1987
Postovi: 2099
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la hz1987 » 28 apr 2023, 18:32

Mozda ga ismijavaju, ali se komotno moze zakljuciti da su Lesort i Panter po utakmicu kazne dobili na njemu, dok je Panter drugu utakmicu dobio zbog iniciranja incidenta. Dok njega ismijavaju, on je Partizan limitirao igracki na 2 utakmice bez Pantera, i za narednu za Lesorta. Musa nije dobio kaznu, jer ni u jednom trenu nije imao skupljene sake vec ispruzene dlanove. Llull je odradio odlican posao, ali Musa najveci, a cijena je ismijavanje.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8307
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la chily-rz » 28 apr 2023, 18:35


Ovi nisu jos prebolili sto su ga pustili, citavu sezonu ti isti twitaju o Musi u kontekstu Efesa pa valjda im je ovo neka utjeha.

retromoos
Postovi: 1019
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la retromoos » 28 apr 2023, 19:10

U Srbiji su politika i sport dva oka u glavi, tako vec od Milosevica koji je ulozio veliki napor da aktivira najgori moguci sportski sljam zbog vlastite politicke ideje i razvoja. U Srbiji nista nije slucajno, pa tako ni prozivanja Muse koji se realno govoreci osramotio. Kad je vec krenuo da se guzva, onda je prvom partizanovcu koji mu je bio na putu trebao svezati samarcinu, u suprotnom ako nije zelio to, onda se trebao udaljiti od guzve.
Picousti zlocinac Vucic je glavni pokretac silne mrznje prema Bosnjacima koju je moguce vidjeti sirom Srbije zadnjih 10 godina na raznim sportskim dogadjajima, opasnost koja je realna, nije to samo puko virtualno prepucavanje. Hiljade je primjera, ovo nije izolovan slucaj i radi se sistemski. Jedan Arkan je bio vodja navijaca, stotine tih istih navijaca su kasnije bili aktivni ucesnici zlocina u agresiji na BH. Mnogi slucajevi zlocina navijaca su zataskani kao sto je ubistvo Harisa Brkica i mnogi drugi. Da ne zaboravimo da je u Srbiji danas naseljeno stotine ljudi koji su cinili zlocine u BH, ti ljudi su zasticeni od strane vlasti. Pametnom dosta

Avatar
Nemanja86
Postovi: 791
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Nemanja86 » 28 apr 2023, 19:17

definitivno nisam član ovog foruma da bih pričao o tim temama, postoji i mjesto i okolnosti za tako nešto, a ovo nije to.

Postoje stvari koje su ovde izrečene sa kojima se debelo ne slažem, ali ako nisam mogao objasniti uopštenim formalnim govorom, svakako neću sa ličnim stavovima gdje ja živim, gdje sam bio, šta sam prošao i šta mislim, jer sam u ukupnoj slici bitan koliko i lanjski snijeg.


Čekamo neke nove partije Muse pa ako nešto primjetim mogu se oglasiti, jer stvarno je intrigantan igrač

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3390
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la mostar_mo » 28 apr 2023, 20:56

Shategabri je napisao/la:
28 apr 2023, 13:10
mostar_mo je napisao/la:
28 apr 2023, 12:27
rio_Ferdy88 je napisao/la:
28 apr 2023, 12:17

Ti očito nisi pogledao tekmu Partizana ove sezone u EL, nisu nijednom skandirali ništa niti politički niti za rat, za razliku od Delija i Zvezde. Ja sam gledao skoro svaku, i nije bilo toga stvarno.
Ti si naivan ko francuska sobarica , cuj nisi skandirali ove sezone u euroligi , pa nisu jer su lukavi i zbog kazni .
Na fudbalskim utakmicama to im je redovni dekor,..Noz zica Srebrenica i đeneral u pelenama jeboo im on mater !
Nema to veze sa lukavosti, potpuno su fokusirani na KK Partizan i ne bave se tom nacionalističkom retorikom.
Dok je kod KK CZ daleko slabija atmosfera, manje bude ljudi, al je zato u prvom planu ispoštovati tu retoriku.

Kao da bi mogao zabraniti da hoće, eto što CZ ne zabrani?
U pravu si..istresu to na fudbalskim utakmicama , malo drugacija furka na kosarci trenutno mada su i tu svasta nacionalisticki divljali prethodnih godina
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Profesor
Postovi: 4282
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Profesor » 28 apr 2023, 23:14

Ni kriv ni duzan mogao bi postati heroj reala... Lik hladno izbaci dvojicu igraca partizana iz igre za g3.

Sanfrancisco
Postovi: 970
Pridružen/a: 28 mar 2018, 22:57
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Sanfrancisco » 29 apr 2023, 01:36

retromoos je napisao/la:
28 apr 2023, 19:10
U Srbiji su politika i sport dva oka u glavi, tako vec od Milosevica koji je ulozio veliki napor da aktivira najgori moguci sportski sljam zbog vlastite politicke ideje i razvoja. U Srbiji nista nije slucajno, pa tako ni prozivanja Muse koji se realno govoreci osramotio. Kad je vec krenuo da se guzva, onda je prvom partizanovcu koji mu je bio na putu trebao svezati samarcinu, u suprotnom ako nije zelio to, onda se trebao udaljiti od guzve.
Picousti zlocinac Vucic je glavni pokretac silne mrznje prema Bosnjacima koju je moguce vidjeti sirom Srbije zadnjih 10 godina na raznim sportskim dogadjajima, opasnost koja je realna, nije to samo puko virtualno prepucavanje. Hiljade je primjera, ovo nije izolovan slucaj i radi se sistemski. Jedan Arkan je bio vodja navijaca, stotine tih istih navijaca su kasnije bili aktivni ucesnici zlocina u agresiji na BH. Mnogi slucajevi zlocina navijaca su zataskani kao sto je ubistvo Harisa Brkica i mnogi drugi. Da ne zaboravimo da je u Srbiji danas naseljeno stotine ljudi koji su cinili zlocine u BH, ti ljudi su zasticeni od strane vlasti. Pametnom dosta
Nacu da se mijesam mnogo u vasu raspravu, samo da napomenem vezano za ubistvo Harisa Brkica, da ono nema nikakve veze ni sa navijacima, ni sa nacionalizmom. Harisa su ubili kradljivci kola. U momentu kad su mu obijali auto, on je naisao sa treninga, oni su se prepali, zapucali i pobjegli.

retromoos
Postovi: 1019
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la retromoos » 29 apr 2023, 10:35

Sanfrancisco je napisao/la:
29 apr 2023, 01:36
retromoos je napisao/la:
28 apr 2023, 19:10
U Srbiji su politika i sport dva oka u glavi, tako vec od Milosevica koji je ulozio veliki napor da aktivira najgori moguci sportski sljam zbog vlastite politicke ideje i razvoja. U Srbiji nista nije slucajno, pa tako ni prozivanja Muse koji se realno govoreci osramotio. Kad je vec krenuo da se guzva, onda je prvom partizanovcu koji mu je bio na putu trebao svezati samarcinu, u suprotnom ako nije zelio to, onda se trebao udaljiti od guzve.
Picousti zlocinac Vucic je glavni pokretac silne mrznje prema Bosnjacima koju je moguce vidjeti sirom Srbije zadnjih 10 godina na raznim sportskim dogadjajima, opasnost koja je realna, nije to samo puko virtualno prepucavanje. Hiljade je primjera, ovo nije izolovan slucaj i radi se sistemski. Jedan Arkan je bio vodja navijaca, stotine tih istih navijaca su kasnije bili aktivni ucesnici zlocina u agresiji na BH. Mnogi slucajevi zlocina navijaca su zataskani kao sto je ubistvo Harisa Brkica i mnogi drugi. Da ne zaboravimo da je u Srbiji danas naseljeno stotine ljudi koji su cinili zlocine u BH, ti ljudi su zasticeni od strane vlasti. Pametnom dosta
Nacu da se mijesam mnogo u vasu raspravu, samo da napomenem vezano za ubistvo Harisa Brkica, da ono nema nikakve veze ni sa navijacima, ni sa nacionalizmom. Harisa su ubili kradljivci kola. U momentu kad su mu obijali auto, on je naisao sa treninga, oni su se prepali, zapucali i pobjegli.
Gluposti.
Postoji nekoliko verzija, jedna od verzija je da je Haris bio kamatar pa ga ubio covjek koju mu je bio duzan pare. Cuj Haris bio kamatar :facepalm:
Sto se tice tvoje verzije od ogromnog broja automobila nasli bas Harisu da kradu auto, i to bas u trenutku kad on izlazi. Znaci da je neko htio ukrasti njegov automobil, onda je to mogao uraditi stotinama puta kad je on igrao utakmicu, ne bas kad dolazi do automobila. Minimalne su sanse da kradljivac auta puca na vlasnika, ako vec puca to su druge stvari u pitanju. Pucano mu je u potiljak sto opet ponistava tvoju verziju. Poanta price da se izmisljaju verzije zbog sakrivanja pravog razloga njegovog ubistva. Nikad necemo saznati

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8126
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 30 apr 2023, 11:48

Partizan sada opasno živi, dvije bez Puntera i to bi Real mogao iskoristiti. Real će lakše nadoknaditi ne igranje Yabuselea nego Partizan Puntera i Lessorta. I onda zadnja u Madridu je sve moguće.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: lumani i 9 gostiju.