rodjak je napisao/la: ↑19 maj 2023, 01:26
Zaboravio sam prosli put cestitati navijacima Zelje na osvojenom kupu BiH (ili oni ili Medjugorci ko da je bitno isto je to) strastveno su navijali i zasluzili sve cestitke,svaka vam cast trudili ste se treba priznati ,isto ko oni par hajvana kod Pitara joker i ekipa i njima cestitke bili ste pravi

.Nisam znao da ste tako strastveni navijaci medjugoraca svaka vam cast ,medjugorci su ponosni na vas sve
Navijači Želje su navijali za Zrinjski zbog svog interesa, a to su veće šanse za plasman u Evropu. Sad imamo sve u svojim rukama, da ste vi osvojili ne bi imali nikakve šanse.
Da se igralo još dva dana Velež ne bi uputio ozbiljniji šut prema golu Zrinjskog, i to Zrinjskog koji je u srijedu bio veoma loš i odigrao jednu od najslabijih utakmica sezone.
Veležovi navijači su potvrdili sve ono što pišemo o njima posljednjih godina. Napravili su festival krkanluka, seljakluka i papanluka, a igrači na terenu su to ispratili i poslije utakmice su dobili par crvenih kartona, bez ikakve potrebe. Nama i to odgovara, i u nedjelju ćemo navijati da Sarajevo ne izgubi u Mostaru. Ponovo ne zato što volimo Sarajevo, nego što nam u tom slučaju otpada još jedan konkurent za plasman u Evropu - Velež.