FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Koga bi voljeli vidjeti na klupi FK Sarajevo od imena što se spominju u javnosti?

Safet Sušić
35
21%
Husref Musemić
35
21%
Zoran Zeljković
6
4%
Ostanak Simona Rožmana
87
53%
 
Ukupno glasova: 163

Avatar
napoleon72
Postovi: 5336
Pridružen/a: 04 jul 2019, 12:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la napoleon72 » 04 maj 2023, 15:52

JVVVST je napisao/la:
04 maj 2023, 15:13
napoleon72 je napisao/la:
04 maj 2023, 14:13
iliyaa8 je napisao/la:
04 maj 2023, 13:13

Mozzart je sponzor naseg kluba, to je haram. Ti ko musliman ne bi trebao da pratis FK Sarajevo.
Poredis ismijavanje hidzaba, koje je frajer svjesno ispalio, sa sponzorskim ugovorom kluba na kojeg mi kao navijaci nemamo nikakav uticaj? Kako debilno poredjenje. Kao da kazes, tebi kao muslimanu nije dozvoljeno drzat pare na banci jer sve banke rade s kamatom, ili generalno trgovat novcem koji dolazi iz banaka koje rade s kamatom. Mijenjaj robu za robu i poklopi se. :damn:
Nista nije slagao. Tebi kao muslimanu jeste sve to zabranjeno. Drugo je sto su kod nas muslimani na baterije.
Imate jako cudne i radikalne poglede na islam. Isto kao da poredis da ti psujes Boga, ili radis za sefa koji ti na poslu psuje Boga. Nije nikako isto. Ja kao pojedinac mogu da ne jedem kamatu i da se ne bavim kamatarenjem, al ne mogu preispitat na koje je sve nacine dosla marka koju sam zaradio. Sta ako se sef bavi kamatarenjem i meni daje platu od tog? Kao da ne pojedes nikad komadic mesa jer ne znas da li je ispravno zivotinja zaklana, i ko je klao na kraju krajeva, mozda je frajer bio necist (dzunup), pijan, nesta.
Meni nikako ne moze bit isti neko ko ismijava hidzab i onaj koji navija za klub kojem je kladionica sponzor. To je samo naklonost klubu, ne igras ti kladionicu nit se ti kockas time sto gledas klub na TVu ili stadionu i slavis njegove uspjehe, tugujes radi neuspjeha.

Al nije to tema svakako. LP.
GRMI SA SJEVERA!
1946

90ka deseti heroj Bosne

Avatar
Cora1946
Postovi: 909
Pridružen/a: 04 feb 2020, 01:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Cora1946 » 04 maj 2023, 15:56

Ovo je neki sastav za Borac koji bi mogao parirati i koji bi "sacuvao" sto vise bitnijih igrace za derbi koji imaju 2 zuta, a to su Kyeremeh, Martinovic, Ziljkic, Catakovic i Serbecic.
Od stranaca ne bi vodio Kyeremeha i Martinovica, bar nek se jedan stoper sacuva. Isto bi i Ziljkica ostavio na klupi i eventualno ga ubacio poslije ako bude trebalo ganjati rezultat zajedno sa Hamzom.
Ziljkic je najrizicniji i najlakse ga je isprovocirati za karton.
Sto se bekova tice dao bih prednost Cirjaku i Musi.

slika
90!

fks74
Postovi: 9450
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 04 maj 2023, 16:01

MortemHz je napisao/la:
04 maj 2023, 15:19
Navijati za Posušje i x na Grbavici. Što se tiče naše utakmice mi jesmo kvalitetnija ekipa ali..
Volio bi da griješim ali nemamo mi šta tražiti u BL. Osim da budemo duplo bolji od Borca.

Avatar
zlo87
Postovi: 3298
Pridružen/a: 04 dec 2015, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zlo87 » 04 maj 2023, 16:02

Isto se kukalo zbog sudije kad nas je Borac mlatnuo 2-0 na Kosevu i vise nego zasluzeno. Otici po pobjedu pa sta bude.
Pjevam ti iz duše kad svi ostali šute, poklanjam ti vječnost, ne samo minute..

Benkara21
Postovi: 3591
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 04 maj 2023, 16:09

Odmoriti Ziljkića
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

bordobijelisampion
Postovi: 1529
Pridružen/a: 10 dec 2022, 16:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijelisampion » 04 maj 2023, 16:14

Ove sezone smo 2 put mlatnuli Borac.
Ove sezone je Zrinjski tricu uvalio Borcu (u BL).
Bježe nam 4 bobe i sigurni su u top 3
3 stvari zbog kojih vjerujem u dobar rezultat/ 1 ili 3 boda.

harixs
Postovi: 1688
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harixs » 04 maj 2023, 16:19

Opet iste floskule, uzelo se na individualni kvalitet, kako god ono’ se uzelo. Kad je tako lahko zasto Chelsea ne uzima na taj individualni kvalitet i masa drugih timova koji se pojačaju do ne iznemoglosti pa opet sjebu sezonu.
Neki to dobro i unovče a da je tako lahko svi bi radili po istom receptu.
Krenulo nas je fino nakon dugo vremena i to treba pohvaliti jer ovdje bilo kakav posao ili djelatnost je zagarantovna za propast.

Avatar
ado-hz
Postovi: 3428
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 04 maj 2023, 16:28

Ako nekog igraca Borca vjetar obori u 16m Gigovic ce da svira penal da im vrati za Mostar
Ruku smijem dati da ce im penal svirati

Avatar
GalileoGalilei
Postovi: 2122
Pridružen/a: 11 avg 2021, 01:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la GalileoGalilei » 04 maj 2023, 16:39

harixs je napisao/la:
04 maj 2023, 16:19
Opet iste floskule, uzelo se na individualni kvalitet, kako god ono’ se uzelo. Kad je tako lahko zasto Chelsea ne uzima na taj individualni kvalitet i masa drugih timova koji se pojačaju do ne iznemoglosti pa opet sjebu sezonu.
Neki to dobro i unovče a da je tako lahko svi bi radili po istom receptu.
Krenulo nas je fino nakon dugo vremena i to treba pohvaliti jer ovdje bilo kakav posao ili djelatnost je zagarantovna za propast.
Kakve bolan floskule, imaš li oči? Možemo se samo Bogu zahvaljivati što su došli dobri individualci i borbeni momci na zimu, inače nas na mapi ne bi bilo. Mirza je izgradio dobru atmosferu i to je sve, nije nikakav taktičarski mag.
Druga stvar, ekipa se digla psihički nakon par dobrih rezultata, a konkurencija u ligi je odron, pa smo se i uspjeli podići ovoliko nakon što nam je i Evropa visila u zraku.

kenoHZ
Postovi: 404
Pridružen/a: 23 jun 2022, 14:33

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kenoHZ » 04 maj 2023, 16:51

harixs je napisao/la:
04 maj 2023, 16:19
Opet iste floskule, uzelo se na individualni kvalitet, kako god ono’ se uzelo. Kad je tako lahko zasto Chelsea ne uzima na taj individualni kvalitet i masa drugih timova koji se pojačaju do ne iznemoglosti pa opet sjebu sezonu.
Neki to dobro i unovče a da je tako lahko svi bi radili po istom receptu.
Krenulo nas je fino nakon dugo vremena i to treba pohvaliti jer ovdje bilo kakav posao ili djelatnost je zagarantovna za propast.
Poslije pročitanih zaključaka forumskih stručnjaka, kontam trebali bi Memu Haljevca staviti za trenera. Pošto su za rezultate zaslužni isključivo igrači odnosno individualni kvalitet pojedinaca, a trener samo atmosferu pravi tako da bi Memish bio idealan ili možda Ramiz Zmaj.

visokohz
Postovi: 2994
Pridružen/a: 23 jan 2014, 22:24
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la visokohz » 04 maj 2023, 16:56

Ma mi ako budemo na nivou ni tri Gigovića im ne mogu pomoći.

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4103
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 04 maj 2023, 17:08

kenoHZ je napisao/la:
04 maj 2023, 16:51
harixs je napisao/la:
04 maj 2023, 16:19
Opet iste floskule, uzelo se na individualni kvalitet, kako god ono’ se uzelo. Kad je tako lahko zasto Chelsea ne uzima na taj individualni kvalitet i masa drugih timova koji se pojačaju do ne iznemoglosti pa opet sjebu sezonu.
Neki to dobro i unovče a da je tako lahko svi bi radili po istom receptu.
Krenulo nas je fino nakon dugo vremena i to treba pohvaliti jer ovdje bilo kakav posao ili djelatnost je zagarantovna za propast.
Poslije pročitanih zaključaka forumskih stručnjaka, kontam trebali bi Memu Haljevca staviti za trenera. Pošto su za rezultate zaslužni isključivo igrači odnosno individualni kvalitet pojedinaca, a trener samo atmosferu pravi tako da bi Memish bio idealan ili možda Ramiz Zmaj.
pa eto sad nam se trener u 30oj minuti odlucio da se protiv listice povuce. Dovoljno o znanju i hrabrosti!
- 1 9 4 6 -

Avatar
Aduka87
Postovi: 9289
Pridružen/a: 10 sep 2020, 03:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Aduka87 » 04 maj 2023, 17:24

Voljeli ga ili ne, uveo je Dala protiv Listice decko je rijesio utakmicu, uveo je Avramovskog protiv Slobode, kasnije zabi odlucujuci gol, cinjenice jbga.
| SARAJEVO SIAMO NOI |

YEBEM TE LISTICO

Avatar
Lobudaraczapamcenje
Postovi: 4103
Pridružen/a: 07 avg 2022, 03:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lobudaraczapamcenje » 04 maj 2023, 17:28

Aduka87 je napisao/la:
04 maj 2023, 17:24
Voljeli ga ili ne, uveo je Dala protiv Listice decko je rijesio utakmicu, uveo je Avramovskog protiv Slobode, kasnije zabi odlucujuci gol, cinjenice jbga.
nek se zahvali sinu sto ga je spasio. Sve osim pobjede bi njemu pripisali kao kiks. Lik se povukao u prvom poluvremenu jos?! A vodis na svom terenu. I ti odlucis da stanemo svi iza lopte i tako primamo gol. Pa onda do kraja drz ne daj. Nek obavi ovo sto ima do kraja.
- 1 9 4 6 -

Avatar
Testo
Postovi: 2484
Pridružen/a: 19 feb 2016, 22:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Testo » 04 maj 2023, 17:29

Ma radi Mirza dobar posao, nema se tu šta raspravljati
„Ne mogu, brate, ja igrati za novac i slušati kako treba da igram.
Hvala im, bili su korektni i nisu mi pravili probleme.
Rekao sam im da ja mogu da igram samo za Sarajevo.“

Benkara21
Postovi: 3591
Pridružen/a: 01 avg 2015, 14:27
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Benkara21 » 04 maj 2023, 17:37

Iako ga ne volim, dobar je za sad. Samo su mu izjave od ranije ukaljale obraz.
Yugoslavia: ★★
Bosnia&Herzegovina League: ★★★★★
Bosnia&Herzegovina Cup: ★★★★★★★
Super Cup: ★
18.05.2019. 🏆

bordobijeli
Postovi: 14293
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 04 maj 2023, 17:38

Testo je napisao/la:
04 maj 2023, 17:29
Ma radi Mirza dobar posao, nema se tu šta raspravljati
Rezultati su mjerilo u sportu sve drugo je subjektivno mišljenje.

Avatar
H8Z7
Postovi: 4608
Pridružen/a: 12 okt 2022, 18:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la H8Z7 » 04 maj 2023, 17:58

Kakav nam igrač dolazi ljuuuudi šta je ovo je li ovo moguće :shock:
Ne reci mi hvala to ne tražim od tebe, srce na terenu dovoljno je za mene

L'otavo re di Roma F.T.
@Devedesetka najjači forumaš od postojanja foruma!


harixs
Postovi: 1688
Pridružen/a: 15 sep 2014, 18:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la harixs » 04 maj 2023, 18:25

GalileoGalilei je napisao/la:
04 maj 2023, 16:39
harixs je napisao/la:
04 maj 2023, 16:19
Opet iste floskule, uzelo se na individualni kvalitet, kako god ono’ se uzelo. Kad je tako lahko zasto Chelsea ne uzima na taj individualni kvalitet i masa drugih timova koji se pojačaju do ne iznemoglosti pa opet sjebu sezonu.
Neki to dobro i unovče a da je tako lahko svi bi radili po istom receptu.
Krenulo nas je fino nakon dugo vremena i to treba pohvaliti jer ovdje bilo kakav posao ili djelatnost je zagarantovna za propast.
Kakve bolan floskule, imaš li oči? Možemo se samo Bogu zahvaljivati što su došli dobri individualci i borbeni momci na zimu, inače nas na mapi ne bi bilo. Mirza je izgradio dobru atmosferu i to je sve, nije nikakav taktičarski mag.
Druga stvar, ekipa se digla psihički nakon par dobrih rezultata, a konkurencija u ligi je odron, pa smo se i uspjeli podići ovoliko nakon što nam je i Evropa visila u zraku.
Imaš li ti mozga ako ćemo već tako odma pa u kost?

Gdje sam ja rekao da je Mirza taktički mag? Cini mi da sam naveo da treba pohvaliti poslednje rezultate pa kako god se do njih doslo, a za to je potreban i trener pa makar da ih psihički podigne jer isti je najodgovorniji kada nema rezultata.

Ista konkurencija u ligi je bila u zadnjih par sezona gdje su nas prijasnji trenerski magovi doveli da smo bili vrlo blizu kritične zone.

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Predatod i 40 gostiju.