FK Željezničar
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
Kad vidi Hulahopka ovu sliku pritisak ce mu skociti na 200! A to nije dobro jer se vec slagirao kad smo izborili evropu.
Re: FK Željezničar
Kakva slatka zavrsnica sezone
VTŽ!
VTŽ!
Re: FK Željezničar
Neko je pitao za reakciju Santosa na "Santos ostani"
Re: FK Željezničar
Samo da se prisjetim sta sam pisao prije 15 danasegasega1 je napisao/la: ↑14 maj 2023, 07:51Slobodi nikako zadnje kolo nece biti dovoljan bod protiv nas.Sutra bi odgovarao najvise X.Al samo ne znam zasto mi sa 6 bodova nebi bili 3,zasto Velez ne moze dobiti Sarajevo.E Sad sa tu ako idigraju X mi i Sarajevo bi mozda imali isti broj bodova sta se gleda..jel gol razlika
Re: FK Željezničar
Pa možeš tako laprdati kad ti ne ideš na utakmice. Trebao si napisati da trebaju 25 maraka staviti,tebi svejedno. Mali Ajnur nam je skroz puko. Da stavi kartu skuplju a godišnju ostavi isto,strašna logika nema sta.
Re: FK Željezničar
Lekcija koja se zove "ljubav prema klubu" koju su navijači Željezničara ove sezone održali svima, cijelom svijetu fudbala, zaslužuje da bude zadokumentovana.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
- AjkulaCekicarka
- Postovi: 1355
- Pridružen/a: 18 dec 2021, 09:26
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Dobro jutro! Ima li neko informacije o novim dresovima, ima li šanse da dođu prije prve evropske? Pored izvlačenja protivnika u Evropi, mene, kao bolesnog kolekcionara Željinih dresova, to najviše zanima u ovom periodu.
Re: FK Željezničar
Takoder i mene zanima jer sam isto kolekcionar dresova, a najavili su bili da ce biti poseban dizajn samo za nas na pocetku sezone, e sad nadam se da ce biti prije europe
- NerminFatic
- Postovi: 1941
- Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ima li habera o stoperu iz S.Arabije? Je li ostao, ili je jos jedan prolaznik?
Re: FK Željezničar
Prolazimo ovaj B36 prvo pretkolo, pa onda u drugom uzimamo koficijent od nosioca. Samo nek Santos ostane za evrope. 
Mnoge godine sam proveo s tobom, gdje god igro bio tuuuu, znaj da nikad necu prestati s borbom TEBI VJERAN OSTAT CU!!!
- avalPacidoroP
- Postovi: 3893
- Pridružen/a: 16 mar 2020, 16:24
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Izvlačenje je 20.juna.
Prva utakmica 13.jula.
Pripreme počinju vjerovatno oko 20tog kad je i izvlačenje.
Jako malo vremena, a hiljadu upitnika u klubu.
Prije svega mislim na igrački kadar, gdje su nam gotovo svi bez ugovora, a valja u međuvremenu i naći koju prinovu za Evrope.
Bekriću čeka te lavovski posao. Sretno !
Prva utakmica 13.jula.
Pripreme počinju vjerovatno oko 20tog kad je i izvlačenje.
Jako malo vremena, a hiljadu upitnika u klubu.
Prije svega mislim na igrački kadar, gdje su nam gotovo svi bez ugovora, a valja u međuvremenu i naći koju prinovu za Evrope.
Bekriću čeka te lavovski posao. Sretno !
Re: FK Željezničar
Znaš koliko njih libo ona stvar za evropu. Bitno da znaju da imaju pare kakve god i to je to. Oni nemaju nikakav plan,nista. Ovo kako je Mulalic izborio borbu za vrhe je fenomenan.
Predsjednik ti uci Fatihu na.kapiji a ne ode na godišnjicu velikom Ivici Osimu.. dok nam takvi ljudi vode klub,tu hljeba nema.
Predsjednik ti uci Fatihu na.kapiji a ne ode na godišnjicu velikom Ivici Osimu.. dok nam takvi ljudi vode klub,tu hljeba nema.
Re: FK Željezničar
Jesi li mogao zaspati sinoc od muke?
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!
Kapiten Blue Traina
Kapiten Blue Traina
- drzgemboadislic
- Postovi: 994
- Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Svaka čast upravi! Napokon imamo upravu i trenera za poželjeti.
Re: FK Željezničar
i tako jedan mali klub,pomozi.ba,sadaka ,ugaseni, sa besplatnim pripremama ,genralni sponzor Manijaci......
bude 3 najgledaniji klub u regionu i zavrsi ispred Divova
e sad zamisljam sta bi bilo da nismo u ovoj situaciji ? ili da je obratno
bude 3 najgledaniji klub u regionu i zavrsi ispred Divova
Re: FK Željezničar
Tako je baš. Činjenice da su bili pomozi.ba, činjenica da se Mulalic skupio s igračima i da su stari igrači iznijeli sezonu I da su uopće bili u konkurenciji za vrh tabele. Kad se skonta da je trener radio skoro za dzaba. Da su Cocalic, slStilic,.Amaoh ,Armin jedan drugi iz ljubavi igrali dzaba i da su toj upravi koja ne radi ništa obwzbjedili kakav takav uspjeh
Predsjednik uci Fatihe po drugim gradovima, a nema obraza da dodje na godišnjicu velikog Ivice Osima. Takve spodobe su nama u klubu.
S ovom upravom sljedeće godine daj Boze da budemo u sredini tabele..
Šta zna papak koje Ivica, Kosoric, Coca, Dzenis, svi oni kojim su hebali majke što su se vratili u klub. Šta ce papci.. Kapa do poda svim igračima ..
Seljaci, da bi došao do evrope igra se 33. KOLA, a ne 6 Kola. Papcine i levati
Predsjednik uci Fatihe po drugim gradovima, a nema obraza da dodje na godišnjicu velikog Ivice Osima. Takve spodobe su nama u klubu.
S ovom upravom sljedeće godine daj Boze da budemo u sredini tabele..
Šta zna papak koje Ivica, Kosoric, Coca, Dzenis, svi oni kojim su hebali majke što su se vratili u klub. Šta ce papci.. Kapa do poda svim igračima ..
Seljaci, da bi došao do evrope igra se 33. KOLA, a ne 6 Kola. Papcine i levati
Zadnja izmjena: Hulahopka, dana/u 29 maj 2023, 11:04, ukupno mijenjano 1 put.
- drzgemboadislic
- Postovi: 994
- Pridružen/a: 16 jan 2020, 00:05
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
To je dokaz da su u upravi ljudi, a ne ovi bilmezi kojima ti pušiš qrac otkako si se registrovao. Ko bi igrao džaba za ove ljude kojima se ti ližeš? Vidjelo se i kada je Edis otišao kako je 90% ljudi prodisalo. Ti si od jučer jedna jako tužna osoba koja je priželjkivala 5/6 mjesto ili 4 uz kup Veleža. Jedi **** debilu
Re: FK Željezničar
Prije će pripreme početi. Šef će uskoro uraditi plan i program priprema, Bekrić je počeo raditi na jačanju igračkog kadra još nakon Posušja, imaju neka imena na spisku, pa ćemo vidjeti.avalPacidoroP je napisao/la: ↑29 maj 2023, 10:24Pripreme počinju vjerovatno oko 20tog kad je i izvlačenje.
Jako malo vremena, a hiljadu upitnika u klubu.
Prije svega mislim na igrački kadar, gdje su nam gotovo svi bez ugovora, a valja u međuvremenu i naći koju prinovu za Evrope.
Bekriću čeka te lavovski posao. Sretno !
Brko iz druge galaksije!
-
19vendetta87
- Postovi: 10285
- Pridružen/a: 06 jan 2023, 18:21
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Ovaj parmak i dalje smatra da je Mulalic najzasluzniji za ovo...Hulahopka je napisao/la: ↑29 maj 2023, 10:32Znaš koliko njih libo ona stvar za evropu. Bitno da znaju da imaju pare kakve god i to je to. Oni nemaju nikakav plan,nista. Ovo kako je Mulalic izborio borbu za vrhe je fenomenan.
Predsjednik ti uci Fatihu na.kapiji a ne ode na godišnjicu velikom Ivici Osimu.. dok nam takvi ljudi vode klub,tu hljeba nema.
Tako je brate, Edis da je ostao, mi bi osvojili kup i zavrsili kao drugoplasirani u ligi, a vjerovatno i stigli do treceg pretkola LK, mozda cak i grupne faze
👉 Almedin Ziljkić - Ubica BORD mitomana i botova 😎
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.



