FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

MejdanTz
Postovi: 630
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MejdanTz » 28 jun 2023, 19:29

antisisoja1919 je napisao/la:
28 jun 2023, 19:19
Meni samo nije jasno kod Fukara (iako podrzavam ovo sto rade, jer zele pomjeriti sve sa mrtve tačke) kako odjednom Azmir ima ovoliku podrsku, a sedmicu prije kraja prvenstva bio na stalnom udaru i prozivkama?
Drugo, ako Azmir nema podršku UG Prijatelji FKS, zasto je nema? U cemu je problem?
Da li je to samo sto se ne svidja ljudima iz udruzenja il ima nesto drugo iza svega ovog?
Ovo prepucavanje nas sve samo jos vise cini nervoznim i ubija svaku volju.
Ako vec nesto ima, vrijeme je da se pocne iznositi "prljavi ves" na vidjelo, a ne da nas hebu u i onako izheban mozak od svega.
Zato što je jedini koji je napravio sastanak sa Fukarama, jedini koji je objasnio svoje namjere i ideje. Svi smo ljudi i griješimo, ali isto tako garnitura koja je dizala parole.protiv Azmira nije više aktivno na tribini ( barem ne većina ). I dok su osstali bili "anonimni" i pokušavali na kojekakve načine ući u klub, Azmir je sjeo sa "onima koji su ga pljuvali" i razgovarao. Nadam se da sam malo približio sliku zašto smo se odlučili na taj potez. :thumbup:
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

Edin1982
Postovi: 466
Pridružen/a: 24 feb 2020, 12:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Edin1982 » 28 jun 2023, 19:29

antisisoja1919 je napisao/la:
28 jun 2023, 19:19
Meni samo nije jasno kod Fukara (iako podrzavam ovo sto rade, jer zele pomjeriti sve sa mrtve tačke) kako odjednom Azmir ima ovoliku podrsku, a sedmicu prije kraja prvenstva bio na stalnom udaru i prozivkama?
Drugo, ako Azmir nema podršku UG Prijatelji FKS, zasto je nema? U cemu je problem?
Da li je to samo sto se ne svidja ljudima iz udruzenja il ima nesto drugo iza svega ovog?
Ovo prepucavanje nas sve samo jos vise cini nervoznim i ubija svaku volju.
Ako vec nesto ima, vrijeme je da se pocne iznositi "prljavi ves" na vidjelo, a ne da nas hebu u i onako izheban mozak od svega.
Nema podršku ni stare garde,ali oni nisu javno izašli,sve je to zbog Ugovora (Kostić, Karić, Džidić...)koje je Azmir sa sebe prebacio na klub ima i još tu igranki!

Avatar
FKBilder
Postovi: 1765
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 28 jun 2023, 19:30

antisisoja1919 je napisao/la:
28 jun 2023, 19:19
Meni samo nije jasno kod Fukara (iako podrzavam ovo sto rade, jer zele pomjeriti sve sa mrtve tačke) kako odjednom Azmir ima ovoliku podrsku, a sedmicu prije kraja prvenstva bio na stalnom udaru i prozivkama?
Drugo, ako Azmir nema podršku UG Prijatelji FKS, zasto je nema? U cemu je problem?
Da li je to samo sto se ne svidjaj ljudima iz udruzenja il ima nesto drugo iza svega ovog.
Ovo prepucavanje nas sve samo jos vise cini nervoznim i ubija svaku volju.
Ako vec nesto ima, vrijeme je da se pocne iznositi "prljavi ves" na vidjelo, a ne da nas hebu u i onako izheban mozak od svega.
Tacan odgovor nemam, ali iznio bi svoju pretpostavku.
Azmir je u pocetku predlagao tu "fuziju "(politicki odradjeno),usput bacio udicu tipa moze ja cu ALI....Momci iz fukara odrzali sastanak sa njim, on im rekao kako stoje stvari, hocu klub u ruke, moji ljudi, moje odluke, da me niko ne moze sabotirat i stopirat ko prosli put, ako hocete jaku Slobodu ja cu dati novac ali necu da me u svakom momentu moze smjeniti grupa kokuza sa 100 maraka u dzepu svi zajedno. Azmir im obeco evropu jak klub i da nema nikakve fuzije.
Ovi razmislili i dali covjeku podrsku. Jer mislim da je tim momcima najvaznija Sloboda, nikakvi ug i mrtva klosarska carsija.
Upravo vidimo da se odvija taj vid borbe, ne daju uhljebi klub Azmiru u ruke.

Avatar
Sky9
Postovi: 10195
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 28 jun 2023, 19:32

FKBilder je napisao/la:
28 jun 2023, 19:30
antisisoja1919 je napisao/la:
28 jun 2023, 19:19
Meni samo nije jasno kod Fukara (iako podrzavam ovo sto rade, jer zele pomjeriti sve sa mrtve tačke) kako odjednom Azmir ima ovoliku podrsku, a sedmicu prije kraja prvenstva bio na stalnom udaru i prozivkama?
Drugo, ako Azmir nema podršku UG Prijatelji FKS, zasto je nema? U cemu je problem?
Da li je to samo sto se ne svidjaj ljudima iz udruzenja il ima nesto drugo iza svega ovog.
Ovo prepucavanje nas sve samo jos vise cini nervoznim i ubija svaku volju.
Ako vec nesto ima, vrijeme je da se pocne iznositi "prljavi ves" na vidjelo, a ne da nas hebu u i onako izheban mozak od svega.
Tacan odgovor nemam, ali iznio bi svoju pretpostavku.
Azmir je u pocetku predlagao tu "fuziju "(politicki odradjeno),usput bacio udicu tipa moze ja cu ALI....Momci iz fukara odrzali sastanak sa njim, on im rekao kako stoje stvari, hocu klub u ruke, moji ljudi, moje odluke, da me niko ne moze sabotirat i stopirat ko prosli put, ako hocete jaku Slobodu ja cu dati novac ali necu da me u svakom momentu moze smjeniti grupa kokuza sa 100 maraka u dzepu svi zajedno. Azmir im obeco evropu jak klub i da nema nikakve fuzije.
Ovi razmislili i dali covjeku podrsku. Jer mislim da je tim momcima najvaznija Sloboda, nikakvi ug i mrtva klosarska carsija.
Upravo vidimo da se odvija taj vid borbe, ne daju uhljebi klub Azmiru u ruke.
Isto mislim...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Vaya
Postovi: 189
Pridružen/a: 24 dec 2015, 11:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Vaya » 28 jun 2023, 19:35

antisisoja1919 je napisao/la:
28 jun 2023, 19:19
Meni samo nije jasno kod Fukara (iako podrzavam ovo sto rade, jer zele pomjeriti sve sa mrtve tačke) kako odjednom Azmir ima ovoliku podrsku, a sedmicu prije kraja prvenstva bio na stalnom udaru i prozivkama?
Drugo, ako Azmir nema podršku UG Prijatelji FKS, zasto je nema? U cemu je problem?
Da li je to samo sto se ne svidja ljudima iz udruzenja il ima nesto drugo iza svega ovog?
Ovo prepucavanje nas sve samo jos vise cini nervoznim i ubija svaku volju.
Ako vec nesto ima, vrijeme je da se pocne iznositi "prljavi ves" na vidjelo, a ne da nas hebu u i onako izheban mozak od svega.
Carsijaneri ili ti ga Carsija075, ne mogu da podnesu ga - jer ce za njih uvijek ostati seljak iz Podrinja...plus sto je politicki aktivan u SDA, a ovi su uvijek bili Jasminove pudlice... Aco je bio kontra njega stalno i u one prethodne 2 godine, dok je vodio Slobodu...

A sto se Fukara tice, nemam nikakav dokaz, ali mislim da ih je ili ce ih finansijski malo pogurati, gostovanja, koteografije i slicno, pa da su se svrstali uz njega sada...

MejdanTz
Postovi: 630
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MejdanTz » 28 jun 2023, 19:35

FKBilder je napisao/la:
28 jun 2023, 19:30
antisisoja1919 je napisao/la:
28 jun 2023, 19:19
Meni samo nije jasno kod Fukara (iako podrzavam ovo sto rade, jer zele pomjeriti sve sa mrtve tačke) kako odjednom Azmir ima ovoliku podrsku, a sedmicu prije kraja prvenstva bio na stalnom udaru i prozivkama?
Drugo, ako Azmir nema podršku UG Prijatelji FKS, zasto je nema? U cemu je problem?
Da li je to samo sto se ne svidjaj ljudima iz udruzenja il ima nesto drugo iza svega ovog.
Ovo prepucavanje nas sve samo jos vise cini nervoznim i ubija svaku volju.
Ako vec nesto ima, vrijeme je da se pocne iznositi "prljavi ves" na vidjelo, a ne da nas hebu u i onako izheban mozak od svega.
Tacan odgovor nemam, ali iznio bi svoju pretpostavku.
Azmir je u pocetku predlagao tu "fuziju "(politicki odradjeno),usput bacio udicu tipa moze ja cu ALI....Momci iz fukara odrzali sastanak sa njim, on im rekao kako stoje stvari, hocu klub u ruke, moji ljudi, moje odluke, da me niko ne moze sabotirat i stopirat ko prosli put, ako hocete jaku Slobodu ja cu dati novac ali necu da me u svakom momentu moze smjeniti grupa kokuza sa 100 maraka u dzepu svi zajedno. Azmir im obeco evropu jak klub i da nema nikakve fuzije.
Ovi razmislili i dali covjeku podrsku. Jer mislim da je tim momcima najvaznija Sloboda, nikakvi ug i mrtva klosarska carsija.
Upravo vidimo da se odvija taj vid borbe, ne daju uhljebi klub Azmiru u ruke.
Na tom istom sastanku mu je najnormalnije rečeno da zaboravi fuzije, bilo kakva mijenjanja grbova, imena i slično, a sa čim se Husić složio i sam odustao od te ideje. Upravu si :thumbup:
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

Avatar
Sky9
Postovi: 10195
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 28 jun 2023, 19:40

Vaya je napisao/la:
28 jun 2023, 19:35
antisisoja1919 je napisao/la:
28 jun 2023, 19:19
Meni samo nije jasno kod Fukara (iako podrzavam ovo sto rade, jer zele pomjeriti sve sa mrtve tačke) kako odjednom Azmir ima ovoliku podrsku, a sedmicu prije kraja prvenstva bio na stalnom udaru i prozivkama?
Drugo, ako Azmir nema podršku UG Prijatelji FKS, zasto je nema? U cemu je problem?
Da li je to samo sto se ne svidja ljudima iz udruzenja il ima nesto drugo iza svega ovog?
Ovo prepucavanje nas sve samo jos vise cini nervoznim i ubija svaku volju.
Ako vec nesto ima, vrijeme je da se pocne iznositi "prljavi ves" na vidjelo, a ne da nas hebu u i onako izheban mozak od svega.
Carsijaneri ili ti ga Carsija075, ne mogu da podnesu ga - jer ce za njih uvijek ostati seljak iz Podrinja...plus sto je politicki aktivan u SDA, a ovi su uvijek bili Jasminove pudlice... Aco je bio kontra njega stalno i u one prethodne 2 godine, dok je vodio Slobodu...

A sto se Fukara tice, nemam nikakav dokaz, ali mislim da ih je ili ce ih finansijski malo pogurati, gostovanja, koteografije i slicno, pa da su se svrstali uz njega sada...
Kad su ovdje na forumu svi bili za Azmira, on je bio protiv. Jedini forumaš u periodu 2012-16. koji je bio protiv njega otvoreno. Doduše dok mu je valjao, nije se nešto bunio. :?
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

klasik
Postovi: 4044
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 28 jun 2023, 19:40

MejdanTz je napisao/la:
28 jun 2023, 19:10
klasik je napisao/la:
28 jun 2023, 19:00
Kolko god se Fukare borile za klub, ovo njihovo uvlacenje i zanosenje guzova Azmiru mi se nikako ne svidja. Mozda ja grijesim al ne cini mi se tu ko cista posla.
U svakom trenutku je moguć razgovor sa trenutnim vrhom grupe, ako ne želiš uživo, možeš meni napisati pitanja ili bilo šta što ti je sumnjivo, a ja ću pokušati dobiti odgovore. Za razgovor sam 24/7, svako ko želi dati prijedlog, pohvalu ili manu u radu grupe je dobrodošao :thumbup:
Ja sam se nekako po uladku u PL prebacio na zapad i tu zavrsio sa kopom, jednostavno jer nisam sebe vidio tu tako da nisam vise kompetentan da dajem prijedloge za rad grupe.
Vidi ovako ako si pratio proslu sezonu forum (mada ne znam koliko je to mjerilo icega) mogo si procitat za fukare da se uglavnom pisalo da je to balavurdija, narkomani, sdp placenici zbog stavljanja u isti kos ustase cetnike i sda, i sad odjednom misljenje vecine foruma kako ti "balavurdija, narkomani..." su jedini pravi prijatelji kluba jer su stali bezuvjetno uz Azmira.

Evo jedno pitanje cisto na prvu, ako Azmir dodje a hoce, jel se i dalje pjeva u kopu ista pjesma?

Edit. I jos nesto kolko sam skonto prijedlog je ponovo da bude Azmir predsjednik i UO i Skuostine, s svi smo konstatovali da smo sa prosoim upravom izmsnipulisani jer su oni to isto sebi uradili, pa jel sad to uredu ako je Azmir u pitanju?
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 28 jun 2023, 19:46

fukara87 je napisao/la:
28 jun 2023, 18:08
Evo na cemu smo...
slika

slika
Cuj treba da ustanemo kad se ova dvojica spomenu, sta su to oni dali ovom gradu, sta ovaj Mario kaki.....fakat ne znam koji su oni faktor ovo udruzenje, da se pitaju kao i ovaj bivsi direktorcic....hoce li oni finansirati klub, ko ce finansirati, njih par se sastalo i odlucili....dobro ih Ljubisa pita.....
🔴⚫️

Avatar
fukara87
Postovi: 5706
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 28 jun 2023, 19:50

Joj al se padrobanci ubacuju i brane Acu, Eldara itd :rol: :rol: evo ja sam se uvuko u zicagu Azmiru, jel imate sta protiv toga? :rol: , strasno cime se ljudi bave i dalje za svoju korist, cekaj ba samo malo, zar ne zelimo svi da gledamo jaku Slobodu a znamo da nam to Azmir moze priustit a tesko da to mogu ostali. Zelio bih postavit par pitanja ovdje za to Udruzenje
1. Zasto niste iznijeli svoj plan i program ljudima, sta vi zelite, koga zapravo zelite da bude u klubu(predsjednik, skupstina itd)
2. Zasto necete da potpisete za novu skupstinu i zbog cega.? Iznesite jel to samo sto Fukare favorizuju Azmira ili vi mislite da ste veci od Fukara i ono ko su oni da nesto odlucuju( ulicari, narkokani itd)
Eno iz Udruzenja cmizdre kako treba grad da ukine pare koje daju Slobodi, pa jel vas stid, vi ste jedna velika k.arina od navijaca...
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

MejdanTz
Postovi: 630
Pridružen/a: 07 jun 2016, 10:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MejdanTz » 28 jun 2023, 19:51

klasik je napisao/la:
28 jun 2023, 19:40
MejdanTz je napisao/la:
28 jun 2023, 19:10
klasik je napisao/la:
28 jun 2023, 19:00
Kolko god se Fukare borile za klub, ovo njihovo uvlacenje i zanosenje guzova Azmiru mi se nikako ne svidja. Mozda ja grijesim al ne cini mi se tu ko cista posla.
U svakom trenutku je moguć razgovor sa trenutnim vrhom grupe, ako ne želiš uživo, možeš meni napisati pitanja ili bilo šta što ti je sumnjivo, a ja ću pokušati dobiti odgovore. Za razgovor sam 24/7, svako ko želi dati prijedlog, pohvalu ili manu u radu grupe je dobrodošao :thumbup:
Ja sam se nekako po uladku u PL prebacio na zapad i tu zavrsio sa kopom, jednostavno jer nisam sebe vidio tu tako da nisam vise kompetentan da dajem prijedloge za rad grupe.
Vidi ovako ako si pratio proslu sezonu forum (mada ne znam koliko je to mjerilo icega) mogo si procitat za fukare da se uglavnom pisalo da je to balavurdija, narkomani, sdp placenici zbog stavljanja u isti kos ustase cetnike i sda, i sad odjednom misljenje vecine foruma kako ti "balavurdija, narkomani..." su jedini pravi prijatelji kluba jer su stali bezuvjetno uz Azmira.

Evo jedno pitanje cisto na prvu, ako Azmir dodje a hoce, jel se i dalje pjeva u kopu ista pjesma?

Edit. I jos nesto kolko sam skonto prijedlog je ponovo da bude Azmir predsjednik i UO i Skuostine, s svi smo konstatovali da smo sa prosoim upravom izmsnipulisani jer su oni to isto sebi uradili, pa jel sad to uredu ako je Azmir u pitanju?
Ako misliš na pjesmu kontra sda kontra četnika, ovo govorim u svoje ime, mislim da će se pjevati, jer mislim da većina zna zašto se ona pjeva. Ako misliš na neku drugu slobodno mi u pp napiši pa ću pokušat odgovorit.
Drugo, apsolutno se slažem sa tim da ne treba biti predsjednik oba organa, jer se klub ne može privatizirati. To bi značio monopol, ali ovo ponovo, govorim u svoje ime. Svima je poznat plan kako bi UO trebao izgledati i samim tim je jasno da će Azmir imati opoziciju, što apsolutno podržavam.
A to da su Fukare balavurdija i narkomani ne bi komentarisao, mislim da smo u zadnja 2 mjeseca pokazali da imamo glavu i rep, te kako ništa nije proteklo uz incidente. :thumbup:
Prihvataš drugačije ljude i boje, al' crna i crvena najbolje ti stoje.
FK Sloboda Tuzla since 1919

Avatar
Madal
Postovi: 3732
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 28 jun 2023, 19:51

Cuj da mirno stanemo kad se 2 klosara spomenu. Obojica grobari a jedan bio generalni direktor Slobode koja je ispala i federalnu. Naravno nije on kriv. :urnebes:

Majmuni nije Sloboda vasa privatna prcija!!!!! Sloboda je malo i moja!!!
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
DamirT
Postovi: 15202
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 jun 2023, 19:57

Frajer radi u auto osiguranju i das mu da vodi najbitniji dio kluba. Yebem te drzavo, to ima samo kod nas...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Rimes87
Postovi: 2043
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 28 jun 2023, 19:58

Znaci nema bajramluka?
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 28 jun 2023, 20:00

fukara87 je napisao/la:
28 jun 2023, 19:50
Joj al se padrobanci ubacuju i brane Acu, Eldara itd :rol: :rol: evo ja sam se uvuko u zicagu Azmiru, jel imate sta protiv toga? :rol: , strasno cime se ljudi bave i dalje za svoju korist, cekaj ba samo malo, zar ne zelimo svi da gledamo jaku Slobodu a znamo da nam to Azmir moze priustit a tesko da to mogu ostali. Zelio bih postavit par pitanja ovdje za to Udruzenje
1. Zasto niste iznijeli svoj plan i program ljudima, sta vi zelite, koga zapravo zelite da bude u klubu(predsjednik, skupstina itd)
2. Zasto necete da potpisete za novu skupstinu i zbog cega.? Iznesite jel to samo sto Fukare favorizuju Azmira ili vi mislite da ste veci od Fukara i ono ko su oni da nesto odlucuju( ulicari, narkokani itd)
Eno iz Udruzenja cmizdre kako treba grad da ukine pare koje daju Slobodi, pa jel vas stid, vi ste jedna velika k.arina od navijaca...
Ostavi i meni mjesta :rol:


Al' neću više nikog pretjerano da hvalim, opekao sam se jednom :rol: Nigdje sad onih što su me razotkrili da sam Ninin, jesam sad Azmirov ili kako to ide :rol:
Jesi i ti sad Azmirov? Jesi ustao kad si spominjao ona dva lafinaša? :rol:
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
fukara87
Postovi: 5706
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 28 jun 2023, 20:15

simonknows je napisao/la:
28 jun 2023, 20:00
fukara87 je napisao/la:
28 jun 2023, 19:50
Joj al se padrobanci ubacuju i brane Acu, Eldara itd :rol: :rol: evo ja sam se uvuko u zicagu Azmiru, jel imate sta protiv toga? :rol: , strasno cime se ljudi bave i dalje za svoju korist, cekaj ba samo malo, zar ne zelimo svi da gledamo jaku Slobodu a znamo da nam to Azmir moze priustit a tesko da to mogu ostali. Zelio bih postavit par pitanja ovdje za to Udruzenje
1. Zasto niste iznijeli svoj plan i program ljudima, sta vi zelite, koga zapravo zelite da bude u klubu(predsjednik, skupstina itd)
2. Zasto necete da potpisete za novu skupstinu i zbog cega.? Iznesite jel to samo sto Fukare favorizuju Azmira ili vi mislite da ste veci od Fukara i ono ko su oni da nesto odlucuju( ulicari, narkokani itd)
Eno iz Udruzenja cmizdre kako treba grad da ukine pare koje daju Slobodi, pa jel vas stid, vi ste jedna velika k.arina od navijaca...
Ostavi i meni mjesta :rol:


Al' neću više nikog pretjerano da hvalim, opekao sam se jednom :rol: Nigdje sad onih što su me razotkrili da sam Ninin, jesam sad Azmirov ili kako to ide :rol:
Jesi i ti sad Azmirov? Jesi ustao kad si spominjao ona dva lafinaša? :rol:
Sjedio sam na šolji u wc-u kad sam pisao o njima ovdje i pominjao ih, imaju poštovanje veliko za to :thumbup:
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
DamirT
Postovi: 15202
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 jun 2023, 20:15

Dobro neko rece, kupit ce njih Azmir za koju hiljadu ubrzo. Ovo ova dvojica malo jedu gofna, zafalilo para, pa da sta izvuku. Zabranit smradovima ulaz na stadion. Nista oni vise nisu dali klubu od nas ovdje na forumu. Svi idemo i placamo karte za utakmicu, i eto oni dali puno klubu i treba se ustati kad govorimo njihova imena. Hocu al u qurcu, mogu ih samo popisati. Nehljebari.
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 28 jun 2023, 20:19

Znaci:
Fukare su se medju prvim pobunile protiv Azmira u prvom mandatu i sada su bile. Preko noci postao je jedini kandidat kojeg oni podrzavaju.
UG su protiv Azmira.

Za par godina vidicemo ko je bio na pravoj strani istorije.
samo Sloboda

Avatar
DamirT
Postovi: 15202
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 28 jun 2023, 20:38

Predlazem debelom da sta pojede i odyebe. Valja im ubrzo kupit prnje :zviz:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37731
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 jun 2023, 20:41

Eto jesam rekao, neki ce ljudi uvijek biti protiv Azmira jer ne znaju i brinu o sebi. Eto im klub neka ga vode u petu ligu.
Doselili im roditelji prije 50 godina u poklonjene stanove i oni su Tuzlaci i sve znaju.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.