FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la MMA075 » 29 maj 2023, 16:51

tuzlanskinacin je napisao/la:
29 maj 2023, 16:45
MMA075 je napisao/la:
29 maj 2023, 16:42
tuzlanskinacin je napisao/la:
29 maj 2023, 16:37
Šećer govori o formiranju novog UO danas ili sutra. Zna li neko o tome nešto više, ostaje li on? Idu li svi pa i on ili je on jedini koji će ostati? Kada je ta skupština? Ko je skupština? Ko sve može ući u UO?
Hiljadu pitanja, nula odgovora.
Dolazi jak covjek.
Jel sigurno? Vidim to se dosta spominje zadnjih dana ali se ne priča ko je taj jaki čovjek.
Ma zajebavam se brate kakav JAK covjek, smijesno mi ovo gore. :D

Avatar
Madal
Postovi: 3682
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Madal » 29 maj 2023, 16:54

ultrasstyle_tz je napisao/la:
29 maj 2023, 16:43
ko sto sam i rekao, nece Secer nigdje.

covjek pisa li pisa po nama
Nevjerovatno da jos ostaje. Najgore sto ga izgleda ni mi ne mozemo otjerati.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

tuzlanskinacin
Postovi: 615
Pridružen/a: 07 jun 2022, 16:01
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la tuzlanskinacin » 29 maj 2023, 16:54

MMA075 je napisao/la:
29 maj 2023, 16:51
tuzlanskinacin je napisao/la:
29 maj 2023, 16:45
MMA075 je napisao/la:
29 maj 2023, 16:42

Dolazi jak covjek.
Jel sigurno? Vidim to se dosta spominje zadnjih dana ali se ne priča ko je taj jaki čovjek.
Ma zajebavam se brate kakav JAK covjek, smijesno mi ovo gore. :D
Na kraju će ovi ostat, ono jučer bilo samo predstava i tjt. Sve po starom kako je bilo i ranije.

Avatar
Mortus
Postovi: 1758
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Mortus » 29 maj 2023, 16:56

Sunderland je napisao/la:
29 maj 2023, 15:58
ASD je napisao/la:
29 maj 2023, 15:52
Evo novog prijedloga za grb Slobode.


slika
Zar mora se vrijeđati ljude koji su prošli sve i svašta tako neukusne sale. Ne znam meni je ovo bljak..

Kao što ultra kaže SDP ne ide, Azmirov prijedlog ovaj ne ide de da se sjedne šta ide.

P.S SDP je odbio već jednog jakog čovjeka koji je htio doći, evo ima Azmir a možda bude još jedan mada ne vjerujem da će se oni odreći Slobode jer im je godra ovako.
Kojeg covjeka, sto je to anonimno, danima se spominje neki x faktor? Recite javno sta se krije
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2517
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la HPCompaq » 29 maj 2023, 16:57

U zatvorenim krugovima se pricalo o tome duze vrijeme. Zadnjih 4 5 utakmica je u loži. Jucer na utakmici isto.. Vidit cemo pred nama je. Grobar Slobode je jasmin imamovic and co. Kraj priče.
Zadnja izmjena: HPCompaq, dana/u 29 maj 2023, 16:57, ukupno mijenjano 1 put.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2515
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Skojevska » 29 maj 2023, 16:57

Ja bi da predlozim nesto konkretno, jos uvijek se ne zna kako ce se razviti situacija i sta ce se desavati, ispali smo i sad vrijeme ne mozemo vratiti trebamo gledati kako da pomognemo klubu i da u buducnosti se cuje i naš glas.

Znam da ima ljudi iz UG koji citaju i forum i sve, moj prijedlog bi bio ako je to moguce da napravimo akciju da probamo skupiti tih 24.000 KM kako bi usli u skupstinu FK Sloboda gdje bi imali pravo glasa, predstavnik bi bio neko iz UG tamo su svi OK ko god da se izabere necemo pogrijesiti.
Ima li nas za to zainteresiranih ovde, moramo nesto konkretno probati uraditi, vjerujem da bi i dijaspora se ukljucila.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Kolutsudzuke
Postovi: 96
Pridružen/a: 14 okt 2022, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Kolutsudzuke » 29 maj 2023, 16:58

slatina87 je napisao/la:
29 maj 2023, 16:24
Kolutsudzuke je napisao/la:
29 maj 2023, 15:56
Hoćemo i mi mladji koji volimo ovaj klub i ovaj grad da gledamo uspjesnu slobodu jer je nikad nismo takvu gledali.
I kad smo gledali bilo je to kratkog daha. I i iskreno svi to mozemo rec najljepsi trenutci su bili kad je azmir bio tu. Boli me kita ako ima neko ko ce vise ulagat neka dodje, al nema jel tako? Ne kazem da treba brisat historiju ili ne daj Bože mjenjat grb al mislim da se može s njim razgovarat i da moze napravit bum vec smo tome svjedocili ako se ne sjecate. Svi smo krivi za ovo ispadanje, a najvise mi navijaci koji sutimo i ne ustanemo osim fukara sto su par puta zagrmili protiv uprave i tjt. I mi fol Sloboda, tuzlaci, tolerantna raja, nije bitna nacija ovo ono. Pa mi nismo prema sebi posteni sto ne pustimo covjeka seljaka koji je pokazo da je sposoban. Naravno ne dopustit mu da se ponasa sa slobodom kao sa svojom imovinom, al napravit plan u kojem svi mogu da profituju. Ja mislim da je to realno moguce napravit jer imamu veliku bazu navijaca koji u buducnosti uz dobre rezultate mogu svaku utakmicu punit stadion. A imamo li mi ikog da ce se potrudit i da napravi najbolji moguci model za klub? Imamo li mi strucnih ljudi il su svi otisli u njemacku prat guzice jer od faksa nema nista? Da li cemo mi imat bilo kakav klub ako ovako nastavimo?
O kojoj bazi navijača govorimo?
Koliko navijača od te baze odvaja dodatno novac/vrijeme da poboljša funkcionisanje kluba?
Koliko ljudi ode na gostovanje?
Koliko ljudi je upoznato sa načinom funkcionisanja kluba?
Kakvu mi to atmosferu napravimo na domaćim utakmicama?
Koliko će te mase sutra stat iza tebe npr da si na čelu Kluba a neko te sabotira?
Tih ljudi je 200tinjak i oni ti jedini vrijede, ovo ostalo je isto ko da imaš turiste na tribini. I btw prvi ja ne spadam u ovih 200 al sam makar tog svjestan...
Pa stani malo jel normalno da imamo 200 navijaca? Navijaca nema zato sto nema rezultata i zato sto se ljudima gadi da gledaju tu patnju iznova iznova i razno razna ponizavanja.
Navijaca ima vidimo to kad god se malo digne prica oko kluba. Mislim da ne vidis potencijal ovog cijelog podrucja. Super nam je posjećenost u odnosu na rezultate. Kad to kazem ne mislim samo na ovu sezonu mi od rata nemamo 4 dobre sezone, a trofeje da ne spominjem i ocekujete hiljade clanskih i dresova i pun stadion. Broj navijaca je najmanji problem. Problem je sto nema zara a i kako ce ga bit kad pisaju po tom zaru svake godine? Jos malo i skroz ce ga ugasit i sta onda?
RIP PROBISVJET

Avatar
mk1008
Postovi: 937
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la mk1008 » 29 maj 2023, 17:00

Skojevska je napisao/la:
29 maj 2023, 16:57
Ja bi da predlozim nesto konkretno, jos uvijek se ne zna kako ce se razviti situacija i sta ce se desavati, ispali smo i sad vrijeme ne mozemo vratiti trebamo gledati kako da pomognemo klubu i da u buducnosti se cuje i naš glas.

Znam da ima ljudi iz UG koji citaju i forum i sve, moj prijedlog bi bio ako je to moguce da napravimo akciju da probamo skupiti tih 24.000 KM kako bi usli u skupstinu FK Sloboda gdje bi imali pravo glasa, predstavnik bi bio neko iz UG tamo su svi OK ko god da se izabere necemo pogrijesiti.
Ima li nas za to zainteresiranih ovde, moramo nesto konkretno probati uraditi, vjerujem da bi i dijaspora se ukljucila.
Ja sam zaa potpuno, to uopste nije puno mozemo skupiti. Al hajmo sutra, preko sutra odma svi u UG i da radimo nesto po tom pitanju.
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la LaBombonera88 » 29 maj 2023, 17:00

tuzlanskinacin je napisao/la:
29 maj 2023, 16:45
MMA075 je napisao/la:
29 maj 2023, 16:42
tuzlanskinacin je napisao/la:
29 maj 2023, 16:37
Šećer govori o formiranju novog UO danas ili sutra. Zna li neko o tome nešto više, ostaje li on? Idu li svi pa i on ili je on jedini koji će ostati? Kada je ta skupština? Ko je skupština? Ko sve može ući u UO?
Hiljadu pitanja, nula odgovora.
Dolazi jak covjek.
Jel sigurno? Vidim to se dosta spominje zadnjih dana ali se ne priča ko je taj jaki čovjek.
Moze biti samo jedan...

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la slatina87 » 29 maj 2023, 17:01

Skojevska je napisao/la:
29 maj 2023, 16:57
Ja bi da predlozim nesto konkretno, jos uvijek se ne zna kako ce se razviti situacija i sta ce se desavati, ispali smo i sad vrijeme ne mozemo vratiti trebamo gledati kako da pomognemo klubu i da u buducnosti se cuje i naš glas.

Znam da ima ljudi iz UG koji citaju i forum i sve, moj prijedlog bi bio ako je to moguce da napravimo akciju da probamo skupiti tih 24.000 KM kako bi usli u skupstinu FK Sloboda gdje bi imali pravo glasa, predstavnik bi bio neko iz UG tamo su svi OK ko god da se izabere necemo pogrijesiti.
Ima li nas za to zainteresiranih ovde, moramo nesto konkretno probati uraditi, vjerujem da bi i dijaspora se ukljucila.
Sve što bude trebalo da se pogura ta ideja tu sam!

Avatar
Mortus
Postovi: 1758
Pridružen/a: 24 nov 2014, 12:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Mortus » 29 maj 2023, 17:01

crvenocrnitz je napisao/la:
29 maj 2023, 16:23
Sunderland je napisao/la:
29 maj 2023, 16:17
crvenocrnitz je napisao/la:
29 maj 2023, 16:08

Ne znam znas li sta znaci aneks 7 ali ja ovdje ne vidim uvredu, svi na svoje! A ponudit mu fino da plati dug poreznoj, instalira svoje ljude, ugovorom zastiti sve vezano za tradiciju i kraj
Nek idu
Nećemo se praviti ludi znamo mi šta je ko ovdje mislio i zašto pojedini aneks 7 koriste kada hoće da nešto dokažu.

Ja lično znam
Sve ok, razumijem ja tebe al kazem nije uvreda ako zelis nekome da se vrati na svoje ognjiste za kojim "placu" a ne mrdaju
nek idu u pizdu materinu s tim cvijetom. Nisam.ni vidio odmah danas da je ovo predlozeno. Na to ne treba nikad pristati. Rjesenja ima sigurno samo nek se sjedne kako s azmirom tako i sa tim.x faktorom, ali boje grb to ne treba dirati
Zadnja izmjena: Mortus, dana/u 29 maj 2023, 17:07, ukupno mijenjano 1 put.
NIKO TE NIKAD J-EBATI NEĆE, KO ŠTO TE J-EBEM JA, SARAJ'VO, SARAJ'VO KU-RVO BOSANSKA

KO TE JEDNOM J-EB'O, J-EBAT' ĆE TE OPET - Aleksandar Jović aka VAVJU (Grobar FK Sloboda)

Kolutsudzuke
Postovi: 96
Pridružen/a: 14 okt 2022, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Kolutsudzuke » 29 maj 2023, 17:01

MMA075 je napisao/la:
29 maj 2023, 16:51
tuzlanskinacin je napisao/la:
29 maj 2023, 16:45
MMA075 je napisao/la:
29 maj 2023, 16:42

Dolazi jak covjek.
Jel sigurno? Vidim to se dosta spominje zadnjih dana ali se ne priča ko je taj jaki čovjek.
Ma zajebavam se brate kakav JAK covjek, smijesno mi ovo gore. :D
:rol:
RIP PROBISVJET

Avatar
Skojevska
Postovi: 2515
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Skojevska » 29 maj 2023, 17:04

mk1008 je napisao/la:
29 maj 2023, 17:00
Skojevska je napisao/la:
29 maj 2023, 16:57
Ja bi da predlozim nesto konkretno, jos uvijek se ne zna kako ce se razviti situacija i sta ce se desavati, ispali smo i sad vrijeme ne mozemo vratiti trebamo gledati kako da pomognemo klubu i da u buducnosti se cuje i naš glas.

Znam da ima ljudi iz UG koji citaju i forum i sve, moj prijedlog bi bio ako je to moguce da napravimo akciju da probamo skupiti tih 24.000 KM kako bi usli u skupstinu FK Sloboda gdje bi imali pravo glasa, predstavnik bi bio neko iz UG tamo su svi OK ko god da se izabere necemo pogrijesiti.
Ima li nas za to zainteresiranih ovde, moramo nesto konkretno probati uraditi, vjerujem da bi i dijaspora se ukljucila.
Ja sam zaa potpuno, to uopste nije puno mozemo skupiti. Al hajmo sutra, preko sutra odma svi u UG i da radimo nesto po tom pitanju.
Ako ima neko iz UG ovde molim vas ljudi izjasnite se odgovorite ljudima barem šta mislite o tome, vjerujem da i oni cekaju rasplet situacije, posto ovo jos uvijek nista nije sigurno sto se desava oko UO.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Sky9
Postovi: 10186
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la Sky9 » 29 maj 2023, 17:06

Azmir trola.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
ASD
Postovi: 26268
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la ASD » 29 maj 2023, 17:22

Azmir se sa Slogom bori za opstanak. Nije lik s njima osvojio Ligu Šampiona. Nisu bolji od Slobode bili ove sezone. Katastrofalno se upravlja i taj klub tamo.

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la slatina87 » 29 maj 2023, 17:25

Kolutsudzuke je napisao/la:
29 maj 2023, 16:58
Pa stani malo jel normalno da imamo 200 navijaca? Navijaca nema zato sto nema rezultata i zato sto se ljudima gadi da gledaju tu patnju iznova iznova i razno razna ponizavanja.
Navijaca ima vidimo to kad god se malo digne prica oko kluba. Mislim da ne vidis potencijal ovog cijelog podrucja. Super nam je posjećenost u odnosu na rezultate. Kad to kazem ne mislim samo na ovu sezonu mi od rata nemamo 4 dobre sezone, a trofeje da ne spominjem i ocekujete hiljade clanskih i dresova i pun stadion. Broj navijaca je najmanji problem. Problem je sto nema zara a i kako ce ga bit kad pisaju po tom zaru svake godine? Jos malo i skroz ce ga ugasit i sta onda?
Nije normalno ali je realan prikaz. Navijač koji je tu samo kad dobro igraš nije navijač. To su ljudi željni zabave i doći će kad čuju da gostuje neko zvučno ime na Tušnju i to je to. Govorim o kulturi , o npr 2000 sezonskih karti po 100 km npr koje će se svake godine obnavljat. Govorim o druženju između članova, zajendičkim projektima, zajedničkom odlasku na utakmice i sl. Da imaš osjećaj da ti Klub pripada , a i ti njemu. Da ti danas sutra ne bude svejedno kad pročitaš da je neki tvoj drug s tribine otjeran iz Kluba a znaš da radi bez ikakvog ličnog interesa, da ti nije svejedno kad neko ustane i psuje igraču majku jer je pogriješio a ti sjediš i šutiš. Te "kulture" mi nemamo, zato i nemaš neku masu ljudi i zato šutiš na sve što se dešava.

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la LaBombonera88 » 29 maj 2023, 17:30

Skojevska je napisao/la:
29 maj 2023, 16:57
Ja bi da predlozim nesto konkretno, jos uvijek se ne zna kako ce se razviti situacija i sta ce se desavati, ispali smo i sad vrijeme ne mozemo vratiti trebamo gledati kako da pomognemo klubu i da u buducnosti se cuje i naš glas.

Znam da ima ljudi iz UG koji citaju i forum i sve, moj prijedlog bi bio ako je to moguce da napravimo akciju da probamo skupiti tih 24.000 KM kako bi usli u skupstinu FK Sloboda gdje bi imali pravo glasa, predstavnik bi bio neko iz UG tamo su svi OK ko god da se izabere necemo pogrijesiti.
Ima li nas za to zainteresiranih ovde, moramo nesto konkretno probati uraditi, vjerujem da bi i dijaspora se ukljucila.
Pomoci cu rado! Treba napraviti neku grupu il na fb il negdje drugo i da se tu skupe-uclane svi koji zele pomoci, da se organizuje i neki sastanak da svi popricamo o tome uzivo.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37699
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 maj 2023, 17:34

slatina87 je napisao/la:
29 maj 2023, 17:25
Kolutsudzuke je napisao/la:
29 maj 2023, 16:58
Pa stani malo jel normalno da imamo 200 navijaca? Navijaca nema zato sto nema rezultata i zato sto se ljudima gadi da gledaju tu patnju iznova iznova i razno razna ponizavanja.
Navijaca ima vidimo to kad god se malo digne prica oko kluba. Mislim da ne vidis potencijal ovog cijelog podrucja. Super nam je posjećenost u odnosu na rezultate. Kad to kazem ne mislim samo na ovu sezonu mi od rata nemamo 4 dobre sezone, a trofeje da ne spominjem i ocekujete hiljade clanskih i dresova i pun stadion. Broj navijaca je najmanji problem. Problem je sto nema zara a i kako ce ga bit kad pisaju po tom zaru svake godine? Jos malo i skroz ce ga ugasit i sta onda?
Nije normalno ali je realan prikaz. Navijač koji je tu samo kad dobro igraš nije navijač. To su ljudi željni zabave i doći će kad čuju da gostuje neko zvučno ime na Tušnju i to je to. Govorim o kulturi , o npr 2000 sezonskih karti po 100 km npr koje će se svake godine obnavljat. Govorim o druženju između članova, zajendičkim projektima, zajedničkom odlasku na utakmice i sl. Da imaš osjećaj da ti Klub pripada , a i ti njemu. Da ti danas sutra ne bude svejedno kad pročitaš da je neki tvoj drug s tribine otjeran iz Kluba a znaš da radi bez ikakvog ličnog interesa, da ti nije svejedno kad neko ustane i psuje igraču majku jer je pogriješio a ti sjediš i šutiš. Te "kulture" mi nemamo, zato i nemaš neku masu ljudi i zato šutiš na sve što se dešava.
Ne mogu se kriviti navijaci. Svaki neuspjeh tokom 20 30 godina je potrosio navijace. Moras nekada malo ljudima dati da okuse uspjeh kako bi dobio nesto za uzvrat.
Lako je navijati za nekog ko uvijek super prolazi na terenu.

Avatar
meecko
Postovi: 1555
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la meecko » 29 maj 2023, 17:47

Mi ti znamo samo da izvinete tisra. Smijemo se Željezničaru, za "sadaka arenu", svako je za nas "seljak", mi najpametniji. Rugali se Veležu za drugu ligu i stadion. A šta to mi imamo: klub sa 100 godina bez i jednog važnijeg trofeja, stadion koji je u fazi urušavanja, jednu tribinu, svake godine borba za opstanak ili ispadanje.
Kada ćemo se otrijezniti i nešto pokušati, kao kada se bunilo zbog "prodanih utakmica", da se pokuša kao Robijaši sa Čelikom
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

tuzla075
Postovi: 479
Pridružen/a: 30 apr 2016, 22:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - RIP Probisvjet

Post Postao/la tuzla075 » 29 maj 2023, 17:52

Na prvu prijedlog Husica mi je izgledao korektno medjutim kada je spomenuo promjenu grba samo cu reci:**** Azmire Husicu.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.