FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
NKMramor
Postovi: 4142
Pridružen/a: 29 apr 2013, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NKMramor » 01 jul 2023, 00:38

Sky9 je napisao/la:
01 jul 2023, 00:30
I da, @Mramor, za mene najjača kombinacija: crveno-crni dres na pruge sa dominantno crvenom bojom + bijeli šorc. :ljepota:

Hint: AC Milan iz najboljih dana sa Pirlom na čelu...
Zapravo nikad nismo igrali u bijelim šorcevima kad je u pitanju domaća kombinacija dres/šorc. :hmmmmm: Problem bi vjerovatno bio kod ekipa koje dođu u full bijeloj opremi da igraju...
A kada se,
a kada se
opet vratimo...

Avatar
Sky9
Postovi: 10195
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 01 jul 2023, 01:01

NKMramor je napisao/la:
01 jul 2023, 00:38
Sky9 je napisao/la:
01 jul 2023, 00:30
I da, @Mramor, za mene najjača kombinacija: crveno-crni dres na pruge sa dominantno crvenom bojom + bijeli šorc. :ljepota:

Hint: AC Milan iz najboljih dana sa Pirlom na čelu...
Zapravo nikad nismo igrali u bijelim šorcevima kad je u pitanju domaća kombinacija dres/šorc. :hmmmmm: Problem bi vjerovatno bio kod ekipa koje dođu u full bijeloj opremi da igraju...
Jesmo nekoliko puta... Joma dres sa sve Gavarićem u timu. :D Gosti u bijelom dresu i tamnom (vj. domaćem) šorcu, problem riješen. :D
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Hitman22
Postovi: 2560
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 01 jul 2023, 01:06

Joma i Legea zabraniti da udju na Tusanj ikad vise. Jednobojne dresove isto , samo prugasti je nafaka
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
Sky9
Postovi: 10195
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 01 jul 2023, 01:30

Hitman22 je napisao/la:
01 jul 2023, 01:06
Joma i Legea zabraniti da udju na Tusanj ikad vise. Jednobojne dresove isto , samo prugasti je nafaka
Kappa, Macron, Diadora, Lotto bi bili perverzija ali nema od toga ništa...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Beduin
Postovi: 16761
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 01 jul 2023, 07:39

Sky9 je napisao/la:
01 jul 2023, 00:30
I da, @Mramor, za mene najjača kombinacija: crveno-crni dres na pruge sa dominantno crvenom bojom + bijeli šorc. :ljepota:

Hint: AC Milan iz najboljih dana sa Pirlom na čelu...
Pocinjes me uzimati 🤩😂
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Sky9
Postovi: 10195
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 01 jul 2023, 09:20

Beduin je napisao/la:
01 jul 2023, 07:39
Sky9 je napisao/la:
01 jul 2023, 00:30
I da, @Mramor, za mene najjača kombinacija: crveno-crni dres na pruge sa dominantno crvenom bojom + bijeli šorc. :ljepota:

Hint: AC Milan iz najboljih dana sa Pirlom na čelu...
Pocinjes me uzimati 🤩😂
:rol: :rol: ❤️
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 01 jul 2023, 10:23

Sarmica je napisao/la:
30 jun 2023, 18:47
merak je napisao/la:
30 jun 2023, 18:43
Sarmica je napisao/la:
30 jun 2023, 18:34
Ta i takva kasabksa ideologija i 'vjera' dočekuje četnika Stanivukovića kao kralja na Panonskim jezerima, dok jednoj ženi ne dozvoljavaju da se okupa na jezerima u odjeći koja po njima nije adekvatna za to, ali zato jesu lgtb i slično. Da dođe kakav Drago ili Momir sa parama, bio bi dočekan široke rukeu Slobodi, ali ne može bošnjo iz Podrinja.
SDA ?
Glavom i bradom: očekivao sam neki inteligentniji odgovor. Kad smo već kod SDA čini mi se da u Tuzli vlada SDP i naravno oko Slobode...
Vlada i vladat ce hajd sad u pic.ku svoje materine nacionalisticke **** sa teme.
samo Sloboda

sl2zla
Postovi: 13
Pridružen/a: 29 jun 2023, 22:16
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sl2zla » 01 jul 2023, 10:31

Pozdrav za stare forumase i velike budale koji zive nasu jadnicu.
Nakotilo se ovdje puno insajdera i adolescenata kojima je neki "novinski" clanak vodilja ili mahalska prica pa kenjaju po pdf-u. Najzanimljiviji mi je ovaj Simo sto "zna" i sto se cuje s ljudima iz uprave, sto uvjerava sam sebe a i druge da necemo ispast jer "zna" pa pojede ono sto pokenja. Forum je odavno izgubio smisao onoga sto je trebao biti ali pravdacemo se tim da se sve ubrzano mijenja pa i ovo.
O Azmiru, Nini, Seceru, Aci, Buciju, vodji se najvise pise zadnjih dana jer iscekujemo prvog da nas iscupa iz djubreta a ostale cemo gazit do tog cilja a vecina nece siru sliku da pogleda. Ja iskreno ne vjerujem seoskoj varalici i egomanijaku iako je trenutno jedino realna i najbolja opcija.
Zadnja izmjena: sl2zla, dana/u 07 maj 2024, 19:15, ukupno mijenjano 1 put.

klasik
Postovi: 4044
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 01 jul 2023, 10:48

Sarmica je napisao/la:
30 jun 2023, 18:34
Ta i takva kasabksa ideologija i 'vjera' dočekuje četnika Stanivukovića kao kralja na Panonskim jezerima, dok jednoj ženi ne dozvoljavaju da se okupa na jezerima u odjeći koja po njima nije adekvatna za to, ali zato jesu lgtb i slično. Da dođe kakav Drago ili Momir sa parama, bio bi dočekan široke rukeu Slobodi, ali ne može bošnjo iz Podrinja.
Pa idi negdje gdje ti vise odgovara, sta ovde pustas korijenje, eto ti Sarajeva, eto ti terme tamo se kiseli, nigdje nisam vidio da ljudi koji su docekani ovde ko najrodjeniji od tih istih tuzlaka sad pljuju po njima i hoce da mijenjaju grad i da ga naprave svojim selom.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

ZaBoljuSlobodu
Postovi: 687
Pridružen/a: 28 mar 2014, 06:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ZaBoljuSlobodu » 01 jul 2023, 11:19

klasik je napisao/la:
01 jul 2023, 10:48
Sarmica je napisao/la:
30 jun 2023, 18:34
Ta i takva kasabksa ideologija i 'vjera' dočekuje četnika Stanivukovića kao kralja na Panonskim jezerima, dok jednoj ženi ne dozvoljavaju da se okupa na jezerima u odjeći koja po njima nije adekvatna za to, ali zato jesu lgtb i slično. Da dođe kakav Drago ili Momir sa parama, bio bi dočekan široke rukeu Slobodi, ali ne može bošnjo iz Podrinja.
Pa idi negdje gdje ti vise odgovara, sta ovde pustas korijenje, eto ti Sarajeva, eto ti terme tamo se kiseli, nigdje nisam vidio da ljudi koji su docekani ovde ko najrodjeniji od tih istih tuzlaka sad pljuju po njima i hoce da mijenjaju grad i da ga naprave svojim selom.
Ovdej ste oboje/obojica u pravu :D
“Bakire Izetbegoviću, nećeš Tuzlu zaviti u crno, (ja ću)”

simonknows
Postovi: 2232
Pridružen/a: 22 jun 2020, 08:08
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la simonknows » 01 jul 2023, 11:39

Sky i ti se primaš na gluposti, čuj drugi predsjednik neki lafo ima, Azmir potpisao memorandum. Ovaj Hitman je ili neko dijete ili neki troll, trećeg objašnjenja nemam.

Najjače kad je vidio Azmira da izlazi nasmijan sa sastanka, kojeg nije ni bilo taj dan hahaha
Ko Slobodu ne voli, I pjesme joj ne pjeva, A drugom se divi, Ne treba da živi!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 01 jul 2023, 12:11

- Sve smo dogovorili i na sjednici Skupštine, koja je sazvana za utorak, 4. jula, trebali bismo preuzeti klub, po istom principu rada kao do sada. Da bismo promijenili aktuelni model potrebno je provesti proceduru što zahtijeva određeno vrijeme. Zbog toga ćemo preuzeti klub po postojećem modelu, a potom pristupiti promjeni Statuta, kazao je Husić

P.S. Izmedju redova Azmir preuzima klub, Potpisan memorandum po kojem su mu ovi "poklonili" za pare upravljacka prava i skupstinska mjesta.....Azmirova dobra volja da li ce popunjavati skupstinu, ne vidim razlog da se neko drugi pita za njegove pare, jedino grad tj. GU treba da ima svoje predstavnike u UO i skupstini ali ozbiljne sad u kojem reciprocitetu ne znam.....grad kao vlasnik koji finansira klub u vecoj kolicini novca treba biti prisutan, treba sjesti i dogovoriti se......kakv bolan neki Aco i udruzenje, sto nisu naopisali saopstenje kad smo ispali, sad nasli nesto pametovati i praviti neke svoje kombinacije. Navijackoj grupi Fukare 1987 obezbjediti jedno mjesto jer je tako dogovoreno i momcima svaka cast na istrajnosti koji su uveliko pomogli da se rijesimo ovih sto su nas odveli u federalnu. Ako Azmir bude smatrao da mu treba jos neko u UO, ima ljudi poput npr. Saliha Sabovica koje bi trebalo prikljuciti i ljudi koji sa svojim znanjem i novcima mogu pridonijeti boljitku Slobode....Ako nista nece vise biti zohara i pijavica stu se grebali na racun kluba.
🔴⚫️

montolivo18
Postovi: 845
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 01 jul 2023, 12:29

Skver je napisao/la:
01 jul 2023, 12:11
- Sve smo dogovorili i na sjednici Skupštine, koja je sazvana za utorak, 4. jula, trebali bismo preuzeti klub, po istom principu rada kao do sada. Da bismo promijenili aktuelni model potrebno je provesti proceduru što zahtijeva određeno vrijeme. Zbog toga ćemo preuzeti klub po postojećem modelu, a potom pristupiti promjeni Statuta, kazao je Husić

P.S. Izmedju redova Azmir preuzima klub, Potpisan memorandum po kojem su mu ovi "poklonili" za pare upravljacka prava i skupstinska mjesta.....Azmirova dobra volja da li ce popunjavati skupstinu, ne vidim razlog da se neko drugi pita za njegove pare, jedino grad tj. GU treba da ima svoje predstavnike u UO i skupstini ali ozbiljne sad u kojem reciprocitetu ne znam.....grad kao vlasnik koji finansira klub u vecoj kolicini novca treba biti prisutan, treba sjesti i dogovoriti se......kakv bolan neki Aco i udruzenje, sto nisu naopisali saopstenje kad smo ispali, sad nasli nesto pametovati i praviti neke svoje kombinacije. Navijackoj grupi Fukare 1987 obezbjediti jedno mjesto jer je tako dogovoreno i momcima svaka cast na istrajnosti koji su uveliko pomogli da se rijesimo ovih sto su nas odveli u federalnu. Ako Azmir bude smatrao da mu treba jos neko u UO, ima ljudi poput npr. Saliha Sabovica koje bi trebalo prikljuciti i ljudi koji sa svojim znanjem i novcima mogu pridonijeti boljitku Slobode....Ako nista nece vise biti zohara i pijavica stu se grebali na racun kluba.
Bravo :thumbup:

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 01 jul 2023, 12:35

klasik je napisao/la:
01 jul 2023, 10:48
Sarmica je napisao/la:
30 jun 2023, 18:34
Ta i takva kasabksa ideologija i 'vjera' dočekuje četnika Stanivukovića kao kralja na Panonskim jezerima, dok jednoj ženi ne dozvoljavaju da se okupa na jezerima u odjeći koja po njima nije adekvatna za to, ali zato jesu lgtb i slično. Da dođe kakav Drago ili Momir sa parama, bio bi dočekan široke rukeu Slobodi, ali ne može bošnjo iz Podrinja.
Pa idi negdje gdje ti vise odgovara, sta ovde pustas korijenje, eto ti Sarajeva, eto ti terme tamo se kiseli, nigdje nisam vidio da ljudi koji su docekani ovde ko najrodjeniji od tih istih tuzlaka sad pljuju po njima i hoce da mijenjaju grad i da ga naprave svojim selom.
Zato sto su gov.na od ljudi osim organizovanog kriminala nista dobro nisu donjeli.
samo Sloboda

Avatar
Beduin
Postovi: 16761
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 01 jul 2023, 12:37

UG su uvijek imali moje postovanje jer vecinu momaka znam iz carsije, znam koliki su Slobodasi i znam koliko su dali klubu ovako ili onako. Ali se iskreno nadam da nece niti bi trebali imati ni po kojem osnovu neko mjesto u Skupstini kluba i pravo na odlucivanje.
Gledali su kako klub propada, ispada u Federalnu i osim nekog sturog saopstenja kad je vec bilo kasno nista vise nisu uradili.
Dosta je i njih.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Sky9
Postovi: 10195
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 01 jul 2023, 12:40

simonknows je napisao/la:
01 jul 2023, 11:39
Sky i ti se primaš na gluposti, čuj drugi predsjednik neki lafo ima, Azmir potpisao memorandum. Ovaj Hitman je ili neko dijete ili neki troll, trećeg objašnjenja nemam.

Najjače kad je vidio Azmira da izlazi nasmijan sa sastanka, kojeg nije ni bilo taj dan hahaha
Ma ni najmanje se nisam primio. Trola on, trolam ja :lol:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

montolivo18
Postovi: 845
Pridružen/a: 10 jan 2023, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la montolivo18 » 01 jul 2023, 12:42

Alergičan sam na tu riječ 'čaršija', ne spominjite je više..

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8546
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la baboedindzeko09 » 01 jul 2023, 12:50

sl2zla je napisao/la:
01 jul 2023, 10:31
O Azmiru, Nini, Seceru, Aci, Buciju, vodji se najvise pise zadnjih dana jer iscekujemo prvog da nas iscupa iz djubreta a ostale cemo gazit do tog cilja a vecina nece siru sliku da pogleda. Ja iskreno ne vjerujem seoskoj varalici i egomanijaku iako je trenutno jedino realna i najbolja opcija.
Ima ona "ko te izda jednom, izdace te opet". Zivi bili pa vidjeli. :bih:
:urnebes:

Ostale ne da treba gaziti do cilja dok ne dođe Azmir, nego ih treba gaziti svaki dan dok god žive u gradu zbog onoga što su uradili, dopustili i što rade dan danas.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

klasik
Postovi: 4044
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 01 jul 2023, 13:11

Neko je spomenuo dresove, kolko god to bilo nebitno, ja bi volio vidit prugaste dresove, i to malo sitnije pruge, tipa Interovog dizsjnu, jednostavan dres sa bijelim brojevima i ako ikako moze bez 20 reklama na istom
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 01 jul 2023, 13:53

klasik je napisao/la:
01 jul 2023, 13:11
Neko je spomenuo dresove, kolko god to bilo nebitno, ja bi volio vidit prugaste dresove, i to malo sitnije pruge, tipa Interovog dizsjnu, jednostavan dres sa bijelim brojevima i ako ikako moze bez 20 reklama na istom
I neki lijep gotivan tip slova i brojeva na dresu.

slika

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.